بهترین آبگرمکن Tankless برای خانه

همیشه آب گرم هنگامی که شما به آن نیاز دارید بدون هیچ گونه نگرانی که آن را اجرا خواهد کرد از اواسط دوش.BobVila

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

همیشه آب گرم هنگامی که شما به آن نیاز دارید بدون هیچ گونه نگرانی که آن را اجرا خواهد کرد از اواسط دوش.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Tankless Water Heater Option

عکس: depositphotos.com

آبگرمکن انجام دقیقا آنچه که نام خود را نشان می دهد; آنها گرما آب است. با این حال استاندارد سازی مخزن که گرم و فروشگاه گالن آب داغ است تقریبا به عنوان کارآمد به عنوان بهترین آبگرمکن tankless که باعث افزایش بهره وری انرژی توسط 24-34 درصد با توجه به دپارتمان انرژی ایالات متحده.

آبگرمکن Tankless نیازی به ذخیره آب است که باعث می شود آنها را به طور قابل توجهی کوچکتر از سنتی سازی-مخزن گزینه است. به جای آنها را حرارت آب فورا آن را به عنوان وارد واحد, که به معنی تقریبا بی حد و حصر تامین آب گرم. خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه یک آبگرمکن tankless کار می کند, چگونه به انتخاب یک مدل ایده آل و به همین دلیل نظر ما این گزینه ها را به برخی از بهترین آبگرمکن tankless گزینه های.

 1. بهترین کلی: Rinnai RU199iN آبگرمکن Tankless
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Rheem 240V آبگرمکن Tankless
 3. ارتقا انتخاب کنید: Rinnai RU180iN سنسی آبگرمکن Tankless
 4. بهترین برقی: Stiebel Eltron Tempra 36 Plus آبگرمکن Tankless
 5. بهترین قابل حمل: افزایش خدمه قابل حمل پروپان آبگرمکن
 6. بهترین نقطه استفاده کنید: EcoTouch Point-Of-استفاده از آبگرمکن Tankless
 7. بهترین کل خانه: Rinnai V94iN با راندمان بالا آبگرمکن Tankless
The Best Tankless Water Heater Option

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما خرید یک آبگرمکن Tankless

آبگرمکن Tankless در حال رشد در محبوبیت برای صاحب خانه به طور متوسط; اما وجود دارد یک چند ملاحظات را به حساب قبل از خرید.

Tankless بخاری بیشتر هزینه خواهد شد در ابتدا بین 1000 $تا 3000 $قبل از نصب و راه اندازی. با نصب و راه اندازی شامل هزینه های این افزایش قیمت به $2000 تا 6000 $در سراسر کشور به طور متوسط در حالی که ذخیره سازی-مخزن مدل تنها هزینه بین $1000 به $2,000 با نصب و راه اندازی.

چیز دیگری در نظر گرفتن آب مورد نیاز خانواده است. اگر چند دوش یک لباس ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی همه انتظار به کار به طور همزمان یک tankless مدل ممکن است با مشکل تامین آب گرم به اندازه کافی برای همه مکان در یک بار. بزرگتر خانواده با خواسته های بالا ممکن است از سود زیادی سنتی, مدل قادر به نگه داشتن با نیازهای خود را به عنوان یک tankless واحد نیاز است که نوع قدرت ممکن است خارج از محدوده قیمت.

نصب و راه اندازی توجه دیگری است. اگر خانه شما دارای یک سازی-مخزن بخاری انتظار می رود که سیم کشی برق و لوله کشی گاز و آب لوله کشی و تهویه (برای گاز مدل) شما به احتمال زیاد نیاز به پیکربندی مجدد به تناسب مقدار کوچکتر دیواری tankless واحد. نصب و راه اندازی خواهد شد به طور معمول بیشتر طول بکشد و هزینه بیشتر است.

اگر این به نظر می رسد معقول و منطقی انتظارات و محدودیت ها بر اساس خانواده خود را و آنچه شما دنبال آن هستید در ادامه به تعیین بهترین آبگرمکن tankless برای شما.

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک آبگرمکن Tankless

دسترسی فوری به آب گرم و کاهش مصرف انرژی در طول سال فقط تعداد کمی از مزایای آبگرمکن tankless. برای انتخاب یک آبگرمکن tankless بر اساس ویژگی های است که خواهد بود مفید ترین به خانه خود را نگه دارید در ذهن ملاحظات زیر است.

نوع سوخت

وجود دارد سه نوع اصلی سوخت برای آبگرمکن tankless: گاز پروپان و برق است. گاز مدل کار در یک قدرت بالاتر خروجی از برق مدل اجازه می دهد هر دو پروپان و گاز طبیعی به گرما بیشتر آب به درجه حرارت ایده آل برای کاهش هزینه ها. حرکت نزولی این است که هزینه های اولیه از گاز آبگرمکن tankless است حدود 1000 $بیشتر از یک بخاری برقی. نصب و راه اندازی پیچیده تر است به شرطی که این خانه دارای یک سیستم الکتریکی قادر به پشتیبانی از بالا نیازهای انرژی بخاری برقی.

 • گاز هزینه های کمتر از پروپان و برق و راحتی اضافه شده مستقیم لوله کشی به خانه های بسیاری است. این سبک بهتر است برای یک سرمایه گذاری بلند مدت به کاهش هزینه گاز طبیعی در نهایت پوشش پول صرف شده در این واحد است. گاز طبیعی نیز یک انتخاب خوب برای بالا تقاضا خانوار. این گاز به راحتی ذخیره شده و این مدل فقیر هستند برای استفاده از تلفن همراه در RV و یا در یک اردوگاه. همچنین نگه داشتن در ذهن است که خانه خود را ممکن است دارای گاز لوله کشی در. اگر این مورد است, در حال اجرا یک خط را به خانه خود را اضافه کنید بیشتر هزینه نصب و راه اندازی.
 • پروپان و گاز گران ترین سوخت انتخاب که اغلب نمی توان لوله کشی به خانه. آن است که بیشتر احتمال دارد شما نیاز به خرید یک مخزن سوخت برای آبگرمکن نظر گرفتن فضای ذخیره شده توسط حرکت به tankless ، این آبگرمکن ارائه بهترین انرژی خروجی با پروپان و حتی ارائه انرژی بیشتر از گاز طبیعی است. پروپان و آب گرم کن های بزرگ برای استفاده در یک وسیله نقلیه تفریحی با توجه به قابل حمل بودن مایع پروپان.
 • برق tankless آبگرمکن ارزان ترین انتخاب برای خرید اولیه و نصب و راه اندازی, اما بالا برق نیاز دارد و به طور کلی پایین تر قدرت خروجی می تواند حتی هزینه در عجله بسر می رسانید. یک چیز مهم است به یاد داشته باشید در مورد برق مدل این است که بهره وری خود را رتبه حدود 10 درصد بالاتر از گاز مدل. بنابراین الکتریکی مدل می تواند صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی به طور کلی از یک مدل گاز. این ممکن است هزینه بیشتر بسته به قیمت فعلی برق در مقابل گاز در منطقه محلی خود. برق مدل نیز با قدرت بالا مورد نیاز است که یک خانه ممکن است برآورده نمی کنند. اگر جریان برق سیستم را برآورده نمی کند مشخصات سازنده یک سبک های مختلف ممکن است مورد نیاز و یا هزینه ارتقاء به سیستم برق لازم خواهد بود.

نرخ جریان (GPM)

آبگرمکن tankless جریان رای تعیین حداکثر جریان آب گرم که این تانک قادر به تولید است. جریان رای گیری در گالن در هر دقیقه و یا GPM با هر ثابت (وان حمام و سینک و غیره.) نیاز به یک بخش خاصی از این جریان. برای مثال یک وان استفاده کنید 4 GPM یک دوش استفاده کنید 3 GPM و سینک آشپزخانه را با استفاده از 1.5 گالن به طور متوسط. اگر همه آنها در استفاده از در یک بار آبگرمکن tankless آب مورد نیاز خواهد بود برای ارائه 8.5 گالن آب در هر دقیقه است.

خانه های با بیش از چهار بزرگسالان باید در نظر آبگرمکن tankless با یک نرخ جریان از 7.5 به 8 GPM در حالی که کسانی که با کمتر از چهار بزرگسالان باید خوب با یک نرخ جریان از 3 تا 5 GPM.

هنگامی که تعیین نرخ جریان در نظر گرفتن مقدار آب مورد استفاده همه در یک بار در خانواده است. اگر تنها یک دوش سینک شیر, لباس واشر و.... این است که همیشه در حال استفاده در یک زمان, کاهش جریان رای دادن کافی است. اما اگر متعدد دوش, ماشین ظرفشویی, یک لباس واشر و یک زن و شوهر از غرق اجرا به طور همزمان پایین جریان نمی تواند آب گرم به تمام وسایل در یک بار.

کل خانه آبگرمکن tankless بزرگتر و قدرتمند تر از نقطه استفاده از آبگرمکن tankless. این مدل کافی آب گرم به کل یک خانه و بسیار بالاتر از نرخ جریان و قدرت ورودی. نقطه-استفاده از طرح های در نظر گرفته شده برای استفاده در یک واحد ثابت بنابراین تنها نیاز به اندازه کافی و جریان برق ورودی به حرارت یک دوش یا یک سینک. این بزرگ اگر شما می توانید استطاعت متعدد آبگرمکن tankless و یا برنامه ریزی برای استفاده از آن در رابطه با یک سنتی مدل مخزن که در آن نقطه با استفاده از آبگرمکن استفاده شده است تنها برای یک اصلی حمام که در غیر این صورت تخلیه مخزن.

قدرت ورودی (BTU)

انرژی مورد نیاز برای گرم کردن آب به دمای مورد نظر خود را که به نام قدرت ورودی است که اندازه گیری در واحد حرارتی بریتانیا یا btu جهت. یک BTU اشاره به میزان انرژی مورد نیاز برای بالا بردن دمای یک پوند آب با یک درجه فارنهایت است.

برای تصمیم گیری لازم است برق ورودی به آبگرمکن tankless خود را در نظر بگیرید یک وضعیت ساده. فرض کنید آب آمدن به خانه خود را 40 درجه فارنهایت و شما می خواهم دوش خود را به تولید آب در دمای 120 درجه فارنهایت و سپس آبگرمکن tankless نیاز برای افزایش دمای 80 درجه است. برای انجام این امر نیاز به 667 BTUs در هر گالن (با فرض نرخ جریان از تقریبا صفر). یک عمل در 2.5 گالن در دقیقه و یا 150 گالن در هر ساعت. به حرارت 150 گالن 40-درجه فارنهایت آب در هر ساعت تا دمای 120 درجه آبگرمکن tankless نیاز به تولید 100,000 btu جهت در هر ساعت با فرض 100 درصد بازدهی برای یک دوش. اگر سطح بهره وری رها کردن و یا دیگر دستگاه ها استفاده می شود در همان زمان BTU مورد نیاز ،

فرمول اساسی است:

(500 x GPM x تغییر دما = مورد نیاز برق ورودی در BTU در ساعت)

بهره وری در صد

که در آن 500 (یا 499.8 گرد) که وزن یک گالن آب (8.33 پوند) ضرب در 60 دقیقه.

استفاده از این به عنوان یک نقطه شروع برای تعیین BTUs مورد نیاز برای خانه خود را و موقعیت جغرافیایی به حرارت ورودی آب به دمای مورد نظر.

تخلیه

گاز آبگرمکن tankless سوزاندن سوخت خود را و انتقال انرژی از سوزاندن سوخت به آب به منظور بالا بردن درجه حرارت آن است. اما هنگامی که سوخت می سوزد و آن را به تولید اگزوز است که باید بادی در خارج از خانه نگه داشتن یک فاصله امن از درب و پنجره واحدهای تهویه مطبوع و سایر مناطق است که به طور منظم استفاده توسط افراد و یا حیوانات خانگی.

این تهویه, لوله کشی نیاز به نصب با آبگرمکن tankless و می تواند به شدت افزایش هزینه بسته بخاری محل و مورد نیاز برای اجرای تهویه از بخاری به یک محل امن در خارج. بسته به نوع طرح از خانه این می تواند به معنای مستقیم تهویه از طریق دیوار زیرزمین یا شومینه تهویه اجرا می شود که به صورت عمودی از طریق خانه خود را و ظهور از سقف.

تغلیظ در مقابل غیر متراکم

بخار یا بخار آب است که یک محصول جانبی از سوختن سوخت در آبگرمکن tankless. بخار خروجی از طریق کانالهای تهویه و یا لوله کشی به خارج است. تفاوت بین متراکم و غیر متراکم است که steam منتشر شده است.

 • غیر متراکم آبگرمکن tankless بلافاصله دریچه بخار معنی که تهویه مواد نیاز به قادر به مقاومت در برابر درجه حرارت بالا به بخار داغ سفر از طریق کانال های تهویه. این مواد حق بیمه در هزینه پس از نصب و راه اندازی قیمت می تواند بالاتر باشد. گرمای از دست رفته از طریق فوری تهویه از این بخار نیز در نتیجه یک امتیاز بهره وری از حدود 80-85 درصد است. اما غیر متراکم آبگرمکن ارزان تر خواهد شد برای خرید.
 • تغلیظ آبگرمکن tankless یک واحد تغلیظ است که قطاری و reuses باقی مانده اگزوز حرارت قبل از انتشار یک مقدار کولر اگزوز از طریق کانال های تهویه به خارج است. این سبک هزینه پول بیشتر اما موجب صرفه جویی در تهویه مواد و تولید حدود 98 درصد بهره وری.

ما تراکم بالا

را بررسی کنید برخی از بهترین آبگرمکن tankless در بازار امروز انتخاب شده برای کیفیت از ویژگی های توصیف شده در بالا و همچنین قیمت, اثر, و تولید کننده اعتبار.

The Best Tankless Water Heater Option: Rinnai RU199iN Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Rinnai RU199iN آبگرمکن Tankless

قابلیت های Rinnai RU199iN آبگرمکن Tankless قابل توجه هستند با 11 گالن در دقیقه حداکثر میزان جریان است که می تواند تولید آب گرم تا هفت وسایل مختلف. این 199,000 BTU حداکثر بیش از اندازه کافی برای یک مخلوط استاندارد نوجوانان و بزرگسالان در یک خانواده تنها از طریق خود صبح روال بدون افت درجه حرارت آب.

با وجود آن که یک گاز سیستم واحد امتیاز بهره وری نشسته به راحتی بین 93 و 96 درصد است. این است که عمدتا به دلیل متراکم از ویژگی های است که اجازه می دهد تا آب بخاری به حذف به عنوان مقدار گرما از اگزوز که ممکن است قبل از انتشار آن را از طریق تهویه.

The Best Tankless Water Heater Option: Rheem 240V Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Rheem 240V آبگرمکن Tankless

این کوچک برقی آبگرمکن tankless دارای چشمگیر 99 درصد امتیاز بهره وری. این بدان معنی است که انرژی شما برای پرداخت استفاده می شود تقریبا به طور کامل برای آب خود را به جای از دست دادن انرژی از طریق تهویه با گاز مدل.

این Rheem 240V آبگرمکن Tankless نمی تواند استفاده زیادی برای یک خانواده بزرگ با بسیاری از وسایل مختلف استفاده به طور همزمان. اما با 4 گالن در دقیقه حداکثر سرعت جریان و یک 45,000 BTU حداکثر آن است که بیش از اندازه کافی برای یک آپارتمان یا کلبه با یک یا دو سرنشینان. پایین بودن قیمت واحد و قیمت پایین تر از آبگرمکن tankless برقی در کل در مقایسه با زمانی که با گاز را در این ارزش بزرگ انتخاب شده است.

The Best Tankless Water Heater Option: Rinnai RU180iN Sensei Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Rinnai RU180iN سنسی آبگرمکن Tankless

با وجود اینکه یک گزینه حق بیمه با حق بیمه قیمت Rinnai RU180iN سنسی آبگرمکن Tankless با استفاده از کمتر از گران قیمت و گاز و با استفاده از آن 40 درصد انرژی کمتر از مخازن سنتی برای صرفه جویی در هزینه در طول زمان است.

10 GPM جریان رای و 180,000 BTU حداکثر اطمینان حاصل شود که تا شش وسایل را می توان در استفاده از به طور همزمان بدون کاهش دما. کندانسور را کاهش می دهد از دست دادن انرژی و کمک می کند تا صرفه جویی در پول در صورتحساب های انرژی در طول زمان است. این آبگرمکن tankless مناسب انتخاب کنید برای بزرگ و شلوغ خانواده و یا حتی متوسط به اندازه خانواده خسته نمی دانستند اگر آب داغ را اجرا خواهد کرد و در دقیقه آخر یک دوش.

The Best Tankless Water Heater Option: Stiebel Eltron Tempra 36 Plus Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

4. بهترین برقی: Stiebel Eltron Tempra 36 Plus آبگرمکن Tankless

این Stiebel Eltron Tempra 36 به علاوه آب Tankless بخاری با راندمان بالا در بهترین حالت آن با 99 درصد امتیاز بهره وری, سکوت عملیات و موثر حداکثر جریان نرخ 7.5 گالن در دقیقه و 92,000 BTUs در آب و هوای گرمتر. مانند تمام برقی آبگرمکن tankless این مدل ارائه می دهد فوری هزینه صرفه جویی در قیمت واحد و هزینه های نصب.

Stiebel پیشرفته کنترل جریان از ویژگی های آب نگه می دارد به طور مداوم در هنگام استفاده مداوم به طوری که دوش نمی خنک کردن و یا نوسان در درجه حرارت. جسورانه صفحه نمایش دیجیتال نشان می دهد انباشته هزینه-صرفه جویی بنابراین شما می توانید ببینید که چقدر شما را نجات داد با تعویض یک ناکارآمد ،

The Best Tankless Water Heater Option: Hike Crew Portable Propane Water Heater

عکس: amazon.com

5. بهترین قابل حمل: افزایش خدمه قابل حمل پروپان آبگرمکن

پیاده روی خدمه قابل حمل پروپان آبگرمکن ترکیبی از تجملات خانه با استحکام کمپینگ. ساخته شده در پمپ قرار داده شده است را به یک منبع آب و متصل به مخزن پروپان به ارائه مداوم آب داغ برای اردوگاه دوش ظروف شستشو و شستشو و تجهیزات.

یک دسته در بالای آبگرمکن به عنوان یک حمل مورد سیستم. قابل حمل آبگرمکن می آید با یک دست شیر آب و دوش سر دلبستگی و آن را متصل به AC/DC قدرت. کمی واحد شامل ایمنی سیستم خاموش شدن به نوبه خود سوز کردن زمانی که آن می رسد 125 درجه فارنهایت و یا زمانی که آب موجود اجرا می شود. این واحد قابل حمل تنها به اجرا در 1 GPM با 42,000 btu جهت ساخت آن را ایده آل به عنوان یک واحد سیار, اما نه برای هر برنامه های کاربردی دیگر.

The Best Tankless Water Heater Option: EcoTouch Point-Of-Use Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

6. بهترین نقطه استفاده کنید: EcoTouch Point-Of-استفاده از آبگرمکن Tankless

کم 1.5 GPM و 30,500 BTU می تواند زیان آور برای یک خانواده آبگرمکن tankless, اما به عنوان یک نقطه با استفاده از واحد قدرت خروجی بیش از اندازه کافی برای یک حمام یا آشپزخانه. 99 درصد امتیاز بهره وری از این واحد به معنی تقریبا هیچ گرمایی از دست داده است و قبل از آب می رسد خود را, دوش, شیر آب, شیر آب و یا هر گونه دیگر ثابت است.

اندازه کوچک و براق, صفحه نمایش لمسی طراحی مناسب به راحتی به خانه مدرن به سبک ساخت لوازم خانگی خود را بخشی از دکور به جای صرفا در نظر گرفتن فضا. خود مدولاسیون کنترل نظارت بر درجه حرارت آب برای جلوگیری از نوسانات بین گرم و سرد در حالی که ثابت است در حال استفاده است. این مدل نخواهد بود و حرارت تمام خانه خود را, اما آن را می تواند یک هیبرید انتخاب اولیه برای یک حمام.

The Best Tankless Water Heater Option: Rinnai V94iN High-Efficiency Tankless Water Heater

عکس: amazon.com

7. بهترین کل خانه: Rinnai V94iN گاز آبگرمکن Tankless

یک منبع بی پایان از آب داغ برای تمام خانه در انتظار با Rinnai V94iN گاز آبگرمکن Tankless. Rinnai می بالد که 9.4 GPM جریان رای و 199,000 BTU حداکثر ارائه آب داغ تا شش لامپ در یک بار اجازه می دهد برای سریع و استدلال-رایگان صبح هنگامی که هر کس نیاز به دوش گرفتن و دریافت کردن درب.

این گاز آبگرمکن tankless است غیر متراکم بنابراین انرژی آن رتبه نیست به عنوان بالا به عنوان مدل الکتریکی و یا حتی تغلیظ گاز انواع تنها با 81-82 درصد بهره وری. با این حال به دلیل آن است که غیر متراکم آن نیز مقرون به صرفه تر ساخت آن را به یک گزینه خوب برای یک خانواده بزرگ در دراز مدت خانه. در حالی که پس انداز ممکن است شمع تا آنها را هنوز هم قابل توجه است.

مزایای استفاده از داشتن یک آبگرمکن Tankless

مزایای استفاده از یک tankless مدل متعددی به همین دلیل است که آنها اغلب بالاتر اولیه قیمت.... که هزینه در صف مقابل می تواند به شما در قالب دولت تخفیف و پس انداز از بین 24-34 درصد بیش از ذخیره سازی-مخزن آب بخاری.

نوآورانه tankless بخاری را نیز به طور قابل توجهی کمتر از فضای سنتی آبگرمکن چرا که آنها لازم نیست به فروشگاه گالن آب در پیشبرد کافی آب داغ را به خانه خود را. تقریبا فوری و حرارت فرایند اجازه می دهد تا شما لذت بردن از تمام امکانات خانه خود را ارائه کرده است بدون در حال اجرا در حمام یا شستشو.

 • آبگرمکن Tankless را تا فاصله کمتر از ذخیره سازی-مخزن آب گرم کن.
 • این tankless مدل های اقتصادی کاهش اتلاف انرژی و صرفه جویی در پول در صورتحساب است.
 • Tankless بخاری ارائه دسترسی سریع به آب گرم بدون هیچ گونه نگرانی در مورد در حال اجرا زمانی که شما نیاز به هاپ در حمام.

سوالات متداول در مورد جدید خود را آبگرمکن Tankless

نمی خرید قبل از بررسی پاسخ به چند مشترک آبگرمکن tankless سوالات زیر است.

Q. چگونه یک آبگرمکن tankless کار می کند ؟

آبگرمکن Tankless کار با استفاده از یک المنت های حرارتی (heat exchanger) برای گرم کردن آب سرد که وارد واحد. یک جریان فعال سوئیچ تبدیل گرم عنصر روی به عنوان آب کشیده شده است از طریق واحد با باز کردن یک شیر آب در خانه است. جریان آب از طریق یک سری از حلقه های داخل واحد حصول اطمینان از که آن را به اندازه کافی زمان برای رسیدن به درجه حرارت مطلوب قبل از خروج در مورد نیاز آب گرم منبع.

Q. چه اندازه آبگرمکن tankless نیاز دارم ؟

اندازه آبگرمکن tankless آب مورد نیاز بستگی به تعداد ساکنین در خانه استفاده الزامات اندازه از خانه و متوسط درجه حرارت از منطقه جغرافیایی به عنوان کاهش درجه حرارت متوسط نیاز به افزایش خروجی برای گرم کردن آب به دمای مطلوب. خانه ها را با یک تا سه ساکنین به دنبال 3 تا 5 گالن در دقیقه آب گرم کن. خانه با چهار یا بیشتر مردم ممکن است نیاز به واحد هستند که قادر به مدیریت تا 8 یا 9 GPM.

س: چگونه می توانم به شما خیط و پیت کردن آب tankless بخاری ؟

این روش به طور کلی شما نیاز به قطع جریان برق و آب و گاز (اگر آن است که یک گاز واحد) به آبگرمکن tankless. پس از انجام اتصال دو لوله به سرد و گرم-آب انزوا دریچه. شلنگ متصل به آب داغ نباید متصل به هر چیز دیگری در حالی که شلنگ متصل به آب سرد باید متصل به پمپ.
غرق پمپ 5-گالن سطل پر از حدود 4 گالن تمیز و سرکه سفید محل در پایان باز از داغ شلنگ آب در سطل به عنوان به خوبی. باز انزوا سوپاپ و روشن کردن پمپ در اجازه می دهد آن را به گردش سرکه از طریق آبگرمکن tankless برای 45 دقیقه تا یک ساعت. بعد از این خاموش کردن پمپ و خالی کردن سطل. به نوبه خود در آب سرد به واحد اجازه می دهد آب به جریان از طریق و خیط و پیت کردن سرکه به مدت پنج دقیقه.
پس از تکمیل خاموش کردن شیرهای قطع و شلنگ و بازگشت آبگرمکن tankless به قابلیت بازگرداندن آب و گاز (اگر آن را یک بخاری گاز و برق به واحد. تست برای اطمینان از آن است که کار به درستی. اگر نه اتصال خود را بررسی و اطمینان حاصل شود تمام قدرت و منابع سوخت به درستی بازسازی شده است. اگر مشکل این است که در حال حاضر در نظر بگیرید تماس با لوله کش محلی برای کمک به.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب