بهترین ترموستات قابل برنامه ریزی برای خانه

نگه داشتن هزینه های پایین و درجه حرارت ایده آل با بهترین ترموستات قابل برنامه ریزی برای شیوه زندگی خود را و ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

نگه داشتن هزینه های پایین و درجه حرارت ایده آل با بهترین ترموستات قابل برنامه ریزی برای شیوه زندگی خود را و بودجه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Programmable Thermostat Options

عکس: depositphotos.com

صرفه جویی در پول هرگز مهم تر بوده است برای بسیاری از آمریکایی ها در عین حال بسیاری فراموش کرده ام چقدر است سهوا هدر رفته از طریق ناکارآمد گرمایش و سرمایش از خانه است. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست, شما می توانید صرفه جویی تا 180 $در هر سال در لایحه انرژی خود را به سادگی با ارتقاء منسوخ ترموستات به برنامه ریزی ، مدل های جدیدتر پیگیری فعالیت های روزانه کاهش انرژی خروجی هنگامی که شما در حال خواب و یا دور از خانه به طوری که شما نمی پرداخت برای حفظ فضای خود را گرم و یا سرد به درجه حرارت مطلوب در سراسر ساعت.

این امکانات مدرن شامل 7 روز برنامه ریزی گزینه های روشن, دیجیتال, صفحه نمایش, صفحه لمسی و قابل برنامه ریزی به طور پیش فرض تنظیمات که به شما اجازه به سرعت بازگشت ترموستات برنامه مورد نظر خود را انتخاب. برخی از ترموستات قابل برنامه ریزی اتصال به خانه هوشمند دستگاه های مانند آمازون الکسا و گوگل صفحه اصلی اجازه می دهد آنها را برای یادگیری از یکدیگر و طراحی جامع سرمایشی و گرمایشی برنامه است که مناسب خانواده خود را با نیازهای خاص. نگه داشتن خواندن برای یک پرایمر در انرژی-صرفه جویی شده و برای پیدا کردن که چرا زیر پنج رتبه در میان بهترین ترموستات قابل برنامه ریزی گزینه های در بازار است.

  1. بهترین کلی: ecobee ترموستات هوشمند با کنترل صوتی
  2. بهترین برای الکسا ادغام: ecobee3 Lite ترموستات هوشمند
  3. بهترین خط ولتاژ: شاه قابل برنامه ریزی خط ولتاژ ترموستات
  4. بهترین گزینه های دیجیتال: مدار روشن راحتی قابل برنامه ریزی ترموستات
  5. بهترین صفحه نمایش لمسی: Honeywell صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی ترموستات
The Best Programmable Thermostat Options

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

وجود دارد برخی از ویژگی های مورد فکر می کنم هنگامی که حق انتخاب ترموستات برای خانه خود را. مطمئن شوید که به در نظر گرفتن سازگاری با سیستم فعلی خود را اگر شما به دنبال برای یک دستگاه قابل برنامه ریزی است و اگر شما برنامه ای برای اتصال به ترموستات با هر دستگاه های هوشمند.

سیستم تهویه مطبوع سازگاری

هر آنچه که قابل برنامه ریزی ترموستات شما انتخاب می کنید باید آن را سازگار با سیستم گرمایش و سرمایش. اولین چیزی که به بررسی کنید که اگر خود را در سیستم های ولتاژ پایین (24V) که اکثر سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستند, به عنوان مخالف به ولتاژ خط (120V به 240V). در یک ولتاژ سیستم یک ترموستات کنترل زیادی کوره که گرم تمام خانه; در یک خط ولتاژ سیستم ترموستات کنترل یک فرد فضای الکتریک بخاری مانند قرنیز بخاری—با هر یک نیاز به مستقل ترموستات.

برای مرجع سریع هر دو ecobee و لانه ارائه سازگاری چکرز یا دیدن این راهنمای دقیق در کوره سازگاری.

بعدی تعیین اگر شما به اندازه کافی سیم برای یک ترموستات قابل برنامه ریزی.

  • در سیستم های کم ولتاژ, همه سیم های در حال اجرا به ترموستات از کوره یکسان هستند بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد نوع سیم. فقط نگه داشتن مسیر از ترمینال نامه که هر یک سیم متصل است.
  • ولتاژ بالا سیستم چهار سیم دو که مربوط به خط پایانه و دو است که اتصال به پایانه بار. هنگام اتصال یک ترموستات قابل برنامه ریزی حتما به برچسب تمام سیم قبل از جدا شدن آنها از پایانه های خود را به طوری که شما می دانید که در آن آنها دوباره پیوست.

در حالی که نه یک مسئله برای ترموستات قابل برنامه ریزی بدون WiFi ترین وای فای را فعال کنید ترموستات قابل برنامه ریزی نیاز به یک مدار بسته بین کوره و ترموستات با استفاده از یک سیم مشترک (همچنین به نام C-سیم).

به بگویید که آیا وجود دارد C-سیم حذف پوشش از زمان ترموستات و به دنبال این ترمینال دارای برچسب "C." اگر یک سیم در اینجا شما خوب به آن بروید; لطفا در عایق پشت ترموستات به عنوان تهویه مطبوع, تکنولوژی که نصب واحد ممکن است به خاک سپرده C-سیم اگر آن را بلافاصله مورد نیاز است. تنها اگر شما بسیار با اعتماد به نفس در خود و تهویه مطبوع دانش شما باید بررسی کنید در داخل کوره به صورت صحیح سیم.

اگر سیستم شما ندارد یک C-سیم شما می توانید استخدام مهندس برق یا تهویه مطبوع تکنسین برای اجرای یکی از کوره به ترموستات اگر شما احساس نمی راحت انجام آن را به خودتان.

برنامه ریزی گزینه های

ترموستات قابل برنامه ریزی ارائه های مختلف برنامه ریزی گزینه های است که کمک به صرفه جویی در پول شما صرفه جویی در انرژی در هر زمان ممکن است.

  • اساسی ترین ترموستات برنامه ریزی گزینه شامل یک حالت روز و شب است که به طور خودکار باعث کاهش و یا افزایش درجه حرارت بسته به زمان از روز است.
  • مدل های شناخته شده به عنوان 7-بعد ترموستات اجازه شما برنامه کل هفته با برنامه های مختلف برای هر روز بشود به هنگامی که اعضای خانواده در خانه هستند و زمانی که آنها به دور است.
  • 5+2-بعد ترموستات دو هفتگی برنامه از دوشنبه تا جمعه هفته کار و یکی برای آخر هفته. 5-1-1 ترموستات مشابه را ارائه می دهند برنامه ریزی گزینه ها به جز دو روز آخر هفته را می توان به طور مستقل برنامه ریزی شده.

به تناوب وجود دارد ترموستات هوشمند است که یادگیری خود را هفتگی الگوها و خودکار-تنظیم دستی بدون نیاز به برنامه هر چیزی.

قابل خواندن کنترل بی سیم و طراحی بصری

چگونه شما به عنوان خوانده شده برنامه زمانبندی و کنترل ترموستات خود را—از طریق یک روش ساده روشن روی صفحه نمایش صفحه نمایش و یا یک به طور کامل یکپارچه دستگاه های هوشمند سیستم—بستگی به تنظیمات شخصی خود را. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد گزینه های خود را.

بهترین ترموستات قابل برنامه ریزی با ارائه آسان به خواندن دیجیتال hub که در آن کاربران می توانند بررسی درجه حرارت در خانه ها و تغییرات برنامه که منطبق با روال (زمانی که خانه خالی است و در مقابل شلوغ).

آخرین سبک ترند نسبت زیادی, ساده, صفحه نمایش بر روی دیوار نصب شده روی صفحه نمایش لمسی. اگر شما بهار برای کنترل صدا و سازگاری با سیستم خانه های هوشمند, شما قادر خواهید بود به برنامه ریزی تغییرات بدون دست زدن به ترموستات.

وای فای را فعال کنید ترموستات قابل برنامه ریزی نیز ممکن است صفحه نمایش متوسط و برنامه ریزی گزینه های از طریق هماهنگی برنامه های گوشی های هوشمند. این بی سیم کنترل اجازه می دهد تا شما را به کار ترموستات در خارج از خانه—مناسب ویژگی اگر شما فراموش نکنید که به تنظیم درجه حرارت قبل از ترک برای بعد. آنها همچنین می توانید با ارسال هشدار به تلفن خود را به اطلاع شما در مورد سرمایش و گرمایش و الگوهای.

سهولت نصب و راه اندازی

ترموستات قابل برنامه ریزی را می توان نصب شده توسط حرفه ای تهویه مطبوع تکنسین و یا برق و یا شما می توانید DIY در حدود یک ساعت اگر شما رو basic electrical مهارت های مشابه به کسانی که نیاز به جایگزین کردن یک پریز برق. قبل از خرید یک ترموستات قابل برنامه ریزی, بررسی دستورالعمل نصب و راه اندازی در وب سایت محصول به دریافت احساس از آنچه در آن درگیر هستند. این کمک خواهد کرد که شما تعیین اگر آن را یک پروژه شما می تواند خود را اداره کند.

ویژگی های اضافی

ترموستات قابل برنامه ریزی با طیف وسیعی از ویژگی های اضافی از geofencing تکنولوژی است که با استفاده از نامرئی محیط اطراف خاص جغرافیایی محل (به عنوان مثال خانه خود را) برای تعیین زمانی که شما می رسند و ترک به اتاق اضافی سنسور درجه حرارت حتی بیشتر کنترل. ساخته شده است در برنامه های مانند آمازون الکسا می تواند به نوبه خود یک ترموستات ساده به طور کامل عملیاتی سرویس های صوتی قادر به دسترسی به اینترنت و بازیابی آب و هوا, موسیقی, تلفن, تماس, و بیشتر.

ما تراکم بالا

قابل برنامه ریزی ترموستات زیر انتخاب شدند بر اساس قیمت, محبوبیت و رضایت مشتری است.

The Best Programmable Thermostat Options: ecobee Smart Thermostat with Voice Control

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: ecobee ترموستات هوشمند با کنترل صوتی

اگر شما می خواهید برای کنترل ترموستات خود را از راحتی از نیمکت خود را در این ecobee ترموستات هوشمند با کنترل صوتی شما را می شنود! آن را با این نسخهها کار, الکسا, آمازون دستیار دیجیتال برای مدیریت دما برنامه بر اساس فعالیت های روزانه و شامل یک سنسور شما می توانید در هر اتاق شما می خواهید به صورت بی سیم اتصال به ترموستات و ارائه یک متعادل و متوسط در سراسر خانه. این ecobee مدل یکپارچه می تواند خود را با گوشی هوشمند یا ساعت هوشمند و همچنین با این نسخهها کار با سیستم خانه های هوشمند مانند گوگل دستیار اپل, صفحه اصلی, کیت, الکسا, سامسونگ SmartThings و همچنین حمایت از برنامه های کاربردی مانند IFTTT. همچنین هوشمند: راهنمای تصویری تکمیل فرم سفارش که کمک به تسهیل تبادل نظر نصب و راه اندازی. ترموستات دارای چشمگیر صرفه جویی تا 23 درصد سالانه خود را هزینه های تهویه مطبوع—و شما حتی ممکن است واجد شرایط برای تخفیف از ابزار های محلی ارائه دهنده—معنی صرفه جویی قابل توجهی است که برای کمک به توجیه این ترموستات هوشمند نسبتا بالا و قیمت....

The Best Programmable Thermostat Options: ecobee3 Lite Smart Thermostat

عکس: amazon.com

2. بهترین برای الکسا: ecobee3 Lite ترموستات هوشمند

هر اتاق از خانه خود را متفاوت دمای محیط (به علت عایق کاری دیوارهای خارجی و تهویه) و ecobee3 Lite ترموستات هوشمند—که شامل دو اتاق سنسورهای است و توانایی جفت تا 32 سنسور—بهینه سازی می تواند درجه حرارت برای تمام خانه از بین بردن سرد و گرم لکه های. آمازون الکسا خانه هوشمند محصولات ادغام یکپارچه با این ترموستات ارائه کنترل صدا و در برنامه سفارشی سازی. ترموستات این است که سازگار با اکثر سیستم های سرمایشی و گرمایشی از جمله قابلیت های مدیریت برای رطوبت ساز رطوبت گیر و فن. قابلیت WiFi به شما اجازه تنظیم ترموستات را از گوشی خود. مانند دیگر ecobee ترموستات هوشمند آن می بالد سالانه پس انداز تا 23 درصد در لایحه انرژی خود را و ممکن است تخفیف.

The Best Programmable Thermostat Options: King Programmable Line Voltage Thermostat

عکس: amazon.com

3. بهترین خط ولتاژ: شاه قابل برنامه ریزی خط ولتاژ ترموستات

اگر خانه خود را باید با استفاده از خط ولتاژ ترموستات این مدل فراهم می کند چند مطلوب ولتاژ ویژگی های. پادشاه قابل برنامه ریزی خط ولتاژ ترموستات دارای 7 روز برنامه نویسی از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به مجموعه ای از برنامه های مختلف برای هر روز از هفته است. قدرتمند نور پس زمینه بزرگ و صفحه نمایش دیجیتال به راحتی به شما اجازه خواندن ترموستات از سراسر اتاق. ساده دو دکمه کنترل در دسترس است زمانی که پوشش بسته نگه داشتن برنامه نویسی دکمه های خارج از دید و دور از کودکان کنجکاو و یک باتری پشتیبان گیری محافظت برنامه ریزی تنظیمات از قطع برق بازنشانی. تا 15 درصد صرفه جویی انرژی از طریق برنامه ریزی, کنترل دما, ترموستات به سرعت برای خود می پردازد.

The Best Programmable Thermostat Options: Orbit Clear Comfort Programmable Thermostat

عکس: amazon.com

4. بهترین گزینه های دیجیتال: مدار روشن راحتی قابل برنامه ریزی ترموستات

طراحی زیبا و رنگی صفحه نمایش دیجیتال مدار روشن راحتی قابل برنامه ریزی ترموستات به هر اتاق یک احساس مدرن. 7-بعد برنامه ریزی اجازه می دهد تا شما را به مجموعه ای از چهار برنامه نویسی دوره برای هر روز از هفته, بهینه سازی دما تنظیم برای حداکثر صرفه جویی در انرژی. اولیه-شروع حالت شروع به افزایش و یا کاهش دما به تنظیم مورد نظر قبل از شما دریافت صفحه اصلی—و در عین حال کسانی که با استاندارد 9-5 برنامه می توانید با استفاده از "کپی" از ویژگی های به برنامه یک روز و سپس کپی کردن برنامه به هر روز دیگر به جای داشتن برای تنظیم هر یک به صورت جداگانه.

The Best Programmable Thermostat Options: Honeywell Programmable Touchscreen Thermostat

عکس: amazon.com

5. بهترین صفحه نمایش لمسی: Honeywell صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی ترموستات

اگر خانواده خود را مشغول برنامه همیشه در حال تغییر است که Honeywell صفحه نمایش لمسی قابل برنامه ریزی ترموستات ارائه می دهد سه حالت مختلف برنامه نویسی چرخه گزینه ها از جمله 7 روز (هر روز یک برنامه متفاوت), 5-2 (هفته کاری همان است و آخر هفته همان است) و یک هفته (هر روز همان). در علاوه بر این به حرارت فوق العاده-صفحه نمایش لمسی بزرگ صفحه نمایش نشان می دهد که رطوبت داخل سالن درصد و زمان از روز با سرد آبی, نور پس زمینه است که آسان به خواندن از هر نقطه در اتاق. ترموستات با استفاده از این برنامه شما ورودی برای یادگیری مورد نظر خود را سرمایشی و گرمایشی, چرخه, تنظیم حرارت بر اساس تنظیمات خود را. به علاوه محدوده دما محدودیت اجازه می دهد حداکثر و حداقل درجه حرارت به تنظیم شود به طوری که خودکار برنامه نمی فراتر از سطح راحتی خود را.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب