The Last of Us 2 خواهد رسید در ژوئن 19, شبح تسوشیما در جولای 17

از دو بار تاخیر در انتشار The Last of Us 2 بالاخره اتفاق خواهد افتاد در ژوئن 19, سونی تایید کرده است. عاقبت مد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

از دو بار تاخیر در انتشار The Last of Us 2 بالاخره اتفاق خواهد افتاد در ژوئن 19, سونی تایید کرده است.

عاقبت مدتها در انتظار به 2013 Naughty Dog کلاسیک رها خواهد شد در اوایل تابستان است که خبر خوبی برای کسانی که ترس نامحدود به تاخیر بیاندازد.

در آغاز آوریل سگ شیطان ذکر شده "تدارکات فراتر از کنترل ما" شد و برای جلوگیری از آن راه اندازی PS4 منحصر به فرد "برای ما رضایت" برنامه ریزی شده در مارس 29 تاریخ انتشار.

خوشبختانه نگه دارید تا فقط سه هفته به این معنی که ما خواهید بود دوباره Joel و Ellie هر چه زودتر به جای بعد. این خبر خوبی برای کسانی که استقبال عمده طرح اخلال گران با ترس هنگامی که آنها پدید آمده در روز دوشنبه.

مربوط به: The Last of Us Part 2

در همان پست وبلاگ هرمان هولست سر از استودیو در سراسر جهان برای SIE همچنین تایید کرد یکی دیگر از تاخیر عنوان شبح از تسوشیما زمین خواهد شد در ژوئیه 17. این بازی اکشن و ماجراجویی از Sucker Punch Productions توسعه دهنده از بدنام شده بود میله میله برای راه اندازی در تاریخ 26 ژوئن.

به عنوان ما را به فئودال ژاپن که در آن شما در نقش جین یک سامورایی به دنبال انتقام برای قتل کارشناسی ارشد خود را در حالی که او در دفاع از میهن خود از یک مغولی تهاجم.

این تیم در پشت این بازی در توئیتر خود نوشت: "همانطور که شما ممکن است را دیده اند, شبح تسوشیما در حال حرکت است فقط چند هفته تا چند ماه ژوئیه 17. شده اند وجود دارد قطعا چالش ها در تطبیق با توسعه بازی در یک کار از خانه و محیط زیست, اما به لطف تلاش باور نکردنی با ما در سراسر جهان, تیم شبح است تقریبا آماده برای انتشار..."

"من می خواهم شخصا تبریک می گویم و تشکر از هر دو تیم در Naughty Dog و Sucker Punch Productions در دستاوردهای خود را به عنوان ما آن را می دانم نه یک شاهکار آسان برای رسیدن به خط پایان در این شرایط" هولست نوشت: در این پست وبلاگ. "هر دو تیم سخت کار کرده اند برای ارائه سطح جهانی تجارب و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه چیزی شما فکر می کنم آنها را زمانی که آنها آزادی را فقط در چند ماه کوتاه است."

کدام یک از این دو PS4 exclusives شما بیشتر به دنبال به جلو به بازی این تابستان ؟ اجازه دهید ما می دانیم @trustedreviews در توییتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن