بهترین پیچ گوشتی مجموعه DIYers و جوانب

5 بهترین پیچ گوشتی مجموعه پروژه و تعمیرات | باب ویلا اطمینان حاصل شود که شما رو به سمت راست پیچ گوشتی برای هر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 اردیبهشت 1399
5 بهترین پیچ گوشتی مجموعه پروژه و تعمیرات | باب ویلا

اطمینان حاصل شود که شما رو به سمت راست پیچ گوشتی برای هر وظیفه با مجموعه ای کامل برای حرفه ای خود را و یا DIY نیاز دارد.

The Best Screwdriver Set Options

عکس: depositphotos.com

یک نشانه مطمئن از صاحب خانه جدید و تازه کار DIYer? فقط یک پیچ گوشتی و یا جعبه ابزار! پیچ گوشتی ساده هستند و باریک ابزار دستی است که با چند پرقدرت تاب فشار پیچ به سطوح برای اتصال مواد با هم و با عمل معکوس حذف پیچ. اساسی به عنوان آنها پیچ گوشتی نیست یکی از اندازه یا نوع—متناسب با تمام و جامد مجموعه ای از این دستی ملزومات کمک خواهد کرد که شما را از طریق تعداد بی شماری از تعمیرات و پروژه از سفت کردن شل درب رسیدگی به نصب و راه اندازی یک قطعه از تخت بسته مبلمان. که تنهاست پیچ گوشتی شما ممکن است بازی پیچ که با قفسه کتاب خود را و یا حتی اگر از نوع راست سر ممکن است بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک است.

خط پایین: شغل بیشتر به مقابله با شما بیشتر شما نیاز به مجموعه ای از پیچ گوشتی بنابراین به سرعت در انواع و مزایای و سپس در ادامه به یاد بگیرند که چرا این پنج عنوان بهترین پیچ گوشتی تنظیم گزینه های.

 1. بهترین کلی پیچ گوشتی تنظیم: دنده آچار پیچ گوشتی تنظیم
 2. بهترین انواع پیچ گوشتی تنظیم: TEKTON 2841 Everybit (TM) چرخ ضامن دار پیچ گوشتی تنظیم
 3. بهترین عایق پیچ گوشتی تنظیم: Greenlee عایق پیچ گوشتی کیت
 4. سخت ترین پیچ گوشتی تنظیم: Iran پیچ گوشتی تنظیم
The Best Screwdriver Set Options

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات

انواع پیچ گوشتی سر

درک های مختلف پیچ گوشتی سر و مربوطه خود را پیچ کلیدی برای استفاده از این ابزار. زیر سر شما مناسب برای برخورد با اولین شایع ترین برای خانواده معمولی در پروژه های:

 • تخت (با نام مستعار چاک دار) ساده پهن نکته است که نشسته است در یک خط افقی زنگ تفریح در متناظر با آن پیچ.
 • فیلیپس دارای یک صلیب الگوی نکته به جا یک صلیب شکل زنگ تفریح در متناظر با آن پیچ.
 • رابرتسون یک مربع نکته به جا یک مربع شکل زنگ تفریح در متناظر با آن پیچ.
 • Torx یک ستاره و یا شش پر نکته مناسب کسانی که اشکال در یک پیچ مربوطه.
 • کلید سحر و جادو است یک شش ضلعی سر به تناسب شش گوشه زنگ تفریح در متناظر با آن پیچ.

هر نوع گوشتی نیز می آید در انواع اندازه برای مطابقت با اندازه های مختلف پیچ—و بله اندازه مهم است. مقاومت در برابر وسوسه به استفاده از یک بزرگتر یا کوچکتر ابزار با هر پیچ شما روبرو می شوند به عنوان عدم تطابق اندازه می تواند نوار پیچ آسیب پیچ گوشتی و ایجاد لغزش و خطرات است که می تواند منجر به آسیب است.

تخصصی راهنمایی

یکی از رایج ترین و تخصصی ویژگی های شما خواهید دید زمانی که برای خرید یک جدید مجموعه پیچ گوشتی یک پوشش خاص در نوک. تخصصی این نکات به طور کلی کمک به افزایش گرفتن از پیچ گوشتی سر در پیچ و کاهش لغزش به احتمال زیاد به رخ می دهد در طول استفاده از نرمال.

 • مغناطیسی راهنمایی ایجاد یک نیروی مغناطیسی است که تساوی پیچ به پیچ گوشتی. افزایش نیروی نگه می دارد بیشتر از پیچ گوشتی سر سطح منطقه بصورتی پایدار و محکم متصل به پیچ را ببينيد. در انجام این کار پیچ گوشتی می تواند اعمال نیروی بیشتر به پیچ اجازه می دهد تا شما را به درایو پیچ سریعتر و دقیق تر از با یک جراحی ساده نکته.
 • به جای استفاده از نیروی مغناطیسی اکسید سیاه-روکش راهنمایی, سیاه فسفات-پوشش راهنماییو الماس-پوشش راهنمایی ایجاد افزایش اصطکاک بین نوک پیچ گوشتی و پیچ زنگ تفریح برای کمک به درایو پیچ با نیروی بیشتر و دقت است. این نکات بسیار محبوب با جوانب مثبت صنعت برای خود محکم و انعطاف پذیری در برابر سایش با گذشت زمان و افزایش قدرت گرفتن هنگام رانندگی یک پیچ.

گرفتن دسته طراحی

تفاوت اندکی در رسیدگی شکل یا اندازه می تواند تغییر یک پیچ گوشتی از تولید بالا و ساخت و ساز ابزار به دقت بالا ویژگی های ابزار. گسترده-گرفتن مسئولیت رسیدگی به طرح اجازه می دهد تا شما را به درایو یک پیچ با نیروی بیشتر ایده آل برای رانندگی ساده ساخت پیچ به سرعت در حالی که باریک تر نیروهای طراحی کاربر به زمان بیشتر و مراقبت با دقت پروژه.

شما همچنین می خواهید پیدا کردن پیچ گوشتی دسته با یک پوشش لاستیکی که به شما امکان گرفتن ابزار بیشتر به راحتی و بدون لغزش و ارائه راحتی اضافه شده برای زمان طولانی استفاده کنید. در نهایت برخی از پیچ گوشتی از ویژگی های دو ماده تولیدات دستگیره های ساخته شده با ترکیبی از پلاستیک و لاستیک. این تقسیم طراحی به دقت و سخت به کار گرفته گوشتی با راحتی از یک لاستیک رسیدگی است.

قطعه مجموع و ذخیره سازی

پس چگونه بسیاری از پیچ گوشتی آیا شما واقعا نیاز دارید ؟ که بستگی به انواع پروژه های شما انجام می شود. اگر شما واقعا یک تازه کار در منزل تعمیرات و قصد نداشته در بسیاری از پروژه های بلند پروازانه در آینده منظوره انتخاب اغلب با استفاده از پیچ گوشتی ممکن است فقط خوب است. آن را نمی خواهد حس را به سرمایه گذاری در مجموعه ای با تعداد زیادی از قطعات اضافی که شما هرگز استفاده کنید.

تعداد کل قطعه در یک مجموعه پیچ گوشتی می تواند طیف گسترده ای از پنج یا شش پیچ گوشتی به بیش از یک صد قطعه—اگر چه این بدان معنا نیست که صد پیچ گوشتی. بلکه قطعه "کل" اشاره به تعداد پیچ گوشتی پیچ گوشتی بیت (سر مغناطیسی از اندازه و انواع مختلف که مناسب همه منظوره پیچ گوشتی دسته) پیچ گوشتی دسته و هر گونه ویژگی های اضافه شده که با کیت. مثلا 100 قطعه مجموعه ای است شامل چهار پیچ گوشتی دو همه منظوره دسته 84 مختلف بیت, یک, فرمت, بار, یکی, انعطاف پذیر, فرمت نوار و هشت تخصص سر.

سازی توجه دیگری است که شما می خواهید برای خانه خود را پیچ گوشتی هم منظمی است. برخی از کیت با پنج یا بیشتر پیچ گوشتی را شامل نمی شود یک ظرف ذخیره سازی در حالی که دیگران را محصور جعبه یک پارچه حامل یا یک پلاستیک ساده ایستاده است. مگر اینکه شما در حال حاضر یک خانه جعبه ابزار یا کیت اختصاصی با پیچ گوشتی سازی یک با مجموعه خود را ذخیره سازی.

ویژگی های اضافی

حتی ساده پیچ گوشتی می توانید برخی از ویژگی های اضافی مانند به خصوص عایق نسخه برای استفاده در موقعیت های الکتریکی. دیگر پیچ گوشتی کیت ممکن است شامل سنگین شفت راهنمایی و دستگیره های در نظر گرفته شده برای استفاده به عنوان هر دو مته و پیچ گوشتی. وجود دارد همچنین پیچ گوشتی مجموعه طراحی شده برای کسانی که در الکترونیکی تعمیر و صنعت که اغلب شامل انعطاف پذیر فرمت میله و طیف گسترده ای از دقت و راهنمایی برای استفاده با پیچ.

ما تراکم بالا

گزینه های زیر برای بهترین مجموعه پیچ گوشتی در بالا آمده از نظر کیفیت و قیمت و تنوع و تعداد.

The Best Screwdriver Set Option: Gear Wrench Screwdriver Set

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی پیچ گوشتی تنظیم: دنده آچار پیچ گوشتی تنظیم

با دنده آچار پیچ گوشتی تنظیم دوگانه-گرفتن مسئولیت رسیدگی به مواد اضافه می کند به راحتی و با دقت در حالی که دسته ارگونومیک شکل کمک می کند تا افزایش قدرت گرفتن و رانندگی نیروی. ابزار' سرعت منطقه واقع بر روی دسته فقط قبل از این محور را فراهم می کند اضافه گرفتن برای کنترل بهتر و سرعت زمانی که شما نیاز به سرعت پشت کردن یا اجرا کردن پیچ. این برنامه شامل 20 پیچ گوشتی در رایج ترین اندازه و نوع سیاه و سفید اکسید راهنمایی برای اضافه زنگ تفریح گرفتن و گشتاور آن را مجموعه ای بسیار عالی برای خانواده شایع ترین پروژه های.

 The Best Screwdriver Set Option: TEKTON 2841 Everybit (TM) Ratchet Screwdriver Set

عکس: amazon.com

2. بهترین انواع پیچ گوشتی تنظیم: TEKTON 2841 Everybit (TM) چرخ ضامن دار پیچ گوشتی تنظیم

تحت همه کاره Tekton 2841 Everybit™ چرخ ضامن دار مجموعه پیچ گوشتی دارای 105 مختلف بیت پیچ گوشتی و 22 دقت بیت است که متناسب با منظمی را به یک سازمان نشاندار سازی مورد. حاوی هر دو مشترک و کمتر استفاده می شود و اندازه و سبک های بیت مناسب منظمی را تشدید پیچ گوشتی است که به جلو ثابت و معکوس رانندگی موقعیت به شما جلوگیری از به طور تصادفی حمایت کردن یک پیچ که شما در حال رانندگی و یا سفت کردن یک پیچ است که شما در حال تلاش برای نرم کردن.

The Best Screwdriver Set Option: Greenlee Insulated Screwdriver Kit

عکس: amazon.com

3. بهترین عایق پیچ گوشتی تنظیم: Greenlee عایق پیچ گوشتی کیت

در نظر گرفته شده برای برق و سیستم ادراک DIYers این Greenlee عایق پیچ گوشتی کیت ساخته شده است با کیفیت بالا و با دوام دو لایه عایق است که بیش کمیسیون مستقل انتخابات 60900 و ASTM F1505 استاندارد. ضربه-مقاوم در برابر نارنجی با پوشش شفت حفاظت از پیچ گوشتی از ناخواسته آسیب 1000 VAC امتیاز دیدار با الزامات OSHA 1910.331-335, NFPA 70E و CSA-Z462. پیچیده و منظمی در یک رول آپ حامل این نه قطعه پیچ گوشتی مجموعه ای از ویژگی های سنگین طراحی برای طولانی مدت استفاده و فسفات بهعنوان راهنمایی برای افزایش زنگ تفریح گرفتن و دقیق تر رانندگی نیروی.

The Best Screwdriver Set Option: Wera Screwdriver Set

عکس: amazon.com

4. سخت ترین پیچ گوشتی تنظیم: Iran پیچ گوشتی تنظیم

هر چند از لحاظ فنی پیچ گوشتی دشوار ابزار در Wera مجموعه را می توان با ضربه پتک برای استفاده به عنوان اسکنه. هر ابزار و امکانات تاثیر درپوش در پایان رسیدگی برای حفاظت در طول chiseling و دو دسته مواد برای بالا کار سرعت و افزایش گشتاور انتقال. تخصصی Iran Black Point نکته را تضمین می کند که حتی پس از chiseling بتن و یا رانندگی صدها پیچ ابزار باقی می ماند و در شرایط درجه بالا. پس از استفاده از خانه های این مجموعه در دو شامل قفسه های ذخیره سازی.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن