بهترین تق تق برای DIYers و جوانب

گرفتن در چرخ ضامن دار با ویژگی های مناسب برای منزل و خودرو پروژه و تعمیرات.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

گرفتن در چرخ ضامن دار با ویژگی های مناسب برای منزل و خودرو پروژه و تعمیرات.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Ratchet Option

عکس: depositphotos.com

Don't get it twisted: اگر شما توان انجام تعمیرات در اطراف خانه و یا در ماشین شما, شما در حال رفتن به نیاز به یک ضامن—یک آچار با یک دکمه جزء استفاده می شود برای سفت کردن یا شل کردن پيچ و مهره. یک چرخ ضامن دار یک چرخش دنده در داخل آن سر و دو اهرم (شناخته شده به عنوان pawls) که گرفتن دنده دندان. یک گیره زمانی که مشغول جلوتر مهره یا پیچ در حالی که دیگر گیره استفاده می شود برای نرم کردن یک دکمه به عنوان کاربر نوبت رسیدگی است.

در عین حال اساسی به عنوان این ابزار ممکن است آنها قطعا یکی از اندازه متناسب با تمام پس از یک DIYer می خواهید برای رسیدن به چرخ ضامن دار (با نام مستعار آچار بکس) که به بهترین وجه مناسب این کار است. به علاوه به هر ساز حرفه ای و یا مکانیک به شما بگویم وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک high-end چرخ ضامن دار و یک کم کیفیت ، این راهنمای خرید به شما 411 در این ضروری دستگاه ها و جزئیات چرا شش مدل در اینجا رتبه در میان بهترین ضامن گزینه های شما می توانید برای خرید جعبه ابزار خود را و یا گاراژ.

  1. بهترین کلی: دی والت ⅜ -اینچ انتشار سریع چرخ ضامن دار
  2. بهترین ارزش: ARES ⅜ -اینچ درایو چرخ ضامن دار
  3. ارتقا انتخاب کنید: Neiko ⅜ -اینچ درایو قابل تمدید چرخ ضامن دار
  4. بهترین برقی: ACDelco قدرت 12V ⅜ -اینچ شارژی چرخ ضامن دار
  5. بهترین ¼ اینچ چرخ ضامن دار: TEKTON ¼ اینچ مرکب افست چرخ ضامن دار
  6. بهترین سنگین: ARES ½ اینچ درایو چرخ ضامن دار
The Best Ratchet Option

عکس: depositphotos.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید یک چرخ ضامن دار

در حالی که اکثر تق تق دنبال بسیار مشابه خارجی طراحی همه چیز متفاوت در طراحی داخلی. در نظر گرفتن اندازه های مختلف و مواد و ویژگی های راحتی و شما به زودی خواهید دید که همه تق تق ساخته شده به همان استاندارد.

اندازه هارد درایو

اندازه هارد درایو اشاره به اندازه سوکت است که متناسب با در ratchet درایو مربع (مربع سر که سوکت ضربه محکم و ناگهانی بر روی). سوکت اندازه اشاره دارد به اندازه مهره یا پیچ که خاص سوکت در نظر گرفته شده بود ، سه درایو رایج اندازه که اکثر DIYers تبدیل خواهد شد آشنا با گذشت زمان در حال ¼ اینچ, ⅜ اینچ و ½ اینچ (کسانی که بزرگتر از ½ اینچ بیشتر رایج برای boilermakers و pipefitters از DIYers). کوچکتر اندازه هارد درایو فندک وظیفه است که ضامن در نظر گرفته شده بود ، بنابراین اگر شما تنها با خرید یکی از این ابزار آن را به یک ⅜ -اینچ درایو چرخ ضامن دار سازگار با سوکت خواهد شد که به اندازه کافی کوچک به جا در مکان های تنگ مانند در کنار بلوک موتور یا زیرین ماشین ظرفشویی, اما به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر بسیار کمی از نیروی.

تعداد دندان

دندان تعداد اشاره به تعداد شکاف در تشدید دنده داخل چرخ ضامن دار سر—یک عدد است که باعث می شود یک تفاوت بزرگ بسته به استفاده از وضعیت. یک چرخ ضامن دار با دندان count (72 دندان و بالاتر) به این معنی است که کمتر رسیدگی جنبش برای پیشرفت لازم است در حالی که کاهش تعداد دندان (به عنوان چند به عنوان 32 دندان) نیاز به یک اتاق خیلی بیشتر به دستکاری چرخ ضامن دار دسته و روشن کردن دکمه. شما درک بالایی دندان تعداد در حالات که در آن محدوده خود را از حرکت محدود است مانند داخل ماشین چرخ به خوبی در طول کار ترمز. ضامن را می توان پیچیده در افزایش کوچکتر برای پیشرفت بر روی دکمه اعم از سفت کردن یا شل کردن.

سوکت انتشار

اکثر تق تق در بازار امروز شامل انتشار سریع دکمه در پشت چرخ ضامن دار ، این دکمه انتشار سوکت از چهره ابزار برای ساخت یک راه مناسب برای تعویض سوکت برای متفاوت اندازه بست بدون کشیدن سوکت کردن با دست.

بدون این ویژگی شما می خواهم به جلو سوکت با دست آزاد خود را—و در محله های تنگ مانند در حالی که کار در زیر خودرو شما را اجرا خطر فوق العاده دست خود را به چیزی که سوکت میآید سست است. بیشتر چه, چرب دست به سادگی سوکت حذف خسته کننده است. حتی سوکت با غیر لغزش بافت می تواند یک چالش برای حذف فقط با کمی روغن در سطح آنها.

سریع انتشار تق تق امن تر و آسان تر به استفاده از. آن را یک ایده خوب به روغن آنها را به طور منظم به نگه داشتن آنها را مشغول به کار هموار.

طول و وزن

دیگر چرخ ضامن دار دسته آسان تر از آن خواهد بود برای اعمال گشتاور به یک دکمه. در حالی که این می تواند به انتشار یک پیچ با تلاش کمتر, آن همچنین می توانید به سرعت غلبه دکمه قدرت—که می تواند منجر به سلب یا پاره شدن سر از دکمه. ترین چرخ ضامن دار دسته طراحی شده برای بهینه گشتاور برنامه—طولانی به اندازه کافی برای اعمال اهرم و شل یک پیچ اما نه تا زمانی که آنها نابود برجسته با حاشیه ای تلاش. یکی دیگر از توجه در ظهر این است که آیا شما قادر خواهید بود برای دستکاری چرخ ضامن دار در یک موقعیت داده شده. یک چرخ ضامن دار به کار گرفته می شود در نزدیکی های بی فایده در زیر کاپوت یک ماشین.

از نظر وزن سنگین تر تق تق خواهد شد و بدیهی است که خستگی کاربر را سریع تر. به خاطر داشته باشید که در هنگام کار در بالای سر خود را مانند رانندگی تاخیر پیچ از طریق یک عرشه ledger board حتی یک سبک وزن چرخ ضامن دار می تواند احساس سنگین و دست و پا گیر. پس از آن به طور کلی بهترین به خرید با کیفیت بالا, سبک وزن مدل است که می تواند کار انجام می شود بدون خسته کننده شما.

مواد

تقریبا تمام تق تق در بازار امروز ساخته شده از کروم وانادیوم فولاد اما با کیفیت های متفاوت. کروم وانادیم آلیاژی—ترکیبی از فلزات طراحی شده برای ارائه ویژگی های خاص مانند مقاومت در برابر شوک و قدرت و وزن و ویژگی های دیگر و همچنین صرفه جویی در هزینه.

این آلیاژهای اساسا نتیجه metallurgic دستور آنها متفاوت است در کیفیت بسته به مقدار مواد ترکیب شده است. این است که چرا شما به مراتب بیشتر احتمال دارد برای دریافت بهترین ترکیب از قدرت و دوام و وزن اگر شما خرید یک با کیفیت بالا و چرخ ضامن دار از یک نام تجاری قابل اعتماد.

ما تراکم بالا

هر یک از توصیه های ذکر شده در زیر در نظر گرفته شده است یکی از بهترین ضامن گزینه های موجود در بازار بر اساس محبوبیت و شهرت خود را با DIYers. آیا شما به دنبال به صرفه جویی چند دلار خرید حق بیمه ابزار و یا نیاز به فقط یک کمی بیشتر گشتاور وجود دارد یک ضامن در اینجا برای شما.

The Best Ratchet Option: DEWALT ⅜-Inch Quick-Release Ratchet

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دی والت ⅜ -اینچ انتشار سریع چرخ ضامن دار

هر چند دی والت بهترین و شناخته شده برای آن باطری ابزارهای این شرکت باعث می شود سنگ جامد ابزار دست نیز هست—و این ⅜ -اینچ چرخ ضامن دار یک مثال نخست است. این ویژگی کیفیت کروم وانادیم بدن 72 دندان تعداد دنده و صاف و سریع-دکمه انتشار در عقب سر را به سوکت معاوضه ساده است. راحت دسته ارگونومیک دارای لغزش غیر شیار اما هیچ اضافی بافت مانند دنده و یا knurling بنابراین چرب دست ممکن است پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای به دست آوردن یک جامد گرفتن—تنها نقطه ضعف برای یک عالی در غیر این صورت ضامن دار.

The Best Ratchet Option: ARES ⅜-Inch Drive Ratchet

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: ARES ⅜ -اینچ درایو چرخ ضامن دار

اگر شما نمی خواهید به صرف مقدار زیادی در یک با کیفیت بالا و ضامن این مدل از ارث است که بسیار قابل توجه برای قیمت. آن را ساخته شده از کروم وانادیوم فولاد ابزار قوی و با دوام و آسان برای تمیز کردن و آن را ویژگی های بزرگ و سریع-دکمه انتشار را به عنوان به خوبی. این چرخ ضامن دار تا 90-دندان حساب کمک به شما در حفظ پیشرفت در یک دکمه حتی در ونرخ شرایط. اما در حالی که صاف و گرد دسته راحت برای نگه داشتن آن را محدود به لغزنده تحت هر چیزی اما خشک ترین شرایط.

The Best Ratchet Option: Neiko ⅜-Inch Drive Extendable Ratchet

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Neiko ⅜ -اینچ درایو قابل تمدید چرخ ضامن دار

در حالی که خود را قوی کروم وانادیم بدن 72-دندان تعداد چرخ ضامن دار عمل مطمئن شوید که گرفتن لاستیک دسته هستند قابل توجه این Neiko فوق العاده اعتباری دارایی یک دسته تلسکوپی است که به شما اجازه می دهد حداکثر گشتاور و افزایش اهرم در نقاط تنگ. به سادگی به جلو و عقب در رسیدگی به یقه و گسترش به طول مورد نظر; قفل کردن یقه زمانی که منتشر شد را حفظ طول رسیدگی است. رسیدگی به گرفتن لاستیک راحت نگه می دارد دست خود را امن و همچنین نیاز به کوچکتر ضامن افزایش—مهم است که مسئولیت رسیدگی به است توسعه یافته برای کاهش حرکت های غیر ضروری. این تلسکوپی قابلیت و لاستیک دسته را برای یک سنگین تر از متوسط چرخ ضامن دار ، بنابراین در حالی که این Neiko قادر است تقریبا در هر سناریو DIYers ممکن است بخواهید به خود نیز یک فندک مدل برای تشدید شغل.

The Best Ratchet Option: ACDelco Power 12V ⅜-Inch Cordless Ratchet

عکس: amazon.com

4. بهترین برقی: ACDelco قدرت 12V ⅜ -اینچ شارژی چرخ ضامن دار

اگر شما خوب با صرف کمی پول اضافی برای برخی از راحتی ACDelco قدرت 12V ⅜ -اینچ شارژی چرخ ضامن دار است یک ابزار فوق العاده است که همه اما حذف گران پنجه و حرکات غیر ضروری. این قدرت ratchet دستی است که برای سفت کردن پیچ و مهره در محل و یا برای برخورد با چند اتصال دهنده در طول دوره از یک پروژه است. به تنهایی آن را فراهم 45 پوند گشتاور—بیش از اندازه کافی برای گرم یک پیچ در ابتدا و کاربران می توانند پس از آن اعمال می شود تا 100 پوند گشتاور با دست به سفت کردن پیچ و مهره تمام راه را. اما پس از 100 پوند است آن حداکثر گشتاور خروجی چرخ ضامن دار خوب است برای ریسمان دوچرخه و فروشگاه به طور منظم استفاده کنید اما قطع نمی خردل برای سنگین کار بر روی کامیون ها و تریلر و یا برنامه های کاربردی حرفه ای.

The Best Ratchet Option: TEKTON ¼-Inch Composite Offset Ratchet

عکس: amazon.com

5. بهترین ¼ اینچ چرخ ضامن دار: TEKTON ¼ اینچ مرکب افست چرخ ضامن دار

یک گزینه جذاب برای نور وظیفه مجموعه ابزارهای این ¼ اینچ چرخ ضامن دار مناسب کاربران می خواهم که به سرهم بندی کردن با پروژه های کوچک مانند صوتی/تصویری کامپیوتر و یا کوچک-موتور کار می کنند. این TEKTON امکانات 72-دندان با تعداد بیضی شکل سر—مناسب برای اتصالات در نقاط تنگ. این شهر همچنین دارای یک افست دسته منحنی که به ارائه فضای بیشتری برای دست و انگشتان است که می تواند یک بند انگشت-بهینه ساز. بدن متشکل از یک پوسته کامپوزیت با کروم وانادیم هسته ساخت آن نسبتا قوی و در عین حال سبک و سریع-دکمه انتشار نوبت به مبادله کوچک, رابطه جنسی خشن-به-چنگ زدن به پریز برق به یک فرآیند ساده تر. شما نمی قادر خواهد بود به درخواست تعداد زیادی از گشتاور با توجه به کوتاه تر طول رسیدگی به طوری که این نباید تنها ضامن دار در جعبه ابزار خود را.

The Best Ratchet Option: ARES ½-Inch Drive Ratchet

عکس: amazon.com

6. بهترین سنگین: ARES ½ اینچ درایو چرخ ضامن دار

وقتی که می آید به خیره پیچ و مهره و سنگین کار ARES ½ اینچ درایو چرخ ضامن دار برو به ابزار برای گرفتن کار انجام می شود. این چرخ ضامن دار می پذیرد ½ اینچ سوکت و ساخته شده است به مقاومت در برابر برخی از جدی گشتاور. این یک کروم وانادیم بدن و دیگر رسیدگی و در عین حال نیز حفظ برخی از راحتی از مدل های کوچکتر مانند 90 دندان تعداد و سریع-دکمه. صاف و لغزنده گرفتن اما یک مسئله واقعی با سنگین چرخ ضامن دار: استفاده از مقدار زیادی از گشتاور با چرب دست ممکن است یک چالش واقعی و حتی می تواند منجر به آسیب دست.

سوالات متداول در مورد جدید خود را با آچار چرخ ضامن دار

شما در انواع مختلف و سبک از تق تق به عنوان به خوبی به عنوان برخی از گزینه های عالی اما ممکن است هنوز هم برخی از سوالات در استفاده و اندازه. بسیاری از این پرسش ها اعمال می شود به تمام مدل های, اما شما همچنین می توانید با سازنده تماس بگیرید با هر گونه سوال است که در اینجا تحت پوشش.

Q. چگونه یک چرخ ضامن دار کار می کند ؟

تق تق یک چرخش دنده در داخل سر خود را و دو اهرم (شناخته شده به عنوان pawls) که گرفتن دنده دندان. یک گیره درگیر تعیین آن جهت دنده می توانید چرخش آزادانه.

Q. چه اندازه چرخ ضامن دار باید خرید کنم ؟

بهترین شرط بندی شما این است که انتخاب کنید تا یک ⅜ -مدل درایو. آنها به اندازه کافی کوچک برای گواهی عدم سوء پیشینه, اما به اندازه کافی قوی برای رسیدگی به برخی از گشتاور و فشار است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب