این تعرفه برای 128GB صفحه 4 در حال حاضر ارزان تر از همه 64GB مدل قرارداد

این 128GB صفحه 4 Vodafone تعرفه با 5GB داده است که ارزان تر از همه 64GB نوع قرارداد در دسترس در حال حاضر.

اگر شما بوده ام چشم دوخته اند تا صفحه 4 چرا همه رفتن و دریافت نسخه 128GB بنابراین شما می توانید بسته در بیشتر از کسانی که استثنایی جرقه بزند ؟ واقعا این فقط حس می کند با توجه به این 5GB داده Vodafone تعرفه ارزان تر است در تلفن همراه.co.انگلستان از هر یک از خرده تعرفه ها در 64GB نوع صفحه 4.

خرید در حال حاضر: صفحه 4 128GB در تلفن همراه.co.انگلستان

با مناسب و معقول هزینه در صف مقابل £90 – و یا فقط £80 هنگامی که با استفاده از منحصر به فرد ما £10 کردن کد تخفیف TRUSTED10 – پرداخت یک رای از تنها £26 یک ماه برای صفحه 4 لود شده با فوق 5GB از داده ها و همچنین نامحدود دقیقه و متون. مقرون به صرفه تعرفه حق بیمه گل سرسبد گوشی آن را دریافت نمی کند بسیار بهتر از این.

پس از عملکرد استثنایی و امکانات برای اولین بار در امثال صفحه 3 و صفحه 3a پیکسل 4 بود که همیشه رفتن به وعده دیدن ارتقاء به امثال پیشینیان خود فوق العاده دوربین همه بسته بندی شده در یک لذتبخش مینیمالیستی پوشش.

شروع با آن 5.7 اینچ صفحه نمایش AMOLED لقب صاف صفحه نمایش با توجه به آن خیره کننده 90Hz نرخ refresh شما بلافاصله متوجه تفاوت که شما با استفاده از صفحه 4 بدانم چگونه بر روی زمین شما همیشه استفاده کردم به استاندارد قبلی از 60Hz.

از نظر طراحی صفحه 4 ارائه می کند اندکی پیشانی و چانه که ممکن است احساس مورخ به تاریخ برای برخی از, اما آن را دور چشم بهتر از وحشتناک درجه یک که قبلا آراسته صفحه 3 XL.

در پشت شما در پیدا کردن دو سنسور جدی ارتقا از صفحه 3 تک سنسور دوربین است که هنوز موفق به تصرف برخی از ستارگان جرقه بزند. این دوربین 12MP و 16MP عقب تنظیم فقط ممکن است شما تقسیم از لحاظ مربع سیاه و سفید, ماژول, اگر شما به سختی آن را متوجه اگر شما انتخاب کردن برای سیاه و سفید صفحه 4. در اینجا گوگل ساخته شده است که ارتقاء به آن شب دید و عکسبرداری پرتره به عنوان به خوبی به عنوان 3x زوم.

دیگر ویژگی های جدید برای صفحه 4 شامل هوا حرکات به شما اجازه می دهد به جست و خیز آهنگ با حرکت دست خود را در بالای صفحه نمایش و همچنین به عنوان قابل ضبط برنامه که اجازه می دهد تا شما به راحتی رونویسی یادداشت های صوتی.

مسلما صفحه 4 کند که برخی از اشکالاتی یعنی آن بدون زرق و برق عمر باتری ارائه 2800mAh همراه است که واقعا مدیریت به نگه دارید تا با برخی از این گوشی بیشتر ویژگی های حق بیمه. با که گفت, اگر شما خوشحال هستید به پلاگین و یا حمل در اطراف یک بسته باتری در روز با گسترده تر استفاده این فقط ممکن است اندکی خرده گرفتن به صورت یک در غیر این صورت تلفن فوق العاده.

به عنوان بهترین تعرفه خارج وجود دارد در حال حاضر برای صفحه 4 – نه فقط برای 128GB مدل – وجود دارد هیچ گفتن چه مدت این پیشنهاد در دسترس خواهد بود. اگر شما تصمیم به پرش بر روی آن فقط مطمئن شوید که t با استفاده از کد TRUSTED10 در پرداخت برای دریافت 10% تخفیف در هزینه در صف مقابل.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر