نیروی بیش از حد استفاده می شود در برابر معترضان در خارج از کاخ سفید گارد فرمانده ادعا

واشنگتن گارد ملی و عمده تنظیم شده است به شهادت قبل از کنگره در روز سه شنبه که در ژوئن 1 متحده آمریکا, پارک پل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

واشنگتن گارد ملی و عمده تنظیم شده است به شهادت قبل از کنگره در روز سه شنبه که در ژوئن 1 متحده آمریکا, پارک پلیس عملیات پاکسازی که درگیر استفاده از گاز اشک آور و فلفل توپ علیه معترضان مسالمت آمیز بود "یک بی تنش و استفاده بیش از حد از زور است."

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، آدم DeMarco حساب "حمله معترضان مسالمت آمیز در میدان لافایت" در شهادت فرستاده شده به خانه کمیته منابع طبیعی در تضاد با مقامات کاخ سفید که داشت که لازم بود به استفاده از زور برای روشن شدن جمعیت غیر سازگار معترضان از یک منطقه در نزدیکی کاخ سفید قبل از این شهرستان را 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی کهنه کشته در آستین اعتراض به یاد برای ارادت به نامزد نژادی عدالت

واشنگتن پست اولین گزارش DeMarco را آماده شهادت.

شب قبل در مه 31, جمعیت تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید خشونت تبدیل شد داخل لافایت مربع pelting از اعضای گارد و پلیس با پرتابه به عنوان آنها را تهدید به فشار گذشته موانع در نزدیکی کاخ سفید است.

تظاهرات ادامه داد: ژوئن 1, اما جمعیت بودند مسالمت آمیز در هنگام پارک پلیس آغاز شد و به شدت آنها را روشن از منطقه جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در سنت جان اسقفی کلیسا با توجه به DeMarco بود که در صحنه آن شب به خدمت به عنوان یک رابط بین سی گارد ملی و منطقه کلمبیا مقامات.

"من از مشاهده آن تظاهرکنندگان -- ما شهروندان آمریکایی -- مشغول شد در بیان مسالمت آمیز از اول خود را اصلاح حقوق" DeMarco گفت: در این بیانیه است. "در عین حال آنها در معرض یک بی تنش و استفاده بیش از حد از زور است."

DeMarco حساب غربيها به راه دادستان کل ویلیام بر توصیف معترضان در ژوئن 7 ایسنا ،

"پارک پلیس مواجه شد آنچه آنها در نظر گرفته می شود بسیار داد و بیداد کن و غیر سازگار جمعیت گفت:" در طول مصاحبه. "وجود دارد و پرتابه پرتاب در پلیس است."

Barr افزود: "من وجود دارد. آنها پرتاب شد. من تو را دیدم آنها را پرتاب می شود."

مدت کوتاهی پس از ورود در صحنه در 6 بعد از ظهر DeMarco بود در جریان است که نیروهای گارد خواهد بود در حمایت از پارک پلیس به عنوان آنها گسترده تر امنیت محیط پاکسازی ثانیه, خیابان, بین خیابان ورمونت به شرق و کانکتیکات خیابان به غرب و سپس شمال در ورمونت خیابان 16 خیابان و کانکتیکات خیابان به گسترش محیط امنیتی از خیابان H به من خیابان.

گارد بود که نمی شود به طور فعال درگیر در پاکسازی و عملیات DeMarco گفت.

"من پارک پلیس رابط اگر گاز اشک آور استفاده می شود از آنجا که من مشاهده کرده بودند گاز اشک آور در قوطی چسبیده به پارک پلیس' جلیقه و من می دانستم که گاز اشک آور استفاده شده بود در برابر تظاهر کنندگان قبلی شب" او در بیانیه ای گفت:. "پارک رابط پلیس به من گفت که گاز اشک آور نمی خواهد کار گرفته شود."

چند دقیقه بعد DeMarco دیدم بر و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال. علامت Milley پیاده روی در سراسر لافایت مربع از این جهت از کاخ سفید است.

بر راه می رفت تا به خط از پارک پلیس و سی گارد ملی در مقابل تظاهرکنندگان سپس به سمت مجسمه ای از رئیس جمهور اندرو جکسون که در آن او به نظر می رسد به مشورت با پارک, افسران پلیس, DeMarco گفت.

Milley لباس پوشیدن و در عملیاتی استتار یونیفرم, رفت به DeMarco و پرسید: در مورد گارد ماموریت و وضعیت فعلی عمده گفت.

"به طور کلی Milley خواسته برای برآورد تعداد تظاهرکنندگان و من حدود 2,000," DeMarco در بیانیه ای گفت:. "به طور کلی Milley به من گفت به اطمینان حاصل شود که پرسنل گارد ملی باقی مانده است آرام و اضافه کرد که ما وجود دارد به احترام اعتراض به متمم اول قانون اساسی حقوق."

Milley همراه با وزیر دفاع علامت Esper شده اند انتقاد برای ظاهر شدن در عکس ها با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از پارک پلیس عملیات پاکسازی است.

در حدود 6:20 p.m, پارک پلیس با صدور اولین اطلاعیه هشدار به تظاهر کنندگان کارگردانی آنها را به پراکنده شدن و با توجه به DeMarco.

"من انتظار این اطلاعیه به طوری که در اوایل به عنوان حکومت نظامی بود و نه با توجه به اثر تا 7:00 p.m 40 دقیقه بعد" او گفت:.

هشدارهای بودند منتقل و با استفاده از یک بلند گو حرف زدن در نزدیکی مجسمه جکسون حدود 50 متری از تظاهرکنندگان DeMarco در بیانیه ای گفت:. "از جایی که من ایستاده بود حدود 20 متری از تظاهر کنندگان اطلاعیه ها به سختی قابل شنیدن و من تو را دیدم هیچ نشانه ای که تظاهرکنندگان بودند آگاه از هشدار به پراکنده است."

در حدود ساعت 6:30 p. m., پارک پلیس, چراغ مدنی اختلال واحد و اسب سوار افسران ملحق شدند توسط سرویس مخفی و دیگر پرسنل اجرای قانون به عنوان آنها شروع به پاکسازی و عملیات DeMarco گفت.

"من شنیده انفجار و دیدم دود استفاده می شود برای متفرق کردن معترضان," او گفت: در این بیانیه است. "پارک پلیس افسر رابط به من گفت که انفجار شد 'مرحله دود که هیچ گاز اشک آور بود که مستقر در برابر تظاهر کنندگان.

"اما من می توانم احساس سوزش در چشم و بینی و بر اساس قبلی من قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور در آموزش من در وست پوینت و بعد از آن در آموزش ارتش من به رسمیت شناخته شده است که سوزش به عنوان اثرات سازگار با CS یا" گاز اشک آور.'"

DeMarco افزود: "بعد از آن شب من در بر داشت صرف پارگی کپسول های گاز در خیابان نزدیک است."

هیچ گارد ملی پرسنل شرکت کننده در فشار و یا درگیر در هر گونه استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان با توجه به DeMarco.

"از دیدگاه من دیدم تظاهرکنندگان پراکندگی و فرار به عمران اختلال واحد اتهام به سوی ایشان مشاهده کردم مردم سقوط به زمین به عنوان برخی از عمران اختلال اعضای واحد با استفاده از سپر خود را ادبانه به عنوان سلاح" او در بیانیه ای گفت:.

"همانطور که من راه می رفت پشت مدنی اختلال واحد سوق دادن به سوی غرب در ثانیه, خیابان, من همچنین مشاهده ناشناس پرسنل اجرای قانون پشت ملی ما Guardsmen با استفاده از 'پینت بال مانند سلاح به تخلیه چیزی که من بعدها متوجه می شود "فلفل توپ' به جمعیت به عنوان تظاهر کنندگان همچنان به عقب نشینی است."

حدود 10 دقیقه پس از عملیات پاکسازی آغاز شد, پارک پلیس دستور داد که اعضای گارد به حرکت در پشت پارک پلیس پاکسازی عناصر هل دادن شمال در ورمونت خیابان 16 خیابان و کانکتیکات خیابان برای تقویت و تسکین پارک پلیس تازه تاسیس شمال محیط با توجه به DeMarco.

در حدود 7:05 p.m, DeMarco گفت: او را دیدم مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن بر روی ثانیه از خیابان لافایت مربع در نزدیکی کلیسای جان همراه با جزئیات امنیتی.

"رئیس جمهور ورود کامل بود تعجب ما شده بود جریان که او ما را وارد کنید, بخش" DeMarco در بیانیه ای گفت:. "عنوان جدید مانع امنیتی که نصب و راه اندازی شد اظهار داشت: هدف از این عملیات پاکسازی این مواد به راست آن را در صحنه می رسند تا حدود 9:00 p.m و آن تکمیل نشده بود تا بعد از آن شب."

قبل از پیوستن به گارد DeMarco خدمت پنج سال در وظیفه فعال در 1st سواره نظام و 1 زرهی بخش و دارای سه در خارج از کشور استقرار از جمله مبارزه با اعزام به عراق, با توجه به بیانیه.

"پس از خدمت در منطقه جنگی و درک چگونه به ارزیابی تهدید محیط در هیچ زمان من احساس تهدید توسط معترضان یا ارزیابی آنها به خشونت" DeMarco در بیانیه ای گفت:. "علاوه بر این با توجه به اصول تناسب نیرو و استراتژی اساسی فارغ التحصیل پاسخ خاص به عمران اختلال عملیات آن مشاهدات من که استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان در عملیات پاکسازی شد غیر ضروری تشدید استفاده از زور است."

DeMarco گفت: او شهادت قبل از کنگره در مورد حوادث ژوئن 1, چرا که او "سوگند به عنوان یک افسر نظامی برای حمایت و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است."

"این است که پایه و اساس اعتماد با خیال راحت قرار داده شده در نیروهای مسلح توسط مردم آمریکا" DeMarco گفت. "و آن را موجب شد من به چیزی می گویند -- و فراموش کاری-در مورد آنچه که من شاهد در ژوئن 1 در لافایت مربع است."

-- Gina Harkins کمک به این داستان.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مربوط به: بالا پنتاگون رهبران احضار به شهادت در نظامی پاسخ به اعتراضات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب