تعجب شربت برای بهتر نوشیدنی های, هر زمان

آپارتمان متصدی بار است که یک ستون توسط الیوت, Clark, Food52 ساکن متصدی بار و مشتاق در خانه کوکتل علاقه مندان ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

آپارتمان متصدی بار است که یک ستون توسط الیوت, Clark, Food52 ساکن متصدی بار و مشتاق در خانه کوکتل علاقه مندان است. الیوت را در اینجا برای کمک به ما را مورد علاقه ما نوار شایسته جرعه خانه—و با نقطه خود را در هدایت و راهنمایی متخصص, شما به زودی با, تکان دهنده, تکان دادن و آراستن مانند یک حرفه ای.


ساخت خود را شربت در خانه یکی از ساده ترین و بهترین راه برای دم بیشتر عطر و طعم خود را به کوکتل, به خصوص اگر شما آماده برای سرمایه گذاری در خانه خود را با یک دسته از لیکور.

میوه شربت. چای و شربت. چاشنی شربت. امکانات برای آنچه که شما می توانید با بی پایان هستند. اما قبل از ما شیرجه رفتن به سه نفر از مورد علاقه من شربت را در دست نگه داشتن آن مهم است که ما به سرعت به پوشش چند نوع معمول شما باید بدانید در مورد.

از فروشگاه ما

شربت ساده

شربت ساده است که به معنای واقعی کلمه فقط شکر آب است.

سنتی شربت ساده ساخته شده است از یک قسمت آب و یک قسمت شکر. سفید شکر دانه ریز استاندارد است شیرین کننده استفاده می شود برای شربت ساده.

اندازه گیری ممکن است پیچیده ترین بخش ساخت این دستور غذا. اندازه گیری حجم شایع ترین است که به سادگی اندازه گیری یک فنجان آب را با یک مایع فنجان اندازه گیری و یک فنجان شکر را با یک خشک فنجان اندازه گیری. راه دوم برای اندازه گیری مواد تشکیل دهنده خود را با وزن است که دقیق تر (اگر تنها با یک کسری). اگر شما لازم نیست که یک مقیاس آشپزخانه و نگه داشتن آن آسان و استفاده از روش اول است.

غنی شربت ساده

غنی شربت ساده یک مشترک شربت ساده تنوع. به جای سنتی یک قسمت شکر و یک قسمت آب آن خواستار دو قسمت شکر و یک قسمت آب (2:1). روند ساخت آن است که دقیقا همان است که در بالا. بسیاری از بار من و خانه کوکتل علاقه مندان ترجیح می دهند به استفاده از شربت ساده به دلیل شربت را ضخیم تر و بافت است که می تواند اضافه کردن یک کمی بیشتر بدن و بافت برای یک کوکتل.

Demerara شربت

Demerara شکر است که اغلب اشتباه گرفته با شکر قهوه ای, اما آنها نه کاملا همان چیزی که. Demerara شکر قهوه ای روشن تا حدی شکر تصفیه شده می افزاید که واقعا خوب تافی و کارامل یادداشت به یک کوکتل. راه را برای ایجاد یک Demerara شربت روند همان طور منظم شربت ساده (شما شروع به دیدن چگونه از آن آسان است برای ایجاد شربت?). جفت آن را واقعا به خوبی در روح و روان رو به جلو کوکتل, پیر fashioneds, sazeracs و دیگر نوشیدنی های حاوی سالخورده ارواح.

من چند دیگر محترم اشاره شما باید نگه دارید در دست: شهد آگاو, ارگانیک, شربت افرا و همچنین عسل را شربت عسل (که فقط دو قسمت عسل را به یک قسمت آب گرم).

هر یک از موارد فوق شربت اجازه خواهد داد که شما را به مخلوط کردن انواع کوکتل. اما آن را فقط به عنوان آسان به مخلوط کردن طعم شربت به صنوبر تا هر نوشیدنی در زیر آفتاب. شما فقط نیاز به شکر و یک عنصر اضافی—چای دم کرده میوه و یا ادویه-تزریق آب است. به طور جدی!

به شما نشان دهد که چگونه ساده (بدون جناس در نظر گرفته) حاوی شربت هستند من از جمله چند ایده برای برخی از مورد علاقه من خلاصه می آمیزد زیر به علاوه یک ترکیب ایده برای هر. شما پیدا کردن شربت آناناس به همراه یک آناناس mezcal ترش دستور;-هلو, دارچین, شربت به علاوه یک هلو-دارچین قدیمی از مد افتاده, دستور العمل و چای سبز شربت به همراه چای سبز تام کالینز دستور غذا.

شربت آناناس

آناناس شربت نوع مورد علاقه من از شربت را در دست نگه دارید. آن را پر از عطر و طعم و غیره همه کاره در, چگونه آن را جفت خوبی با همه ارواح ترین مرکبات و با این نسخهها کار در تمام طول سال.

به شربت آناناس, شما فقط نیاز به آناناس تازه (یا خوب-کیفیت آب آناناس) و سفید شکر دانه ریز. در یک ماهی تابه متوسط ترکیب مساوی آب آناناس تازه به سفید شکر دانه ریز در پایین به حرارت متوسط (من یک فنجان یک فنجان). گرم و مایع مخلوط به حل کردن شکر نه به جوش آورد. فشار شربت از طریق خوب مش صافی به حذف هر گونه مواد جامد و فروشگاه شربت را در یک ظرف شیشه ای در یخچال به مدت یک هفته.

آناناس Mezcal ترش

  • 2 اونس mezcal
  • 3/4 اونس شربت آناناس
  • 3/4 اونس آبلیمو

ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده را به یک شاکر کوکتل اضافه کردن یخ و لرزش به لرز. فشار نوشیدنی به یک کوپه شیشه و چاشنی زدن با یک آناناس برگ.


-هلو, دارچین, شربت

این شربت عبور از مرزهای تابستان و پاییز. هلو مانند یک پر جنب و جوش و عطر و طعم است که مش خوبی با همه ارواح به خصوص در سن ارواح مانند بوربن. دارچین کمک می کند تا به ترکیب گرم ادویه جات ترشی جات است که بالا بردن هر کوکتل شما با استفاده از این.

در یک ماهی تابه متوسط ترکیب 1 فنجان آب و دو قطعه قطعه هلو و 3-4 شکسته چوب دارچین. آن را مخلوط به نور بجوش و خروش آمدن به خارج کردن دارچین و انتشار آب از هلو. اضافه کردن 1 فنجان سفید شکر دانه ریز در پایین به حرارت متوسط و به آرامی هم بزنید تا حل شود. حذف از گرما و اجازه می دهد تا شربت خنک. فشار شربت از طریق خوب مش صافی به حذف هر گونه مواد جامد و فروشگاه شربت را در یک ظرف شیشه ای در یخچال به مدت یک هفته.

هلو-دارچین قدیمی از مد افتاده

  • 2 اونس بوربن ویسکی
  • 1/4 اونس-هلو, دارچین, شربت
  • 2 خط تیره انگستورا bitters

ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده را در یک لیوان مخلوط و هم بزنید با یخ. فشار کوکتل به یک سنگ شیشه ای بیش از یخ و چاشنی زدن با یک تکه هلو و چوب دارچین.


چای سبز شربت

چای بر اساس شربت آمده با بسیاری از گل و گیاهی اشاره می کند که جفت به خوبی با گیاه شناسی ارواح مانند جین. این چای سبز شربت ظریف است اما فراهم می کند یک لایه از عمق به یک کوکتل است که باید شما و یا مهمانان خود را بارها و بارها sipping کوکتل به دنبال با دقت اشاره کردن عطر و طعم.

شما می توانید با استفاده از چای سبز کیسه ای یا سست برگ چای سبز است. اول دم کردن یک فنجان چای سبز و سپس ترکیب با یک فنجان سفید شکر دانه ریز. هم بزنید تا حل و شکر و سپس در یک ظرف شیشه ای در یخچال تا دو هفته.

چای سبز تام کالینز

  • 2 اونس جین یا ودکا
  • 3/4 اونس چای سبز شربت
  • 3/4 اونس آب لیمو تازه
  • 2 اونس آب جوش

ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده به جز نوشابه و آب به شاکر کوکتل. اضافه کردن یخ و لرزش به لرز. فشار نوشیدنی به یک Collins شیشه ای بیش از یخ و بالا با آب جوش. چاشنی زدن با رزماری یک شاخه کوچک و پوست لیمو.


نگه داشتن در ذهن این شربت نه محدود به ترکیب من ذکر شده در بالا. برای هر میوه شربت (نه فقط آناناس!), فقط زیر را در آب میوه شما می خواهم بهترین. اگر میوه ها نیست و به راحتی juiced به آرامی بجوش و خروش آمدن, آن را در چند قاشق غذاخوری آب برای استخراج آب میوه قبل از ترکیب با قطعات برابر قند است. برای چای و شربت و شما محدود به سبز چای ارل گری یا چای گل یاس جایگزین های بسیار خوبی. همان می رود برای ترکیب ادویه جات ترشی جات به شما شربت—شما می توانید با دیگر ادویه جات ترشی جات مانند رازیانه فلفل سیاه و سفید و بیشتر.

آخرین زمانی که می آید به کوکتل, شربت, من امیدوارم که به شما نشان دادم که چگونه ساده آن است که خود را در خانه. که می شود گفت وجود دارد کاملا چند برندها را ایجاد واقعا کیفیت شربت است که می تواند در مفید آمده است اگر می گویند شما بچینگ کوکتل برای یک گروه بزرگ (Liber & Co. و Reàl کوکتل مواد لازم دو از مارک های مورد علاقه من).

در غیر این صورت من می خواهم بگویم تمرکز بر گسترش طیف وسیعی از شربت شما را و تماشای چگونه متنوع کوکتل خود را در خانه می شوند!

چه خواهد شما را در رویای خود کوکتل شربت? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب