بهترین محصولات برای از بین بردن سوسک

مراقبت از هر روچ آلودگی با این سعی و آزمایش محصولات.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399

مراقبت از هر روچ آلودگی با این سعی و آزمایش محصولات.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Roach Killer Options

عکس: depositphotos.com

سوسک ها یکی از فراگیر ترین آفات در جهان است. آنها برای پیدا کردن راه خود را به خانه و آپارتمان میریزد و حتی وسایل نقلیه و می تواند به سرعت تبدیل به هجوم به ظاهر غیر ممکن است برای خلاص شدن از شر. انگیزه به یک صخره فضایی در کنار این حشرات می تواند تهدیدی جدی برای سلامت شما: سوسک حمل میکروارگانیسم های مسئول بیماری ها از جمله حصبه طاعون, بیماری فلج اطفال و وبا. متاسفانه سوسک فوق العاده انعطاف پذیر موجودات و نمی توان ریشه کن معمولی اشکال قاتلان. خوانده شده در برای پیدا کردن بهترین روچ قاتل گزینه های موجود در بازار و بازگشت به خانه خود را به یک مکان صلح—نه آفات است.

  1. بهترین کلی: مبارزه با حداکثر 12 ماه روچ کشتن طعمه
  2. بهترین اسپری: Bengal شیمیایی طلا روچ اسپری
  3. بهترین دام: Black Flag روچ متل حشرات دام
  4. بهترین ژل: advion روچ کنترل آفات Gel
  5. بهترین مه پاش: حمله متمرکز عمیق برسد مه پاش
The Best Roach Killer Options

عکس: depositphotos.com

انواع روچ قاتلان

روچ قاتلان آمده در چند تغییرات مختلف با محبوب ترین و موثر بودن تله و ژل و اسپری و foggers.

تله یکی از شایع ترین قاتل روچ محصولات با اصطلاح "روچ متل" به عنوان رفتن به برای درمان هجوم. برخی از تله ویژگی های یک طعمه در یک فضای محصور حاوی سم مانند hydramethylnon به طور موثر برگشتاندن و کشتن سوسک. طرح های دیگر با استفاده از یک طرفه درب برای به دام انداختن سوسک داخل بدون استفاده از سم. این طراحی نیست به عنوان موثر به عنوان تله مسموم اما آن را ارائه می کند بهره مندی از امن بودن برای کودکان و حیوانات خانگی.

ژل موادی هستند که جذاب به سوسک حاوی یک حشره کش قدرتمند شناخته شده به عنوان fipronil. عطر جذاب و با سلیقه فریب سوسک به سم. پس از خوردن آن, آنها بازگشت به لانه و مرگ جایی که آنها پس از آن مصرف شده توسط دیگر سوسک. این مهر و موم سوسک' سرنوشت به عنوان سم اسپرد را از طریق لانه. ژل می تواند به راحتی بر روی زمین و دیوار و پشت لوازم و یا داخل کابینت. شما می توانید با استفاده از ژل در رابطه با تله برای نتایج بهتر. اما خانواده ها با کودکان و حیوانات خانگی باید اقدامات احتیاطی را با اجتناب از قرار دادن ژل در آسان برای دسترسی به مناطق.

اسپری دستی برای پوشش گسترده در سطح مناطق و پاشش به شکاف که تله ها و ژل نمی تواند رسیدن به. اسپری به طور معمول با استفاده از pyrethroid مواد شیمیایی را تعطیل روچ سیستم عصبی. این مواد کشتن بسیاری از حشرات که در تماس با آنها را در کمتر از یک روز. اگر چه برخی از سوسک شناخته شده اند به زندگی می کنند تا دو هفته پس از درمان.

یکی دیگر از نوع محبوب روچ قاتل است مه پاش در غیر این صورت شناخته شده به عنوان "اشکال-بمب." Foggers هستند قوطی از آفت کش ها است که شما را در یک اتاق و باز برای فعال کردن. این می تواند خروجی یک جریان ثابت از گازی سم تراوش می کند که به ترک و شکاف در خانه خود را که خارج از دید و در غیر این صورت غیر قابل دسترس. Foggers به طور کلی استفاده از pyrethroids به حمله روچ سیستم عصبی در راه همان است که اسپری را انجام دهد. شما نیاز به پوشش تمام غذاها, پخت و پز, پیاده سازی و پخت و پز سطوح قبل از استفاده از مه پاش و تخلیه خانه به مدت حداقل چهار ساعت پس از استفاده از آن.

کلید خرید ملاحظات

زمانی که حق انتخاب روچ قاتل وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از عوامل به خاطر داشته باشید قبل از شما بخرم.

طول اثر

طول اثر اشاره به چه مدت روچ قاتل را به ادامه کار نیاز به جایگزینی. سوسک قاتل طول اثر بستگی به دو چیز است: چگونه به سرعت از مواد تشکیل دهنده فعال از معافیت های پایین و چه مقدار از محصول شما اعمال می شود. اکثر روچ قاتلان حداقل اثر بخشی دوره از حدود یک ماه و حداکثر اثربخشی دوره دو سال است. بزرگ هجوم خواهد برای تماس های اضافی تله به عنوان سم تهی خواهد شد به سرعت اگر تعداد زیادی از سوسک در حال خوردن آن است. همیشه بررسی کنید و به دنبال دستورالعمل روی بسته بندی برای زمانی که به جای روچ قاتلان.

انواع آفات از بین بردن آنها

انواع آفات است که یک قاتل روچ را از بین بردن بستگی به مواد تشکیل دهنده فعال در محصول نوع محصول استفاده می شود و طعمه استفاده می شود به فریب آفات است. برخی از بزرگتر تله را با استفاده از یک چسب ورق است که می تواند دام هر چیزی از حشرات کوچک مانند مورچه ها به موش یا موش—و همه چیز را در میان. چون سوسک بسیار ماهر در بازمانده ترین روچ قاتلان با استفاده از سطح بالایی از آفت کش ها است که می تواند کشتن یک طیف گسترده ای از دیگر آفات مانند زنبور عسل و مورچه و اورلئانز موش و عنکبوت موش و بید کاغذ. به این دلیل مهم برای نگه داشتن حیوانات خانگی و بچه ها دور از صخره تله ها و مناطق که در آن شما اعمال روچ قاتل در نتیجه اجتناب از سفر به بیمارستان یا کلینیک دامپزشک.

نوع طعمه

روچ طعمه می آید در دو نوع اصلی و می تواند شامل fipronil, hydramethylnon, indoxacarb یا اسید بوریک. برای اولین بار با استفاده از مخلوطی از شکر (برای جذب سوسک) و سم (که کشته شدن حشرات به سرعت). این روش اغلب دیده می شود در روچ متل ها و تله های دیگر که در نظر گرفته شده برای کشتن سوسک در نقطه.

نوع دوم از طعمه با استفاده از یک شبیه مخلوطی از قند برای جذب سوسک اما مرگ روند کندتر است. این شکل از طعمه استفاده می کند تاخیر در انتقال سمی عمل است که کشته شدن روچ بیش از چند روز. در طول این زمان روچ برگ سم مملو از مدفوع در اطراف لانه که دیگر سوسک مصرف می کند. پس از سوسک می میرد دیگر سوسک هم خوردن جسد انتقال سم در سراسر لانه. این سبک از طعمه بسیار موثر برای دست زدن به یک جریان هجوم.

عوامل ایمنی برای حیوانات خانگی و کودکان

هنگامی که درمان روچ هجوم شما نیاز به در نظر گرفتن ایمنی خود و ایمنی خود و خانواده و حیوانات خانگی. روچ تله و ژل می تواند جذاب به حیوانات خانگی و بچه ها با توجه به رنگ های روشن بوی شیرین و طعم شیرین. اسپری می تواند از طریق پوست جذب می شود و foggers ایجاد یک سمی فضا برای چند ساعت پس از استفاده.

کودک و حیوان خانگی دوستانه روچ قاتل جایگزین در دسترس هستند اما آنها تمایل به کمتر موثر تر از به طور منظم ماهی قاتل محصولات. این گزینه های امن تر با استفاده از روش ها برای به دام انداختن و کشتن و یا دفع سوسک مانند با استفاده از یک طرفه درب چسب کاغذ سونوگرافی مواد دافع حشرات آفت است که شما در اطراف خانه به درایو حشرات دور.

اضافی Featureshen مقایسه گزینه های برای پیدا کردن بهترین قاتل روچ برای شما مشکل آفات و شما مطمئن هستید برای پیدا کردن یک تعداد خوب-به-ویژگی های. برای مثال لامپ و طرح برخی از دیواری التراسونیک دافع اجازه می دهد آنها را به دو برابر (حتی گاهی اوقات پنهان کردن آنها) به عنوان پلاگین در شب چراغ. برای سایر محصولات مانند پودر ماهی طعمه خاصی روش های کاربردی ممکن است به جلوگیری از این ماده از شکستن به عنوان به سرعت به عنوان قبل از مخلوط جایگزین. در حالی که ضروری نیست و راحتی که آنها ممکن است یک کراوات شکن در هنگام انتخاب بین دو راه حل.

ما تراکم بالا

با کسانی که به خرید عوامل در ذهن ما انتخاب بهترین روچ قاتلان موجود نیز با توجه به قیمت اثربخشی و شهرت.

The Best Roach Killer Options: Combat Max 12 Month Killing Bait

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: مبارزه با حداکثر 12 ماه روچ کشتن طعمه

مبارزه با حداکثر 12 ماه روچ کشتن طعمه شامل 18 طعمه ایستگاه که می توان در زیر سینک ظرفشویی, ازپشت, توالت, لوازم, و هر مکان های دیگر که در آن سوسک پرسه زدن. هنگامی که مجموعه آنها موثر باقی می ماند تا 12 ماه قبل از نیاز به جا شود. طعمه شامل fipronil است که مصرف و به آرامی شروع به کشتن سوسک. به عنوان یک لانه قاتل fipronil منتقل شده است از طریق سوسک' آدمخوار و رفتار و در نهایت از بین بردن تمام لانه. سخت پوشش پلاستیکی به عنوان جزئی بازدارنده برای بچه ها و حیوانات خانگی اما طعمه ایستگاه هنوز هم باید نگه داشته شود در مناطق کمتر در دسترس.

The Best Roach Killer Options: Bengal Chemical

عکس: amazon.com

2. بهترین اسپری: BENGAL شیمیایی طلا روچ اسپری

بنگال شیمیایی طلا روچ اسپری طول می کشد به مدت شش ماه پس از درخواست. به سادگی با اسپری بی بو و غیر رنگ آمیزی فرمول به ترک و شکاف که در آن سوسک پنهان کردن و اجازه می دهد که سم انجام می شود به بازگشت به لانه بر روی بدن سوسک. یک تنظیم کننده رشد حشرات (IGR) معافیت های چرخه عمر از سوسک توسط استریل بزرگسالان و جلوگیری از نابالغ سوسک از رسیدن پرورش سن. این اسپری نیز موثر در برابر مورچه ها و پشه و کک و کنه و با عنکبوت.

The Best Roach Killer Options: Black Flag

عکس: amazon.com

3. بهترین دام: Black Flag روچ متل حشرات دام

روچ متل شده اند رفتن به روچ-رهایی محصولات برای سال ها با پرچم سیاه و سفید را روچ متل حشرات به دام انداختن آن را آسان ببینید که چرا. دام شامل هیچ آفت کش ها آن را امن برای هر اتاق از خانه و برای استفاده در اطراف بچه ها یا حیوانات خانگی. قدرتمند و فریب است در ترکیب با یک چسب قوی در داخل دام نقشه کشی سوسک در جایی که آنها گیر تبدیل شده و می میرند. هنگامی که یک طرف کامل تلنگر دام و پر طرف دیگر قبل از دور انداختن آن است. به عنوان مورد با بسیاری از تله محصول موثر است به صورت جزئی هجوم اما عمده هجوم به احتمال زیاد نیاز به یک قوی تر جایگزین.

The Best Roach Killer Options: Advion

عکس: amazon.com

4. بهترین ژل: advion روچ کنترل آفات Gel

advion روچ کنترل آفت و ژل را می توان تحت لوازم غرق در کابینت و یا حتی در خارج, اما مطمئن شوید که برای نگه داشتن آن را فراتر از دسترس حیوانات خانگی و بچه ها. سوسک مصرف indoxacarb در ژل است که مانع سدیم یون ورود به سلول های عصبی و در نتیجه فلج و مرگ است. شامل پیستون و راهنمایی را در نرم افزار سریع و آسان و فرمول تایید شده برای استفاده بر روی قایق هواپیما یا هر وسیله نقلیه دیگر با یک صخره هجوم. این آشیانه-قاتل طول می کشد تا دو سال و موثر در برابر سوسک و مورچه و کک و کنه.

The Best Roach Killer Options: Raid

عکس: amazon.com

5. بهترین مه پاش: حمله متمرکز عمیق برسد مه پاش

حمله متمرکز عمیق مه پاش رسیدن به یک راه حل قدرتمند برای مداوم روچ مشکل است. شما نیاز به اقدامات احتیاطی در هنگام استفاده از این محصول توسط برگزاركننده فضا به fogged برای حداقل چهار ساعت است. مه پراکنده در سراسر اتاق تمام و تراوش به سخت ترین برای رسیدن به ترک و شکاف. این cypermethrin در مه است سریع اقدام به سم است که جان سوسک سرعت و طول می کشد تا دو ماه قبل از نیاز به برنامه دیگری. در حالی که خطرات بهداشتی ناشی از این محصول ممکن است در مورد دستورالعمل های ابداع شده برای نگه داشتن شما را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. این مه پاش بسیار موثر است و آن را ارزش بدون هیچ زحمتی از پوشش تمام سطوح و تخلیه محل برای چند ساعت.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب