هزاران نفر از نیروهای گارد جلو و از DC به تظاهرات مسالمت آمیز ادامه

تنها چند روز پس از مقامات ارتش گفت: آنها آمدند "راست تا لبه" درخواست پشتیبان گیری از active-سربازان وظیفه برا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 خرداد 1399

تنها چند روز پس از مقامات ارتش گفت: آنها آمدند "راست تا لبه" درخواست پشتیبان گیری از active-سربازان وظیفه برای کنترل تظاهرات در واشنگتن دی سی بزرگ نیروهای گارد ملی و نیروهای در حال خروج از این منطقه حمایت خود تلقی دیگر مورد نیاز است.

هفته گذشته اعضای گارد از 11 متحده با عجله به منطقه برای حمایت از سی گارد ملی و اجرای قانون پس از 31 مه تظاهرات در اطراف کاخ سفید خشونت تبدیل شد. عصبانی جمعیت در سراسر کشور به خیابان ها ریختند پس از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه, مردی که پس از گرفته شدن به بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس.

بعدی به عنوان خوانده شده: "این یک کمی متناقض:' سرباز گارد نگه داشتن خط در شهروندان در DC

دبیر ارتش رایان مک کارتی اعلام کرد که هزاران نفر از نیروهای گارد خروج از سی پس از روز شنبه تظاهرات مسالمتآمیز که شامل نزدیک به 45,000 مردم است.

"در طی این 48 ساعت گارد ملی و همچنین ما بین همکاران ... نگاه این روند را دیدم که آن را به حال تبدیل شدن به بسیار مسالمت آمیز در طبیعت و شروع به در حال توسعه یک طرح برای خروج از, اولین, خارج از دولت ملی Guardsmen حمایت از سی گارد و پس از آن چگونه ما در glidepath در نهایت خاموش کردن کل سی گارد ملی" مک کارتی گفت: دفاع از خبرنگاران در یک کنفرانس تلفن.

اعلام کردند رئیس جمهور تهمت توییتی یکشنبه که او دستور داد سربازان به خانه.

"من فقط سفارش داده برای ما گارد ملی به شروع روند خروج از واشنگتن دی سی در حال حاضر که همه چیز را تحت کنترل کامل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "آنها خواهد شد اما می تواند به سرعت بازگشت در صورت نیاز. به مراتب کمتر معترضان نشان داد تا شب گذشته بیش از پیش بینی!"

اعضای گارد از می سی سی پی, فلوریدا, یوتا و ایندیانا خواهد بود به بازگشت به خانه متحده خروج حدود 5 p. m. روز شنبه, مک کارتی گفت.

برنامه این است که "همه از این واحد به خروج بعد از فردا در ساعت 5 بعد از ظهر" مک کارتی گفت.

آغاز مارس 8, اعضای گارد از میسوری, کارولینای جنوبی, اوهایو, آیداهو و تنسی را بازگشت به خانه به عنوان, مک کارتی گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است که همه خارج از دولت عناصر صفحه در عرض 72 ساعت.

سرباز گارد از مریلند و نیوجرسی شروع خروج دیروز مک کارتی گفت. این سی گارد ملی ادامه خواهد داد به پشتیبانی فدرال و مترو پلیس از طریق پنج شنبه.

در مجموع در مورد 5,240 از اعضای گارد بود همگرا در سی با حدود 1,500 Guardsmen خدمت در هر روز داده شده به موانع جلوگیری از جمعیت از خاطی کاخ سفید به دلایل و حفاظت از بناهای تاریخی کلیدی در این شهرستان گفت: مسلح ، ژنرال ویلیام واکر فرمانده سی گارد ملی.

تجمع نیروهای آمد پس از تظاهرات در روز 31 مه به سرعت از کنترل خارج با تظاهرات خشونت آمیز غارت آسیب رساندن به آثار تاریخی و طوفان موانع.

"در یکشنبه شب عناصر امنیتی تقریبا غرق شده و شما تا به حال ساختمان های آسیب دیده و مخدوش [و] روشن در آتش و مردم در تلاش برای رسیدن به [کاخ سفید] حصار" مک کارتی گفت.

پنج سربازان را سر آسیب پس از ضربه به سر با آجر پرتاب شده توسط تظاهرکنندگان مک کارتی گفت. این حملات منجر به یک سرباز مبتلا به ضربه مغزی شدید او اضافه شده است.

دی سی از اعضای گارد مستقر بودند پس از آمریکا, پارک پلیس و سرویس مخفی واکر گفت.

"ما یک سازمان اجرای قانون; ما محافظت می کند و ما در دفاع از" واکر گفت. "در آن شب سربازان و سربازان بودند و دفاع از ملت است. ما دفاع از پایتخت و ما آخرین خط دفاع. ... و در مواقع آنها نفوذ خط و ما Guardsmen ... برگزار خط نگه داشته و مردم از پیشرفت بر روی کاخ سفید مناسب است."

روز دوشنبه پنتاگون دستور داد حدود 1600 فعال-سربازان وظیفه از واحدها از جمله 82nd Airborne Division 2 گردان 504th چتر نجات هنگ پیاده نظام از فورت براگ در کارولینای شمالی و 91 پلیس نظامی گردان از فورت درام نیویورک برای اعزام به منطقه در مورد آنها نیاز به حرکت به شهرستان.

"ما نمی دانیم که اگر ما می تواند قرار دادن تعداد زیادی از پشتیبانی به شهر به سرعت توسط marshaling ملی Guardsmen از مناطق اطراف آن" مک کارتی گفت.

علاوه بر این 800 سرباز از D. C-بر اساس 3rd آمریکا پیاده نظام شناخته شده به عنوان نگهبان نیز قرار داده و در وضعیت آماده به کار.

همه فعال واحد بازگشت به خانه خود را به عنوان تظاهرات همچنان غیر خشونت آمیز مک کارتی گفت.

"ما راست تا لبه را فعال نیروهای اینجا و ما نمی," مک کارتی گفت. "آنها در [شهر] خارج از آنجا که ما نمی خواهم به آن را انجام دهد; وزارت دفاع نمی خواهم به آن را انجام دهد چرا که ما می دانستیم یک بار می رفت که به تشدید آن می شود بسیار دشوار است."

در عوض پس از بسیاری از تماس های تلفنی به کشورهای دیگر مک کارتی گفت: "Guardsmen شروع به پریدن کرد در وسایل نقلیه خود و با عجله به سرمایه برای حمایت از ما و ما بسیار سپاسگزار برای آن."

رهبران نظامی اعتراف که برخی از چیزهایی که نمی تواند به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ریزی شده.

پنتاگون و گارد ملی در حال بررسی حادثه روز دوشنبه شب که درگیر گزارش ارتش هلیکوپتر پرواز خطرناکی پایین بیش از تظاهرکنندگان.

مک کارتی گفت: او مجاز به استفاده از هلیکوپتر به "مشاهده و گزارش" در تظاهرات در شهر, اما نمی خواهد اظهار نظر بیشتر در حالی که این حادثه در دست بررسی است.

"وجود دارد یک 15-6 [عبدالله] در جریان تحقیق و ما را به دانستن بیشتر در اوایل این هفته" مک کارتی گفت.

واکر اضافه شده است که "هیچ سفارش" داده شده برای هلیکوپتر به پرواز کم "جمعیت را پراکنده کنند."

مک کارتی گفت: نظامی پاسخ خواهد بود مورد بحث و بررسی بیشتر زمانی که او و دیگر رهبران ارتش شهادت قبل از کمیته نیروهای مسلح مجلس این هفته است.

"واضح است که ما باید به کار بسیار سخت برای برقراری ارتباط با مردم آمریکا" مک کارتی گفت.

"در طول روز دوشنبه و سه شنبه وجود دارد مقدار زیادی از پیام های متنی و تماس های تلفنی در مورد چگونه من می بینم 82 هوابرد را در اینجا.' ما باید مبارزه با تکه های بر حق ما شانه و ما باید بسیاری از Guardsmen که خدمت کرده اند در وظیفه فعال و دگرگون پس از آن می تواند ایجاد سردرگمی در مه از این نوع حوادث است. من فقط درخواست صبر و به ما اجازه می دهد فرصت برای توضیح آنچه بیرون."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مربوط به: کاخ سفید پنتاگون تنش در نزدیکی نقطه شکستن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب