ارتش نیاز به تنوع بیشتر در آن جامعه حقوقی کارشناس می گوید

به عنوان خدمات دست و پنجه نرم کردن با چگونه بهترین برای رسیدگی به اختلافات در نظامی مجازات آنها باید ایجاد یک نژادی متنوع قاضی مدافع کل سپاه با توجه به سابق دادستان نظامی.

صحبت به نیروهای مسلح مجلس فرعی در پرسنل نظامی همین کریستنسن رئیس حفاظت از مدافعان ما و بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ گفت که او نگران است با عدم آفریقایی نمایندگی در بالا دندانه دار کردن موقعیت.

جزئیات بعدی: اولین واحد ارتش جدید تیم ملی تعیین شده نشانه گیر تفنگ

زمانی که او بازنشسته در سال 2014 کریستنسن بود که آن هم نیروی هوایی, رئیس دادستان گفت: او می دانست که یک آمریکایی آفریقایی تبار از 124 سرهنگ در شاخه JAG سپاه.

“ما به اندازه کافی نیست,” او گفت: در این جلسه سه شنبه برگزار می شود به آدرس نابرابری نژادی در سیستم قضایی.

انتخاب و ارتقاء تخته باید تشویق به تبدیل JAG سپاه “از آنجا که من فکر می کنم بخشی از تجربه [اقلیت] را در امر مهم به [حذف] تعصب” کریستنسن گفت.

به عنوان ملی گفتگو در مسابقه تجدید است و در هفته های اخیر پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس کریستنسن برجسته چگونه خدمات — مهمترین نیروی هوایی — باید کوتاه آمد تا در مورد این مسئله.

ماه گذشته حفاظت از مدافعان ما منتشر شده یک مطالعه جدید “طرح دعوی در دادگاه فدرال نشان می دهد نیروی هوایی پوشش: نژادی و نابرابری در عدالت نظامی بخش دوم” که به دنبال آن گزارش از 2017. این مطالعات نشان داد که نیروهای “دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بررسی نسبت به اعضای هر شعبه است.”

پس از آن 2019 دولت دفتر پاسخگویی مطالعه آمد و به همان نتیجه رسیدند.

با توجه به اسلاید به دست آمده از طریق طرح دعوی در دادگاه فدرال به عنوان مکمل آن قانون آزادی اطلاعات درخواست حفاظت از مدافعان ما در بر داشت در آخرین گزارش خود که نیروی هوایی ناتو از طریق 2017 گروه کاری است که تجزیه و تحلیل نژادی و بی عدالتی رواج دارد و پایدار.

ترین junior صفوف تحمل فشار با توجه به اسلاید دیگر.

“این نرخ به ازای هر هزار نفر از سیاه و سفید/آمریکایی آفریقایی تبار در نیروی هوایی دریافت و انضباط در E-2 سطح است که دیگر جمعیت” آن می گوید ارجاع داده های جمع آوری شده بین سالهای 2012 و 2016.

به طور جداگانه در نامه ای خطاب به نیروی هوایی JAG سپاه سرهنگ ژنرال جفری راکول, سرویس قاضی مدافع طور کلی تردید همتایان خود در اوایل این ماه, درخواست برای پیشنهاد در مورد چگونگی بهبود خدمات سیستم عدالت از جمله راه حل برای “شکستن موانع” و انجام تجزیه و تحلیل بیشتر.

راکول ذکر یک گزارش داخلی که داده های مشابه برای حفاظت از مدافعان’ مطالعات.

اسلاید همراه با این نامه نشان داد که سیاه نر نیروی هوایی “کمتر از 25 سال سن و با کمتر از 5 سال خدمات دریافت غیر قضایی مجازات و دادگاه-رزمی اقدامات در یک نرخ بالاتر از مشابه واقع سفید نر شعله ور” به خصوص در E-5 سطح و زیر راکول گفت.

نیروی هوایی بازرس کل است پس از راه اندازی یک بررسی مستقل به سرویس تاریخ نظامی و نظم و انضباط.

راکول شهادت در روز سه شنبه شنوایی در کنار مسلح ، ژنرال دانیل لچه, کارکنان, قاضی به دفاع دریایی سپاه’ فرمانده ؛ ژنرال چارلز ستون و ارتش را قاضی مدافع عمومی; و میلر ، جان Hannink نیروی دریایی را قاضی مدافع به طور کلی.

“من فکر می کنم شما را اندازه گیری پیشرفت با حذف که اختلاف نژادی,” راکول گفت: در پاسخ به Rep. دبرا Halaand, D -, New Mexico. “من فکر می کنم که به هدف نهایی که در آن ما باید برای به دست آوردن.”

“ما باید بعد از این” لچه اضافه شده است. “ما درک می کنیم ما در ابتدای راه هستیم … اما وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود. … فرماندهان نیاز به درایو این است.”

رئیس کمیته Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا موافقت با لچه که مسئولیت در بالا شروع می شود اما اشاره کرد که کنگره در حال حاضر شده است هل دادن این مسئله است. مالی 2020 دفاع ملی مجوز قانون در بخش 540-من موظف به ارزیابی های به نژادی و قومی و جنسیتی و نابرابری در سیستم عدالت.

“540-من قرار داده شد در سال 2020 دفاع مجوز عمل نه با شما و نه در درخواست خود را, اما در کنگره’ درخواست,” او گفت:. “بنابراین در حالی که شما با تکیه بر این که در حال حاضر به رسمیت شناختن است که وجود دارد کار را به انجام آن شده اند که در کل خیلی بهتر است اگر آن را از شما آمد.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مربوط به: ‘اقدام با قلب خود:” چگونه نیروی هوایی به رهبری خدمات در صحبت کردن در مورد مسابقه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im