بهترین دافع مار برای چمن و باغ

بهترین مواد دافع مار کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از برخوردهای بی دست و پا در حالی که نگه داشتن خود و خا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

بهترین مواد دافع مار کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از برخوردهای بی دست و پا در حالی که نگه داشتن خود و خانواده از مارها محلی امن است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Snake Repellent Options

عکس: amazon.com

برخی از مردم رسیدگی ناگهانی و غیر منتظره برخورد با مارهای شگفت آور و در حالی که دیگران بسیار است. ترین انسان اثر مارگزیدگی اتفاق می افتد زمانی که مردم رشوه دادن با مارها به آنها حرکت می کند. حتی اگر شما در سراسر مرحوم مار می تواند ترسناک. در هر صورت بهتر است برای جلوگیری از این حالات در وهله اول. که در آن مار دافع کمک می کند.

مار مواد دافع حشرات همراه با مناسب چشم انداز تعمیر و نگهداری کمک به مردم و مارها جلوگیری از برخوردهای ناخواسته. مواد دافع حشرات استفاده از عطر یا صدا برای ایجاد یک محیط ناراحت کننده برای مارها و انسان نمی تواند بگوید که اگر در منطقه درمان شده است. اما نه همه مار مواد دافع حشرات با هم برابر هستند. اگر شما به دنبال برای جلوگیری از مار برخورد این فصل به عنوان خوانده شده ما پیشنهادات خود را به پیدا کردن بهترین دافع مار برای چمن یا باغ.

  1. بهترین کلی: ارتو مار ب گون دافع مار
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: امن تر با نام تجاری 5951 سپر مار دافع
  3. بهترین سونوگرافی: BRISON کنترل آفات التراسونیک دافع
  4. بهترین از همه: Enviro Pro 16003 مار حذفی
  5. بهترین مایع: دفاع مار طبیعی دافع مار
The Best Snake Repellent Options

عکس: depositphotos.com

قبل از اینکه شما خرید یک مار دافع

در نظر گرفتن خطرات مواد دافع مار قبل از خرید. برخی از عطر و بوی مبتنی بر مواد دافع مار که مواد تشکیل دهنده که در حال مضر به مردم یا حیوانات خانگی است که به طور مستقیم در تماس با آنها. آنها همچنین ممکن است یک عطر قوی و آن را ناخوشایند می شود در این منطقه است.

مراقب باشید در هنگام استفاده از مار دافع برای اولین بار چون اگر مارها در مجاورت آنها ممکن است تبدیل به آشفته تر و تهاجمی است. نگه داشتن مردم و حیوانات خانگی دور در طی و بلافاصله بعد از درمان برای جلوگیری از برخورد با مارها.

ویژگی های به دنبال در یک دافع مار

مار مواد دافع حشرات استفاده کنید یا عطر یا التراسونیک ذهن خلبان که باعث تحریک و یا اشتباه حواس به نگه داشتن مار در خارج از این منطقه است. برخی از محصولات هستند بهترین راه حل مناسب برای فضاهای کوچک و یا استفاده در محیط داخلی, در حالی که دیگران هستند بهترین راه حل برای بزرگ, هوای آزاد, مناطق. هنگامی که برای خرید یک مار دافع در نظر گرفتن این ویژگی برای تعیین محصول که به بهترین وجه متناسب با محل.

قدرت

ترین مار مواد دافع بوی مبتنی بر که شمار یک چالش برای عطر و بوی محبت مارها. در علاوه بر این به بوی طریق سوراخهای بینی خود را مانند موجودات دیگر فراموش مارها, استخدام حساس جفت اندام در سقف دهان خود به نام vomeronasal یا ژاکوبسن ارگان برای انجام دقیق خرناس. آنها تلنگر هوا با زبان خود و کشیدن در عطر ذرات که در درجه اول کمک به آنها را پیگیری طعمه خود را. بوی عطر مبتنی بر مواد دافع حشرات باعث تحریک و یا اشتباه مارها.

بوی قدرت نه stinkiness کلید موفقیت است. برخی از بهترین محصولات استفاده از رایحه دلپذیر مانند دارچین و میخک. بهترین عطر-بر اساس مواد دافع مار بالاتر غلظت مواد تشکیل دهنده فعال به طوری که آنها کار بهتر و طولانی تر آخرین.

مدت

حتی کسی که با بدترین مار ترس خواهد خسته از درخواست مجدد دافع هر روز. به علاوه طولانی مدت محصولات آسان تر در بودجه. بهترین مواد دافع مار ماندن موثر برای تا یک ماه اگر چه سنگین باران را حتی بهترین محصولات دفع سریع تر است. طولانی مدت دفع می آید از غلظت های بالاتر از ترکیبات و فرمولاسیون گرانول و مقاوم در برابر باران.

وجود زمان و مکان هنگامی که مایع دافع مار است که کاربر پسند تر از دراز گرانول فرمول. در آن موارد, برای قوی تر بالا-غلظت فرمول. دوباره عطر و بوی قوی تر موثر تر است از ابتدا و طول می کشد.

روش

محبوب ترین مار مواد دافع بوی عطر یا بوی زیرا آنها را می توان تقریبا در هر نقطه. این محصولات با استفاده از انواع روغن های ضروری یا ترکیبات شیمیایی است که تولید بوی قوی به پایمال کردن مار حس بویایی کاهش توانایی خود را برای شناسایی طعمه و همچنین ممکن است فیزیکی محرک. ناراحت کننده و گیج مارها به سادگی حرکت از ناحیه تحت درمان ، بوی مبتنی بر مواد دافع حشرات در دسترس هستند برای محیط داخلی و خارجی استفاده کنید.

یکی دیگر از مار دافع گزینه التراسونیک صدا. دستگاه های الکتریکی که وصل به خانواده پریزهای برق منتشر می کنند و سر و صدا خارج از محدوده شنوایی انسان است که مارها نمی تواند ایستاده. آنها در نهایت ترک منطقه به دلیل ناراحتی. این محصولات طیف محدود ساخت آنها را مناسب برای استفاده در محیط داخلی.

  • بو: بهترین عطر مبتنی بر مار مواد دافع قوی اما بوی دلپذیر و ماندگار و آسان به درخواست است.
  • فرکانس مافوق صوت: بهترین سونوگرافی مار repellers پوشش بزرگ به اندازه اتاق و تولید بدون سر و صدا قابل شنیدن برای گوش انسان.

ما تراکم بالا

ما بررسی بهترین دافع مار گزینه های در دسترس از مورد اعتماد ترین برندها در این صنعت است. بهترین مار مواد دافع حشرات موثر و آسان برای استفاده و امن برای مردم و حیوانات خانگی استفاده می شود که به عنوان کارگردانی. در ادامه برای بررسی تراکم بالا.

The Best Snake Repellent Option: Ortho Snake B Gon Snake Repellent

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: ارتو مار ب گون دافع مار

مار ب گون یک دانه عطر مبتنی بر مار دافع ساخته شده با اسانس دارچین geraniol, کرچک, نعناع و میخک. آن را نشانی از بد بو بوی به انسان بینی. شروع کار بلافاصله پس از نرم افزار جلوگیری از مارها از ورود تودرتو و جستجوگری در ناحیه تحت درمان ، آن را بی خطر است برای مردم و حیوانات و گیاهان استفاده می شود که به عنوان کارگردانی. طولانی مدت فرمول مقاوم در برابر باران و طول می کشد تا 30 روز در هر برنامه.

اعمال مار ب گون با تکان دادن دانه به طور مستقیم از ظرف و به طور مساوی پوشش منطقه شما می خواهید برای محافظت از. 2-پوند بسته را پوشش می دهد تا به 1,440 فوت مربع. اگر چه آن را مقاوم در برابر نور باران دوباره در مورد heavy rain.

The Best Snake Repellent Option: Safer Brand 5951 Snake Shield

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: امن تر با نام تجاری 5951 سپر مار

مار shield یک دانه عطر مبتنی بر مار دافع ساخته شده با اسانس چوب سدر میخک و دارچین. آن را به یک بوی دلپذیر به انسان است اما ناخوشایند را به مارها. قوی بو بلافاصله شروع کار برای محافظت از ناحیه تحت درمان ، سپر مار است که به طور کامل امن در اطراف مردم و حیوانات و گیاهان است.

درخواست سپر مار با تکان دادن دانه به طور مستقیم از کیسه برای ایجاد 8 اینچ گسترده مانع نوار در اطراف و یا در کنار گذارد. مطمئن باشید که برای ایجاد یک مستمر مانع نوار بدون شکاف. مانع نگه می دارد مارها برای هفته. در صورت بارش شدید باران درخواست مجدد.

The Best Snake Repellent Option: Pest Control Ultrasonic Repellent

عکس: amazon.com

3. بهترین سونوگرافی: BRISON کنترل آفات التراسونیک دافع

بر خلاف دیگر مار دافع محصولات کنترل آفات التراسونیک آفت دافع نمی کند استفاده از قرص یا اسپری فقط برق است. آن را به تولید "bionic الکترومغناطیسی و امواج مافوق صوت" که مزاحم و disorient مارها و خانگی دیگر آفات است. برای تلفن های موبایل تولید شده توسط این دستگاه نامفهوم هستند و امن برای مردم و حیوانات خانگی.

به سادگی پلاگین واحد به یک خانواده دیوار و پریز برق آن را روشن و آن. امواج مافوق صوت پوشش منطقه تا 1200 متر مربع گرچه دیوار و مبلمان می تواند به تضعیف و یا قطع اثربخشی. در آن طول می کشد سه تا چهار هفته برای بهترین نتایج. این محصول برای استفاده در محیط داخلی و همراه با 100 درصد تضمین رضایت.

The Best Snake Repellent Option: Enviro Pro 16003 Snake Scram

عکس: amazon.com

4. بهترین از همه: Enviro Pro 16003 مار حذفی

مار گریختن قدرتمند گرانول بوی مبتنی بر مار دافع. آن است که از اسانس رزماری و دارچین, میخک, سرو و سیر را به همراه بادام زمینی پوسته و گوگرد. بوی قوی است اما نه ناخوشایند بنابراین مطمئن شوید که برای مهر و موم کردن محصول استفاده نشده در ظرف برای ذخیره سازی. مار گریختن امن برای مردم و گیاهان و حیوانات خانگی. شروع کار بلافاصله برای روشن شدن مارها به دور از ناحیه تحت درمان و نگه داشتن آنها را.

3.5 پوند بسته را پوشش می دهد در حدود 2100 متر مربع است. گسترش آن را به طور مساوی بر روی منطقه هدف تکان دادن آن را به طور مستقیم از راحت شاکر کیسه. دوباره دو هفته بعد و دوباره 30 روز پس از درمان اولیه برای کنترل کامل. درخواست مجدد ماهانه پس از آن برای نگه داشتن مارها ،

The Best Snake Repellent Option: Snake Defense Natural Snake Repellent

عکس: amazon.com

5. بهترین مایع: دفاع مار طبیعی دافع مار

مار دفاع مایع عطر مبتنی بر مار دافع ساخته شده از روغن میخک روغن نعناع و دیگر غیر شیمیایی غیر سمی مواد تشکیل دهنده. اسپری ارائه سریع یک پانچ از بوی مسحور کننده است که به سرعت حرکت مارها دور است اما امن برای مردم و حیوانات خانگی. استفاده از احتیاط در هنگام استفاده از این محصول که در آن مارها شناخته شده به چسبیدن به اطراف به عنوان محصول ممکن است آنها را آشفته و تا حدودی تهاجمی قبل از حرکت کردن.

استفاده از مار دفاع به عنوان یک محیط برای درمان خانه میریزد انبارها و وسایل نقلیه. این امر به ویژه مفید در اوایل سال زمانی که مارها در حال تبدیل شدن به فعال و در اواخر سال به عنوان آنها به دنبال پناهگاه از خنک کننده درجه حرارت. هر نرم افزار طول می کشد بین دو روز و هفته.

The Best Snake Repellent: Tips For Keeping The Snakes Away From Your Yard

عکس: depositphotos.com

از دیگر نکات حرفه ای برای نگه داشتن مار به دور از حیاط خود را

مار یک بخش ضروری از جهان طبیعی به عنوان کمک به آنها برای حفظ جمعیت آفت در چک. اما اکثر مردم ترجیح می دهند که نمی شود شگفت زده برای پیدا کردن آنها را در حیاط خلوت و یا در داخل خانه است. اگر چه سمی نیش مار بسیار نادر آنها بسیار جدی و گاهی کشنده زمانی که آنها رخ می دهد. حتی یک nonvenomous مارگزیدگی دردناک است و می تواند منجر به عفونت یا بیماری است. در صورت وجود نگرانی در مورد مارها در اموال اولین دوره از عمل است برای از بین بردن جذب آنها.

مانند دیگر شکارچیان مار صرف بیشتر از زندگی خود را یا به دنبال وعده غذایی بعدی خود و یا استراحت. مکان های که ارائه فرصت برای مواد غذایی و یا پناه محل استراحت مکان که مارها پیدا کردن جذاب است. موثر ترین راه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به مار برخورد است برای از بین بردن زیستگاه است که پشتیبانی از شکار مار مانند جوندگان کوچک و حشرات بزرگ و مناطقی که مارها می توانند برای استفاده از پناهگاه.

Tallgrass درختچه با انبوه شاخ و برگ به زمین انبوهی از برگ و چوب و کاهش میوه ها و آجیل را به یک خانه مناسب برای موش و موش صحرایی. مارها خواهد آمد در سراسر به آنها را پیدا کنید. یک منبع آب مانند تزئینی چشم انداز تالاب و یا حتی پایین نقطه است که دارای آب پس از باران مهر و موم معامله. این حیاط خلوت کامل زیستگاه مارها.

تمرین مناسب حیاط نگهداری برای از بین بردن پناهگاه ها و منابع غذایی برای مارها و جوندگان. توده یونجه یا کاه به طور منظم حذف چشم انداز باقی مانده به سرعت و پاک کردن افتاده میوه و آجیل در زیر درختان. خوراک حیوانات خانگی در داخل خانه محدود پرنده تغذیه و پاکسازی حیوان و پرنده غذا ریخته. نگه نمی یک سال دور هیزم شمع است که همچنین می تواند پناهگاه مارها. رایت همه هیزم قبل از مارها فعال در بهار. در نظر گرفتن از بین بردن تزئینی چشم انداز استخرها و آشیانه پرنده جعبه که هر دو می تواند به جذب مارها. پس از از بین بردن زیستگاه مار, مار دافع می تواند کمک به نگه داشتن آنها را دور.

  • مار مواد دافع حشرات می توانید درایو دور مارها هستند که هنوز هم در این منطقه پس از تمیز کردن چشم انداز.
  • مار مواد دافع حشرات حفظ مارها را با ایجاد یک ناخوشایند ناخوشایند محیط زیست برای آنها.
  • آن را به خوبی دریافت صلح از ذهن دانستن است که خانه خود را در حال حاضر یک مار-منطقه آزاد پس از چند تغییر ساده در زیستگاه و ساده استفاده از مار دافع.

سوالات متداول در مورد مار جدید دافع

حالا که شما تا به حال فرصتی برای انتخاب درست دافع مار برای خود باغ و یا باغ چک کردن پاسخ به چند پرسش و پاسخهای متداول.

Q. چه نگه می دارد مارها به دور از خانه خود را ؟

هنگامی که وجود دارد هیچ غذا یا پناهگاه جاذبه برای مارها همراه با محیط های ناخوشایند آنها دور بماند.

Q. چه بوی آیا مارها نفرت?

مارها متنفرم بوی روغن دارچین, میخک, روغن و آمونیاک.

س: چگونه می توانم خلاص شدن از شر حیاط من از مار?

برای از بین بردن مارها در حیاط اول از بین بردن زیستگاه است که جذب آنها و طعمه خود را. سپس با استفاده از یک مار دافع به آنها را رانندگی کنید و آنها را نگه دارید.

* پرسش: آیا مارها آمده تا از طریق توالت ؟

بله یا از بالا و یا پایین. معمولا مارها که پیدا کردن راه خود را به خانه و سپس به حمام می توانید به توالت در جستجوی آب است. بسیار کمتر معمولا مارها همچنین می توانید به فاضلاب و سپس به دنبال لوله فاضلاب و لوله کشی به توالت خود را.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب