بهترین اره فارسی بر برای کارگاه

اره فارسی بر اره باید داشته باشند ابزار برای DIYers و جوانب مثبت به طور یکسان. اتمام راهنمای ما برای کشف انوا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 اردیبهشت 1399

اره فارسی بر اره باید داشته باشند ابزار برای DIYers و جوانب مثبت به طور یکسان. اتمام راهنمای ما برای کشف انواع مختلف و انتخاب یکی از بهترین برای کارگاه خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Miter Saw Options

امروز اره فارسی بر یک بهبود بزرگ بیش از کتابچه راهنمای فارسی جعبه از 1960s.

Mitering فرایند اتصالات دو تخته با هم در یک زاویه بنابراین اره فارسی بر اره معمولا از فکر به عنوان "اصلاح اره." اگر شما هر نوع تر و تمیز کار اره فارسی بر خواهد بود خود را بیشتر استفاده می شود ابزار قدرت.

که گفت: اره فارسی بر ارزشمند برای ساخت انواع دیگر صلیب کاهش و همچنین پایان کاهش در کف چوب جنگلی نوار, مثلا و یا زاویه کاهش در سقف تیر.

نگه داشتن خواندن برای یادگیری بیشتر در مورد این ابزار محبوب و برای پیدا کردن که چرا ما را انتخاب کرده اید زیر پنج به عنوان بهترین تاج را دیدم گزینه برای DIYers و جوانب مثبت.

  1. بهترین کلی: دی والت آگاه كن. 12-Inch Dual ترکیب اره فارسی بر کشویی
  2. بهترین ارزش: متابو 12-Inch Dual اره فارسی بر ترکیب با لیزر
  3. بهترین برای مبتدیان: هیتاچی 10 اینچ, تک اره فارسی بر ترکیب با لیزر
  4. بهترین برای جوانب مثبت: دی والت FLEXVOLT دو مخروطي ترکیب اره فارسی بر کشویی
  5. ذکر شریف: دی والت 12 اینچ تک اره فارسی بر ترکیب
The Best Miter Saw Options

انواع اره فارسی بر

همه اره فارسی بر ویژگی یک دایره تیغه روکشی در یک نوسان بازو که محور از یک سمت به سمت دیگر را به صلیب کاهش در نوار باریک از چوب (5 - تا 18-اینچ گسترده بسته دیدم). یکی از اندازه متناسب نیست به هر حال تا خود را فردی نجاری نیاز را تعیین خواهد کرد که دیدم برای شما مناسب است.

  • استاندارد تاج را دیدم: این ساده ترین از همه اره فارسی بر این است که گاهی اوقات به نام "ریز ریز کردن را دیدم" از آنجا که شما محور چرخش بازو به زاویه شما می خواهید به قطع و جلو بازو را به ریز ریز کردن از طریق مواد. این ساده فارسی بر اره فقط بلانت کاهش, به طوری که آنها نه به عنوان محبوب به عنوان برخی دیگر از انواع اره است.
  • تک اره فارسی بر ترکیب: علاوه بر برش زاویه چرخش بازو در یک ترکیب تاج اره tilts در یک جهت (معمولا سمت چپ) به منظور برش مورب در پایان از هیئت مدیره در همان زمان آن را کاهش فارسی بر زاویه. این می آید در دستی برای انجام وظایف مانند نصب تاج قالب یا ساخت استادانه درست شده قاب عکس که در آن به پایان می رسد از این مواد باید پخ در جهت مناسب به صورت چسبیده. اکثر اره فارسی بر در بازار امروز ترکیب اره.
  • دو اره فارسی بر ترکیب: دو اره فارسی بر ترکیب همچنین کاهش bevels به پایان می رسد از یک هیئت مدیره, اما بر خلاف یک ترکیب تاج دیدم بازوی نوسان در دو اره فارسی بر ترکیب پل در هر دو جهت. این است که به شدت به راحتی و time-saver—یک ترکیب تاج را دیدم هنوز هم می تواند همان کاهش—اما کاربر به روشن هیئت مدیره بیش از یک برش مورب در جهت مخالف است. این ترکیب موجب صرفه جویی در آن مرحله است.
  • ترکیب اره فارسی بر کشویی: اضافه کردن ریل کشویی به یک اره فارسی بر ترکیب اجازه می دهد تا کاربر برای برش تخته گسترده تر. غیر-اره فارسی بر کشویی برش تخته چند اینچ باریک تر از خود تیغه قطر تا 10 اینچ تاج اره قطع خواهد شد هیئت مدیره تا 5.5 اینچ گسترده. اگر شما در حال برش گسترده در هیئت مدیره شما باید به نوبه خود در هیئت مدیره بیش از به پایان برش از طریق آن است که می تواند منجر به یک ناهموار قطع اگر شما نمی خط آن را کاملا. یک اره فارسی بر کشویی است بهترین راه حل برای برش تخته گسترده ای به دلیل هنگامی که شما پایین تر نوسان بازوی شما می توانید آن را به جلو به ادامه برش از طریق کل هیئت مدیره. بسته به مدل یک اره فارسی بر کشویی می توانید مسئولیت رسیدگی به تخته از 10 تا 18 اینچ گسترده و می تواند به هر دو ترکیب یا دو ترکیب.

کلید خرید ملاحظات

خود پروژه نجاری را تعیین ویژگی های شما نیاز دارید در یک تاج را دیدم. کسی که فقط می خواهد یک تاج را دیدم به crosscuts در کف چوب نوار نمی خواهد نیاز به امکانات فوق العاده حرفه ای و تر و تمیز نجار نیاز به نصب استادانه درست شده تاج قالب.

اندازه

10-inch اره فارسی بر—به اصطلاح به دلیل آن است یک 10 اینچی blade—کافی است برای برش انواع تخته برش و جانبداری نوار که به طور معمول کمتر از 3/4 اینچ و به ضخامت 6 اینچ گسترده. اگر شما می خواهید برای برش تخته ضخیم تر مانند 1.5 اینچ ضخامت فریم تخته در نظر گرفتن بزرگتر از 12 اینچ تاج اره چون بزرگتر تیغه برش از طریق ضخیم تر تخته بیشتر به راحتی.

گزینه های قدرت

تا چند سال پیش همه اره فارسی بر بودند طناب دار و بسیاری هنوز هم هستند شامل 10-, 12-و 15-آمپر موتور. بالاتر آمپر قدرت بیشتر موتور خواهد شد اما 10 آمپر تاج اره کافی است برای برش انواع تخته برش. بالاتر-آمپر موتور بهتر است در برش از طریق بزرگتر تخته و آنها نمی خواهد بیش از حد به سرعت با استفاده از ثابت. شارژی اره فارسی بر اره بچه های جدید در بلوک و آنها به طور معمول کار در شارژ 20-ولت باتری های لیتیوم یون. باتری در زمان اجرا بستگی دارد که چگونه اغلب شما در حال کاهش و ضخامت چوب است اما انتظار می رود به طور متوسط 150 تا 275 کاهش در یک شارژ باتری.

لیزر راهنمای

برخی اره فارسی بر لیزر راهنماهای که علامت قرمز یا سبز خط در سراسر چوب خود را که در آن تیغه قطع خواهد شد. این از ویژگی های بزرگ برای DIYers و مبتدیان به اطمینان حاصل شود آنها را از هیئت مدیره به درستی می چرخاند قبل از برش.

گرفتن بدون لغزش

شما می توانید کار عرق در یک روز گرم تابستان که می تواند در نتیجه یک لغزنده گرفتن در یک اره فارسی بر رسیدگی است. برخی از تولید کنندگان در حال حاضر ارائه خالی بدون لغزش مدتها برای کاهش خستگی دست و اجازه می دهد برای درک بهتر. بسیاری از فارسی بر اره هنوز آنها را نمی, اما آن را یک جایزه هنگامی که شما می توانید پیدا کردن یکی که می کند.

اختیاری جمع آوری گرد و غبار

اره فارسی بر تمایل به لگد کردن خاک اره به خصوص هنگامی که عمل داخل کارگاه. برای درمان این دو نوع گرد و غبار در دسترس هستند برای اره فارسی بر. این اولین بار است که یک کیف کوچک طراحی شده برای جمع آوری برخی از گرد و غبار که ضربات را در آن به طور طبیعی به عنوان آن می آید و تیغه. دوم (و بهتر) گزینه یک جمع آوری گرد و غبار که پورت متصل به شلنگ از یک فروشگاه از نوع خلاء.

ما تراکم بالا

The Best Miter Saw option: DEWALT 12-Inch Dual Compound Sliding Miter Saw

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دی والت آگاه كن. 12-Inch Dual ترکیب اره فارسی بر کشویی

اگر شما به دنبال یک تاج را دیدم که همه چیز را می کند—و آن را به خوبی بررسی کنید دوالت 12 اینچ دو مخروطي اره فارسی بر کشویی. اره می آید با یک قدرتمند 15-آمپر موتور و ریل کشویی اجازه می دهد تا کاربر را به برش هیئت مدیره تا 16 اینچ گسترده. با ترکیب دو عمل وجود دارد بدون نیاز به روشن هیئت مدیره به قطع مخالف زاویه فقط شیب بهار بازو در جهت دیگر. این اره فارسی بر دی والت همچنین ویژگی های روشن نور چراغ که روشن برش میدان بنابراین شما می توانید ببینید که دقیقا همان جایی که شما در حال برش و می آید با یک مجموعه کیسه گرد و غبار طراحی شده است برای گرفتن تا 75 درصد از گرد و غبار آن را تولید.

The Best Miter Saw option: Metabo 12-Inch Dual Compound Miter Saw with Laser

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: متابو 12-Inch Dual اره فارسی بر ترکیب با لیزر

شما می توانید صرفه جویی در پول در یک تاج را دیدم بدون از دست دادن عملکرد. مقرون به صرفه متابو 12-Inch Dual ترکیب تاج شاهد کاهش bevels در هر دو جهت و همراه با قدرتمند 15-آمپر موتور به بوت. با تشکر از لیزر از ویژگی های شما را ببینید cutline در هیئت مدیره قبل از اینکه شما قطع خواهد شد که کاهش خطا است. اره می آید با یک الاستومر-پوشش دستگیره طراحی شده برای کاهش لرزش دست, خستگی دست و لغزش است. این خوب است و از ویژگی های غیر منتظره در بیشتر مقرون به صرفه قیمت دیدم.

The Best Miter Saw option: Hitachi 10-Inch Single Compound Miter Saw with Laser

عکس: amazon.com

3. بهترین برای مبتدیان: هیتاچی 10 اینچ, تک اره فارسی بر ترکیب با لیزر

اگر شما فقط از شروع و در نجاری و نمی توان ساخت به ویژه پیچیده کاهش اتمام هیتاچی 10 اینچ, تک ترکیب تاج را دیدم. آن را ویژگی های یک ترکیب شیب برای برش bevels در یک جهت و آن 15-آمپر موتور عرضه خواهد شد مقدار زیادی از برش قدرت. هیتاچی را برش تخته تا 5.5 اینچ گسترده و آن را با یک خالی دسته ارگونومیک برای کاهش لرزش. مبتدیان را درک لیزر راهنمایی برای دقت اضافه شده.

The Best Miter Saw option: DEWALT Dual-Power, Dual Compound Sliding Miter Saw

عکس: amazon.com

4. بهترین برای جوانب مثبت: دی والت FLEXVOLT دو مخروطي ترکیب اره فارسی بر کشویی

برای حرفه ای تر و تمیز نجاران و یا تصویر قاب fabricators دوالت FLEXVOLT دو مخروطي ترکیب اره فارسی بر کشویی تمام آن است. شما می توانید آن را به یک استاندارد پریز برق و یا عمل دیدم در یک FLEXVOLT 20V/60V حداکثر باتری (فروش جداگانه) که به معنی شما می توانید کاهش نیاز شما را حتی زمانی که یک پریز برق در دسترس نیست. دوالت ادعا می کند این تاج اره را تا 310 صلیب کاهش در پایه های قالب در یک شارژ باتری. اره ویژگی های دقت دوگانه مورب برش و ریل کشویی است که اجازه می دهد کاربر برای برش تخته تا 16 اینچ گسترده.

The Best Miter Saw option: DEWALT 12-Inch Single Compound Miter Saw

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: دی والت 12 اینچ تک اره فارسی بر ترکیب

برای around-the-صفحه اصلی پیرایش و crosscutting شما تمام قدرت و دقت شما نیاز به با دوالت 12 اینچ تک ترکیب تاج را دیدم. این کاهش تابلوهای تا 8 اینچ گسترده و کاهش bevels در یک جهت. دوالت دیدم همچنین می آید با یک عمودی گیره برای نگه داشتن هیئت مدیره هنوز به عنوان شما را کاهش دهد و ویژگی های آن گرد و غبار کیسه جمع آوری برای کمک به کاهش گرد و غبار در هوا است. برای ایمنی دیدم همچنین ویژگی های یک مکانیسم است که به طور خودکار قفل بهار بازو در موقعیت پایین مگر اینکه آن را به صورت دستی قفل با یک دکمه در پشت.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن