بهترین موریانه درمان برای کنترل آفات

آیا تماشای خانه خود را فرو ریختن اطراف شما در زمانی که شما می توانید اقدام علیه موریانه با بهترین موریانه درم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

آیا تماشای خانه خود را فرو ریختن اطراف شما در زمانی که شما می توانید اقدام علیه موریانه با بهترین موریانه درمان خانه خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Termite Treament Option

عکس: amazon.com

موریانه گریزان هستند آفات است که می تواند به سرعت به صورت کلنی در خانه خود را قبل از نشان دادن قابل توجهی نشانه ای از آلودگی. پس از موریانه تغذیه در درجه اول بر روی چوب و محصولات چوب یک مستعمره در خانه خود را به سرعت می تواند باعث بسیاری از آسیب. علائم شایع از موریانه ها شامل تغییر رنگ تیغه و رنگ پوست توخالی صدایی چوب و با دقت اشاره کردن سوراخ در تیغه.

اگر یک مستعمره است رها شود به اندازه کافی بلند به دیوار خود را به معنای واقعی کلمه شروع به فرو ریختن. اما شما می توانید از بین بردن و جلوگیری از موریانه از reentering با بهترین موریانه درمان برای خانه خود را. این محصول در دسته بندی مربوطه توصیه می تواند به شما کمک کند را انتخاب کنید.

 1. بهترین کلی: برج ثور SC 20 اونس بطری
 2. نفر دوم: ارتو 0200010 16 اونس متمرکز موریانه قاتل
 3. طبیعی انتخاب کنید: محیط زیست-امن چوب گارد موریانه پیشگیری و درمان
 4. بهترین کنسانتره: Bifen آن راه حل های کنترل حشره کش کنسانتره
 5. بهترین فوم: BASF 805571 Termidor فوم Termiticide
 6. بهترین طعمه: Spectracide خاتمه تشخیص و کشتار Stakes2
 7. بهترین خاک: BioAdvanced 700350A موریانه قاتل
 8. بهترین درمان چوب: بورا مراقبت – 1 کوزه طبیعی Borate موریانه کنترل
The Best Termite Treament Option

عکس: amazon.com

قبل از اینکه شما خرید یک بهترین موریانه درمان

هجوم موریانه می تواند به سرعت رشد می کنند و نیاز به یک موریانه درمان برای خلاص شدن از شر خانه خود را به طور کامل از این مزاحم آفات است. اگر خانه خود را هنوز رتبهدهی نشده است آلوده شما می توانید این مراحل را برای کمک به جلوگیری از موریانه.

 • بازرسی بنیاد هر فصل نشانه هایی از موریانه. این حشرات ایجاد گل و لای لوله برای محافظت از آنها را از خورشید است. گل لوله به نظر می رسد مانند خطوط از گل منجر پایه و اساس و به جانبداری.
 • تهویه مناسب و آب بندی را کاهش می دهد رطوبت تجمع در یک خانه است که موریانه ها را دوست دارم. اطمینان از تمام پنجره ها و دریچه های مهر و موم شده درست و برنامه سالانه تعمیر و نگهداری برای تهویه اتاق زیر شیروانی در صورت لزوم.
 • نگه داشتن چوب شمع دور از خانه و وضعیت پوشش گیاهی است خزنده بیش از حد نزدیک است. موریانه کشیده شده به این منابع غذایی است و به راحتی می توانید به دنبال دنباله به دیواره های چوبی و یا قاب.
 • استفاده از فشار تحت درمان با چوب برای تمام پروژه های ساخت و ساز. موریانه ها به ندرت علاقه مند به چوب شده است که در ترکیب با مواد شیمیایی.

اگر این اقدامات پیشگیرانه را نگه نمی موریانه ها به دور شما ممکن است نیاز به برداشتن گام با تبادل نظر موریانه درمان و یا حتی در نظر گرفتن تماس در یک حرفه ای دافع حشرات هر چند termiticides جوانب مثبت استفاده کنید به مراتب قوی تر است و می تواند نیاز شما را به تخلیه خانه به طور موقت.

انواع موریانه درمان

درمان هجوم موریانه می تواند به عنوان آسان به عنوان تنظیم طعمه و یا به عنوان درگیر به حفر سنگر در اطراف خانه خود را به راه اندازی یک termiticide مانع است. چهار نوع اصلی از موریانه درمان شامل مایع-خاک termiticides موریانه طعمه مصالح با termiticides و چوب درمان است.

مایع-خاک Termiticides

مایع-خاک termiticides هستند و به مدت طولانی درمان است که می تواند یک خانه امن از موریانه تا پنج سال به طور متوسط هر چند برخی از محصولات ادعا می کنند یک دیگر حفاظت از دوره. این درمان ساده نیست. آن نیاز به حفر سنگر در اطراف خانه و استفاده از مایع درمانی به آن را مطمئن شوید که هیچ شکاف وجود دارد در این ماده شیمیایی مانع قبل از پر کردن سنگر. موریانه ها می توانید پیدا کردن شکاف در سد و می تواند وارد کنید و پس از آن پیشنهاد شده است که سالانه موریانه بازرسی فقط به برخی از.

یک روش ساده تر استفاده از یک مایع-خاک درمان است با یک سمپاش. درمان می کند و زمان آخرین تا زمانی که اعمال بدون سنگر اما متمرکز اسپری termiticide آسان است برای بسیاری از DIYers به استفاده از به شکل یک ماده شیمیایی مانع در خاک اطراف خانه خود را.

طعمه موریانه

مبارزه با هجوم موریانه با طعمه موریانه نیاز به استراتژیک قرار دادن طعمه ایستگاه های اطراف خانه برای موریانه ها برای پیدا کردن. طعمه قدرتمند شامل مواد تشکیل دهنده فعال مانند hexaflumuron که کشتن موریانه ها به آرامی. جستجوگری موریانه را به آسانی در دسترس طعمه بازگشت به لانه خود را آلوده کردن دیگر موریانه در مستعمره.

این روش موثر برای از بین بردن هجوم اما می تواند یک ماه یا بیشتر قبل از اقدام به موریانه. موریانه طعمه همچنین نیاز به نظارت منظم و نگهداری برای اطمینان حاصل شود که طعمه ایستگاه هنوز هم طعمه.

مصالح با Termiticides

یک راه عالی برای جلوگیری از هجوم موریانه در ساخت و ساز جدید است که برای درمان مصالح با termiticides قبل از شروع ساخت و ساز. چوب را می توان با یک اسپری یا براق بر روی راه حل متمرکز. یک جایگزین است که به درخواست termiticides در هر نقطه ساختار جدید لمس زمین به pretreat خاک است.

مصالح ساختمانی که در حال دافع به موریانه مانند فشار تحت درمان با چوب برای ساختمان یک طبقه هستند خوب دیگر جایگزین. را انتخاب کنید و یا به طور طبیعی مقاوم در برابر مواد مانند فلز و بتن و یا برخی از انواع چوب.

چوب درمان

به جای درمان این خاک و یا راه اندازی طعمه ایستگاه های چوب درمان شامل سطح اسپری و درمان و تزریق اسپری و فوم. این گزینه های درمان کشتن موجود هجوم و خیس کردن به چوب برای جلوگیری از آینده هجوم. قبلا موریانه مقاوم در برابر مواد ساخت و ساز با استفاده از یک محصول شبیه به چوب لباسی است که استفاده می شود برای ساخت یک خانه. اما استفاده از چوب درمان اغلب نیاز به دسترسی مستقیم به چوب به طوری که درمان می تواند به خیس خوردن به الیاف. این است که چرا اسپری برای ساخت و ساز جدید به عنوان آن را آسان تر به استفاده از چوب درمان به طور مستقیم به مواد سطح. تزریق فوم بهترین هستند برای قبل از ساختارهای موجود که در آن آنها را به ترک و شکاف به درستی خیس به unpainted لبه های چوب رنگ شده.

ما تراکم بالا

محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین موریانه درمان برای خانه خود را.

The Best Termite Treament Option: Taurus SC 20 oz bottle

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: برج ثور SC 20 اونس بطری

مثل همه بلند اقدام مایع-خاک موریانه درمان برج ثور SC 20 اونس بطری. مایع Termiticide نیاز به توان در یک سنگر که در اطراف یک خانه محیط. این مجموعه تا یک ماده شیمیایی مانع است که سموم موریانه در این منطقه مصرف کمتر از 90 روز برای شروع کار. اما سم کشتن نیست در تماس است. به جای موریانه آن را حمل به لانه که در آن آن را از بین می برد تمام مستعمره.

شیمیایی مانع ایجاد شده توسط این موریانه درمان در محل باقی می ماند تا 10 سال نگه داشتن یک خانه امن از موریانه و همچنین از مورچه ها ، centipedes زنبور و سوسک. این عنصر فعال fipronil استفاده می شود در گربه و سگ, دارو برای درمان کک و پس از آن است که حیوان خانگی پسند. هر چند این نیست سریع اقدام به درمان آن است که یک راه حل کامل برای نگه داشتن یک خانه امن از موریانه برای سال آمده است.

The Best Termite Treament Option: Ortho 0200010 16 Oz Concentrated Termite Killer

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: ارتو 0200010 16 اونس متمرکز موریانه قاتل

ارتو 0200010 متمرکز موریانه قاتل را می توان مخلوط با آب برای ایجاد 5 گالن موریانه درمان است. این راه حل هنگامی که در یک سنگر در اطراف محیط خانه می تواند کشتن موجود آفات و دفع آینده هجوم تا پنج سال. این راه حل همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک سطح اسپری بر روی سطوح چوبی, چوب, شمع کنده درخت و بیشتر به درمان های موجود هجوم اگر چه اثر خود را به عنوان یک سطح اسپری نیست-به عنوان زمانی که آن را اعمال می شود در یک سنگر.

این عنصر فعال bifenthrin است pyrethroid که یک حشره کش قدرتمند طراحی شده برای تقلید اثرات سمی طبیعی pyrethrins با از بین بردن موریانه به سیستم عصبی مرکزی. این موریانه درمان می تواند کشتن موریانه و درمان مورچه نجار, نجار, زنبور عسل و دیگر چوب-از بین بردن آفات است.

The Best Termite Treament Option: ECO-Safe Wood Guard Termite Prevention And Treatment

عکس: amazon.com

3. طبیعی انتخاب کنید: محیط زیست-امن چوب گارد موریانه پیشگیری و درمان

برخی از موریانه درمان با استفاده از مواد شیمیایی خشن است که می تواند یک خانه ساکنان احساس سرگیجه و یا حالت تهوع از بوی قوی اما محیط زیست امن موریانه پیشگیری و درمان نمی کند استفاده از مواد شیمیایی خشن. درمان هجوم موریانه آمده نباید در هزینه سلامت خانواده و این دوستدار محیط زیست با استفاده از فرمول سدیم borate به طور طبیعی مواد معدنی برای درمان موجود موریانه مستعمرات و محافظت در برابر آینده هجوم.

غیر سمی و ترکیب آلی فرار (VOC)-رایگان درمان باید به طور مستقیم به همه در معرض داخلی و خارجی چوب. بورون نمک در درمان چوب خیس به الیاف چوب به درمان های موجود مستعمرات و دفع آینده هجوم موریانه, مورچه نجار, نجار, زنبور سوسک و پوسیدگی قارچ.

The Best Termite Treament Option: Bifen IT Control Solutions Insecticide Concentrates

عکس: amazon.com

4. بهترین کنسانتره: Bifen آن راه حل های کنترل حشره کش کنسانتره

Bifen این حشره کش کنسانتره با استفاده از یک تحت قدرتمند متمرکز فرمول برای درمان طیف گسترده ای از آفات از جمله موریانه و مورچه و زنبور عسل centipedes جیرجیرک earwigs, gnats, عنکبوت, زنبورهای, و بسیاری دیگر. این عنصر فعال bifenthrin خسارت به سیستم عصبی مرکزی از آفات و کشتن آنها را در عرض 24 ساعت.

این موریانه درمان را می توان در طول ساخت و ساز جدید به pretreat مواد و یا به عنوان یک راه حل در داخل و یا خارج از خانه های موجود. سریع اقدام به راه حل ها طول می کشد تا 90 روز قبل از نیاز به reapplied. با این حال در نظر بگیرید با پوشیدن یک ونتیلاتور در طول برنامه چرا که این محصول دارای یک ماده شیمیایی قوی بو است که می تواند باعث سرگیجه شود.

The Best Termite Treament Option: BASF 805571 Termidor Foam Termiticide

عکس: amazon.com

5. بهترین فوم: BASF 805571 Termidor فوم Termiticide

DIYers می توانید اسپری BASF 805571 Termidor فوم Termiticide پشت قرنیزهای به موریانه و دیگر دشوار است برای دسترسی به مناطق از خانه با استفاده از باریک شلنگ اسپری. فوم طول می کشد تنها پنج ثانیه به گسترش با 1 اونس به سرعت تبدیل شدن به 1 لیتر فوم. این گسترش را پر می کند هر گونه شکاف و نیروهای فوم عمیق تر به موریانه آهنگ.

این nonrepellent فرمول است که تقریبا غیر قابل کشف به موریانه به طوری که آنها سهوا تماس را با آن مصرف آن و به اشتراک گذاری آن را در لانه. این عنصر فعال fipronil متصل به یک موریانه را از انتهای عصب اخلال در سیستم عصبی مرکزی و کشتن آنها را در عرض 24 ساعت. BASF Termidor فوم Termiticide نیز کار می کند برای درمان مورچه های نجار اشکالات بد بودن نجار زنبور عسل و بسیاری دیگر از آفات است.

The Best Termite Treament Option: Spectracide Terminate Detection & Killing Stakes2

عکس: amazon.com

6. بهترین طعمه: Spectracide خاتمه تشخیص و کشتار Stakes2

Spectracide خاتمه موریانه تشخیص و کشتار سهام هستند آسان به نصب در اطراف محیط خانه با استفاده از 10-پا فاصله بین سهام. طعمه دام غرق به زمین که در آن در دسترس است به قنات موریانه. هنگامی که موریانه ها شروع به گرفتن طعمه شاخص منتشر خواهد شد در بالای دام به نشان می دهد که از بین بردن لانه را آغاز کرده است.

طعمه تله استفاده از ماده فعال hexaflumuron برای از بین بردن باروری و توانایی و بلوغ چرخه از آفات است. حرکت نزولی با استفاده از این روش این است که می توانید آن را چند روز به چند ماه برای دیدن هر گونه پیشرفت در برابر موریانه و نیاز به نظارت بر طعمه به طور منظم و جایگزین سهام حداقل سالانه یک بار برای اطمینان از حفاظت مستمر.

The Best Termite Treament Option: BioAdvanced 700350A Termite Killer

عکس: amazon.com

7. بهترین خاک: BioAdvanced 700350A موریانه قاتل

BioAdvanced موریانه قاتل اصلی محیط درمان پودر ماده ای است که DIYers ریزش نم نم می توانید در اطراف خانه خود را در محیط. آنها سپس باید آب را پودر و با یک شلنگ یا هر روش دیگر استفاده از آب به پودر است که اجازه خواهد داد که آن را برای نفوذ به خاک است. درمان عمل می کند ظرف یک ماه به کشتن موجود لانه و می تواند محافظت از خانه تا شش ماه.

این عنصر فعال imidacloprid با این نسخهها کار در یک راه مشابه به fipronil کشتن حشرات با اخلال در ارتباطات در سیستم عصبی مرکزی اما, آن است که کمتر سمی برای انسان و حیوانات خانگی. متاسفانه با توجه به روش فعال سازی این موریانه درمان می شود و تنها در خارج بلکه آن است که یک گزینه عالی برای محیط دفاع در حیاط.

The Best Termite Treament Option: Bora Care - 1 Jug Natural Borate Termite Control

عکس: amazon.com

8. بهترین درمان چوب: بورا مراقبت 1-کوزه طبیعی Borate موریانه کنترل

مخلوط بورا مراقبت طبیعی Borate کنترل موریانه در 1:1 رقیق سازی با آب و گرفتن یک سمپاش قلم مو و یا غلتک به درخواست جدید یا موجود در مواد چوبی. این عنصر فعال دی سدیم octaborate tetrahydrate است borate مرکب است که مختل آنزیم تولید و سیستم گوارش موریانه در نهایت باعث مرگ می شود.

درمان جان هر موجود آلودگی در چوب و می تواند به عنوان حفاظت موثر در برابر تکرار هجوم برای چند دهه. چوب درمان کشتن تمام گونه های موریانه چوب-infesting سوسک, مورچه های نجار و پوسیدگی قارچ و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر دو داخلی و خارجی سازه به صورت گسترده امنیتی است.

سوالات متداول در مورد جدید خود را موریانه درمان

در نظر گرفتن این پرسش و پاسخهای متداول در مورد موریانه درمان قبل از خرید.

هنگامی که شما باید نگرانی در مورد موریانه?

علائم شایع است که شما ممکن است موریانه ها شامل تغییر رنگ و یا افتادگی تیغه و رنگ پوست توخالی صدایی چوب با دقت اشاره کردن سوراخ در تیغه ها بیش از حد جیر جیر floorboards فاسد چوب و شل شدن کاشی های کف از رطوبت اضافی موریانه اضافه کردن به یک طبقه.

می توانید یک موریانه درمان شما را بیمار می کند ؟

بله. همه آفت کش ها باید با احتیاط رفتار و termiticides مستثنی هستند. کاربران باید این مواد شیمیایی مناسب برای جلوگیری از مصرف یا جذب به بدن است.

زمانی که موریانه ها بیشتر فعال است ؟

موریانه ها در حال فعال ترین بین ماه های مارس و نوامبر اما می تواند فعال باقی می ماند در تمام سال در آب و هوای گرمتر.

چند سال است موریانه درمان گذشته است ؟

موریانه درمان می تواند به طور متوسط تا پنج سال بسته به نوع درمان شما انتخاب می کنید. برخی از درمان ادعا می کنند به آخرین دیگر در حالی که دیگران نیاز به نظارت ماهانه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب