توکیو دیزنی لند و DisneySea به بازگشایی جولای 1, اما, نیروهای نظامی ایالات متحده قادر نخواهد بود برای بازدید

توکیو -- توکیو دیزنی لند و DisneySea در استان چیبا ژاپن را بازگشایی تاریخ 1 ژوئیه پس از بسته شدن چهار ماه با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

توکیو -- توکیو دیزنی لند و DisneySea در استان چیبا ژاپن را بازگشایی تاریخ 1 ژوئیه پس از بسته شدن چهار ماه با توجه به این رمان coronavirus شیوع پارک' اپراتور اعلام کرد.

"بهداشت و ایمنی از مهمانان و کست خواهد بود اولویت اول ما هنگامی که ما از سرگیری عملیات از هر دو پارک" گفت: یک شرقی زمین بیانیه ای در وب سایت خود را.

با این حال ژاپنی ها نسخه از "شادترین مکان روی زمین" را خارج از محدوده در ابتدا برای ارتش ایالات متحده و پرسنل وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان و پیمانکاران و همچنین اعضای خانواده خود را. بهداشت عمومی اورژانس اعلام شده توسط نیروهای آمریکایی در ژاپن در مارس باقی مانده است در اثر تا جولای 14, همراه با محدودیت های اعمال شده در پایگاه های آمریکا در داخل و اطراف توکیو.

اگر چه فرد فرماندهان در ارتش نیروی هوایی, نیروی دریایی سپاه و نیروی دریایی در پایگاه های خود در توکیو مترو منطقه را آرام برخی از محدودیت های زیر اورژانس اوقات فراغت سفر به توکیو و استان چیبا در شرق همچنان ممنوع است. ایالات متحده پرسنل ممکن است به حرکت در اطراف تنها در مناطق محلی این استان است که در آن زندگی می کنند و کار می کنند و یا در برخی موارد مجاور استان. چیبا سقوط می کند و نه به آن دسته.

پارک را پیاده سازی اقدامات برای اطمینان از بازدید کنندگان خود را' ایمنی مانند محدود کردن تعداد بازدید کنندگان از ورود به پارک در سواری و در مغازه ها و رستوران ها در داخل پارک شرقی زمین بیانیه ای گفت:. برخی از سواری و امکانات ممکن است بسته شده است.

بازدید کنندگان همچنین باید خرید ثابت-تاریخ آنلاین بلیط قبل از بازدید از پارک آن را اعلام کرد.

بازدید کنندگان خواسته خواهد شد که برای همکاری در دمای غربالگری قبل از ورود به پارک و به پوشیدن ماسک. آنها همچنین باید در عمل اجتماعی فاصله و ضد عفونی کردن دست خود را.

دولت ژاپن برداشته آن وضعیت اضطراری در 25 مه و پارک به تدریج از سر برداری. استودیو یونیورسال ژاپن در اوزاکا بازگشایی شد در اوایل این ماه در حالی که توکیو دیزنی لند و DisneySea باقی مانده بسته شده است.

محدودیت های قرار داده شده توسط دولت ژاپن در سفر بین استان ها به طور کامل برداشته سراسر کشور در هفته گذشته. این کشور گزارش شده بود 17,968 مجموع عفونت و 955 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت و رفاه.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن