این تفنگداران دریایی فقط منتشر شده چگونه به راهنمای در پنهان از هواپیماهای بدون سرنشین دشمن

شما یک دریایی عامل خود را با تیم ملی در جلو محل با کمی را پوشش میدهد. مواظب لکه های کوچک, سبک وزن, هواپیماهای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 مرداد 1399

شما یک دریایی عامل خود را با تیم ملی در جلو محل با کمی را پوشش میدهد. مواظب لکه های کوچک, سبک وزن, هواپیماهای بدون سرنشین-و نه دوستانه -- پرواز دور سربار. چه چیزی شما را انجام دهید ؟

جدید دستی به طور مستقل وارد شده توسط 11 چاشنی تفنگداران دریایی و جانبازان با هدف پاسخ به این سوال و ارائه مقدار بیشتر راهنمایی به نیروهای زمینی به دنبال جلوگیری از تشخیص مقابل رو دشمن تهدید. منتشر شده در پایان ماه ژوئن 96 صفحه راهنمای پیشنهاد یک روش عملیاتی استاندارد و یا SOP برای تفنگداران دریایی آموزش و عامل در یک محیط که در آن هواپیماهای بدون سرنشین دشمن بیشتر به طور رسمی شناخته شده به عنوان سیستم های هوایی بدون سرنشین بخشی از زمین است.

جزئیات بعدی: ملوان می شود OK به رشد 4-اینچ ریش هل نیروی دریایی به اعطای حرفه ای-چشم پوشی از ظهر

منتشر شده غیر رسمی پیاده نظام آموزش مهارت های سایت 2ndbn5thmar.com راهنمای پیشنهاد کلمات کد تفنگداران دریایی می توانید با استفاده از سیگنال که UAS خال دار شده است; به واحد برای استتار خود و به منظور حمله هواپیماهای بدون سرنشین. این نیز ارائه می دهد راهنمایی در موثر استتار ساختمان های موجود در شیوه های چنین به عنوان پوشش کلاه ایمنی با شاخ و برگ و یک وسیله نقلیه با استفاده از تور و اضافه کردن در جدیدتر اقدامات احتیاطی از قبیل حرارت امضا پوشش.

دریایی سپاه هنوز به انتشار رسمی آموزش و آمادگی دفترچه راهنما برای نیرویی که آدرس دشمن UAS استتار پروتکل با این سطح از ویژگی. اما این که مشترک گفت: سروان. واکر میلز یک coauthor جدید SOP دستی.

میلز که در حال حاضر تبادل افسر در کلمبیا آکادمی نیروی دریایی در کرتگنا گفت: Military.com که در حال توسعه نظامی جدید روش ها و پروتکل ها اغلب شروع می شود به عنوان یک غیر متمرکز روند. در حالی که خدمت به عنوان فرمانده جوخه در 2 گردان, 1st تفنگداران دریایی از کمپ پندلتن کالیفرنیا میلز گفت که او تا به حال نوشته شده خود را پس از عمل بررسی برای خود گردان بعد از یک ورزش است که در آن یک RQ-11 Raven هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای شبیه سازی یک دشمن UAS.

چه ایستاده بود به او گفت که این آسیب پذیری از سربازان بر روی زمین هنگامی که مواجه با یکی از این چشم در آسمان است.

"شما می توانید پیدا کردن تفنگداران دریایی واقعا به راحتی و اگر شما با استفاده از خمپاره, شما می توانید آمار این افراد" او گفت:.

تا زمانی که بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی سرهنگ سرهنگ برندان McBreen رسیده به او در مورد کمک به دشمن UAS استتار سند میلز به آسانی کمک افکار خود را. دیگر نویسندگان شامل دانشکده در مدرسه ابتدایی و مدرسه پیاده نظام غرب است.

دریایی سپاه, میلز اشاره شد به درستی احتیاط در صدور ارشاد عملیاتی که هر دریایی را مجبور به پایبندی به خصوص در یک سرعت در حال تغییر محیط زیست است که در آن بسیار بود و هنوز در حال یاد گرفتم.

"آنها نمی خواهند به آن را بنویسید و آن را در دستی تا زمانی که آن را به طور کلی پذیرفته شده در همه جا دیگری," او گفت:. "این تقریبا وقت در ناوگان دریایی برای کشف کردن چه هستند [تاکتیک ها تکنیک ها و روش]. ... هی چه ما فکر می کنم ما باید انجام دهند."

مقامات دریایی سپاه, آموزش و پرورش دستور اذعان پرس و جو از Military.com در مورد تلاش اما گفت که آنها نمی تواند بلافاصله ارائه پاسخ.

بسیاری از استتار راهنمایی در دستی از قبیل نقاشی تفنگ و به کارگیری وسیله نقلیه پراکندگی ایجاد شده است بهترین عمل است. پیچیده تر طرح ها مانند پوشش اشکال از چادر با استفاده از تور و حرارتی با استفاده از پتو به ماسک گرما امضا نشان دهنده نه آنقدر اطلاعات جدید به عنوان معرفی یک هوایی تهدید است که تا حد زیادی شده است وجود ندارد و در چند دهه گذشته از جنگ.

"این لزوما زمین شکستن چیزهای" میلز گفت. "ما تا به نوعی از آن را جمع آوری و گفت:" هی تفنگداران دریایی شاید آن زمان به گرد و غبار و برخی از کسانی که دفترچه راهنما و آوردن آن را به عقب.' محیط زیست بیش از 20 سال گذشته نه واقعا ما مجبور به محل حق بیمه در استتار. محیط فعلی و فرمانده در برنامه ریزی هدایت [هر دو نشان می دهد] ... 'هی ما نیاز به نگرانی در مورد این کمی بیشتر.'"

داشتن پروتکل ها و دستورالعمل ها است که آدرس هواپیماهای بدون سرنشین دشمن تهدید موقعیت نیز کمک می کند مقابله با ضربه به توقف در لحظه رویارویی میلز گفت. اما غالب هدف او گفت: برای جلوگیری از تشخیص در دسترس نباشد.

"یافت می شود این است که به هدف و هدفمند است که به کشته بود," او گفت:.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مربوط به: پیدا کردن راه های جدید برای مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین دشمن یک "اولویت" برای پنتاگون

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب