ویروسی اثاثه یا لوازم داخلی تمیز کننده با بیش از یک هزار و بررسی 5 ستاره

به نوعی از کودکی که هرگز او را دیدم خوابه طبقه من به یک فرد بالغ که لیست تمیز کردن به عنوان یکی از سرگرمی های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

به نوعی از کودکی که هرگز او را دیدم خوابه طبقه من به یک فرد بالغ که لیست تمیز کردن به عنوان یکی از سرگرمی های او. تمیز کردن. به عنوان یک سرگرمی. من می دانم.

در حال حاضر برخی از کارهای من ترجیح می دهم—از بین بردن دیوار scuffs و پاک کردن سطوح شیشه ای و من هنوز هم بیزار (من دنبال شما و ظروف). اما در کل من می توانم اعتراف کنم که تمیز کاری چیزی است تا زمانی که آن بارقههای یک سرگرمی مورد علاقه من است.

به عنوان یک نتیجه از منافع من من الگوریتمی صفحه اصلی Infinite تا حد زیادی پر, دکوراسیون خانه, مبلمان بازپرداخت و تمیز کردن کلیپ. بیش از صدها ساعت من صرف این من دیده ام بی شماری صفحه اصلی محصولات ویروسی که یکی از آنها این بیسل کمی سبز ProHeat قابل حمل عمیق تمیز کننده.

عکس کارولین مولن

پس از آن شروع به ظاهر در خوراک من پیدا کردم خودم بلعیدن فیلم تصویری از مردم ساکشن خاک و لکه ها از مبل و فرش و احساس وصف ناپذیر رضایت به عنوان من آنها را بریزید و قهوه ای لجن آب از مخزن و پایین تخلیه.

به طور طبیعی من تا به حال به انجام برخی از حفاری. من نگاه کردن نظرات در صفحه محصول و آنها را به توان در یک کلمه: effusive. "اگر آنها به حال 10 ستاره من می خواهم به همه آنها را...این شد بهترین خرید سال برای من. آن را تبدیل به نیمکت من از منزجر کننده و تقریبا جدید" گفت: یکی. "این ماشین رو خاک کردن و به فکر می کنم من فقط در مورد آن را در Infinite!!! #bestquarantinepurchase" بوده دیگر.

من تا به حال به آن را دارند.

بنابراین آیا آن را به کار?

آن را و رفو هست.

من تصمیم گرفتم برای تست آن در سه سطوح مختلف در آپارتمان من: دو مجموعه های مختلف از مبل بالشتک و پچ فرش در نزدیکی entryway (پس از آن می شود بیشترین ترافیک). هیچ یک از این مشخصه بنابراین به هر گونه شواهدی از اثربخشی شد صرفا بر اساس آب مخزن.

دستگاه خود را بسیار ساده برای راه اندازی و من می توانستم به راحتی نمیفهمد چگونه به استفاده از آن بدون دستورالعمل بسته (اما من به عنوان خوانده شده آنها را به هر حال): شما فقط اضافه کردن آب داغ و شامل تمیز کردن راه حل برای تمیز کردن مخزن با روشن کردن آن و رفتن.

من در بر داشت که کارآمد ترین روش این است که برای اولین بار به طور کامل مرطوب تمام سطح با اسپری تابع و سپس بازگشت و مکش خاک و آب ، این دستورالعمل همچنین توصیه می شود قبل از درمان به شدت آلوده سطوح با اجازه نشستن راه حل برای 10 دقیقه یا تا قبل از از بین بردن.

در پایان جنگ صلیبی علیه پشتی و فرش دوده دیدم با وحشت glee به عنوان تیره clumpy آب ریخت از مخزن و به نزول است. در حالی که من نمی بینم تفاوت قابل مشاهده در سطوح خود صرف آب گفت: یک داستان متفاوت است.

وجود دارد چند چیز را به سازمان دیده بان برای: آب می چکه کردن از مخزن هنگامی که شما آن را حذف, بنابراین مطمئن شوید که به جای کل ماشین بیش از این نزول برای جلوگیری از دوباره نشت مواد خود تمیز کردن فرش. این راه حل تمیز کردن مخزن نیز بسیار کوچک پس از آن نیاز به دوباره پر کردن در خصوص بزرگ مانند یک مقطعی. من هم توصیه نمی تمیز کردن مثلا یک منطقه بزرگ فرش با این مرد کوچک—تو خیلی بهتر از اجاره تجهیزات طراحی شده برای بزرگتر سطوح.

که گفت:, آن است که بسیار سبک وزن و کوچک به اندازه کافی برای ذخیره کردن در یک گنجه پر و به طور کلی بسیار موثر است. من کاملا نمی توانید صبر کنید برای تست آن بر روی سطوح. هیچ پارچه خواهد بود در امان ماند.

هنگامی که آخرین باری که شما تمیز اثاثه یا لوازم داخلی خود را? در نظرات به ما بگویید.
این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. Food52 ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته در مرحله مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن