بهترین ابزار های برای DIYers و جوانب

5 بهترین ابزار های برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا دریافت سازمان یافته با بهترین ابزار, کیف در بازار است.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399
5 بهترین ابزار های برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا

دریافت سازمان یافته با بهترین ابزار, کیف در بازار است.

The Best Tool Bag Options

هنگامی که شما شروع به ساخت یک مجموعه ابزار شما به سرعت شروع به دویدن به ذخیره سازی مسائل است. شما ممکن است یک جعبه ابزار در حال حاضر که در این صورت شما به خوبی آگاه از کاستی های آن است. جعبه ابزار دشوار هستند اما پس از در معرض ابتلا به بهم ریختگی که در پایین می توانید به راحتی تبدیل به یک سیاه چاله از پیچ گوشتی و چکش و دیگر رایج رفتن به ابزار.

بهترین کیف ابزار گزینه از سوی دیگر با دقت طراحی شده برای ارائه به همان اندازه سازمان به عنوان امکان پذیر است در حالی که بسیار سبک وزن و آسان برای toting. آنها همچنین با دوام—یک کیف ابزار ساخته شده از مواد با کیفیت (مثلا دو برابر-بوم, نایلون یا پلی استر) می تواند یک عمر گذشته!

ترفند این است که برای خرید یکی که منطبق بر نوع کار شما که آیا شما یک دستی صاحب خانه و یا یک صنعت نرم افزار. در ادامه به یادگیری آنچه به دنبال در یک کیف ابزار و برای یادگیری به همین دلیل ما تصمیم این پنج عنوان بهترین ابزار های برای DIYers و جوانب مثبت.

  1. بهترین کلی: WORKPRO 14 اینچ کیف ابزار
  2. بهترین نور وظیفه: کلاین ابزار بوم حمل و نقل کردن
  3. بهترین سنگین: Dickies 57033 20-Inch کار کیسه
  4. همچنین در نظر بگیرید: CLC CustomLeather کرافت 1539 50-جیب چند محفظه کیف ابزار
  5. بهترین برای جوانب مثبت: Carhartt میراث کیف ابزار 14-Inch

کلید خرید ملاحظات

جیب ذخیره سازی

اگر شما مقدار زیادی از ابزار دست, متر, و, تبادل نظر, شما نمی خواهید همه آنها را انباشت اشیاء بدست آمده در پایین کیف ابزار خود را. برای شما جیب بیشتر merrier—و کمتر کثیف. بهترین ابزار کیسه ای باید مقدار زیادی از گزینه های ذخیره سازی برای نگه داشتن دنده خود را جمع دور را به درستی و با خیال راحت پیشرو به گردش کار کارآمد تر و بهتر نتایج نهایی.

قاب باز

اغلب در یک سایت کار شما به خودتان پیدا کنید برای رسیدن به یک ابزار و یا قرار دادن یک دور با یک دست. یک کیف ابزار با یک بچه باز را به این خسته کننده اگر نه غیر ممکن است. بنابراین خودتان یک کیف ابزار با سیم و یا قاب فلزی تقویت باز کردن محفظه اصلی. این اجازه می دهد تا برای یک دست باز و بسته شدن. که قاب خواهد شد صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و نگه داشتن شما از گذاشتن ابزار بر روی زمین و یا به طور تصادفی رها کردن آنها را.

مواد با کیفیت

ضخیم, نایلون, بوم و پلی استر هستند و همه عالی مواد اصلی برای ساخت و ساز از یک ابزار با کیفیت کیسه. آنها را به مقاومت در برابر مقدار زیادی از وزن و ابزار نوک تیز و برنده نمی طریق فشار با نوک انگشت دو طرف. لاستیک باعث می شود یک درجه یک پایه برای یک کیف ابزار با توجه به دوام آن و عدم لغزش ویژگی های. ارزان کیسه های ساخته شده از مواد ارزان تر مانند چرم faux و پایین-نایلون درجه ملزم به پاره کردن قبل از موعد مقرر و در نهایت هزینه های شما در دراز مدت هنگامی که شما باید به جای آنها.

زیپ و سگک

هیچ حس سازماندهی یک کیف ابزار اگر همه چیز از آن می افتد زمانی که شما درایو کردن کار سایت. این کیسه ها به معنای بسته و امن بنابراین مطمئن شوید که کیف شما را انتخاب کنید با استفاده از با کیفیت بالا زیپ و یا دست و پنجه نرم سیستم. به دنبال بزرگ, نایلون زیپ با کشیدن زبانه است که شما می توانید کار با یک دست دستکشهایش ریخته. به نخ نگاه سنتی کیف با سگک های فلزی و تسمه چرم که به نگه دارید تا به خوبی در طول زمان است. اگر شما ترجیح می دهند بیشتر سبک سگک بروید نایلون با دوام بیش از پلاستیک.

اندازه و استفاده در نظر گرفته شده

کیف و جعبه ابزار در همه اشکال, اندازه و سبک—برخی از آنها مناسب نسبت به معاملات خاص در حالی که دیگران به طور کلی گرفتن-alls—در اندازه های رایج اعم از 14 تا 24 اینچ. به همین دلیل آن مهم است که به در نظر گرفتن نوع استفاده از کیسه خود است به احتمال زیاد برای دیدن قبل از اینکه شما خرید یک. اگر شما به رهبری یک کار سایت هر روز با تعداد زیادی از, زیادی, سنگین, ابزار, 14 یا 16 اینچ کیسه 50-جیب محفظه اصلی نمی شود خیلی خوب است; شما نیاز به 20 یا 24 اینچ کیسه با کمتر جیب و فضای کافی برای ابزار. برعکس اگر خود کیف ابزار به عنوان یک کدی برای حمل ابزار از گاراژ به خانه شما پیدا کردن یک کیسه کوچکتر با تعداد زیادی از جیب ذخیره سازی بهترین راه حل مناسب برای نیازهای شما.

گزینه های حمل

بهترین کیف ابزار گزینه های زیادی دسته با بیش از تولیدات لاستیک مدتها نورد, نایلون, دسته, و یا چرم آستین. اینها همه راحت گزینه زمانی که شما در حال تخلیه به شدت لود کیسه برای هر فاصله. برای کیسه های بزرگتر به دنبال تسمه شانه با بالشتک ضخیم به نگه داشتن آنها را از حفاری را به شانه خود را. جلوگیری از نازک تسمه تخت قرار داده است که فشار زیادی در یک منطقه بسیار کوچک مطمئن شوید که به شما صدمه دیده دست و باعث خستگی می شود. نازک بند نیز با شما از آنجا که شما باید به طور مکرر توقف و تغییر چنگال خود را به مدیریت ناراحتی.

بهترین کیف ابزار انتخاب

Best Tool Bag - Workpro

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: WORKPRO 14 اینچ کیف ابزار

مالکان و DIYers که نیاز به کوچک, سبک وزن, کیسه های برای نگه داشتن دنده های خود را در محل بدون در نظر گرفتن کل گاراژ قفسه را دوست دارم WORKPRO 14 اینچ کیف ابزار. آن را ویژگی های پلی استر ساخت و ساز لاستیک پایه فوم برای عایق و تمدید دوام و دو گزینه های حمل—خالی دسته و بند شانه خالی. کیسه همچنین دارای دو زیپ می کشد که زمانی که قرار است در وسط زیپ را به صورت فوق العاده آسان با یک دست باز—قابل توجه طرفدار سبک یکی از ویژگی های بودجه دوستانه کیف ابزار. که گفت: WORKPRO احتمالا نمی خواهد نگه دارید تا به rigors از یک سایت ساخت و ساز, پس نگه داشتن آن به تبادل نظر و استفاده در خانه تنها است.

The Best Tool Bag Option: Klein Tools Canvas Tote

عکس: amazon.com

2. بهترین نور وظیفه: کلاین ابزار بوم حمل و نقل کردن

اگر شما می خواهم به پرداخت ادای احترام به نسل از صنعتگران که قبل از آمد و سپس Klein Tools یک کیف ابزار برای شما می باشد! این سنگین بوم بازگشتی است به ابزار اصلی کیسه های مشهور برای کیفیت و دوام با چرم تقویت شده پایین و دو نورد دوخته شده و پرچ دسته چرم. باز است braced توسط یک سنگین فلزی و قاب نگه داشته است بسته با مجموعه ای از ضخامت تسمه چرم و سگک های فلزی. در حالی که شما نمی توانید علاقه داشتن به امکانات و یا مجموعهای از جیب برای سازمان شما عملا bombproof دوام. این کیسه در اطراف بوده است و تست شده توسط سخت کار مردان و زنان برای مدت زمان طولانی پس از شما می دانید آن را محاکمه و درست است.

The Best Tool Bag Option: Dickies 57033 20-Inch Work Bag

عکس: amazon.com

3. بهترین سنگین: Dickies 57033 20-Inch کار کیسه

مسافت همه چیز را بدون در نظر گرفتن وزن با Dickies 57033 20-Inch کار کیسه. ساخته شده از با دوام بوم با پلی استر پوشش داخلی قوی و بسیار سبک وزن آن دارای یک مرکز محفظه است که جای یک مته رفت و برگشتی اره گردبر و حتی چند باتری است. وجود هشت جیب خارج برای ابزارهای کوچک و سخت افزار نیز هست. دستکش 57033 ضربان سنتی جعبه ابزار به دو دلیل اصلی. اول یک جعبه بزرگ به اندازه کافی برای نگه داشتن همان مقدار از چرخ دنده ها خواهد بود به مراتب سنگین تر است. دوم این کیف یک بند شانه قابل اعتماد به کسی که یک بار از ابزار کمتر از یک بار. تنها چیزی که ما می خواهم بهبود پس از اضافه کردن بیشتر بیرونی محفظه ذخیره سازی.

The Best Tool Bag Option: CLC CustomLeather Craft 1539 50-Pocket Multi-Compartment Tool Bag

عکس: amazon.com

4. همچنین در نظر بگیرید: CLC CustomLeather کرافت 1539 50-جیب چند محفظه کیف ابزار

اگر شما بسیاری از کوچکتر ابزار و نیاز به برخی از جدی ذخیره سازی CLC سفارشی LeatherCraft 1539 می دهد هر ابزار یک خانه نگه می دارد و همه آنها را سازمان یافته است. این زنان فلپ در هر دو طرف که باز می شود به فاش کردن تعداد زیادی از جیب به علاوه یک مرکز جیب های بزرگ به اندازه کافی به پس زدن دهنه اسب کاملا چند ابزار قدرت در یک بار. این CLC ساخته شده از نایلون سنگین و پلی استر ساخت آن بسیار سبک وزن و در عین حال ناهموار است. آن را دارای دو گزینه های حمل; یک جفت نورد و خالی نایلون دسته و بند شانه با پد تشک بادی مجهزند. تنها عیب آن این است که این کلیپ بر روی شانه بند که در معرض ابتلا به خم باز زمانی که کیسه غیرمنتظره است.

The Best Tool Bag Option: Carhartt Legacy Tool Bag 14-Inch

عکس: amazon.com

5. بهترین برای جوانب مثبت: Carhartt میراث کیف ابزار 14-Inch

اعتماد سخت کار مردان و زنان در سال Carhartt تماس آن کیف ابزار میراث برای یک دلیل. این 14 اینچ کیف ابزار امکانات مجموع 27 جیب یک قاب فلزی به آن را باز نگه دارید و سنگین خالی بند برای حمل آسان هنگامی که آن را لود پایین. هر نرم افزار را به این درک no-frills, no-nonsense, سبک وزن و در عین حال سنگین کیسه و آن را به ویژه مناسب برای برق و تکنسین های تهویه مطبوع است که نیاز به آوردن یک دسته از ابزارهای کوچک و مته و یا دو به یک کار. میراث مرکز محفظه بزرگ است به اندازه کافی برای نگه داشتن یک دریل و پیچ گوشتی در همان زمان به عنوان به خوبی به عنوان یک زن و شوهر از باتری یدکی. یک نقطه درد: 14 اینچ کیسه فاقد ناهموار لاستیک پایین (اما 16 اینچ اندازه یکی است!).
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن