بهترین میز اره برای کارگاه

پیدا کردن کامل جدول دیدم برای پروژه های خود را تا سطح مهارت و بودجه با ما هوشمند راهنمای خرید.BobVila.com و ش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

پیدا کردن کامل جدول دیدم برای پروژه های خود را تا سطح مهارت و بودجه با ما هوشمند راهنمای خرید.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best table Saw Options

عکس: amazon.com

اره جدول بالا لیست علاقه مندیهای از هر دو DIYers و دستگاه های خانگی. این قدرتمند اره برش با دقت بیشتر نسبت به مدور و می توانید آنها را برش قطعات بزرگتر از مواد (چوب پلاستیک, آلومینیوم, ورق) بهتر از اره فارسی بر. با یک میز همه کاره دیدم و می دانم که چگونه شما می توانید rip کاهش (درازا کاهش), cross-کاهش زاویه دار کاهش و حتی ایجاد یک لبه پخ. این که آیا شما در حال ساخت کتابخانه یا فریم گاراژ خود را, یک میز اره در کارگاه خود را با سرعت این پروژه همراه است. در ادامه به یادگیری بیشتر در مورد این مفید دیدم و برای پیدا کردن همین دلیل یکی از موارد زیر پنج مدل خواهد بود که بهترین میز دیدم برای کارگاه خود را که آیا شما یک حرفه ای و یا سرگرمی.

  1. بهترین کلی: دی والت 10 اینچ جدول دیدم
  2. بهترین ارزش: Bosch 10 اینچی قابل حمل میز دیدم
  3. بهترین برای مبتدیان: Bosch Power Tools 10 اینچ جدول دیدم
  4. بهترین برای استفاده در منزل: SKILSAW 10 اینچ جدول دیدم
  5. بهترین برای جوانب مثبت: SawStop صنعتی کابینه دیدم
The Best table Saw Options

عکس: amazon.com

انواع میز اره

در حالی که تمام میز اره تابع در یک شیوه ای مشابه—تخت و میز سطح پشتیبانی از مواد در حال کاهش به عنوان شما به صورت دستی خوراک آن را به تیغه اره—تفاوت آنها در طراحی و قدرت و بهترین استفاده.

  • نیمکت میز دیدم: طراحی شده برای پیچ و مهره ای به یک میز کار و یا متصل به یک پایه, یک نیمکت, میز و دیدم جمع و جور و نسبتا سبک وزن به طور متوسط 45 تا 60 پوند است. مقرون به صرفه تر از بزرگتر میز اره نیمکت دیدم یک گزینه خوب برای برش ورق از مواد مانند تخته سه لا و oriented strand board (OSB) و یا پلاستیک و آلومینیوم قاب. چرا که آنها در کوچک سمت نیمکت میز اره محدود توسط عرض از مواد آنها می توانید برش—معمولا در حدود 18 تا 20 اینچ (نگاه کنید به پاره کردن ظرفیت زیر).
  • پیمانکار جدول دیدم: همچنین به نام jobsite جدول دیدم این مدل طراحی شده است که قابل حمل و معمولا با نورد ایستاده است. پیمانکار میز اره استفاده می شود جدی DIYers و جوانب مثبت که می خواهند قدرت برش در سمت راست سایت و نه در یک کارگاه. آنها سنگین تر از نیمکت اره (90 تا 150 پوند) به طور کلی قادر به برش ورق مواد تا 24 اینچ در عرض و یا گسترده تر و متفاوت در قیمت بسته به کیفیت و قدرت.
  • کابینه جدول دیدم: بسته بندی قدرت بیشتری نسبت به دیگر میز اره (و اغلب نیاز به اختصاص 220 ولت, مدار الکتریکی قوی تر از معمولی 110 ولت خانواده مدار) کابینه میز اره priciest گزینه است. این موتور به طور کامل محصور در یک کابینه در زیر جدول و جدول سطح قابل تمدید است برای حمایت از ورق بزرگ از مواد. اغلب در بر داشت در حرفه یا صنعتی کارگاه تنظیمات و در تجارت و مدارس این سنگین اره (اغلب بیش از 600 پوند) می توانید از طریق انواع مختلف چوب از جمله تخته سه لا چوب جنگلی و حتی فشار تحت درمان با چوب.
  • ترکیبی جدول دیدم: ترکیبی جدول دیدم که ترکیبی از دولت و پیمانکار ، آن را ارائه می دهد حداقل به همان اندازه قدرت به عنوان یک پیمانکار دیدم اما بدون نیاز به اختصاص 220 ولت مدار. شما می توانید انتظار به پرداخت کمی بیشتر برای این نوع از جدول دیدم از گفتن یک پیمانکار نسخه (که حس می کند, آن را به عنوان است که گاهی اوقات به عنوان "souped تا پیمانکار را دیدم"). ترکیبی میز اره با محصور کابینت تقلید نگاه از کابینه اره اما آنها وزن کمتر به طور متوسط 275 به 325 پوند است. آنها معمولا نقل مکان کرد و با یک دست کامیون به عنوان آنها نمی آیند با غلطک.

کلید خرید ملاحظات

میز اره اجرا حیطه در کیفیت و قیمت پس از در نظر گرفتن راهنمایی های زیر را هنگامی که برای خرید میز اره.

قدرت خاص

در کوتاه, اسب بخار بیشتر از یک میز دیدم موتور بیشتر قدرت برش آن است. کوچک نیمکت اره که به طور معمول از ویژگی های اسب بخار در محدوده 3/4 HP به 1.5 اسب بخار کافی برای نور وظیفه مانند ساخت قفسه بندی و برای برش ورق تا مواد به حدود 5/8 اینچ ضخامت. بزرگتر نیمکت اره و پیمانکار اره بیا با 2 اسب بخار تا 4 اسب بخار موتور و کابینه میز اره اغلب ویژگی های 5 اسب بخار و یا موتور بزرگتر. بیشتر موتور قدرتمند اجرای دیگر تحت استفاده سنگین بدون بیش از حد و به راحتی برش از طریق متراکم تر از انواع مواد مانند درخت اهن یا گردو برزیل.

عمق برش و تیغه اندازه

میز اره با برچسب اندازه دایره تیغه آنها جای; اکثریت قریب به اتفاق 10 اینچ پره در حالی که تعداد انگشت شماری از گزینه های را 12 اینچ پره. تیغه قابل تنظیم است بنابراین شما می توانید یک کم عمق برش فقط کسری از یک اینچ عمیق و همچنین عمیق تر کاهش است. با 10 اینچ اره جدول شما می توانید حداکثر کاهش تا 3.5 اینچ و 12 اینچ اره جدول شما می توانید برش تا 4 اینچ عمیق.

حصار گزینه های

حصار در جدول دیدم که قابل هدایت است که دارای مواد در محل به عنوان شما برش. استاندارد حصار می آید که با اکثر اره جدول به نام T-مربع حصار مناسب برای کاهش. تخصص نرده میکرو-تنظیم نرده ها که اجازه می دهد تا کاربر را به تنظیم دقیق اندازه گیری و برش و برخی اره بیا با تمدید نرده ها که دو برابر و یا اسلاید را به جای بخش های بزرگتر از چوب است. دیگر میز اره ویژگی نرده ها با بلندگو تعبیه شده است که اجازه می دهد کاربر برای بهتر دیدن این اندازه گیری ها روی تو را دیدم وقتی که تنظیم حصار.

تبدیل ظرفیت

میز اره کلیدی به پاره ورق گسترده ای از مواد اما حداکثر عرض از مواد است که بین تیغه اره و حصار متفاوت اندازه گیری شناخته شده به عنوان تبدیل ظرفیت. تبدیل ظرفیت شروع می شود حدود 18 اینچ برای ورود به سطح نیمکت اره و اجرا می شود تا به 60 اینچ یا بیشتر به صورت حرفه ای اره کابینه. بسته به پروژه شما برنامه ریزی برای انجام مطمئن شوید که به انتخاب یک میز دیدم با تبدیل ظرفیت به اندازه کافی بزرگ به جای ابعاد مادی شما را با کار. برای مثال اگر شما می خواهید برای ساخت 2-پا-بالا جعبه اسباب بازی شما می خواهید یک دیدم با تبدیل ظرفیت حداقل 24 اینچ به منظور برش بخش از تخته سه لا به اندازه کافی گسترده برای دو طرف و پشت.

اختیاری جمع آوری گرد و غبار

اگر جدول را دیدم که در خارج از منزل استفاده گرد و غبار ممکن است یک مشکل اما در یک بسته کارگاه جمع آوری گرد و غبار کمک خواهد کرد که نگه داشتن هوا و گرد و غبار رایگان و همچنین جمع آوری خاک اره تراشه های شما می خواهم در غیر این صورت باید برای رفت و برگشت تا بعد. بسیاری از میز اره قابلیت جمع آوری گرد و غبار پورت طراحی شده برای اتصال به یک استاندارد فروشگاه-نوع شلنگ خلاء; شما نیاز به اجرای خود خلاء در حالی که عامل دیدم برای گرفتن گرد و غبار و خاک.

ما تراکم بالا

بسیاری از ابزار قدرت در بازار امروز شبیه اما بهترین میز دیدم گزینه های ارائه قدرت و دقت در علاوه بر این برای سهولت استفاده. زیر پنج مرتبه به عنوان بهترین در کلاس های مختلف—و یکی خاص می شود گزینه مناسب برای مهارت های خود را در سطح کارگاه و محدوده قیمت.

The Best Table Saw Option: DEWALT 10-Inch Table Saw

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دی والت 10 اینچ جدول دیدم

با 2 اسب بخار موتور و 32 اینچ rip ظرفیت دوالت 10 اینچ جدول دیدم یک انتخاب عالی برای هر دو صنایع چوبی و jobsite استفاده کنید. این پیمانکار جدول دیدم در وزن 90 کیلو و می آید با یک نورد ایستاده است که باعث می شود آن را آسان به حرکت از یک مکان به مکان دیگر. این ویژگی های تلسکوپی حصار است که گسترش برای برش مواد تا 32 اینچ گسترده. اره قادر به برش به عمق حداکثر 3 1/8 اینچ. دوالت همچنین می آید با یک مجموعه گرد و غبار پورت است که متصل به یک استاندارد 2.5 اینچ فروشگاه-نوع شلنگ خلاء.

The Best Table Saw Option: Bosch 10-Inch Portable Table Saw

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: Bosch 10 اینچی قابل حمل میز دیدم

انتخاب ایده آل برای هر کسی که به دنبال قدرت جدی در قیمت مقرون به صرفه. بوش 10 اینچی قابل حمل جدول دیدم دارای 4 موتور HP گرد و غبار-مجموعه پورت و دقت حصار, همه در یک قیمت مناسب pricepoint. این حداکثر عمق برش در 3¼ اینچ فراهم می کند و 18 اینچ تبدیل ظرفیت ساخت آن را یک انتخاب خوب برای دستگاه های خانگی و wolf motor court. وزن در فقط 52 پوند و شامل ساخته شده است در دسته حمل این قابل حمل نیمکت-نوع جدول را دیدم می توان نصب شده بر روی یک میز کار و یا در یک جدول را دیدم ایستاده (شامل نمی شود).

Bosch Power Tools 10-Inch Table Saw

عکس: amazon.com

3. بهترین برای مبتدیان: Bosch Power Tools 10 اینچ جدول دیدم

با آن قدرتمند 4 موتور HP و قابل تمدید rip حصار, Bosch Power Tools 10 اینچ جدول دیدم که ارائه می دهد همه چیز را مشتاق مبتدی نیاز به پاره کردن و قطع مواد تا 25 اینچ گسترده. 60 پوند پیمانکار دیدم حداکثر عمق برش در 3 1/8 اینچ و می آید با یک چرخ ایستاده است که فرو می ریزد و آن را آسان به بار واحد در پشت یک وانت بدون نیاز به پیاده کردن دیدم از پایه. حصار امکانات یک ذره پنجره ای که باعث می شود آن را آسان برای دیدن اندازه گیری و دقیق کاهش است. تنها نقطه ضعف: آن را فاقد گرد و غبار-مجموعه پورت.

The Best Table Saw Option: SKILSAW 10-Inch Table Saw

عکس: amazon.com

4. بهترین برای استفاده در منزل: SKILSAW 10 اینچ جدول دیدم

اگر شما به دنبال یک میز دیدم برای گاه به گاه صفحه اصلی پروژه ها مانند برش ورق تخته سه لا را به یک لانه یا برش ورق های پلاستیکی شفاف برای یک گلخانه اتمام 2 HP, نیمکت-نوع SKILSAW 10 اینچ جدول را دیدم. وزن آن فقط 49 پوند و می تواند پیچ و مهره ای به یک میز کار و یا متصل به آن شامل پایه تاشو. آن می آید با یک تمدید حصار امکانات 25 اینچ تبدیل ظرفیت و حداکثر عمق برش 3.5 اینچ هر چند آن را فاقد یک جمع آوری گرد و غبار پورت.

The Best Table Saw Option: SawStop Industrial Cabinet Saw

عکس: amazon.com

5. بهترین برای جوانب مثبت: SawStop صنعتی کابینه دیدم

مستحق یک نقطه مرکزی در یک حرفه ای cabinetmaker یا آشپزخانه fabricator فروشگاه های SawStop صنعتی کابینه دیدم می توانید پاره کردن و برش ورق بزرگ و پانل های به حداکثر عمق برش در 3 1/8 اینچ. آن می بالد بزرگ, 52 اینچ تبدیل ظرفیت و قدرتمند 5 اسب بخار موتور که باعث می شود آن را آسان به قطع هر دو کامپوزیت جنگل و پهن برگان. ویژگی های آن دقت-سر خوردن از نرده های ساخته شده از فولاد با کیفیت بالا به همراه دو جمع آوری گرد و غبار که پورت اتصال به بیش از بازوی مجمع (شامل نمی شود) برای نگه داشتن هوا در کارگاه به عنوان گرد و غبار به عنوان امکان پذیر است. این کارگاه یابو که در وزن سنگین 685 پوند و نیاز به نصب و راه اندازی اختصاصی 220 ولت مدار الکتریکی طراحی شده است برای دقت و سنگین استفاده کنید.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب