بهترین کاشی اره برای خود کار نوسازی

در نظر گرفتن اندازه کاشی های خود را و شیب مورد نظر کاهش به انتخاب کاشی را دیدم که با این نسخهها کار بهترین بر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 مرداد 1399

در نظر گرفتن اندازه کاشی های خود را و شیب مورد نظر کاهش به انتخاب کاشی را دیدم که با این نسخهها کار بهترین برای شما.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Tile Saw Option

عکس: amazon.com

شما صرف مقدار زیادی از زمان انتخاب کاشی برای پروژه بعدی خود را و آن را به همان اندازه مهم است به دقت انتخاب کاشی دیدم شما با استفاده از. شما در پیدا کردن بهترین کاشی اره با استفاده از تیغه الماس برش شیشه و سرامیک و مواد دیگر است. همچنین شما می خواهد پیدا کردن آنها مختلف, تخت قدرت و مخازن آب.

که فقط آغاز است. آنها همچنین استفاده از آب در حال چرخش تیغه برای کاهش اصطکاک و صدا و گرد و غبار در حالی که افزایش تیغه طول عمر. فراموش نکنید که برای در نظر گرفتن کشویی تخت که بسیاری بر این باورند آن را آسان تر برای شما به دقت و با خیال راحت اسلاید کاشی در زیر تیغه. با تمام این ویژگی های در دسترس, شما می توانید باد با اشتباه کاشی را دیدم و اگر شما با دقت به جزئیات پروژه خود را.

بهترین کاشی اره

در نظر گرفتن این لیست از برخی از بهترین کاشی اره به یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

The Best Tile Saw Option: PORTER-CABLE PCE980 Wet Tile Saw

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: PORTER-کابل PCE980 مرطوب کاشی را دیدم

اگر شما می خواهید یکی از بهترین کاشی اره شما می توانید مسئولیت رسیدگی به تقریبا هر کاشی پروژه پورتر-کابل PCE980 مرطوب کاشی را دیدم متناسب با این لایحه. این دوام دیدم ویژگی های فولاد ضد زنگ بالا برای طول عمر بیشتر که نیمی از آن اسلاید به صورت بسیار دقیق نتایج. آن می تواند تا 17 اینچ کاهش است که مناسب برای 12 اینچ کاشی برش در 45 درجه زاویه. آن را دارای یک موتور اسب بخار 7-inch, تیغه, و محصور مخزن آب برای کنترل گرد و غبار و تیغه طول عمر. حتی اگر گارد چلپ چلوپ ممکن است مانع برخی از sightlines این یک نقص طراحی است که بسیاری از رقابت چهره به عنوان به خوبی. این را دیدم که هنوز هم در میان بهترین ها را برای خوب کاشی کار به دلیل آن اجازه می دهد تا شما را به قطع به 1/16 اینچ.

The Best Tile Saw Option: SKIL 3550-02 7-Inch Wet Tile Saw

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: SKIL 3550-02 7-Inch, مرطوب کاشی را دیدم

این SKIL 3550-02 7-Inch, مرطوب کاشی را دیدم امکانات SKIL را HydroLock که سیستم متوقف می شود و آب چلپ چلوپ زمانی که آن را در استفاده از. تیغه گارد شامل آب و همچنین نشانی از یک کار بزرگ اجازه می دهد تا کاربر را به دیدن برش. میز کار یک اسلاید از بال به پشتیبانی از کاشی بزرگ تر تا 18 اینچ است. به علاوه آب-پر کردن درب دونفره برای کمک به این اپراتور قطع bevels در 22.5 و 45 درجه است.

این شاهد می افتد کوتاه از نقطه بالا تنها به یک دلیل: آن را ندارد کشویی تخت. کشویی کاشی های گسترده ای را از طریق یک دیدم با دقت می تواند یک چالش بدون. با تشکر از تیغه نگهبان را برتر از دید شما هنوز هم می توانید دقیق کاهش اگر شما با استفاده از آن قابل تنظیم حصار با کشویی مخروطي سنج.

The Best Tile Saw Option: DEWALT Wet Tile Saw with Stand

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: دی والت, مرطوب کاشی را دیدم با پایه

دوالت مرطوب کاشی را دیدم با این نسخهها کار به خوبی برای هر دو جوانب مثبت و DIYers. این ارتقاء به 1.5 اسب بخار موتور که به راحتی قدرت های 10 اینچی الماس تیغه. این اجازه می دهد تا شما را به قطع قالبگیریهای تا 3 1/8 اینچ ضخامت دارد و به را غوطه کاهش برای رسانه ها. علاوه بر آن یک برش ظرفیت 24 اینچ است که به اندازه کافی برای 45 درجه برش در 18 اینچ کاشی. این دو قابل تنظیم نازل اسپری برای کنترل گرد و غبار و overspray. بزرگ کشویی تخت باعث طولانی کاهش دقیق به درون 1/32 اینچ بیش از 18 اینچ است. همچنین bevels به از پیش تعیین شده 22.5 و 45 درجه زاویه. اگر شما مایل به صرف کمی اضافی در بالا و با کیفیت کاشی دیدم دوالت سیستم درجه یک و با دوام کافی برای خدمت به شما را به خوبی برای سال آمده است.

The Best Tile Saw Option: Leegol Electric 7-Inch Wet Tile Saw

عکس: amazon.com

4. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Leegol برقی 7 اینچ, مرطوب کاشی را دیدم

هنگامی که شما می خواهید یک فایده مرطوب کاشی را دیدم در یک قیمت مقرون به صرفه در نظر Leegol 7-inch, مرطوب کاشی را دیدم. این Leegol موثر واحد با چند زواید اما ویژگی های بزرگ است. این یک 7 اینچی تیغه و bladeguard یک مخزن آب و یک حصار rip اما هیچ چیز بیشتر. کل آویزان tilts هر دو برای پر کردن مخزن و برای ساخت مخروطي کاهش است. این Leegol ویژگی های 12 اینچ کاهش ظرفیت و پاره کردن حصار است که کمک می کند تا برای هدایت مستقیم کاهش است. اگر شما نگران در مورد قیمت نقطه Leegol رضایت 100 ٪ تضمین و ارسال خواهد شد شما را دیدم اگر شما خوشحال نبود. انجام مراقبت از کروم آویزان: هل دادن کاشی در سراسر آن ممکن است ابتدا آن سطح خواهد شد در نهایت زنگ. در این نقطه قیمت, اما, این به نظر می رسد مانند یک نمایشگاه ،

The Best Tile Saw Option: SKIL 3540-02 7-Inch Wet Tile Saw

عکس: amazon.com

5. بهترین برای پروژه های کوچک: SKIL 3540-02 7-Inch, مرطوب کاشی را دیدم

SKIL را 3540-02 7-inch, مرطوب کاشی را دیدم که در میان بهترین ها را برای مالکان و DIYers که مقابله با کوچک تا متوسط پروژه های مانند backsplashes و صنایع. این اره می توانید رسیدگی 12 اینچ صلیب کاهش و 7 3/4 اینچ کاشی در یک زاویه 45 درجه و قابل تنظیم آن حصار ایدز در دقیق و تکرارپذیر کاهش است. این پخ میز کار می تواند به قطع هر گونه اندازه گیری بین صفر و 45 درجه. به علاوه استیل ضد زنگ آویزان خواهد outlast کسانی ساخته شده با مواد ارزان تر. در حالی که مخزن و تیغه گارد ترکیب می کند و یک جامد کار حاوی بسیاری از ظروف سرباز یا مسافر در برش backsplash یا دوش, کاشی, پخ گوشه کاشی هنوز هم می تواند یک کمی روی حیله و تزویر. کل جدول پخ لبه بنابراین فقط مراقب آب در حال اجرا کردن طرف دیدم به جای به مخزن.

The Best Tile Saw Option: QEP 22400Q 3/5 HP Torque Master Tile Saw

عکس: amazon.com

6. بهترین سبک: QEP 22400Q 3/5 اسب بخار گشتاور استاد کاشی را دیدم

در حالی که اکثر قدرت ابزار کاربران را اجتناب از یک ابزار پلاستیکی آن را حس می کند که QEP خواهد فروش پلاستیک کاشی را دیدم. در تنها 8 پوند آن یک سوم از وزن برخی از دیگر سانتریفیوژ اره در لیست ما ساخت آن را آسان تر برای ذخیره و یا حمل به خانه. همچنین آب و زنگ زدگی مقاوم پس از آن می تواند به طور بالقوه از سال گذشته است. در حالی که کاملا خوب مواد برای بدن و آویزان تنها (کوچک) حرکت نزولی به یک پلاستیک نرده است که آن را به عنوان سفت و سخت و دقیق به عنوان برخی از سنگین رقابت پس از برش با مراقبت.

به 3/5 اسب بخار موتور اندازه کافی برای اکثر نور-وظیفه کار می کنند اما ممکن است در باتلاق پایین کمی روی کاشی سخت تر از سرامیک یا چینی. میز آویزان است و دو تمدید بال برای برش کاشی بیش از 12 اینچ گسترده. آن را نیز مخروطي بنابراین اگر شما در حال برش mitered گوشه های QEP می تواند کار کند.

The Best Tile Saw Option: DEWALT DWC860W 4 3/8-Inch Wet/Dry Masonry Saw

عکس: amazon.com

7. بهترین قابلیت حمل: دی والت DWC860W 4 3/8 اینچ, مرطوب/خشک سنگ تراشی دیدم

حتی برخی از بهترین کاشی اره مناسب نیست برای پیچیده خروجی و یا دریچه سوراخ کاهش در وسط یک کاشی. برای کسانی که شغل یک دستی سنگ تراشی دیدم انتخاب بهتر است. دوالت DWC860W 4 3/8 اینچ, مرطوب/خشک سنگ تراشی دیدم می توانید شیرجه رفتن قطع دست و پا برش یا برش گوشه های گرد بر کاشی. آن را همچنین می توانید برش منحنی برای کاشی در برابر موجی دیوار. آن را به یک قدرت 10.8-آمپر موتور اجرا می شود که در از 13000 دور در دقیقه برای مقدار زیادی از توانایی برش. این شامل یک 12-پا شلنگ آب که قلاب تا دیدم برای مرطوب دیدم برنامه های کاربردی. شما همچنین می توانید آن را اجرا کنید خشک اگر شما نگران در مورد گرد و غبار و یا تیغه بیش از حد. دوالت bevels تا 45 درجه و همچنین ایجاد تمیز کردن گوشه های خارج که در آن مورد نیاز است.

The Best Tile Saw Option: QEP 10630Q 24-Inch Manual Tile Cutter

عکس: amazon.com

8. بهترین برش کاشی: QEP 10630Q 24 اینچ دستی برش کاشی

کاشی اره ذاتا کثیف, بنابراین اگر شما نمی نیاز به یک اره با آب پر شده به همین دلیل استفاده از یک ؟ به جای در نظر گرفتن یک برش کاشی مانند QEP 24 اینچ برش. آن را با استفاده از تنگستن-کاربید برش چرخ برای نمره و ضربه محکم و ناگهانی کاشی به اندازه و بدون چرخ نخ ریسی و یا گرد و غبار و آب. این QEP ابزار می توانید برش 24 اینچ کفپوش کاشی یا 12 اینچ کاشی در یک زاویه 45 درجه. همچنین با این نسخهها کار به خوبی در بزرگ موزاییک هر چند کاشی را دیدم مناسب تر است برای کوچکتر موزاییک به عنوان آنها سخت به ضربه محکم و ناگهانی پاک. همچنین به یاد داشته باشید: برش کاشی و بهترین ذخیره برای کاهش راست به عنوان آنها نمی مورب یا منحنی برش. اگر شما به دنبال برای خارج از گوشه و کنار و یا برشهای منحنی شما می شود بهتر است با استفاده از یک استاندارد کاشی را دیدم و یا دستی سنگ تراشی را دیدم.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن