بهترین استفاده مجدد ساندویچ میان وعده و یا کیسه های ذخیره سازی برای آشپزخانه

5 بهترین استفاده مجدد ساندویچ کیسه گزینه برای آشپزخانه | باب ویلا فروشگاه خود باقی مانده و نجات محیط زیست—با ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399
5 بهترین استفاده مجدد ساندویچ کیسه گزینه برای آشپزخانه | باب ویلا

فروشگاه خود باقی مانده و نجات محیط زیست—با این دستی قابل استفاده مجدد یاران.

The Best Reusable Sandwich Bags Options

عکس: amazon.com

Reduce, reuse, recycle. که شعار ما در مدرسه آموزش داده شد و آنها هنوز کلمات را به زندگی می کنند. کاهش زباله های پلاستیکی است که کلید برای حفاظت از محیط زیست ما و آن نمی تواند ساده تر به مبادله از کیسه های پلاستیکی ذخیره سازی برای گزینه های سالم برای زمین است. با توجه به نام تجاری تحقیقات یکی قابل استفاده مجدد ساندویچ کیسه می تواند جایگزین تا 300 یکبار مصرف baggies.

پستی مهر و موم شده کیسه های پلاستیکی شده است به یک جزء اصلی در بسیاری از خانواده های آمریکایی از اواخر 1960s. همیشه از ما استفاده می شود و دور انداخته تک-استفاده از کیسه ساندویچ در یک نرخ به طور متوسط از 500 به ازای هر نفر در هر سال است. که بسیاری از پلاستیک های ما محل های دفن زباله و اقیانوس ها می تواند بدون انجام است.

در آشپزخانه خانه خود را, شما می توانید کاهش وزن از زباله های پلاستیکی با انتقال خانواده خود را به استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد. جلوتر خواندن راهنمای ما به مرور گزینه های در دسترس و ما را از دست ندهید تراکم بالا زیر!

  1. بهترین کلی: Akeeko پستی قفل و مهر و موم ساندویچ اسنک, کیسه
  2. بهترین برای خانواده ها: Nordic طبیعت قابل استفاده مجدد کیسه ساندویچ اسنک, کیسه
  3. بهترین راه حل برای ذخیره سازی: Euregil قابل استفاده مجدد سیلیکون کیسه های نگهداری مواد غذایی
  4. بهترین برای پخت و پز: خانه قهرمان قابل استفاده مجدد سیلیکون کیسه مواد غذایی
  5. بهترین انواع بسته: Bayco قابل استفاده مجدد کیسه های ذخیره سازی (12-Pack)
The Best Reusable Sandwich Bags Options

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

با بسیاری از کیسه های ذخیره سازی در بازار, شما می خواهید برای انتخاب بهترین استفاده مجدد ساندویچ کیسه مواد و اندازه و ویژگی های است که کت و شلوار خود را و شیوه زندگی است.

مواد

شرکت های در حال حرکت به دور از پلاستیک و نسبت به سیلیکون پارچه ای (پلی استر یا پنبه ای-پلی استر مخلوط) و PEVA (non-کلر وینیل) مواد. سیلیکون و کیسه های پارچه ای را به نفع بودن انعطاف پذیر و غیر سمی و آنها نمی اضافه کردن پلاستیک به جریان زباله. PEVA است و نزدیک به پلاستیک در نگاه و احساس می کنید اما نمی دهد خاموش کلرید گازها (مانند پی وی سی پرده حمام را به عنوان مثال). آن را نیز بسیار انعطاف پذیر و با دوام از طریق تکرار استفاده می کند.

مهر و موم نوع

کیسه های پارچه ای را می توان مهر و موم شده با استفاده از نوار چسب یا زیپ برای نگه داشتن مواد غذایی تازه. یا با این نسخهها کار به عنوان یک بسته اما برخی از زیپ در حال سفت و سخت می باشد برای باز کردن و بستن. نوار چسب در مقابل می تواند به گرفتن ریش ریش شدن موها و ذرات دیگر. پستی مهر و موم شده کیسه های پارچه برای ساندویچ و تنقلات خشک به خصوص به عنوان خرده نمی خواهد فرار کنند. سیلیکون و PEVA کیسه می تواند به صورت زیپ شده و یا "خرج کردن قفل" است که باعث ایجاد یک مهر و موم مهر و موم شده و باعث می شود آنها را ایده آل برای در رفتن به وعده های غذایی و نشت-ذخیره سازی رایگان.

اندازه

خوشبختانه شما نمی خواهد رنج می برند از عدم انتخاب زمانی که آن را به اندازه می آید. قابل استفاده مجدد کیسه ساندویچ آمده در چهار اندازه مختلف: کوچک (میان وعده) متوسط (ساندویچ) بزرگ (ذخیره سازی) و فوق العاده بزرگ (گالن). ابعاد دقیق بسته به نام تجاری اما برای کیسه های بزرگ است که نگه دارید تا 1500 میلی لیتر و متوسط کیسه های که نگه دارید تا به 1000 میلی لیتر و کیسه های کوچک است که نگه دارید تا 500 میلی لیتر. گالن کیسه (حدود 3785 ليتر) باید در فریزر امن بنابراین شما می توانید آنها را به فروشگاه سوپ و منجمد کالا.

ویژگی های Standout

  • بچه دوستانه: پلی استر و پنبه مخلوط کیسه های بزرگ برای ساندویچ و تنقلات خشک و اغلب الگو در طرح های سرگرم کننده. برخی از سیلیکون و PEVA کیسه ویژگی های نشت-رایگان مهر و موم است که می تواند به خصوص مفید برای ناهار مدرسه و on-the-go تنقلات.
  • برای تمیز کردن آسان: سیلیکون و PEVA کیسه های دستی به خصوص زمانی که ذخیره سازی مایعات و مسیه مواد غذایی به عنوان آنها آسان برای تمیز کردن با آب و صابون. نه همه سیلیکون و PEVA کیسه ها برابر خلق شده اند, اگر چه. مطمئن شوید که برچسب به طور خاص اشاره می کند که محصول ماشین ظرفشویی امن است در غیر این صورت تنها شستشو با دست.
  • محدوده دما: کیسه های قابل استفاده مجدد می تواند برای تنقلات اما برخی از آنها نیز مایکروویو-فر-و فریزر-امن و همچنین طراحی شده برای بخارپز کردن و پخت و پز sous vide. مطمئن باشید به خواندن برچسب با دقت متوسط مشخصات باید ذکر شده است.

ما تراکم بالا

The Best Reusable Sandwich Bags Option: Akeeko Zip Lock Seal Sandwich Snack Bags

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Akeeko پستی قفل و مهر و موم ساندویچ اسنک, کیسه

ساخته شده از حق بیمه مواد غذایی سیلیکون درجه Akeeko کیسه های برنده خود را برای ویژگی های standout و برتر طراحی کلی. هر یک شامل یک مجتمع خود-بسته پستی که باعث می شود برخی از مواد غذایی باقی می ماند که در آن باید (در داخل کیسه) و هر ساخته شده از مواد حق بیمه و امن برای استفاده در فریزر مایکروویو ماشین ظرفشویی—حتی فر یا قابلمه آب جوش. این کیف همچنین ایستادن خود را به طوری که آنها برای ذخیره سازی سوپ و مایعات است. شاید بهترین از همه تولید کننده ارائه می دهد به تعویض یا خرید خود را بازپرداخت به هر دلیلی.

The Best Reusable Sandwich Bags Option: Nordic By Nature Reusable Sandwich Bag Snack Bags

عکس: amazon.com

2. بهترین برای خانواده ها: Nordic طبیعت قابل استفاده مجدد کیسه ساندویچ اسنک, کیسه

نوردیک طبیعت قابل شستشو میان وعده کیسه های بچه دوستانه بزرگسالان تایید شده و در دسترس در هفت شیک و رنگ تمام خانواده لذت ببرید. بهترین ویژگی ؟ آنها با دوام و با کیفیت بالا طراحی شده است. در حالی که لایه بیرونی ساخته شده از پنبه/پلی استر ترکیب لایه درونی ساخته شده است از مواد غذایی درجه پلی اورتان ترموپلاستیک. دومی دارای تمام ستبری از پلاستیک با هیچ یک از نگران کننده مواد شیمیایی به طور معمول همراه با پلاستیک (به عنوان مثال BPA). پاکسازی آسان است: فقط شستشو و پاک کردن خشک و یا پرتاب کیسه در ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن. هر مجموعه همراه با پنج کیسه های سراسر سه اندازه: یکی بزرگ (8 توسط 7.5 اینچ) دو متوسط (7 6.5 اینچ) و دو (7 توسط 4 اینچ). با دوزی زبانه زیپ و ساخته شده است در دسته نوردیک طبیعت کیسه ساندویچ احساس لوکس در مقایسه با یکبار مصرف پلاستیکی انواع. فقط توجه داشته باشید این کیسه های ضد آب نیست. اگر شما با خرید خود راضی شمال اروپا از طبیعت ارائه می دهد جایگزین یا بازپرداخت در عرض یک سال از خرید.

The Best Reusable Sandwich Bags Option: Euregil Reusable Silicone Food Storage Bags

عکس: amazon.com

3. بهترین راه حل برای ذخیره سازی: Euregil قابل استفاده مجدد سیلیکون کیسه های نگهداری مواد غذایی

فورا افزایش خود را "سبز" cred با Euregil را قابل استفاده مجدد کیسه های ذخیره سازی. را انتخاب کنید از گزینه های مختلف اندازه از جمله این بسته های مختلف از دو شرکت بزرگ (1500 میلی لیتر.), دو متوسط (1000 میلی لیتر.), و دو کوچک (500 میلی لیتر.) کیسه های. ساخته شده از یخ و گرما-مقاوم در برابر سیلیکون ساخته شده است به تحمل درجه حرارت بین -58 درجه و 482 درجه فارنهایت شما می توانید با استفاده از این در یخچال, فریزر, مایکروویو و یا ماشین ظرفشویی. این leakproof مهر خلاء تنگ نگه داشتن مواد غذایی به مدت طولانی تر و به حداقل رساندن بو. این همه در جزئیات: Euregil کیسه های رنگی جذاب برای سازمان و آنها در برابر تخت برای ذخیره سازی و یا آویزان از قلاب. نه راضی هستید ؟ Euregil وعده نگران-رایگان گارانتی.

The Best Reusable Sandwich Bags Option: Home Hero Reusable Silicone Food Bag

عکس: amazon.com

4. بهترین برای پخت و پز: خانه قهرمان قابل استفاده مجدد سیلیکون کیسه مواد غذایی

صفحه اصلی قهرمان کیسه های قابل استفاده مجدد هستند به درستی به نام. ساخته شده از FDA تایید شده سیلیکون این leakproof کیف نمی خواهد صافی سموم را در مواد غذایی خود را و نه آنها را حفظ لکه ها یا بو. هفت رنگ آب بندی میله, شامل, محصور کیسه به طور کامل برای اطمینان از هیچ قطرات نشت. سه بزرگ (1500 میلی لیتر.) و چهار متوسط (1000 میلی لیتر.) کیسه های گنجانده شده همراه با یک کیسه نگهدارنده و اسفنج برای تمیز کردن آسان. امن برای طیف گسترده ای از درجه حرارت و مناسب برای هر تعداد با استفاده از صفحه اصلی قهرمان سیلیکون کیسه قرار داده می شود در یخچال, فریزر, مایکروویو, فر و یا ماشین ظرفشویی. آنها حتی می تواند مورد استفاده در پخت و پز رجوع sous! اگر این کمک کننده های کوچک نیست و نیازهای خود را با, بازگشت, برای بازپرداخت کامل.

The Best Reusable Sandwich Bags Option: Bayco Reusable Storage Bags (12 Pack)

عکس: amazon.com

5. بهترین انواع بسته: Bayco قابل استفاده مجدد کیسه های ذخیره سازی

برای حداکثر تطبیق پذیری با Bayco 12-بسته متشکل از دو گالن کیسه های پنج کیسه ساندویچ و اسنک کیسه های. این PEVA مواد عاری از سموم است که پلاستیک می صافی و دو قفل زیپ ایجاد یک مهر و موم مهر و موم ساخت هر کیسه ضد آب و برجسته مناسب برای نگهداری مواد غذایی که در یخچال و فریزر و یا شربت خانه. برای تمیز کردن شستشو با دست با استفاده از گرم یا آب سرد یک سرنگ مایع صابون و یک بطری قلم مو یا اسفنج. فقط توجه داشته باشید که Bayco کیسه های امن برای استفاده در پخت و پز و نمی توان به قرار دادن در ماشین ظرفشویی, مایکروویو یا فر.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن