بهترین وسایل آشپزخانه برای آشپزخانه

پخت و پز و بخارپز کردن سس, سوپ, سبزیجات و برنج ساده تر است با این همه کاره آشپزخانه اصول.BobVila.com و شرکای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

پخت و پز و بخارپز کردن سس, سوپ, سبزیجات و برنج ساده تر است با این همه کاره آشپزخانه اصول.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Saucepan Options

عکس: depositphotos.com

پز فوق العاده همه کاره ابزار در آشپزخانه هر چند ارزش خود را اغلب تحت رادار. هر چند شما ممکن است تشخیص این نوع تابه با نام خود شما به احتمال زیاد در حال حاضر یکی در گنجه خود را. پز معمولا مدور و از فلز ساخته شده بلندتر طرف نسبت به منظم تابه بیشتر از نزدیک شبیه گلدان. به عنوان نشان داده شده توسط نام خود پز اغلب مورد استفاده برای طبخ سس هر چند آنها طیف وسیعی از برنامه های کاربردی دیگر مانند جوش برنج و سبزیجات sauteing ساخت پودینگ, سوپ, و بیشتر.

با کیفیت خوب و پز با دوام هستند و گرما را به سرعت و به طور مساوی و سرد به سرعت در حال. این تابه ساخته شده برای تعدادی از مواد مختلف که رایج ترین آنها دوام فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم حتی برای گرمایش و سرامیک مدل نیز در دسترس هستند. بسیاری از این پز را بصورتی پایدار و محکم دسته پرچ برای اضافه ثبات و نمی انتقال حرارت به طبخ را به عنوان به خوبی به عنوان یک درب به صورت نهفته و بخار. بهترین ماهی تابه برای آشپزخانه شما بستگی دارد مواد مورد نظر خود را طیف وسیعی از دستور العمل های شما طبخ و چه مقدار شما برنامه ای در پخت و پز ، اگر شما تمایل به تهیه وعده های غذایی بزرگتر با پیچیده تر دستور العمل های شما به احتمال زیاد می خواهید به سرمایه گذاری در بیش از یک ماهی تابه در اندازه های مختلف.

انواع محبوب پز

پز ساخته شده در مواد مختلف متفاوت است. این مواد دارای خواص مختلف از نظر انتقال حرارت و توزیع و همچنین تفاوت در مراقبت و نگهداری از تابه بنابراین مهم است که به در نظر گرفتن مواد که بهترین کت و شلوار خود را بالا اجاق گاز و سبک پخت و پز.

فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ پز رایج ترین نوع در دسترس, اما آنها همه یکسان است. فولاد ضد زنگ است که آسان برای اسکراب تمیز نمی خواهد واکنش نشان می دهند با مواد اسیدی و با دوام است به اندازه کافی به گذشته از طریق سال استفاده روزانه. فولاد ضد زنگ نیز انتقال گرما به سرعت پس از غذاهای گرم کردن سریع تر. وجود دارد برخی از تغییرات در اینجا: بسیاری از فولاد ضد زنگ پز در بازار امروز ویژگی های یک هسته آلومینیوم است که باعث می شود حتی بیشتر انتقال حرارت و کاهش احتمال کانون در پایین و یا طرف از تابه به عنوان یک نتیجه از ناهموار مشعل. دیگر فولاد ضد زنگ ماهی تابه مس در پایین آن نیز انتقال گرما بیشتر به طور مساوی. فولاد ضد زنگ ماهی تابه اغلب ماشین ظرفشویی امن و مناسب برای استفاده در برق, تخت, گاز و اجاق القایی.

آلومینیوم

شایع ترین آلومینیوم پز در بازار امروز شامل آلومینیوم آنودایز. آندایزینگ یک فرایند است که از طریق آن آلومینیوم است قرار داده شده در یک ماده شیمیایی داخل به منظور توسعه یک اکسید آلومینیوم پوشش. برق منتقل شده است از طریق مواد شیمیایی برای سخت شدن پوشش به یک جامد دائم لایه. آنودایز آلومینیوم لوازم آشپزی حفظ تمام مزایای غیر از آلومینیوم آنودایز از جمله عالی انتقال حرارتی و حتی حرارت توزیع همراه با یک سبک وزن است. این روش آنديزاسيون فرایند برگ وسایل آشپزی با سخت و با دوام پوسته است که مقاوم در برابر خراش و آسیب های دیگر و همچنین به عنوان نچسب خواص اگر چه تابه حال نه کاملا نچسب. آلومینیوم آنودایز پز باید قرار داده نمی شود در یک ماشین ظرفشویی و بیشتر سازگار با اجاق القایی—اگر چه برخی از شرکت ها در حال حاضر یکپارچه سازی مغناطیسی ورق آهن یا دیسک به آلومینیوم برای ساخت سازگاری اگر خود را cooktop است القای شما باید این را بررسی کنید قبل از خرید. آلومینیوم آنودایز پز سازگار با گاز و اجاق برقی.

سرامیک

سرامیک پز می گردد از اخراج رس و چندین مزایای طبیعی است. اولین آنها فر امن تا حدود 700 درجه فارنهایت به طوری که آنها ایده آل برای بالا اجاق گاز -به-دستور العمل های اجاق. این پز نیز به طور طبیعی نچسب به دلیل لعاب روند پس از پاکسازی آسان و بدون نیاز به نگرانی در مورد به طور بالقوه خطرناک شسته شدن مواد شیمیایی به مواد غذایی است. سرامیک دارای حرارت بسیار خوب پس این پز نیز گرم به راحتی و نگه داشتن گرما به طور مساوی توزیع شده در اطراف مواد غذایی است. وجود دارد, اما برخی از اشکالاتی—ceramic cookware کاملا سنگین است و مستعد ابتلا به پیکور و کار نمی کند با القای اجاق.

The Best Saucepan Options

عکس: depositphotos.com

چه به نظر در هنگام انتخاب یک ماهی تابه

وجود دارد چند چیز را به در نظر گرفتن قبل از تصمیم گیری که در آن ماهی تابه برای شما بهتر است.

مواد

فولاد ضد زنگ, فولاد آنودایز آلومینیوم و سرامیک و یا ترکیبی—این مهم است که مواد داخل قابلمه شما انتخاب می کنید سازگار خود را با اجاق و سبک پخت و پز. همانطور که گفته شد هر کدام منافع خود و اشکالاتی از جمله سهولت در تمیز کردن وزن, اجاق گاز بالا سازگاری و ویژگی های مانند نچسب قابلیت و فر ایمنی.

اندازه

پز به طور کلی به اندازه چگونه بسیاری از لیتر مایع آنها را نگه دارید. کوچکترین آنهایی که به طور کلی 1 لیتر و 4 لیتر اغلب با نیم لیتر اندازه. در حالی که ممکن است برخی از تخصص تابه که کمی کوچکتر یا بزرگتر از 1 به 4 لیتر استاندارد. طیف وسیعی از اندازه ها و مجموعه های ارائه شده به پوشش های مختلف پخت و پز نیاز دارد از یک ماهی تابه کوچک به یک پوند از ماکارونی.

دسته

معمولا پز یک واحد رسیدگی به گسترش از یک طرف تابه. این دسته ممکن است همان مواد به عنوان تابه و گاهی حاوی مقاوم در برابر حرارت پلاستیکی یا cushioning. خریداران باید در مورد فکر می کنم چه خواهد شد راحت تر برای آنها را به نگه داشتن آنها به عنوان آشپز: دسته که انتقال گرما اغلب ترجیح داده به عنوان ارگونومی شکل یا دسته نورد است که اجازه می دهد تابه به برداشته شود به راحتی برای ریختن و یا تخلیه.

پوشش نچسب

های اخیر نگرانی در مورد مواد شیمیایی درگیر در ایجاد پوشش نچسب باعث بسیاری از خریداران را به تردید قبل از خرید تابه نچسب. مواد شیمیایی مانند PFOA (عنصر اصلی در پوشش تفلون) می توانید هنگامی که بیش از حد گرم به طور بالقوه انتشار گازهای خطرناک به هوا اگر پوشش نچسب شروع به تراشه یا ابتدا برخی از آن می تواند مصرف شود. دانشمندان به طور کلی به این نتیجه رسید که پوشش در بازار امن هستند تا زمانی که تابه حال نه به طور قابل توجهی بیش از حد گرم اما اگر این یک نگرانی برای شما وجود دارد دیگر گزینه های نچسب. تیتانیوم با پوشش پز هستند جدیدتر جایگزین سنتی نچسب; تیتانیوم است که به طور طبیعی نچسب می افزاید: به انتقال حرارت از ماهی تابه و نیز فلز-ظروف و اجاق دوستانه.
آلومینیوم آنودایز شده به طور طبیعی خواص نچسب و همچنین, و پوششهای سرامیکی بر روی آلومینیوم و فولاد ضد زنگ پز به طور مشابه کسانی که سبک وزن مواد نچسب.

ویژگی های

هستند چندین گزینه وجود دارد خریداران را ببینید در حالی که به دنبال از طریق انتخاب پز در بازار است. بسیاری از نورد لب برای ریختن آسان, اما, برخی در واقع یک فواره زدن اب ریختن یکپارچه بنابراین آشپز که بسیاری از سس یا پور مایعات می خواهید برای بررسی آن. اکثر تابه شامل درب که مناسب محکم—برخی از آنها شیشه ای برای مشاهده آسان و دیگران فلزی برای دوام. پز ممکن است شامل اندازه گیری نشانه گذاری در داخل تابه برای دقت در حالی که پخت و پز.

ما تراکم بالا

تحمل مواد و اندازه و خرید دیگر ملاحظات در ذهن این بهترین پز در بازار است.

The Best Saucepan Option: Cuisinart Chef’s Classic Anodized Saucepan

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Cuisinart آشپز کلاسیک آنودایز ماهی تابه

Cuisinart کلاسیک نچسب آنودایز سخت قابلمه متراکم تر از فولاد ضد زنگ و مقاوم در برابر خش و ضربه همراه استفاده روزانه. داخلی ساخته شده است از quantanium است که به طور طبیعی نچسب و تقویت شده با تیتانیوم برجسته دوام. آلومینیوم آنودایز شده خارجی از Cuisinart فراهم می کند سریع و حتی توزیع حرارت به تمام راه را تا طرف تابه حرارت است نه محدود به صفحه پایه. پان ویژگی های یک دسته استیل که باقی می ماند و خنک در طول پخت و پز و خو شیشه ای تنگ-آب بندی درب بنابراین طبخ می توانید مطالب خود را بدون باز کردن آن است. این فضای داخلی نچسب برای تمیز کردن آسان است هر چند آلومینیوم آنودایز تابه باید قرار داده نمی شود در ماشین ظرفشویی. این نرم افزار 2 لیتر حجم است که فقط حق را برای بسیاری از روزانه آشپزخانه وظایف و پان نیز در دسترس در اندازه های بزرگتر و کوچکتر به تناسب نیازهای شما.

The Best Saucepan Option: Calphalon Classic Nonstick Saucepan

عکس: amazon.com

بهترین ظرفیت کوچک: آشپزی کلاسیک ماهی تابه نچسب

کوچکتر پز اغلب مفید برای, ساخت ظرف سس و کاهش پانسمان. این وظایف هستند آسان تر ساخته شده داخلی اندازه گیری نشانه گذاری در آشپزی نچسب قابلمه. این برنامه شامل دو پوشش نچسب (به طوری که حتی در سطح خراش نمی آسیب نچسب قابلیت) با دوام آلومینیوم آنودایز سخت ویل شوی به استفاده منظم و در ادامه به انتقال گرما به طور مساوی. خو-درب شیشه ای باعث می شود مشاهده مطالب آسان و شامل یکپارچه صافی. هنگامی که به انتظارنشسته بودند تا با یکپارچه فواره زدن اب ریختن این درب می تواند محل را از یک صافی—بنابراین یکی کمتر ظرف را بشویید.

The Best Saucepan Option: Cuisinart Multiclad Stainless Steel Saucepan

عکس: amazon.com

بهترین ظرفیت: Cuisinart Multiclad فولاد ضد زنگ ماهی تابه

Cuisinart 4-کوارت MultiClad فولاد ضد زنگ ماهی تابه به اندازه کافی بزرگ است به جوش یک پوند از پاستا و یا سیب زمینی له شده برای جمعیت. Cuisinart MultiClad ساخته شده است 18/10 فولاد ضد زنگ با هسته آلومینیوم جامد عالی توزیع گرما. این MultiClad پان همچنین ویژگی های یک به روز رسانی پرچ دسته ساخته شده از فولاد ضد زنگ بازیگران که سرد باقی می ماند در حالی که پخت و پز و پس از گرفته stovetop. آن لبه نورد را ریختن آسان و بدون حتی یک فواره زدن اب. Cuisinart ماشین ظرفشویی امن است برای پاکسازی آسان و به اندازه کافی با دوام برای استفاده و شستشوی روزانه. Multiclad ارائه می دهد پز در انواع اندازه های دیگر پس از آشپز می توانید مجموعه ای.

The Best Saucepan Option: All Clad Stainless Steel Tri-Ply Sauce Pan

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: همه چادری فولاد ضد زنگ سه لا ظرف سس

همه چادری را سنگین فولاد ضد زنگ امتحان کنید-طبقه قابلمه امکانات فوق العاده ای در عملکرد و ساخت و ساز مناسب برای خانه و آشپز حرفه ای به طور یکسان است. ضخامت آلومینیوم هسته ساندویچ بین دو لایه سنگین سنج فولاد ضد زنگ پیوند می خورند و برای برجسته توزیع حرارت و انتقال است. فولاد ضد زنگ دسته یک راحت و ارگونومیک شکل با یک پایگاه گسترده ای است که دو پرچ شده به تابه برای ثبات و دوام است. تابه می تواند تحمل درجه حرارت تا 600 درجه فارنهایت بنابراین می توان آن را در داغترین بالای اجاق گاز سوز و به فر منتقل شده و یا جوجه های گوشتی. این 1 لیتر پان نیز موجود است در 1.5-, 2-, 3-, 3.5-, و 4 لیتر اندازه اجازه می دهد آشپز به خیاط خود را خرید به اندازه نیاز آنها اغلب.

The Best Saucepan Option: Farberware Classic Stainless Steel Saucepan

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Farberware کلاسیک فولاد ضد زنگ ماهی تابه

براق و آینه پایان و آلومینیوم جامد هسته ای باعث می شود Farberware فولاد ضد زنگ 2 لیتر قابلمه یک ابزار کارآمد در آشپزخانه. آیا نمی شود فریب خورده قیمت مقرون به صرفه: این پان دوام ابزار قابل اعتماد است که کار انجام می شود. آلومینیوم هسته ای اجازه می دهد تا به صورت فوق العاده حتی گرمایش با نقاط داغ, این برنامه شامل یک اقامت سرد پرچ دسته پلاستیکی برای امنیت و ثبات است. کل پان امن فر را تا 350 درجه در صورتی که شما نیاز دارید را به پایان برساند یک سس در فر. مطابق ضد زنگ درب مهر و موم برای حفظ بخار و گرما در داخل این ایده آل پن برای بخار برنج و سبزیجات است. امن برای استفاده در گاز برقی و اجاق القایی این 2 لیتر حجم مناسب برای بسیاری از وظایف و همچنین در دسترس در 1-, 3-و 4-اندازه کوارت. در هزینه کمتر از نیمی از برخی از مارک های دیگر, این قوی و بسیار کاربردی پان سرقت است.

The Best Saucepan Option: Avacraft Stainless Steel Saucepan

عکس: amazon.com

ذکر شریف: Avacraft فولاد ضد زنگ ماهی تابه

Avacraft را ارگونومیک ضد زنگ ماهی تابه امکانات پور فواره در دو طرف ساختن آن آسان تر برای هر دو سمت راست و چپ دست کاربران پور و فشار مایعات را از طریق درب یکپارچه صافی. پان نیز اندازه گیری مهر به جراحی در داخل برای آسان اندازه گیری. این Avacraft قابلمه فوق العاده سخت ساخته شده از فولاد ضد زنگ 18/8 با سه طبقه محصور شده با هسته آلومینیوم با روکش مات که در برابر خراش. این 2.5 لیتر قابلمه در نظر گرفته شده است برای استفاده در گاز الکتریکی سرامیک و القاء اجاق و فر, فریزر و ماشین ظرفشویی امن.

The Best Saucepan Option: Cuisinart Contour Stainless 2-Quart Pour Saucepan

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: Cuisinart حد فاصل فولاد ضد زنگ 2 لیتر بریزید و تابه

Cuisinart حد فاصل فولاد ضد زنگ 2 لیتر بریزید و قابلمه ساخته شده از فولاد ضد زنگ حق بیمه با محصور هسته آلومینیوم است که باعث می شود حتی برای توزیع گرما و تمیز کردن ساده. یک منحنی چوب دسته با اقامت سرد فن آوری ارائه می دهد راحت گرفتن. لبه Cuisinart پان نورد است برای ریختن آسان از هر طرف با یکپارچه پور اسپوت فراهم می کند که procision. تخت شیشه ای و استیل درب نشکن و اجازه می دهد تا مطالب به توان و امکانات یکپارچه زور زدن مکانیزم در دو اندازه. به سادگی چرخش درشت یا ریز صافی تا در این راستا با اسپوت پور و پور مایعات به تخلیه و یا فشار. فر, جوجه های گوشتی, فریزر و ماشین ظرفشویی امن این پان آماده رسیدگی به هر گونه اجاق گاز بالا است.

The Best Saucepan: Saucepan Maintenance

عکس: depositphotos.com

تعمیر و نگهداری ماهی تابه

در حالی که پز نیست و به طور کلی نیاز به سطح بالا تعمیر و نگهداری از ظروف سفالین سنگ نما و یا چدن, دقیق, تعمیر و نگهداری کمک خواهد کرد افزایش طول عمر خود را. به طور کلی بهتر است برای شستشوی دست پز حتی اگر تولید کننده متحده که پان ماشین ظرفشویی-دوستانه به عنوان ماشین ظرفشویی تمیز کردن بیشتر ساینده و تهاجمی است و به احتمال زیاد برای شکستن پایان در تابه با سرعت بیشتری. فراتر از آن, تعمیر و نگهداری تا حد زیادی بستگی به مواد تابه خود ساخته شده است.

  • فولاد ضد زنگ ماهی تابه باید شسته شده با آب گرم و اسفنج و یا غیر خراش تمیز کردن پد برای محافظت از آینه پس از اتمام. می توان آنها را آغشته به پاک کردن گیر در ذرات و باید خشک به سرعت برای جلوگیری از لکه بینی از آب سخت.
  • سرامیک پز هستند و بیشتر مقاوم در برابر خراش, اما هنوز هم باید به دقت تمیز و به سرعت خشک برای جلوگیری از خیساندن به عنوان آب خواهد شد و در نهایت نفوذ و سرامیک و می تواند به افزایش احتمال پیکور. تابه سرامیک نیز باید با دقت ذخیره شده با یک پد یا حوله ظرف بین انباشته تابه برای جلوگیری از ترک خوردگی و پنوماتیک.
  • آلومینیوم آنودایز پز همیشه باید دست شسته و در آب گرم و صابون با یک اسفنج یا پارچه نرم را با استفاده از ساینده و یا پوشش ممکن است آسیب دیده. مراقبت باید مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که انباشته این تابه و همچنین برای حفاظت از پایان برساند.
  • پز با دیگر غیر چوب پوشش داده می شود باید مراقبت بیشتری در هنگام تمیز کردن: جلوگیری از ساینده شستشو پد و زداینده.

سوالات متداول در مورد جدید ماهی تابه

س: چه ماهی تابه?

یک: یک ماهی تابه گرد کشتی با یک دسته و یک درب استفاده می شود در بالای اجاق گاز برای گرم, ذوب, آشپز یا جوش مایعات و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سس پودینگ, سوپ, برنج, و بیشتر. برخی از پز نیز امتیاز برای استفاده در فر برای دستور العمل های که نیاز به اتمام تحت گوشتی و یا در اطراف گرما. پز به طور کلی می آیند در اندازه های مختلف از 1 تا 4 لیتر است. این ماهی تابه عمیق با عمودی طرف حاوی مایعات و جلوگیری از ناخواسته یا سریع تبخیر و معمولا با یک درب به طبخ کنترل بیشتری بر سطح رطوبت فرار تابه آن را به عنوان آشپز. ساخته شده از بادوام و سخت کوش مواد پز استفاده می شود برای بسیاری از اهداف در آشپزخانه هستند و به عنوان یک جزء اصلی از آشپزخانه خوبی مواجه نگردند.

س: آیا تابه حرارت به طور مساوی?

یک: این بسیار مهم است که یک اجاق گاز top پان انتقال گرما به سرعت و توزیع آن را به طور مساوی نه فقط در ماهیتابه اما تا دو طرف نیز هست. نقاط داغ و یا سرد لکه می تواند یک دستور العمل برای رفتن وحشتناکی اشتباه است. مدرن ترین وسایل آشپزخانه ساخته شده از مواد طراحی شده و یا در ترکیب برای تولید و حتی به خوبی توزیع گرما. فولاد ضد زنگ و آلومینیوم دو تا از شایع ترین استفاده از مواد و اغلب همراه به درو مزایای آلومینیوم عالی توزیع و فولاد ضد زنگ فوق العاده انتقال حرارت. تابه سرامیک کندتر به گرما اما برگزاری و توزیع گرما به طور مساوی بیش از یک دوره طولانی از زمان. بیشترین نگرانی در مورد نابرابر توزیع حرارت بوجود می آیند از تابه که ساخته شده سازگار با دقت کالیبره مواد فعلی تولید کنندگان در حال استفاده است.

س: آیا وسایل آشپزخانه ماشین ظرفشویی امن است ؟

یک: برخی از ماهی تابه تولید کنندگان دولت است که تابه حال در واقع ماشین ظرفشویی امن. اگر که مورد سپس آنها—اما این لزوما به این معنا نیست که شما باید آنها را شستشو در ماشین ظرفشویی. در حالی که یک ماشین ظرفشویی ممکن است از بین بردن پوشش و یا سطح حرارت بالا پاک کننده و ساینده در ماشین ظرفشویی چرخه به طور طبیعی غذا خوردن دور در پوشش و پس از اتمام کم کم و به تدریج ساییده شدن آنها کاهش عمر تابه و ساخت آن را کمتر موثر است. گاه به گاه ماشین ظرفشویی چرخه برای یک تابه به عنوان برچسب سازگار است و نه پایان جهان است اما کامل شستن دست است که همیشه ترجیح داده شده است. آلومینیوم آنودایز تابه هرگز نباید تمیز در ماشین ظرفشویی.

Q: آیا من از ماهی تابه استفاده می شود در یک اجاق القایی?

یک: این یک نگرانی برای بسیاری از خریداران از خرید تابه قبل از خرید جدید اجاق گاز است. اجاق القایی بسیار کارآمد به عنوان طولانی به عنوان تابه شما با استفاده از ساخته شده از فلزات آهنی و یا مغناطیسی فلز. اگر نه القای اجاق گرما کشیده خواهد شد از طریق تابه و نه گرما از مواد غذایی در. آهن و بیشتر از فولاد ضد زنگ ماهی تابه سازگار هستند. آلومینیوم و سرامیک وسایل آشپزی نیست مگر اینکه تولید کننده اضافه شده است یک لایه از آهن یا از فولاد ضد زنگ به پایین ظرف که اجازه خواهد داد که القای بالای اجاق گاز برای ایجاد یک اتصال مغناطیسی. اگر شما و یا برنامه ریزی برای خرید یک اجاق گاز القاء بالا نگاه به طور خاص برای این اطلاعات از تولید کننده: اکثر وسایل آشپزی صراحت بیان اینکه آیا یا نه آن است القایی-سازگار است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن