بهترین رادون کیت های آزمایش برای مالکان

فوری گاز رادون تست و مداوم تشخیص شما را نگه می دارد امن و به شما می دهد صلح از ذهن است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Radon Test Kit

عکس: istockphoto.com

گاز رادون به طور طبیعی اتفاق می افتد محصول جانبی تولید شده توسط وخامت اورانیوم در سنگ آذرین و خاک است. آن را وارد صفحه اصلی از طریق ترک در بنیاد ساختمان به آرامی تا زمانی که آن را می شود برای سلامتی شما خطرناک. این گاز مضر می تواند باعث علائم جزئی مانند سردرد مداوم یا می تواند حتی کشنده اثر به دلیل سرطان زا خواص.

قرار گرفتن در معرض رادون می تواند رخ دهد در هر خانه از جمله شماست. بی مزه بی بو, بی رنگ, گاز رادون را نمی توان با شناسایی دهان و بینی و یا چشم بنابراین یکی از راه های بدون استخدام یک حرفه ای می دانم که اگر شما در معرض خطر قرار گرفتن در معرض گاز رادون است که با استفاده از یک رادون تست کیت برای اندازه گیری سطوح در خانه خود را.

بهترین رادون تست کیت به شما هشدار به حضور این گاز سرطان زا با تشخیص رادون سطح بیش از چند روز و چند ماه و یا از طریق مداوم رادون تشخیص در خانه خود را. آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) توصیه می کند رادون سیستم حذف اگر رادون سطح خواندن در خانه خود را بالاتر از 4 picocuries در هر لیتر هوا (pCi/L) است.

وجود ندارد و شناخته شده در سطح قرار گرفتن در معرض رادون در نظر گرفته است که امن و پس از آن مهم است برای محافظت از خودتان و خانواده خود را با استفاده از قابل اعتماد و با کیفیت بالا رادون تست کیت است که به شما یک تصویر دقیق از سطح رادون در خانه خود را. محصولات زیر بهترین هستند رادون تست کیت های خود را در دسته بندی های مربوطه.

  1. بهترین کلی: Corentium خانه رادون آشکارساز
  2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: اولین هشدار گاز رادون تست کیت
  3. ارتقا انتخاب کنید: Airthings رادون & کیفیت هوا نظارت بر
  4. بهترین کوتاه مدت: AccuStar گاز رادون تست کیت
  5. بهترین دراز مدت: رادون چشم رادون خواندن مانیتور
Best Radon Test Kit

عکس: amazon.com

انواع کیت تست رادون

سازمان حفاظت محیط زیست نشان می دهد یک رادون حذف سیستم نصب می شود برای هر رادون خواندن سطح بالاتر در نظر گرفته شده است قابل قبول است. رادون کیت های آزمایش با استفاده از چند روش مختلف برای تست هوا در خانه خود را برای افزایش سطح رادون.

کوتاه مدت رادون تست کیت

کوتاه مدت رادون تست را بین دو تا 90 روز به جمع آوری خوانش از خانه خود را بسته به تولید کننده. شما باید سپس ارسال این کیت های آزمایش به یک آزمایشگاه به نتایج محاسبه شده و به شما بازگشت. آزمایشگاه هزینه ها و هزینه های حمل و نقل هستند و گاهی اوقات همراه با این محصول شما خرید, بنابراین مطمئن شوید که برای درک این که آیا شما نیاز به پرداخت هزینه است.

به دلیل کوتاه مدت رادون تست کیت های سریع ترین روش تست و کم هزینه کیت تست گزینه عوامل املاک و مستغلات اغلب استفاده از آنها برای آزمون خانه قبل از فروش. اما رادون سطح نوسان می تواند بیش از یک مقدار کوتاه از زمان خیلی کوتاه مدت تست کیت نیست روش دقیق ترین تست. برای قطعی نتایج دراز مدت تست لازم است.

در دراز مدت رادون تست کیت

در دراز مدت رادون تست کیت, به عنوان نام نشان می دهد طراحی شده برای تست این خانه بیش از یک دوره طولانی تر از زمان. یک سبک واحد-با استفاده از دستگاه های جمع آوری شده در پایان دوره استفاده و ارسال به آزمایشگاه برای تست. این نوع از دستگاه دقیق تر از کوتاه مدت کیت به دلیل آن اجازه می دهد تا برای داده های بزرگتر را به جمع آوری و بررسی به جای نتایج تحت تأثیر رادون خوشه غیر قابل پیش بینی بالا یا پایین در سطح رادون است که می تواند باعث نادرست نتایج آزمون.

یکی دیگر از سبک های دراز مدت رادون کیت تست در حال انجام است کیت تست یا رادون آشکارساز. رادون آشکارسازهای به طور معمول از ویژگی های یک صفحه نمایش دیجیتال و خواهد شد به طور مداوم تست هوا در صفحه اصلی نمایش نتایج جستجو به طور منظم و بدون نیاز به قرار دادن کیت به یک آزمایشگاه است. این رادون آشکارسازهای گران تر از یک بار استفاده و یا کوتاه مدت تست کیت و آنها ممکن است لازم باشد اگر سطح رادون در خانه هستند به طور قابل توجهی پایین تر از 4 pCi/L

آلفا-آهنگ رادون تست کیت

آلفا-آهنگ رادون تست کیت مدت و دراز مدت روش تست—آزمون سطح رادون با استفاده از پلی کربنات ورق پلاستیکی که صاحب خانه مکان های کیت تست در بالاترین سطح قابل زندگی از خانه است. گاز رادون منتشر می کند ذرات آلفا که ایجاد آهنگ در ورق. سطوح بالاتر از آلفا آهنگ نشان می دهد سطح بالایی از آلفا و ذرات رادون. هنگامی که آلفا-آهنگ رادون کیت تست شده و در محل به صورت پیشنهادی سازنده مدت زمان صاحب خانه آن را حذف و آن را می فرستد به یک آزمایشگاه برای تست.

این سبک از آزمون دقیق تر از کوتاه مدت تست کیت و برد متوسط گزینه افتادن بین کوتاه مدت و کیت و مداوم رادون آشکارسازهای.

ذغال رادون تست کیت

ذغال رادون تست کیت گزینه های کوتاه مدت که کار مشابه آلفا-پیگیری کیت تست هر چند آنها اندازه گیری رادون بیش از یک دوره کوتاه از زمان. زغال چوب دستگاه جذب گاز رادون بیش از دو تا 90 روز است و پس از آن به یک آزمایشگاه برای نتایج.

این آزمون در حال ارزان ترین و سریعترین گزینه برای اندازه گیری سطح رادون در خانه خود را, اما آنها نیز حداقل دقیق چرا که آنها مستعد ابتلا به خوشه در سطح رادون و دخالت در طول حمل و نقل برای تست های آزمایشگاهی.

دیجیتال رادون تست کیت

رادون آشکارسازهای یا دیجیتال رادون تست کیت گران ترین نوع رادون تست در لیست. نصب و راه اندازی آنها می تواند مشکل باشد که هر سازنده خود را راه اندازی مشخصات.

اما دیجیتال رادون تست کیت نسبتا دائمی به عنوان آنها را به یک دیوار مانند یک ترموستات و آنها با استفاده از یک سنسور برای تشخیص آلفا ذرات در هوا. نمایش دیجیتال را فراهم می کند پیوسته pCi/L خواندن بدون نیاز به شامل یک آزمایشگاه است.

آنچه به دنبال در هنگام خرید یک کیت تست رادون

نه همه مواقع نیاز به همان راه حل است. حفظ ملاحظات زیر در ذهن در هنگام انتخاب بهترین رادون تست کیت برای شرایط خاص خود را.

دقت

دقت یکی از مهم ترین عوامل در نظر گرفتن زمانی که تست سطح رادون در خانه خود را. این دوره طولانی تر از زمان رادون تست کیت قادر به تست های دقیق تر نتایج خواهد شد به عنوان دیگر تست اجازه می دهد تا شما را به تعیین سطح به طور متوسط از pCi/L در خانه خود را بدون تاثیر تصادفی مثبت یا منفی خوشه.

کوتاه مدت رادون تست مستعد ابتلا به خوشه در سطح رادون است که می تواند انحراف از میانگین است. از آنجا که این, آنها در نظر گرفته شده حداقل دقیق آزمون گزینه است.

طولانی مدت و مداوم تست فراهم می کند یک دوره بسیار طولانی از زمان برای جمع آوری خوانش که اجازه می دهد تا شما را به بهتر تعیین دمای سطح رادون در خانه خود را. این دستگاه تست هزینه بیشتر و نگاهی دیگر, اما آنها دقیق ترین رادون تست کیت در دسترس است.

قابلیت استفاده

رادون تست کیت طراحی شده است که آسان برای استفاده برای هر دو به نفع مصرف کننده و برای اطمینان از دقیق نتایج آزمون. دشوار است به استفاده از کیت می تواند نتایج را تحت تاثیر خطای کاربر در حالی که آسان برای استفاده از کیت ارائه خواهد شد دقیق تر خوانش.

منفعل رادون تست کیت مانند زغال چوب و آلفا-آهنگ تست کیت بسیار آسان به راه اندازی است اما نیاز به دست در دخالت در طول آزمایش. شما نیاز به آنها را در یک محل خاص برای تست هوا و سپس ارسال آنها را به یک آزمایشگاه برای نتایج.

فعال رادون تست کیت های دیجیتال مانند رادون آشکارسازهای می تواند بسیار آسان به استفاده از یک بار نصب شده است. یک صفحه نمایش دیجیتال به طور مداوم به روز رسانی رادون سطح خوانش است که شما می توانید در هر زمان. اما جدیدتر دیجیتال رادون آشکارسازهای نیز می تواند پیچیده بسته به ویژگی های اضافی سازنده اضافه شده به دستگاه. خانه هوشمند-سازگار با آشکارسازهای نیاز به یک سطح از دانش فنی به صورت مداوم استفاده کنید.

سهولت نصب و راه اندازی

منفعل رادون آشکارسازهای به طور کلی بسیار آسان به راه اندازی با داشتن دستورالعمل هایی که مشخص کردن یک محل موقت برای آنها را به نشستن در طول مدت زمان اختصاص داده شده. این کیت های آزمایش برای تنظیم آن و فراموش آن کاربران.

فعال رادون تست کیت های پیچیده تر هستند و می تواند طیف وسیعی از باطری را متصل به دیوار به خانه های هوشمند-سازگار واحد است که نیاز به به طور کامل یکپارچه مجموعه تا قبل از استفاده از.

نظر خود را ویژگی های نصب و راه اندازی و توانایی های خود را در زمان رادون تست نیاز دارد قبل از تصمیم گیری در یک کیت تست.

ما تراکم بالا

مهم نیست که چه نوع از رادون تست کیت شما خرید شما می خواهم آن را به یک محصول با کیفیت بالا. این رادون تست کیت های موجود بر اساس بالا, خرید عوامل, قیمت, اثربخشی و شهرت.

Best Radon Test Kit Corentium

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Corentium خانه رادون آشکارساز

این Corentium خانه رادون آشکارساز یکی از اولین مستمر رادون تست کیت برای استفاده از باتری آن به طور کامل مستقل از رسانه ها. این دستگاه قابل حمل است و می توان در هر مکان شما می خواهید برای تست. برای بهترین نتیجه همیشه به دنبال دستورالعمل های سازنده.

روشن صفحه نمایش دیجیتال نشان می دهد بر روی صفحه نمایش خوانش هر دو بلند مدت و کوتاه مدت سطح رادون به شناسایی موقت نوسانات اما بدون اجازه دادن به آنها برای تاثیر کلی به طور متوسط. این خوانش نیز می توان از طریق یک خود گزارش بازرسی بدون نیاز به نگرانی در مورد آزمایشگاه هزینه ها و دستگاه شروع به کار در عرض 24 ساعت پس از فعال سازی.

Best Radon Test Kit First Alert

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: اولین هشدار گاز رادون تست کیت

اولین هشدار گاز رادون تست کیت یکی از ساده ترین برای استفاده از گزینه های در دسترس است. باز کردن مهر و موم زغال فعال بسته محل آن را در کمترین قابل زیستن منطقه از خانه و ترک آن است. پس از دو تا چهار روز آن مهر و موم کردن و ارسال آن به آزمایشگاه. در عرض 72 ساعت از آزمایشگاه دریافت نتایج ایمیل به طور مستقیم به شما.

این ساده زغال رادون تست کیت شامل آزمایشگاه هزینه برای اکثر متحده (به استثنای نیوجرسی) در یک قیمت بسیار مقرون به صرفه. برای کوتاه مدت تست و برای اولین بار آزمون, قیمت و نتایج این رادون تست کیت دشوار است به ضرب و شتم.

Best Radon Test Kit Airthings

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Airthings رادون & کیفیت هوا نظارت بر

این Airthings رادون & کیفیت هوا نظارت بر گران تر است انتخاب برای تست رادون اما شما می توانید تعداد زیادی برای پول خود را. آن است که باطری و می تواند به راحتی بر روی دیوار نصب شده. این خانه های هوشمند یکپارچه سازی نیاز به بیشتر ویژگی های مجموعه ای از بسیاری از رادون تست کیت ،

هنگامی که آن را راه اندازی و نظارت خواهد شد به طور مداوم تست هوا برای رادون دی اکسید کربن (CO2) ترکیبات آلی فرار (VOCs), رطوبت, درجه حرارت و فشار هوا. همه اطلاعات دقیق است که به راحتی در دسترس از طریق Airthings برنامه و یا بر روی وب سایت خود را, و یک نور ساده بر روی مانیتور نشان می دهد سبز (خوب) زرد (هشدار دهنده) یا قرمز (خطر) سطح. اگر شما به دنبال برای بیش از فقط ساده رادون تست مداوم هوا مانیتور مثل این شگفت انگیز برای همه در اطراف حفاظت.

Best Radon Test Kit AccuStar

عکس: amazon.com

4. بهترین کوتاه مدت: AccuStar گاز رادون تست کیت

این کوتاه مدت کیت تست با استفاده از زغال فعال به جذب رادون و محصولات جانبی آن بیش از یک دوره زمانی از 48 تا 96 ساعت. قیمت مقرون به صرفه برای کیت حتی شامل آزمایشگاه و هزینه های حمل و نقل وجود دارد بدون هزینه های غیر منتظره. قوطی که شامل کربن فعال را فراهم می کند با کیفیت بالا حفاظت در حالی که آزمون در حمل و نقل, نگه داشتن اطلاعات جمع آوری شده و نتایج آزمون امن از دخالت.

پس از ارسال کیت تست به آزمایشگاه شما می توانید انتظار نتایج به صورت آنلاین در دسترس در عرض چند روز. این AccuStar گاز رادون تست کیت کامل برای عوامل املاک و مستغلات که در به طور منظم نیاز به کوتاه مدت رادون تست راه حل برای مشتریان خود.

Best Radon Test Kit Radon Eye

عکس: amazon.com

5. بهترین دراز مدت: رادون چشم رادون خواندن مانیتور

رادون چشم رادون خواندن نظارت بر طول می کشد 30 مستقل فقره pCi/L سطح در عرض یک ساعت. این ویژگی اجازه می دهد تا به طور مداوم تست کیت به ارائه خوانش در عرض ده دقیقه از راه اندازی و نتایج قابل اعتماد در عرض یک ساعت. شما به برق وصل کردن بند ناف از سیلندر به دیوار و ترک آن را بر روی یک تخت باز در سطح منطقه از خانه شما می خواهید برای تست.

اتصال بلوتوث اجازه می دهد تا داده می شود برگرفته از رادون چشم برنامه که در آن ده دقیقه فواصل از اطلاعات به روز شده به مفید گراف. مداوم در زمان واقعی و نظارت بلند مدت را فراهم می کند به طور متوسط خواندن در طول زمان و ویژگی های زنگ شما را مطلع اگر سطح رادون در خانه خود بیش از 4 pCi/L

سوالات متداول در مورد رادون تست کیت

قبل از خرید لطفا به پاسخ به برخی از رایج ترین سوالات مردم در مورد رادون تست کیت زیر.

Q. چگونه یک رادون تست کار می کند ؟

رادون تست کار شمارش و یا ردیابی مقدار رادون در هوا. ذغال سنگ ذغال سنگ دستگاه جذب رادون به طوری که ذرات رادیو اکتیو می توان در آزمایشگاه به صورت دقیق رادون سطح تخمین می زند.

آلفا-آهنگ تست کیت های پلاستیکی فیلم که مشخص می شود توسط ذرات آلفا که در آن اعتصاب. این آهنگ پس از آن شمارش شده در آزمایشگاه.

دیجیتال آشکارسازهای استفاده از هوا سنسور برای تشخیص آلفا ذرات شمارش تعداد ذرات چندین بار در هر ساعت و نمایش یک سطح رادون.

س: چگونه می توانم به شما استفاده از یک رادون کیت تست?

رادون تست کیت به طور کلی استفاده می شود با باز کردن مهر و موم شده بسته خروج از کیت تست در معرض هوا برای یک مقدار مشخصی از زمان و سپس ارسال کیت تست به آزمایشگاه برای نتایج.

متناوبا, دیجیتال, تست کیت های طراحی شده توسط یک باتری و یا پریز برق و ممکن است نیاز به ارتباط بی سیم با دستگاه قبل از استفاده از هر چند نه همه مدل های دیجیتال نیاز به یک برنامه.

س: از کجا باید رادون تست قرار می گیرد?

خود رادون ردیاب طراحی شده است برای پیدا کردن چه مقدار رادون شما در معرض بودن به صورت روزانه, پس نگه داشتن آن در پایین ترین سطح قابل زندگی از خانه که در آن شما و خانواده تان صرف ترین زمان.

س: چه چیزی شما را اگر تست شما مثبت برای رادون?

اگر خانه خود را آزمایش مثبت برای بالا سطح رادون شما نیاز به تماس با یک واجد شرایط کاهش خطر رادون پیمانکار است. آنها قادر خواهد بود برای ارائه یک تخمین برای نصب یک کاهش خطر رادون سیستم است که به طور مستمر به حذف بیش از حد رادون از اطراف خانه خود را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im