بهترین حذف لکه های شسته شده کثیف

وجود دارد هیچ چیز بدتر از ریختن شکلات و یا شراب قرمز در پیراهن مورد علاقه خود را. هیچ ترس—بهترین خشکشویی لکه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 اردیبهشت 1399

وجود دارد هیچ چیز بدتر از ریختن شکلات و یا شراب قرمز در پیراهن مورد علاقه خود را. هیچ ترس—بهترین خشکشویی لکه پاک خواهد شد صرفه جویی در لباس خود را از خراب کردن.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Stain Remover Options

عکس: istockphoto.com

لکه پاک و مواد شوینده نیست همان چیزی که اگر آنها دست در دست. بهترین لباس های شسته شده مواد شوینده حذف آلودگی و بو و گاه به گاه نور متوسط لکه. لکه پاک بسته غلیظ تر پانچ و به طور معمول اعمال می شود به طور مستقیم به مشکل منطقه است.

اگر چه اکثر مردم زندگی می کنند با یک لکه نور یا دو در کمد لباس خود را چه اتفاقی می افتد زمانی که شما دریافت سس مورد علاقه خود را در پیراهن سفید? در حال اجرا را از طریق شستشو به تنهایی نمی حل مسئله و خشک تمیز کردن و یا تعویض پیراهن به طور کامل گزینه های است که اغلب خارج از بودجه است. که زمانی که شما به نوبه خود به لکه پاک. لکه مبارزان آمده در بسیاری از اشکال مختلف—اسپری میله ژل و پودر و هر کدام با جوانب مثبت و منفی. به همین دلیل شما ممکن است بخواهید به یک زن و شوهر از بهترین لکه گزینه های آماده برای انواع مختلف مواد و لکه منابع.

تمام لکه پاک باید مقابله با لکه های سمج که مواد شوینده در پشت برگ. نگاهی به راهنمای ما برای درک بهتر انواع لکه ها همراه با تراکم بالا برای بهترین لکه در دست نگه داشتن در اتاق رختشویی.

 1. بهترین کلی: OxiClean همه کاره لکه پودر
 2. نفر دوم: Zout خشکشویی لکه اسپری
 3. بهترین ON-THE-GO: جزر و مد برای رفتن فوری لکه
 4. بهترین نوار: Fels Naptha لباس های شسته شده نوار
 5. بهترین دوستدار محیط زیست: Puracy طبیعی خشکشویی لکه
The Best Stain Remover Options

عکس: istockphoto.com

کلید خرید ملاحظات

نوع رنگ آمیزی

لکه ها می آیند در اندازه های مختلف و اشکال و رنگ. انواع لکه های محصولات حاوی مواد شیمیایی مختلف طراحی شده برای شکستن لکه خنثی کردن واکنش شیمیایی است که باعث لکه در وهله اول. قبل از اینکه شما را انتخاب کنید یک لکه مهم است به درک اساسی انواع لکه ها.

 • تانن لکه ها شامل آبجو, شراب و قهوه و کولا, نوشیدنی ها, آب گوجه فرنگی و آب میوه. تانن به طور طبیعی رنگ های گیاهی یافت می شود در بسیاری از گیاهان به خصوص پوست انگور و چای برگ—آنها را شراب قرمز و چای خود را "تلخ" طعم و مزه. تنها اکسیداسیون می تواند تغییر رنگ از تانن لکه ها.
 • لکه های نفت آمده از گیاه یا روغن های حیوانی و روغن خودرو. نقطه درمان لازم است به طور موثر حذف نفت بر اساس لکه ها.
 • پروتئین ها هستند حیوانات (و انسان) بر اساس. این شامل مواد غذایی مانند شکر و تخم مرغ و محصولات لبنی و سایر حیوانات مبتنی بر پروتئین مانند کسانی که در ادرار و مدفوع و خون استفراغ و لکه های عرق. درمان مبتنی بر پروتئین لکه ها بهتر است انجام شده با آنزیم بر اساس لکه.
 • رنگ لکه ها می آیند از چمن جوهر و احساس نوک قلم. ترین رنگ لکه ها نیاز به قبل و شستشو با آب داغ همراه با به طور منظم و یا رنگ-امن کننده.

نوع پارچه

قبل از pretreating هر لکه شروع با توجه به مواد نگه داشتن رنگ همراه با رنگ آن است. اکثر لکه پاک, توصیه اول برای تست ثبات رنگ بالا (که آیا این رنگ در پارچه خونریزی و یا اجرا) بنابراین شما می دانید اگر این رنگ در لباس های خود را خواهد شد از بین برد در طول لکه-از بین بردن روند. لکه پاک با عوامل اکسید کننده مانند سفید کننده بهترین کار در لباس سفید چون آنها طراحی شده برای بلند کردن رنگ از لکه ها (و حذف رنگ از رنگ پارچه). رنگ لباس باید تحت درمان با رنگ-امن لکه پاک.

برای برخی از پارچه های حذف لکه بهتر است از چپ به حرفه ای پاک کننده مانند ابریشم و مخمل, پشم و چرم و پارچه تافته و دیگر ظریف مواد مشخص شده برای تمیز کردن خشک تنها. این delicates نمی واکنش نشان می دهند به خوبی به آب در حذف رنگ و پارچه می تواند کوچک یا تغییر بافت و همچنین نشان می دهد آسیب از درمان لکه.

انواع لکه پاک

لکه پاک, پاییز را به سه دسته اساسی:

 • قبل لکه پاک در آمده ژل میله یا بطری اسپری. آنها کار را برای نقطه درمان و نه برای کل بارهای از لباس های شسته شده.
 • مواد شوینده و لکه, پاک آمده در مایع یا پودر بنابراین شما می توانید آنها را به کل یک بار از لباس های شسته شده در ماشین لباسشویی خود را. اینها همه منظوره لکه مبارزان.
 • On-the-go لکه پاک شبیه به قبل لکه پاک فقط کوچکتر است. آنها قابل حمل و مناسب می تواند یک کیف پول.

ما تراکم بالا

The Best Stain Remover Option: OxiClean Versatile Stain Remover Powder

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: OxiClean همه کاره لکه پودر

بزرگترین سود از ما بالا لکه انتخاب کنید و همه کاره بودن آن است. OxiClean امن است برای هر نوع از لباس های شسته شده و شما می توانید آن را به نقطه تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی و فرش دوغاب و مبلمان پاسیو. OxiClean آرام و آهسته-اقدام بر اساس اکسیژن سفید کننده است که نمی خواهد صدمه لباس های رنگی. آن را حتی سخت در مجموعه ای در لکه ها. استفاده از آن را به همراه خود به طور منظم مواد شوینده برای حذف لکه و یا به عنوان یک خانواده پاک کن. می آید در یک سخاوتمندانه 7.22-پوند جعبه و به راحتی می تواند جایگزین چندین تمیز کردن محصولات در صفحه اصلی خود را.

The Best Stain Remover Option: Zout Laundry Stain Remover Spray

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Zout خشکشویی لکه اسپری

Zout در ابتدا به نظر می رسد در دهه 1960 به عنوان یک حرفه ای تمیز کردن راه حل برای پزشکان و پرستاران لباس. این ویژگی های پیشرفته سه آنزیم فرمول برای کمک به شکستن پروتئین مبتنی بر لکه ها مانند خون و عرق بر پایه نشاسته لکه ها مانند گوجه فرنگی و سس باربیکیوی و لکه روغن از مواد غذایی مانند کره و سس سالاد. Zout موثر در ضربه زدن از مجموعه در لکه ها نیز هست. آن را طراحی شده برای قبل حذف لکه و برچسب توصیه اجازه شوینده خیس به پارچه به مدت حداقل پنج دقیقه قبل شویی.

The Best Stain Remover Option: Tide To Go Instant Stain Remover

عکس: amazon.com

3. بهترین ON-THE-GO: جزر و مد برای رفتن فوری لکه

نشت و قطره تمایل به اتفاق می افتد در بسیاری ناخوشایند بار. در حالی که در محل کار و یا رانندگی در اطراف شهر وجود دارد بدون نیاز به اخم در مورد قهوه ریخته که جدید پیراهن سفید هنگامی که شما یک قلم جزر و مد در دسترس است. این فوری لکه دارای یک طراحی قابل حمل و با این نسخهها کار بر روی لکه تازه. آن را بی خطر است به درخواست اکثر پارچه های قابل شستشو. اگر چه نسبتا گران تر در هر اونس نسبت به برخی دیگر از گزینه های واقعی پس انداز است که به راحتی درمان لکه ها بر روی بروید قبل از آنها در مجموعه.

The Best Stain Remover Option: Fels Naptha Laundry BarThe Best Stain Remover Option: Fels Naptha Laundry Bar

عکس: amazon.com

4. بهترین نوار: Fels Naptha لباس های شسته شده نوار

این لباس های شسته شده نوار تست شده است, از آن شده است در اطراف از سال 1893. آن را موثر برای نفت و بر اساس لکه ها از آرایش, کره, روغن پخت و پز شکلات و روغن بدن. بسیاری از DIY مواد شوینده دستور العمل شامل این صابون به دلیل لکه-از بین بردن قدرت و کم هزینه کمتر از یک دلار در هر نوار. Fels Naptha یکی دیگر از فوق العاده قدرت آن را حذف پیچک رزین از لباس و پوست. شستشو با نوار به زودی پس از قرار گرفتن در معرض می تواند به جلوگیری از خارش. حتی پس از راش توسعه این نوار می توانید حذف هر گونه باقی مانده نفت و کوتاه کردن مدت زمان آن است. برای حذف لکه ها ماساژ منطقه آسیب دیده با نوار خیس از Fels Naptha و اجازه دهید آن را برای چند دقیقه نشستن. سپس شستن به صورت عادی.

The Best Stain Remover Option: Puracy Natural Laundry Stain Remover

عکس: amazon.com

5. بهترین دوستدار محیط زیست: Puracy طبیعی خشکشویی لکه

Puracy ساخته شده است از شش گیاهی و آنزیم ها و مواد پاک کننده که با خیال راحت حذف چمن, انواع توت ها, خون و عرق و روغن و سس گوجه فرنگی, لوازم آرایشی, پت حوادث و خاک و صدها نفر از دیگر لکه ها و بوی. آن را امن برای استفاده در تمام پارچه و منسوجات است که در تماس با کودکان و حیوانات خانگی. Puracy فوق العاده متمرکز و طول می کشد تنها چند اسپری برای دریافت کار انجام می شود. آن را امن برای استفاده در فرش و اثاثه یا لوازم داخلی ،


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب