بهترین بارانی کنترل کننده برای مراقبت از چمن

داشتن یک چمن بهتر است زمانی که تعمیر و نگهداری آسان است و کمتر آب هدر رفته است. توصیه های ما برای بهترین بارا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 خرداد 1399

داشتن یک چمن بهتر است زمانی که تعمیر و نگهداری آسان است و کمتر آب هدر رفته است. توصیه های ما برای بهترین بارانی کنترل کننده می تواند کمک به از بین بردن حدس و گمان.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Sprinkler Controller Options

عکس: depositphotos.com

زمانی که زندگی پر مشغله می شود, تعمیر و نگهداری چمن است فقط یک چیز بیشتر در فهرست لباس های شسته شده از داس ما اغلب در تلاش برای فشار به روز ما. هوشمند بارانی, کنترل, نگاهی به حدس و گمان از آبیاری چمن و باغ آزاد کردن زمان برای بیشتر با صاحب خانه مهم است.

شما به احتمال زیاد دیده می شود pop-up سر بارانی آبیاری باغ و یا باغ تخت در طول بارش باران های سنگین. در گذشته کسانی که سیستم های آبیاری کرده اند که اغلب کنترل شده توسط old-school پلاستیک تایمر و صفحة که نگه داشتن آنها را در یک برنامه بدون توجه به آب و هوا. برنامه قطعا می تواند مفید برای مشغول و یا فراموشکار مالکان اما امروز تکنولوژی افزایش بهره وری و سهولت عملیات طریق معرفی دقیق و بارانی و سیستم های کنترل.

با این کنترل های بصری آبیاری است به آسانی به عنوان فشار دادن یک دکمه بر روی گوشی یا تبلت خود را از راحتی از خود تاشو. مدرن سیستم های آبیاری اجازه می دهد تا شما را به سفارشی که از کجا و چگونه اغلب شما آب است. بهترین بارانی کنترل گزینه های حتی در نظر گرفتن گزارش آب و هوا و تنظیم برنامه بر اساس زمان و یا انتظار می رود آسمانی. نه تنها بارانی کنترل سیستم شما صرفه جویی در وقت, اما آن را نیز می تواند به شما صرفه جویی در پول صرفه جویی درمصرف آب است که به ویژه مهم در خشکسالی مناطق مستعد.

اگر شما به دنبال برای ساده زندگی خود را و صرفه جویی در آب این ابزار هوشمند فقط ممکن است برای شما. شروع به خرید خود را با وزن این ویژگی مهم و سپس ببینید که پنج پنج مدل را به لیست ما را از توصیه های برای حفظ هوشمند و چمن سرسبز و باغ.

  1. بهترین کلی: مدار ب-hyve هوشمند داخل سالن/فضای باز بارانی کنترل
  2. بهترین برای کوچک متری: باران پرنده هوشمند داخل سالن/فضای باز بارانی/سیستم آبیاری تایمر/کنترل
  3. بهترین ارزش: Netro هوشمند کنترل بارانی
  4. ساده ترین برای استفاده از: شکوفه های Wi-Fi آب هوشمند کنترل
  5. ارتقا انتخاب کنید: Rachio 3 هوشمند کنترل بارانی
The Best Sprinkler Controller Options

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات بارانی کنترل

سازگاری با قطعات بارانی

هوشمند بارانی کنترل معمولا به راحتی نصب و تطبیق با موجود در زمین سیمی سیستم های بارانی به عنوان طولانی به عنوان آنها متصل به یک منبع تغذیه AC. شما نیاز به پلاگین سیستم کنترل به یک خروجی و یا آن را متصل به سیستم برق خود را. کنترل کار نمی کند به خوبی با باطری سیستم یا شلنگ تایمر. مانند گوشی های هوشمند و یا هوشمند ترموستات هوشمند بارانی کنترل نیاز به دسترسی به صفحه اصلی خود را به شبکه WiFi پس از آن می توانید گزارش آب و هوا و تجزیه و تحلیل داده های بارش برای تعیین زمانی که و چگونه اغلب به باز بارانی دریچه.

مناطق

بارانی و سیستم های کنترل کار در مناطق. بزرگتر اموال بیشتر آبیاری مناطق و یا ایستگاه های آن را داشته باشد. اکثر سیستم های هوشمند کنترل می تواند به دو منطقه 16. هر منطقه دارای بارانی سر و زیرزمینی لوله حاوی دریچه که باز و بسته که باعث هوشمند بارانی کنترل. حق کنترل کننده برای چشم انداز خود را می باید قادر به قدرت حداقل به عنوان بسیاری از مناطق به عنوان شما را در اموال خود را. اگر شما فکر می کنم شما خواهید بود با اضافه کردن مناطق در آینده را انتخاب کنید یک کنترل کننده با مناطق بیشتر از شما در حال حاضر. برای تعیین تعداد فعلی خود را از مناطق حذف کنترل پنل بر روی سیستم های موجود خود را به دیدن آن مناطق شده اند سیمی به سیستم. شما همچنین می توانید با اجرای یک تست بر روی سیستم شما است که چرخه را از طریق هر منطقه است. هنگامی که یک منطقه فعال است سر بارانی تنها در آن منطقه را منتشر می کنند آب. ایجاد یک نمودار از چشم انداز خود را, به شماره هر بخش آن مربوط به منطقه تا زمانی که شما آزمایش خود را در کل چشم انداز.

سهولت نصب و راه اندازی

طراحی شده به جای سیمی را در زمین بارانی, سیستم, سیستم های هوشمند نسبتا آسان برای نصب, تا زمانی که آنها به درستی واقع شده است. اکثر کنترل کننده داخلی و یا در فضای نصب. داخل سیستم باید یک پلاگین در بند ناف با یک ترانسفورماتور خارجی است که نیاز به کار از یک منطقه پناه و دور از آب و هوا مانند در یک گاراژ یا ریختن یا در یک پوشش پاسیو. عمومی-نصب سیستم های بارانی ساخته شده است به مقاومت در برابر عناصر. با این مدل ترانسفورماتور استوار در داخل آب و هوا-مقاوم در برابر مسکن است و متصل به خانه خود را از سیستم الکتریکی. با استفاده از برنامه تعیین شده برای اتصال سیستم نصب شده به WiFi شما و شما آماده برای رفتن.

سازمان حفاظت محیط زیست WaterSense گواهینامه

از طریق همکاری با ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) و محصولات است که ثابت شده برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و پول توسط یک گواهی تست های شخص ثالث آژانس واجد شرایط برای دریافت WaterSense برچسب. گواهی WaterSense هوشمند سیستم بارانی sweetens معامله با نظارت بر آبیاری محلی احکام در پایین آسمانی مناطق به اطمینان حاصل شود که مالکان جلوگیری از جریمه برای نقض قوانین استفاده از آب. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست و مصرف کنندگان را نجات داد حدود 32.6 میلیارد دلار در آب و لوایح انرژی پس از برنامه آغاز به کار در سال 2006.

کنترل

همانطور که با هر ابزار هوشمند هوشمند بارانی کنترل کننده ارائه می دهد راه های مختلفی شما می توانید با برقراری ارتباط با سیستم. از یک کنترل صوتی دستیار دیجیتال به تلفن برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر و تنظیم برنامه آبیاری با یک ضربه تند وشدید زدن ساده هوشمند بارانی کنترل بصری دستگاه است که می تواند تمام تنظیمات لازم برای شما برنامه آبیاری.

ما تراکم بالا برای کنترل بارانی

اگر شما تصمیم گرفته اید که یک بارانی کنترل کننده برای شما مناسب است در اینجا چند که زمان اصلاح کردن خانه خود را تعمیر و نگهداری روزمره در حالی که نگه داشتن یک کمی بیشتر پول در کیف پول خود را.

The Best Sprinkler Controller Options: Orbit B-Hyve

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: مدار ب-hyve هوشمند داخل سالن/فضای باز بارانی کنترل

مدار ب-Hyve می تواند برنامه ریزی در یکی از دو راه—از طریق صفحه نمایش ال سی دی و یا از طریق B-Hyve نرم افزار برای گوشی های هوشمند و یا قرص خود را. یک کوک قفل محافظت می کند واحد کنترل و آن را امن برای محیط داخلی و خارجی نصب و راه اندازی. پلاگین واحد به نزدیکی خروجی و یا قطع آن بند ناف برای افزایش برنامه های کاربردی. کنترل پشتیبانی از شش به 12 آبیاری مناطق و سازمان حفاظت محیط زیست WaterSense برچسب. این ارائه می دهد کنترل صوتی از طریق آمازون الکسا و تفسیر داده های شما را وارد کنید در مورد خود, خاک, انواع گیاهان در هر منطقه و قرار گرفتن در معرض آفتاب. را وارد کنید و کد پستی خود را برای فعال کردن B-Hyve به تجزیه و تحلیل های محلی گزارش آب و هوا برای طراحی برنامه آبیاری.

The Best Sprinkler Controller Options: Rain Bird ST80

عکس: amazon.com

2. بهترین برای کوچک متری: باران پرنده هوشمند داخل سالن/فضای باز بارانی/سیستم آبیاری تایمر/کنترل

پشتیبانی از هشت مناطق باران پرنده ST80 است ایده آل برای کوچکتر مناظر و سیستم های آبیاری تنها با چند مناطق در حالی که هنوز هم با داشتن اتاق های اضافی برای آبیاری ایستگاه بعد. مهر و موم شده کنترل حمل WaterSense برچسب و نصب شده می تواند داخل خانه یا خارج. باران پرنده محبوبیت اطلاعات آب و هوا برای کد پستی خود را شبانه از طریق نرم افزار و با استفاده از این اطلاعات برای تنظیم برنامه آبیاری. سیم سنسور باران (فروش جداگانه) خاموش می شود آب به صورت خودکار در هنگام بارندگی و می توان نصب شده به حصار یا دیگر در این نزدیکی هست ، تنظیم برنامه به صورت دستی از صفحه نمایش ال سی دی روی کنترل از گوشی های هوشمند و یا از طریق آمازون الکسا فرمان صوتی.

The Best Sprinkler Controller Options: Netro Sprite

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: Netro هوشمند کنترل بارانی

به طور کامل خودکار مبتنی بر ابر Netro کنترل ممکن است به نظر می رسد تهدید آمیز برای کمتر تکنولوژی زرنگ و دانا مالکان اما این حسی کوچک دستگاه نشانی از آن همه برای شما و سازگار با موجود خود را در زمین بارانی سیستم. شما باید یک گوشی هوشمند به سیستم را از طریق برنامه. این پشتیبانی از شش آبیاری مناطق است سریع و آسان برای نصب و نیاز به یک محل در فضای باز. به عنوان مورد با دیگر هوشمند, کنترل, که Netro جن مانیتور گزارش آب و هوا خاص به منطقه خود را برای تعیین کارآمد ترین استفاده از آب است. شما همچنین می توانید وارد کنید بیشتر در عمق اطلاعات در مورد گیاهان و قرار گرفتن در معرض خورشید در هر منطقه است. این Netro حمل WaterSense برچسب.

The Best Sprinkler Controller Options: Blossom 0080-AWICD

عکس: amazon.com

4. ساده ترین برای استفاده از: شکوفه های Wi-Fi آب هوشمند کنترل

خیلی barebones سیستم شکوفه مناسب برای کسی که به سادگی می خواهد به نوبه خود سیستم بارانی و خاموش از گوشی های هوشمند و یا قرص. این کنترل سفارشی سازی ارائه می دهد و کمتر نسبت به برخی دیگر اما شامل گزینه هایی برای ثابت, آبیاری, برنامه و همچنین فاصله برنامه. از آنجا شما می توانید انتخاب کنید آبیاری مدت به صورت دستی و یا ترک آن را به هوشمند سیستم های آبیاری که تجزیه و تحلیل اطلاعات آب و هوا در محل شما برای کسانی که تصمیم گیری از طریق اسکاتس گرو برنامه. این برنامه فراهم می کند داده ها در خاک اشباع و شما باید برای بررسی منطقه اطراف گیاهان منحصر به فرد برای اطمینان از مناسب آبیاری است. شکوفه پشتیبانی از هفت مناطق و نصب در داخل خانه.

The Best Sprinkler Controller Options: Netro Sprite: Rachio 8ZULW-C

عکس: amazon.com

5. ارتقا انتخاب کنید: Rachio 3 هوشمند کنترل بارانی

این Rachio 3 است که در پایان بالا از هوشمند بارانی کنترل اکوسیستم اما بسته بندی شده با گزینه ها و یک رابط کاربر پسند. آن را در دسترس در 8 منطقه کنترلر اما برخی از باغبان ممکن است ترجیح می دهند 16-منطقه مدل است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن آبیاری برنامه برای بنیاد کشت چمن و گل و سبزی تخت. کوه واحد در یک محل محافظت شده را انتخاب کنید و یا اضافی محوطه هوا (فروش جداگانه) برای نصب و راه اندازی. Rachio جفت با چندین هوشمند-صفحه اصلی دستگاه های مانند آمازون, الکسا, اپل Homekit لانه و گوگل دستیار. توجه داشته باشید که شما نیاز به دانلود Rachio برنامه به کار سیستم است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن