نیروی دریایی لغو بیشتر تست های آمادگی جسمانی به عنوان ما می بیند نگران افزایش COVID-19 موارد

ملوانان با توجه به آمادگی جسمانی ارزیابی این سقوط را ببینید نیاز چشم پوشی به عنوان رمان coronavirus موارد همچ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 تیر 1399

ملوانان با توجه به آمادگی جسمانی ارزیابی این سقوط را ببینید نیاز چشم پوشی به عنوان رمان coronavirus موارد همچنان به سنبله در سراسر کشور است.

نیروی دریایی را لغو کرده است سقوط آن آمادگی جسمانی ارزیابی چرخه فرمانده نیروی دریایی پرسنل میلر ، جان نوول اعلام کرد در روز سه شنبه. حرکت به شرح زیر خدمات رهبران " تصمیم به صرف نیاز در بهار زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده است.

جزئیات بعدی: نیروی دریایی جدید در تلاش برای سرکوب نژادپرستی و تبعیض جنسی نمی 'شکست,' دریاسالار می گوید:

"ما به انجام یک کار بزرگ به حداقل رساندن شیوع اما ما نمی توانیم به عقب در حال حاضر" نوول گفت.

چشم پوشی اعمال خواهد شد به هر دو آمادگی جسمانی آزمون و ترکیب بدن ارزیابی که اندازه گیری درصد چربی بدن.

هر کس خواهد شد مشخص شده به عنوان معاف از سقوط چرخه نوول گفت. اما کسانی که نیاز به به دست آوردن مجدد احتباس یا پیشرفت واجد شرایط خواهد بود و مجاز به انجام مسخره PFA وی افزود: با تصویب از نصب فرماندهان.

مسخره PFAs که اجازه نداشتند در طول بهار چرخه باید با یک میزبان از دستورالعمل ها برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. آن دسته از قوانین که نیاز به حرارت چک ضد عفونی اقدامات و محدودیت در تعداد افراد درگیر در ارزیابی دقیق هستند جدید در نیروی دریایی اداری پیام.

نیروی دریایی تلاش کرده است با برخی از نظامی بالاترین نرخ COVID-19 موارد در صفوف به دلیل در بخشی به ویروس شیوع بیماری های متعدد مستقر کشتی. در حال حاضر چندین ایالت از جمله برخی با حضور نیروی دریایی مانند کالیفرنیا و فلوریدا دیده می شود افزایش در موارد بیش از دو هفته گذشته.

"COVID-19 است که هنوز هم یک مشکل" نوول گفت.

آمادگی جسمانی ارزیابی را انتخاب کنید بازگشت تا در سال آینده وی افزود: اما این تصمیم به لغو آنها در طول همه گیر نباید به عنوان بهانه ای برای ترک ورزش است.

"آیا برخی از تخته در خانه, رفتن, دویدن, غذا خوردن سالم," او گفت:. "... هر آنچه که شما نیاز به انجام به انجام بهترین خود را به در شکل باقی بماند و در درون ما و جسمانی و استانداردهای چیزی است که ما انتظار داریم که شما را به انجام است."

نیروی دریایی نیست تنها خدمات به لغو یا به تعویق انداختن تست های آمادگی جسمانی در جهانی همه گیر. به عنوان برخی از پایه ورزشگاه بسته شده و به عنوان coronavirus موارد برداشت رهبران به دنبال راه هایی برای به حداقل رساندن فعالیت های که نیاز به تماس نزدیک و مشترک تجهیزات.

دریایی سپاه در مارس به حالت تعلیق در تست آمادگی جسمانی برای بقیه سال 2020 است. در نیروی هوایی لغو آن, تناسب اندام, تست حداقل تا اکتبر. ارتش نیز برای تغییر آن جنگی جدید تست آمادگی جسمانی توسط پاییز.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط: تغییر در ارتش می گوید ACFT نمرات نمی خواهد تعداد در برابر سربازان تا 2022

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن