فعال-سربازان وظیفه نه خوش آمدید در DC شهردار می گوید

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود در روز سه شنبه گفت که پلیس محلی در زمان هیچ نقشی در آنچه که او به نام "ش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 خرداد 1399

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود در روز سه شنبه گفت که پلیس محلی در زمان هیچ نقشی در آنچه که او به نام "شرم آور" حمله توسط گارد ملی و اجرای قانون فدرال معترضان که پاک راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عکس های گرفته شده در مقابل یک کلیسای تاریخی.

مغلوب ساختن پیشی جستن "می خواستم یک نمایش قدرت در دی سی" Bowser خود گفت: با اشاره به گارد فدرال و ماموران با استفاده از گاز اشک آور فلش چتری و گلوله های لاستیکی علیه معترضان در مقابل کاخ سفید در روز دوشنبه.

جزئیات بعدی: تنسی گارد ذخیره کردن سپر ضد شورش در درخواست از معترضان

ارشد مقامات وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه گفت که نیروهای گارد که در پاکسازی خیابان ها نمی شد مجهز به گاز اشک آور و یا دیگر کنترل جمعیت اقدامات و نه استفاده از هر یک در کار با سازمانهای دولتی و گروه رزمی نیروی.

این حمله دوشنبه شب بود بی Bowser خود گفت و جلوتر از 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد او تا به حال اعمال شده در تلاش برای فرونشاندن خشونت و غارت. کسانی که تا به حال خدشه دار زودتر تظاهرات در منطقه و در سراسر کشور بیش از جورج فلوید, گزارشی مردی که هفته گذشته در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

پاسخ به اقدامات صورت گرفته در این منطقه و همچنین تهمت هشدار که او ممکن است ارسال فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب شورش شکست در امتداد خطوط حزبی در کنگره است.

احتمالا مقابله نظرات به دموکراتها کنار آمد از Rep. ست Moulton, D-Mass., سابق دریایی کاپیتان و جانباز از چهار تور در عراق است.

در بیانیه ای گفت: Moulton فعال-سربازان وظیفه باید آماده به خطر دادگاه نظامی توسط هجوم هر گونه سفارشات برای رفتن به متحده به پایین قرار داده شد.

"اگر [تهمت] را انتخاب و به سوء استفاده از ارتش به عنوان یک مستبد را انجام دهید -- به سرکوب مخالفان را سرکوب آزادی و سیمان نابرابری -- و سپس من همه ما افتخار زنان و مردان جوان در ارتش به عنوان یک جانباز و یک وطن پرست برای ذخیره کردن سلاح های خود را, خود را رعایت سوگند و پیوستن به این راهپیمایی برای آزادی" Moulton گفت.

سناتور. Tim Scott, سیاه, South Carolina جمهوری گفت: خشونت ناشی از تظاهرات بیحرمت حافظه فلوید که مرگ آنها در نتیجه یک افسر پلیس زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

"اهمیت داشتن نظم در جوامع ما کاملا جزء ضروری از ما قادر بودن به عدالت برای آقای فلوید," او گفت.

در یک کنفرانس خبری با سی رئیس پلیس پیتر Newsham Bowser اشاره کرد که او تاثیر کمی بر مغلوب ساختن پیشی جستن در این منطقه را محدود صفحه اصلی قانون است. اما او خواست رئیس جمهور برای تجدید نظر خود را تهدید به ارسال فعال وظیفه نیروهای نظامی به کشورهای منطقه برای برقراری نظم مگر اینکه مقامات محلی اقدام کنند.

"من شنیده ام چه همه شما شنیده در مورد رئیس جمهور گفت: او می خواست همه شیوه ای از نظامی و غیر نظامی ممکن است" برای سرکوب ناآرامی های مدنی Bowser گفت. "همه ما شنیده ام که شوم هشدار.

"ما نمی خواهیم مسلح گارد ملی مسلح نظامی -- ما نمی خواهیم هیچ کدام از این کارها در خیابان سی," او اضافه شده است. "من می خواهم توجه است که به عنوان توهین به حتی محدود ما صفحه اصلی قانون و امنیت منطقه کلمبیا کاملا."

Newsham گفت که او دریافت کرد و هشدار داد که رئیس جمهور خواهد بود در حال حرکت در خارج از کاخ سفید اما تاکید کرد که گروه او هیچ نقشی در پاکسازی خیابان ها اجازه می دهد تا مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن به شمال از میدان لافایت که در آن مطرح او با کتاب مقدس در مقابل سنت جان Episcopal church, شناخته شده به عنوان "کلیسای رئیس جمهور."

"ما درگیر در جنبش جمهور ناخواسته حرکت رئیس جمهور" Newsham گفت.

او افزود که سی پلیس بعد ساخته شده بیش از 300 دستگیری بیشتر برای نقض مقررات بلکه برای دزدی و غارت است.

Newsham گفت: پلیس نیز "تا به حال به استفاده از برخی از مهمات" برای کنترل جمعیت برای متفرق کردن یک گروه در قوه قضائیه مربع دادگاه ساختمان در خیابان پنسیلوانیا بین کاخ سفید و کنگره.

در یک پست توییتر صبح روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از اقدامات برای روشن شدن خیابان: "سی هیچ مشکلی شب گذشته. بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه. به همین ترتیب مینیاپولیس عالی بود (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!)."

در این بین نیروی که پاک خیابان در نزدیکی میدان لافایت در دوشنبه شب شامل گارد ملی; نصب شده در ایالات متحده پارک پلیس; FBI; اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره; اداره مبارزه با مواد مخدر; سرویس مارشال آمریکا و اداره زندانها با توجه به وزارت دادگستری.

در توییتر Bowser خود نوشت: "کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & w/o تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از @DCPoliceDept افسران مشکل تر است. شرم آور!"

اسقفی اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص گفت که او blindsided و "خشم" که برنده استفاده می شود سنت جان یکی از کلیساها در اسقف نشین برای یک عکس فرصت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از کتاب مقدس "در یکی از کلیساهای ما را بدون اجازه به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که ما کلیساها برای ایستادن" زمانی مشخص با سی ان ان گفت. "ما فاصله خودمان را از آتش زا زبان از این رئیس جمهور."

تهمت نیز تحت انتقاد از واشنگتن رومی کاتولیک اسقف اعظم ویلتون گرگوری خود را برای دیدار روز شنبه با بانوی اول Melania Trump به سنت Pope John Paul II ملی امامزاده در شمال شرق واشنگتن حدود چهار مایل از کاخ سفید است.

در بیانیه ای شبیه به این سخنان زمانی مشخص گرگوری گفت: سنت پاپ ژان پل دوم "قطعا نمی خواهد چشم پوشی استفاده از گاز اشک آور و دیگر عامل بازدارنده به سکوت پراکنده و یا ارعاب [معترضان] برای فرصت عکس در مقابل محل عبادت و صلح است."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: فعال-سربازان وظیفه خارج باقی می ماند DC به عنوان نیروی گارد رشد می کند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب