این 7 Anti-هواپیماهای بدون سرنشین و سلاح های ارتش ایالات متحده قصد دارد به سرمایه گذاری در

ارتش آمریکا به آمده تا با یک لیست اولیه از بهترین قابل استفاده ضد هواپیماهای بدون سرنشین فن آوری برای از بین

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

ارتش آمریکا به آمده تا با یک لیست اولیه از بهترین قابل استفاده ضد هواپیماهای بدون سرنشین فن آوری برای از بین بردن و یا جلوگیری از quadcopters ها ، و دیگر سیستم های بدون سرنشین است که یک تهدید برای نیروهای نظامی و پایگاه های خارج از کشور.

این سرویس که با سرپرستي مشترک ضد کوچک هواپیماهای بدون سرنشین سیستم های اداری در ماه نوامبر مجاز است هفت دفاعی مقابله 40 "سیستم های مورد نیاز برای در درجه اول تشخیص دسترسی و تعامل با هواپیماهای بدون سرنشین دشمن" آن گفت: در آزادی.

جزئیات بعدی: عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

در ژانویه تحت وزیر دفاع برای کسب و تقویتی الن خداوند اعلام کرد که وزارت دفاع در حال تاسیس یک دفتر با تمرکز بر مقابله با این چالش رو به رشدی از هدف قرار دادن اغلب دشمن مرگبار هواپیماهای بدون سرنشین است. هدف از 60 فرد ضد هواپیماهای بدون سرنشین تیم به رهبری توسط ارتش مسلح ، ژنرال Sean C. Gainey شد برای تعیین بهترین سیستم برای کار.

ارتش همچنین شناسایی یک واحد کارآمد فرماندهی و کنترل یا C2 سیستم است که به عنوان استاندارد خود را برای مقابله با هواپیماهای بدون سرنشین و عملیات Gainey گفت.

"این اجازه می دهد تا پلاگین و بازی های در حال ظهور فن آوری از صنعت به معماری ما," او گفت: در انتشار.

که راه tech-از zappers به رادیو jammers -- ادغام خواهد شد واحد خبر شبکه از شروع می شود و نه محدود ناسازگار قطعات Gainey گفت.

این بدان معنی نیست که بسیاری از ضد هواپیماهای بدون سرنشین و دستگاه ها و سیستم های پنتاگون در حال حاضر با استفاده از به عهده دارد به پایان برسد. ارتش گفت: کسانی که در استفاده از تا زمانی که آنها را می توان با یکی از این سیستم ها در لیست تایید شده.

یک جدول زمانی در زمانی که آنها خواهد شد از رده خارج شد ارائه نشده است.

سیستم ها را به سه دسته: ثابت و نیمه ثابت, سیستم تلفن همراه, نصب سیستم های دستی و پیاده نظامهای ارتش گفت.

"هر یک از خدمات است هر یک اختصاص داده شده به حمایت از یکی از کسانی که سیستم های" Gainey گفت. "بنابراین همانطور که ما حرکت رو به جلو به عنوان یک رویکرد مشترک ما هماهنگ ارتقاء در آینده از این سیستم و پیمانکاری از این سیستم در سراسر نیروی مشترک."

یکی تایید ساختار درون ثابت/نیمه ثابت دسته شامل ارتش ثابت, سایت, کم, کند, کوچک, هواپیماهای بدون سرنشین, سیستم یکپارچه شکست سیستم شناخته شده به عنوان FS-درب.

نیروی دریایی در ضمن انتخاب کرده است به استفاده از CORIAN یا شمارنده-کنترل از راه دور مدل هواپیما یکپارچه دفاع هوایی شبکه; نیروی هوایی را با استفاده از نینجا سیستم و یا نفی بداهه غیر دولتی مشترک هوایی-تهدید.

این سه نفر که با هم در ارتباط باشند و کار را مختل فرکانس رادیویی سیگنال بین پهپاد و خود کاربر است.

ارتش گفت که به اتفاق آراء برای انتخاب یک تلفن همراه نصب شده بر ضد هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم دریایی سپاه-حمایت LMADIS یا نور موبایل دفاع هوایی یکپارچه سیستم است که قابل حمل امواج. LMADIS در حال حاضر دیده می شود در عمل استقرار در نظر گرفتن یک ایرانی هواپیماهای بدون سرنشین در ماه جولای سال 2019.

به صورت دستی در سیستم این تیم تصمیم به حمایت از بال Chatri ویژه فرماندهی عملیات حمایت counterweapon. اما هواپیماهای بدون سرنشین شکن و هوشمند تیرانداز دستی در سیستم نیز می توان در این زمینه کرد.

مقامات مصمم ترین سازگار C2 معماری سیستم برای این کار ارتش را در FAAD-C2 و یا به جلو منطقه دفاع هوایی فرماندهی و کنترل. سازگار سیستم عبارتند از: سیستم دفاع هوایی انتگرال یا ADSI و همچنین نیروی هوایی چند محیط زیست, دامنه, سیستم های بدون سرنشین کاربرد فرماندهی و کنترل یا مدوزا.

"استراتژی ما این است که به طور مستمر بهبود قابلیت های فعلی ما" Gainey گفت.

"ما همچنان به همکاری با صنعت را به این سیستم ها به بلوغ کامل و یا جایگزینی با دنبال راه حل های پایدار" او گفت:. "تحقیقات آینده تست و تصمیمات سرمایه گذاری در قابلیت های نوسازی در نظر بگیرند نه تنها به روزترین فن آوری های موجود اما مهمتر از آن جدید و در حال ظهور فن آوری در حال حاضر در حال توسعه است."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: جدید پنتاگون تیم را توسعه راه های مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن