بهترین اسفنج برای ظروف کثیف

کاهش چربی بو و مواد غذایی باقی مانده با این سخت nonabrasive آشپزخانه, اسفنج. مورد علاقه ما را بر میدارد و با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 خرداد 1399

کاهش چربی بو و مواد غذایی باقی مانده با این سخت nonabrasive آشپزخانه, اسفنج. مورد علاقه ما را بر میدارد و با دوام هستند سالم و بهتر برای محیط زیست بیش از حد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Dish Sponge Options

عکس: depositphotos.com

اسفنج باستانی راه حل برای هر روز نظافت و بهداشت نیاز دارد. یونانیان و رومی ها با استفاده از اسفنج دریایی—واقعی موجودات زنده—برای حمام و خانه داری. هنگامی که خشک, این, طبیعی, اسفنج ارائه متراکم جاذب پد تمیز کاری. در دوران مدرن دریایی, اسفنج جایگزین شده اند مصنوعی و گیاهی مواد که ارائه اضافی تمیز کردن منافع به عنوان طولانی به عنوان آنها پایدار و زیست تخریب پذیر بیش از حد.

ما scoured—جناس در نظر گرفته شده—بهترین ظرف اسفنجی گزینه های موجود در بازار و انتخاب پنج میدارد که شگفتی های کار در آشپزخانه و مهربانتر به زمین به عنوان:

 1. بهترین کلی: Lysol چند منظوره با دوام لیف اسفنجی
 2. بهترین نور وظیفه: Scotch-Brite 3PK dobie شرکت تمیز کردن پد
 3. بهترین سنگین: اسکراب-آن چند منظوره اسکراب اسفنج آشپزخانه
 4. بیشتر سازگار با محیط زیست: Miw Piw, طبیعی, ظرف اسفنج گیاهی اسکرابر
 • ذکر شریف: Panyee گیاه طبیعی بر اساس لیف اسفنجی
 • The Best Dish Sponge Options

  عکس: depositphotos.com

  قبل از اینکه شما خرید یک اسفنج

  آن را در حال حاضر گسترده واقعیت است که آشپزخانه, اسفنج در میان بسیاری از مکان ها در خانه خود را. به خوبی به اطلاع عموم مطالعه در سال 2017 نشان داد "عظیم استعمار" از اسفنج آشپزخانه توسط طیف وسیعی از بیماری-حمل باکتری ها که منجر به نگرانی بیش از چگونه به درستی پاکسازی این به شدت با استفاده از ادوات مناسب است.

  جایگزین و یا پاکسازی اسفنج به طور منظم

  همه اسفنج باید بررسی شود و یا پرتاب هفتگی. درست است. در بسیاری از موارد شما باید به دنبال توصیه های به جای اسفنج آشپزخانه بسیار منظم است. به همین دلیل بسیار مهم است برای انتخاب یک اسفنج است که برای شما خوب است—و زمین—برای کاهش بار زباله در محل های دفن زباله.

  سه راه اساسی وجود دارد به پاکسازی و degerm اسفنج آشپزخانه خود را. شما همچنین می توانید تمرین ترکیبی از هر سه روش. در حالی که برخی از اسفنج های تعبیه شده با بوی مبارزه با باکتری ها مبارزه, مواد شیمیایی, شما هنوز هم نیاز به پاکسازی و یا جایگزین کردن آنها به طور منظم.

  • شستشو: بسیاری از اسفنج طراحی شده برای پرتاب در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن. شما احتمالا می خواهید برای اجرای یک جداگانه سنگین بار ضد باکتری با استفاده از تنظیمات. برخی از اسفنج همچنین می توانید ماشین شسته شده و خشک شده. دوباره, شما می خواهید به شستن آنها را به طور جداگانه و یا با دیگر تمیز کردن پارچه و فروشگاه حوله.
  • ضد عفونی: انتخاب سفید کننده اگر هدف شما این است برای کشتن به عنوان بسیاری از بیماری-حمل باکتری ها به عنوان امکان پذیر است. خود را خیس خوردن اسفنج را در یک گالن آب مخلوط با یک فنجان از محلول سفید کننده به مدت حداقل پنج دقیقه. شستشو بسیار کامل با آب پاک و صابون است.
  • بازی شیر یا خط و جایگزین: این موثر ترین راه برای خلاص شدن از شر آشپزخانه خود را از میکروب ها و توصیه شده توسط بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان. اگر آشپزخانه شما اسفنجی نیست به شدت استفاده می شود در صورت تمایل به سعی کنید از روش های دیگر مطابق با اصول بهداشتی. اما مطمئن شوید که خود را به جای اسفنج حداقل ماهانه, اگر نه بیشتر.

  لطفا توجه داشته باشید که microwaving خود اسفنجی است پیشنهاد نمی شود. مطالعات اخیر نشان می دهد که در حالی که برخی از باکتری ها از بین بروند در مایکروویو آن را نمی ممکن است کشتن smelliest یا بیشتر گونه های خطرناک.

  کلید خرید ملاحظات

  خرید یک آشپزخانه اسفنجی باید تصمیم گیری آسان مناسب است ؟ اما با بسیاری از مارک های مختلف و گونه های در بازار وجود دارد چند عامل به وزن قبل از ساخت انتخاب شما.

  مواد و شکل

  مواد مهم ترین اسفنج ویژگی به عنوان آن را تعیین می کند نه تنها موثر چگونه یک اسفنج است بلکه چگونه nonabrasive بهداشتی بو و زیست محیطی. شما باید گزینه های مختلف از جمله:

  • پلی استر و نایلون: این الیاف مصنوعی می توان بافته شده را به یک بسیار با دوام مواد جاذب که به شکل اسفنجی هسته اصلی بسیاری از آشپزخانه اسفنج. این مواد گزینه های عالی برای تمیز کاری سنگین بدون از دست دادن تمامیت ارضی خود را و آنها می توان مقادیر به راحتی. در حرکت نزولی, پلی استر و نایلون و پلاستیک هستند و می تواند منجر به آسیب های زیست محیطی و زباله های دفن زباله.
  • میکرو: این انسان ساخته شده از مواد تشکیل شده از پلی استر و پلی آمید و پلی اورتان بافته به متراکم شارژ الکتریکی الیاف. این الیاف جذب خاک و میکروب ها و دیگر ذرات کوچک و حتی برخی از ویروس ها. نتیجه فوق العاده عمیق, پاک, با خواص ضد باکتری است. حتی بهتر میکرو اسفنج ها آسیب نمی زند و اکثر سطوح از جمله وسایل آشپزی نچسب کانتر شیشه و سرامیک و فولاد ضد زنگ. آنها نیز طولانی تر از بسیاری از دیگر اسفنج مواد.
  • سلولز: گیاهی اسفنج عمدتا تشکیل شده از خمیر چوب و دیگر الیاف گیاهی. برخی از اسفنج ها نیز استفاده وحشی loofah یک خیار-مانند گیاهی است که هنگامی که خشک, فرم متراکم مش سطح مناسب برای شستشو و بدون خارش سطوح. سلولز اسفنج به طور کلی بیشتر کشورهای عضو اکو دوستانه از مواد دیگر است. آنها را متلاشی می کنند به راحتی به مواد آلی و می توان به کمپوست.

  از نظر شکل مستطیل شکل و تخم مرغی شکل اسفنج هر کدام منافع خود را. مستطیل شکل اسفنج به راحتی به دست خود و نیز گوشه به اسکراب crevasses و چنگال تيغه ، بیضی شکل ساعت شنی و اشک اسفنج نیز باید مناسب و به دست خود و ارائه به اندازه کافی در سطح منطقه برای تمیز کردن سینک ظرفشویی, کانتر, پخت و پز سطوح و وسایل آشپزی موثر است. اشک اسفنج ها ممکن است همچنین شامل ساخته شده است در حلقه و می توان گذاشت تا خشک شود.

  قدرت تمیز کاری

  بسیاری از اسفنج آشپزخانه از ویژگی های دو طرف: نرم و اسفنجی طرف و خشن تری, اسکرابر طرف. دو طرفه اسفنجی سود به شما ارائه دو ابزار تمیز کردن در یک. این مفید است به خصوص اگر شما عتیقه گرانیت کانتر یا نچسب سطوح است که ممکن است آسیب دیده و بیش از حد سایش.

  سلولز میکرو و اسفنج ها ممکن است یا ممکن است دو طرف است. خوشبختانه آنها به طور معمول nonabrasive به طوری که آنها به احتمال زیاد می تواند توان مورد استفاده برای تمیز کردن سطوح بسیاری از جمله وسایل آشپزی نچسب. شما می خواهید به بررسی نام تجاری دستورالعمل برای اطمینان از سطح ایمنی است.

  طول عمر و تجزيه

  نه همه اسفنج ها برابر خلق شده اند—به خصوص که در آن کیفیت و طول عمر و سازگار با محیط زیست دوستی نگران هستند. پلاستیک-بر اساس اسفنج ساخته شده از پلی استر و نایلون ممکن است یا ممکن است قابل بازیافت و اگر دور انداخته خواهد شد و نه می توان به راحتی و یا به سرعت به عنوان سلولز اسفنج. اگر شما خود را با استفاده از اسفنج برای تمیز کردن اهداف فراتر از ظروف و وسایل آشپزی را انتخاب کنید میکرو که زمان طولانی طول می کشد بنابراین شما باید به جای آن کمتر است.

  همچنین آگاهی از "greenwashing" زمانی که تولید کنندگان اضافه دوستدار محیط زیست اصطلاحات به بسته بندی محصول بدون تغییر در واقع محصول بهتر است. این مشکل آفت برخی اسفنجی مارک بنابراین ما مراقبت به نگاه به محصولات ما انتخاب شده برای اطمینان از آنها برای محیط زیست بهتر از بسیاری از گزینه های.

  ما تراکم بالا

  ما آن را تنگ پایین برای شما به زیر فهرستی از بهترین اسفنج گزینه های. این به خوبی ساخته شده محصولات می تواند چندین بار مورد استفاده مجدد قرار و جایگزین به طور منظم به کاهش رشد باکتری و اطمینان از ایمنی مواد غذایی.

  The Best Dish Sponge Options: Lysol Multi-Purpose Durable Scrub Sponge

  عکس: amazon.com

  1. بهترین کلی: Lysol چند منظوره با دوام لیف اسفنجی

  هیچ کس دوست دارد, بد بو, بوی کپک زدگی است که می سازد تا در آشپزخانه, اسفنج در طول زمان است. که در آن Lysol در می آید—نه اسپری اما اسفنجی. Lysol اسفنج شامل یک ساخته شده در گازها عامل است که نمی پوشیدن در طول زمان ارائه مستمر مطابق با اصول بهداشتی حفاظت و بوی متلاشیکننده قدرت. امن برای استفاده بر روی اکثر سطوح خانگی, مطمئن شوید که شما تست آبی تیره "اسکرابر" طرف قبل از تمیز کاری گلدان و تابه با پوشش غیر چوب و استیل و یا چوب. یک حرکت نزولی این است که: این چهار بسته در می آید پیچیده شده در پلاستیک. در غیر این صورت اسفنج گذشته و مهار رشد بوی باکتری. حتما هنوز پاکسازی با سفید یا شیر یا خط و به جای آنها استفاده کنید.

  The Best Dish Sponge Options: Scotch-Brite 3PK Dobie Cleaning Pad

  عکس: amazon.com

  2. بهترین نور وظیفه: Scotch-Brite 3PK dobie شرکت تمیز کردن پد

  Scotch-Brite زرد رنگ پلی یورتان-بر اساس پد تمیز کاری و آرام در وسایل آشپزی از جمله استیل و تفلون و Silverstone. در روکشی از مش این پد کاهش گریس آرنج شما باید به صورت کامل تمیز بدون خراش سطوح. این بافت منحصر به فرد از این پد—هسته فوم و مش پوشش موثر بمکد دور مواد غذایی و ذرات خاک ترک بی عیب نتایج ، هر جعبه مقوایی همراه با پد سه. آسان برای پاکسازی با یک سفید کننده خیس این اسفنج همچنین مقاومت در برابر بوی طولانی تر از بیشتر. بزرگ برای استفاده فراتر از آشپزخانه بیش از حد.

  The Best Dish Sponge Options: Lysol Multi-Purpose Durable Scrub Sponge

  عکس: amazon.com

  3. بهترین سنگین: اسکراب-آن چند منظوره اسکراب اسفنج آشپزخانه

  اگر شما فکر میکرو فقط برای گرد دوباره فکر می کنم. اسکراب-آن چند منظوره میکرو اسفنج به شما کمک کند پاک کردن دقیق سخت تر نیست به لطف میکروسکوپی قدرت کوچک شارژ الکتریکی الیاف. ساخته شده از با کیفیت بالا پلی استر و پلی آمید و پلی اورتان این اسفنج نمی خواهد به سرعت فرسوده و 100 درصد امن برای استفاده در وسایل آشپزی و خانه های دیگر سطوح. آنها همچنین دستگاه قابل شستشو است و می تواند پرتاب در خشک کن اضافی مطابق با اصول بهداشتی. شش اسفنج آمده در یک بسته و شما می توانید انتخاب کنید از دو اندازه کوچک یا بزرگ است.

  The Best Dish Sponge Options: Miw Piw Natural Dish Sponge Vegetable Scrubber

  عکس: amazon.com

  4. بیشتر سازگار با محیط زیست: Miw Piw, طبیعی, ظرف اسفنج گیاهی اسکرابر

  نگران پلاستیکی گرفتگی تا ما محل های دفن زباله و رجب ، انتخاب Miw Piw را مبتنی بر گیاه اسفنج حمل به شما در کاغذ قهوه ای بسته بندی. ساخته شده از loofah الیاف اسکرابر آلی هستند و ماندگار. چهار اسفنجی لایه ها به هم دوخته شده در راه است که آسان برای تمیز کردن و نمی دام ذرات غذا. امن و nonabrasive برای وسایل آشپزی نچسب و همچنین شیشه و سرامیک موارد Miw Piw طبیعی ظرف اسفنج زیبا و عملی است. هنگامی که آنها به پایان عمر خود بازیافت یا کمپوست. خواندن نام تجاری راهنمای بهداشتی با آب جوش.

  The Best Dish Sponge Options: Panyee Natural Plant Based Scrub Sponge

  عکس: amazon.com

  5. ذکر شریف: Panyee گیاه طبیعی بر اساس لیف اسفنجی

  برای مقرون به صرفه زیست محیطی و راه حل موثر برای تمام آشپزخانه خود را تمیز کردن را انتخاب کنید Panyee را مبتنی بر گیاه اسفنج. ساخته شده از الیاف نخل و خمیر چوب با یک گردو بر اساس اسکراب پد در یک طرف Panyee را اسفنج آمده در 12-بسته بنابراین شما می توانید بازی شیر یا خط و به راحتی جایگزین در صورت نیاز. این مستطیل اسکرابر نیز از سمت نرم برای استفاده در سطوح ظریف تر. خود را فوق العاده فشرده مواد مدت زمان طولانی گذشته و هنگامی که شما به طور کامل فرسوده اسفنجی خود را, شما می توانید کمپوست بیش از حد—کارخانه الیاف متلاشی خواهد شد به خاک به منظور کاهش زباله های دفن زباله. به علاوه آنها نیست بسته بندی شده در پلاستیک که بیشتر باعث کاهش ضایعات. پاکسازی با پرتاب آنها را در ماشین ظرفشویی.


  بیشتر از باب ویلا


  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
  آخرین مطالب