انار و برش هک ما هنوز هم بیش از

هر زمان که من نیاز به کمک برش به خصوص خیره تولید و من به نوبه خود به سایت مورد علاقه من برای مواد غذایی ارسال

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

هر زمان که من نیاز به کمک برش به خصوص خیره تولید و من به نوبه خود به سایت مورد علاقه من برای مواد غذایی ارسال ها: توییتر.

پلت فرم رسانه های اجتماعی ثابت کرده است که کاملا این منابع به صورت رادیکال به روش شاخص های میوه. فراموش نکنید داغ طول می کشد, لوپ, ویدئوها, جوک با هزاران نفر از رسانهها. توییتر برای من با ارزش ترین است که در مواجهه با سخت-به-برش میوه.

اول آن آناناس. پس از آن بود انبه. در حال حاضر ورود رئیس-سطح پیچیده میوه: انار. کسانی که زیبا bejeweled ruby-خالدار honeycombs در حال حاضر می تواند یک هک بسیار ساده تر برای کاهش باز است.

توییتر به نظر می رسد این روش برای پایان دادن به تمام روش. ببین:

این ویدئو البته باعث می شود کل امر نگاه همه بیش از حد آسان است. من دوست دارم که آنها حتی نمی گرفتن میوه از درخت.

تا آنجا که انار lore می رود وجود دارد یک کل دسته از گزینه های که آن را می آید به ترک خوردگی یکی باز. برخی از نشان می دهد لایه برداری کردن گلگون سنگریزه در حالی که غوطه ور در آب. من خودم حتی تست شده و نه ضربت سخت زدن-tastic روش در این سایت.

هم اتاقی من و علی و ادعا می کند این روش در این ویدئو تنها راه او را همیشه قطع انار. در سوریه که در آن او را از او به من می گوید آن را از رفتن به و اصرار دارد که با پوست کلفت و خوبی میرسید انار, آن را با این نسخهها کار در هر زمان است.

بدیهی است که تا به حال به آن را امتحان کنید برای خودم.

عکس علامت واینبرگ

به خوبی کار می کند و آن را نمی کند. من قادر به قطع مربع در اطراف تاج و پوست پشت برش تقریبا مثل این است که یک پرتقال; اما به آن می گویند بیرون آمد به عنوان منظمی به عنوان نشانی از آن را در این ویدئو می تواند یک وحشی اغراق. واضح است هنگامی که شما شروع به برش است که این بخش ها از هم جدا به عنوان چنین. و در حالی که در حال اجرا خود را با چاقو به همراه میوه های طبیعی پشته کمک به انتشار دانه از هسته آن را تمیز و ساده راه حل است.

از فروشگاه ما

شاید انار در دست بود و نه کاملا رسیده? یا شاید بیش از حد پوست نازک? شاید من نیاز به اعتماد به نفس بیشتر استادانه با چاقو من کار می کند ؟

در هر صورت من نگران و پژمرده به عنوان به زودی به عنوان من کمی به که برای اولین بار ترش هسته. با این حال شما پوست انار را arils همیشه ارزش آن را.

Burrata & سوخته پرتقال با پسته نعناع و انار

Burrata و آبدار نارنجی سوخته را نهایی خامه ترش دسته کوچک موسیقی جاز در پاییز امسال آماده سالاد پاشیده با آجیل خرد شده نعناع تازه و روشن انفجار کوچک از دانه های انار.

انار شور کیک

ما بسیار پرشور در مورد این موضوع مهم کیک بادام است که آغشته به یک انار شیرین ملاس و شربت و صدر با ماسکارپونه رویه خامهای کیک یا شیرینی و یک سخاوتمندانه تعداد انگشت شماری از دانه های انار.

ماست پنکیک با انار

برای روح پنکیک با یک اشاره از تانگ اضافه کردن ماست ساده به خمیر—ما آنها را با یک دانه انار چاشنی اما شما می توانید مبادله در فقط در مورد هر میوه شما را در دست داشته.

انار قلوه

این بسیار متنوع دستور یک ramped تا نسخه از دستور العمل توسعه دهنده فیلیس اعطای پدر و مادر' رفتن به قلوه درمان است. شما می توانید آن را در خدمت بیش از سالاد tucked به یک ساندویچ یا یک چنگال مستقیم از یخچال (مانند ما گفت: این همه کاره).

ورق پان بره کوفته با گل کلم & بخارا-سس ماست

این ورق پان کوفته تعریف کم تلاش پاداش بزرگ: آنها طبخ در کمتر از 10 دقیقه پس از گل کلم است که caramelizes سادگی با کمک از ملاس انار.


آیا شما سعی به این روش ؟ اجازه دهید ما می دانیم چگونه از آن می رود در نظرات زیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب