5 بهترین پارچه میکرو گزینه برای تمیز کردن خانه | باب ویلا

به صورت ملایم و در عین حال قدرتمند پاک کننده با خاک و جوانه-توانایی مبارزه—شما نمی توانید به اشتباه با پارچه میکرو.

The Best Microfiber Cloth Options

با تمیز کردن همیشه در حال فشار دادن اولویت برای ما چگونه می تواند ما را بهتر از خودمان محافظت از میکروب گرده و شوره خاک و گرد و غبار ؟ میکرو پارچه ممکن است پاسخ. این فوق العاده نرم برای تمیز کردن پارچه بافته شده از الیاف میکروسکوپی که جذب خاک و خورد کردن میکروب ها و باکتری ها—با تشکر از مغناطيسی خود را شارژ. ذرات در این پارچه’ شارژ مثبت الیاف کمک به شما در حفظ سطوح در داخل و خارج از خانه خود را تمیز و عاری از باقی مانده—بدون آسیب رساندن به سطوح و یا شامل هر گونه مواد شیمیایی سخت است.

راهنمای ما به شما یک نمای کلی از مزایا و مستقل از ویژگی های به دنبال در هنگام خرید پارچه میکرو. ما پس از آن نقد و بررسی بهترین پارچه میکرو برای خانواده استفاده می کند.

  1. بهترین تمام اطراف: AIDEA میکرو پارچه برای تمیز کردن
  2. بهترین ارزش: Polyte میکرو تمیز کردن حوله
  3. بهترین برای خانه: E-پارچه میکرو تمیز کردن خانه
  4. بهترین برای الکترونیک: MagicFiber میکرو پارچه برای تمیز کردن
  5. بهترین اتومبیل: Kirkland امضای فوق العاده بالا شمع حق بیمه حوله میکرو

The Best Microfiber Cloth Options

چرا میکرو?

تحقیقات پزشکی نشان می دهد میکرو به موثر تر از سنتی برای تمیز کردن پارچه به لطف کوچک الیاف آن جذب خاک بدون نیاز به مواد شیمیایی سنگین. قوی و متنوع و وزش میکرو توانایی های خانه خود را امن تر و پایدار تر.

بهتر و سالم تمیز

میکرو کوچک رشته های فوق العاده موثر در تمیز کردن. نه تنها می تواند میکرو پاک کردن خاک و حساسیت زا اما بهترین پارچه میکرو همچنین می توانید انتخاب کنید تا سطح باکتری ها و میکروارگانیسم ها. در حالی که پارچه میکرو نمی تواند کشتن ویروس ها آنها می توانید انتخاب کنید تا باقی مانده است که ویروس ها و میکروب ها چسبیده به کاهش خطر بیماری در خانه و مدرسه است.

در واقع میکرو پارچه بسیار موثر هستند که از بیمارستان شروع به تغییر از معمولی به میکرو تمیز کردن ابزار است. در یکی سر به سر مقایسه میکرو مبس (مبس) نشان داده شده است برای کاهش میکروب ها توسط 99 درصد در حالی که حلقه مبس (مبس) موفق تنها 30 درصد کاهش. در مطالعه دیگری, پارچه میکرو تا حد زیادی کاهش سطح بیماری-حمل باکتری ها مانند MRSA و E. coli و S. difficile اسپور از یک طیف بالینی سطوح.

که گفت: پارچه میکرو هستند و نه یک جایگزین برای دیگر روش های تمیز کردن. در به شدت خاکی و جوانه مناطق مستعد (حمام و آشپزخانه) آن است که هنوز هم عاقلانه برای استفاده از میکرو فقط برای سطح گرد. نگه داشتن با استفاده از آب و صابون با دوز سفید کننده و یا ضد عفونی کننده زمانی که مورد نیاز است.

چند منظوره و نگهداری پایین

میکرو پارچه طیف گسترده ای از کاربردها و مزایای. این بسیار جاذب خاک-جذب پارچه قادر به دست زدن به هر دو مرطوب و خشک فاجعه و آسیب نخواهد شد ظریف ترین سطوح از جمله الکترونیک, شیشه, آینه و خودرو پس از اتمام. بهتر کیفیت پارچه (کسانی که با توده ای متراکم تر و بهتری رشته) نیز بدون پرز ساخت آنها بسیار عالی برای گرد و پرداخت.

نسبتا ارزان و بسیار با دوام با استفاده از این پارچه را دوباره و دوباره زیر با نام تجاری راهنمای مراقبت. به طور کلی هنگامی که شما پارچه کثیف, اسکراب دست در زیر تمیز کردن آب سرد بدون صابون. اکثر پارچه همچنین می توانید ماشین شسته شده اما بدون مواد شوینده یا سفید کننده. خشک یا جست و خیز کردن خشک در پایین. هرگز آهن خود میکرو به این بدتر خواص سطحی که آن را مانند یک راه موثر برای تمیز کردن ابزار است.

سازگار با محیط زیست دوستی

با تشکر از دوام پارچه میکرو بسیار قابل استفاده مجدد. مرد خود را-ساخته شده از الیاف غیر سمی هستند و نیاز به هیچ مواد شیمیایی را انتخاب کنید تا گرد و غبار و حفظ سطوح براق. در واقع میکرو موثر ترین زمانی است که به تنهایی استفاده می شود و یا با آب خالص. با مراقبت مناسب از پارچه میکرو می تواند برای صدها نفر از برنامه های کاربردی و تمیز بدون کاهش در حال سقوط از هم جدا و یا از دست دادن قدرت خود را.

کلید خرید ملاحظات

میکرو ممکن است به نظر می رسد جادویی اما اثر خود را مبتنی بر سه عامل: کیفیت و نوع سطح و چگونه به خوبی شما مراقبت از آن.

کیفیت

وقتی که می آید به میکرو کیفیت شمارش و اندازه گیری رشته اندازه فیبر تراکم و بافت. هزینه و کیفیت اغلب دست به دست بنابراین توجه به نام تجاری و مشخصات دیگر چه داوران می گویند در مورد پارچه را دوام و تمایل به ترک پرز پشت (یک کلید نشانه آن است که آن را با کیفیت خوب). برای تمیز کردن خانه به دنبال علامت های تجاری است که به شما اطلاعات خاص در مورد فیبر با چگالی و یا پارچه می توانید انتخاب کنید تا میکروب ها و دیگر میکروب ها.

  • کوچکتر از الیاف بهتر است پارچه. به دنبال ترکیبی از 80 درصد پلی استر به 20 درصد پلی آمید. ارزان تر پارچه ممکن است 90 درصد به 10 درصد نسبت. اکثر پارچه میکرو تشکیل شده از رشته ها هستند که 10-50 برابر کوچکتر از موی انسان است. بالاترین کیفیت پارچه حال ساخته شده از الیاف است که 1/200 عرض یک مو است. Microfibers فقط می توانید انتخاب کنید تا ذرات که بزرگتر هستند و یا به همان اندازه به عنوان هر رشته. این به این معنی است که کوچکتر از الیاف می خورد تا خاک و همچنین باکتری ها و حتی ویروس ها که چسبیده به ذرات. میکرو نمی کشتن ویروس ها و میکروب ها است, اما آن را می توانید آنها را انتخاب کنید و از آنها دور است. در حالی که بیشتر تجاری پارچه کاهش در حساسیت زا و ضد باکتری هستند و تنها پارچه با کوچکترین ترین الیاف می تواند ادعا کند که ضد ویروسی (و حتی پس از آن با هشدارهای).
  • میکرو چگالی اندازه گیری در GSM (گرم در هر متر مربع). به طور کلی استفاده از پارچه میکرو باید GSM بین 200-350. کاهش تراکم پارچه (200 GSM و کمتر) هستند بیشتر احتمال دارد به خط شیشه ای و یا ترک پرز ، اما به دليل سطح خشن و کم GSM میکرو می تواند مفید باشد برای هارد و مسیه تمیز کردن شغل مانند از بین بردن چربی از اجاق گاز است. پارچه را با یک GSM از 300-360 طراحی شده برای سطوح ظریف از جمله ماشین, آلات موسیقی و الکترونیک.
  • بافت نیز مهم است که انتخاب یک پارچه میکرو. Microfibers هستند و شیمیایی تقسیم ظریف و ظریف رشته های است که می تواند بافته شده در الگوهای مختلف. یک حلقه بافت می ماهوت پاک کن زدن دور مرطوب و خشک messes با تشکر میکروسکوپی لوپ “پنجه.” و این حلقه ها آنقدر کوچک ترین لوپ-بافت پارچه میکرو آسیب نمی زند و حتی ظریف ترین الکترونیکی سطوح صفحه نمایش شیشه ای یا آینه. در مقابل یک وفل بافت شامل الگوهای بزرگتر در روی سطح پارچه است که این پارچه بسیار عالی برای تمیز کاری شستشو و سخت تر برای تمیز کردن شغل.

نوع سطح

از صفحه نمایش کامپیوتر و صفحه کلید به همراه عینک آینه مبلمان و کانتر و بیشتر پارچه میکرو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن تقریبا هر سطح. تنها توجه داشته باشید از احتیاط است که از کیفیت و بافت پارچه خود را. در حالی که اکثر میکرو نخواهد ابتدا سطوح پایین تر تراکم پارچه با الیاف ضخیم تر می توانید ترک پرز ، آنها همچنین کمتر موثر در برداشتن گرد و غبار و باکتری ها و ویروس ها. برای سطوح ظریف, مانند, الکترونیک, انتخاب یک ریز بافته شده ابریشمی پارچه صاف است که می تواند سرش را به راحتی بر روی سطح کردن و تمیز کردن شکاف کوچک. در آشپزخانه و حمام شمارنده لوله ها و stovetops یک وفل بافت میکرو می تواند کمک به حذف ذرات بزرگتر و همچنین به عنوان سخت آب سپرده و لکه ها.

طول عمر

میکرو قطعا طولانی تر از بسیاری از تمیز کردن ژنده پوش اما چگونه باید از شما انتظار لباس خود را به نگه دارید تا ؟ پاسخ بستگی به دو عامل. این اولین بار است که کیفیت پارچه خود را. بالاتر چگالی پارچه به طور معمول طولانی تر و حفظ خاک خود را-گرفتن توانایی ها با وجود استفاده های متعدد و تمیز. عامل دوم این است که شما. اگر شما با استفاده از میکرو برای شستشو به شدت آلوده مناطق و سپس پرتاب آنها را در ماشین لباسشویی با مواد شوینده لباس خود را نمی خواهد آخرین طولانی است. اما اگر شما به دنبال دستورالعمل مراقبت آنها گذشته باید حداقل چند صد استفاده و تمیز.

بهترین پارچه میکرو

The Best Microfiber Cloth Option: AIDEA Microfiber Cleaning Cloths (8-Pack)

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: AIDEA میکرو پارچه برای تمیز کردن

AIDEA میکرو پارچه برای تمیز کردن در حال بالا انتخاب کنید نه تنها به دلیل آنها فوق العاده با شکوه و بسیار جاذب بلکه برای خود و محض تنوع. شما می توانید با استفاده از این برای جذب گرد و غبار و خاک و آوار در فقط در مورد هر سطح قابل تصور, بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ایجاد آسیب در این فرآیند است. ساخته شده از غیر درمان پلی استر و پلی آمید الیاف AIDEA میکرو پارچه برای تمیز کردن لازم نیست ابتدا رنگ ضد زنگ و یا الکترونیک—و آنها محو نخواهد شد و یا سپرده پرز یا نه.

The Best Microfiber Cloth Option: Polyte Microfiber Cleaning Towel (36 Pack)

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: Polyte میکرو تمیز کردن حوله

هرگز گرفتار شود بدون یک پارچه میکرو دوباره. Polyte را سخاوتمندانه 36-بسته شامل سریع خشک کردن پارچه های شگفت انگیزی با کیفیت بالا هر کدام با یک اسباب بازی مخمل خواب دار جاذب بافت قادر به نگه دارید تا هشت برابر وزن خود را در مایع است. انواع رنگ های تشویق بلکه کاملا عملی شما را قادر میسازد برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با اختصاص هر یک از رنگ های مختلف به یک هدف متفاوت است. مناسب برای هر دو خانواده و خودرو استفاده Polyte پارچه می توانید ماشین شسته شده و با استفاده از صدها بار قبل از پوشیدن پایین.

The Best Microfiber Cloth Option: E-Cloth Microfiber Home Cleaning (8-Piece Set)

عکس: amazon.com

3. بهترین برای خانه: E-پارچه میکرو تمیز کردن خانه

E-پارچه را بیمه پارچه میکرو طراحی شده برای تمیز کردن عمیق. در واقع نام تجاری ادعاهای خود پارچه می توانید حذف بیش از 99 درصد از سطح باکتری و کپک و گرده قفل کردن آلاینده ها در داخل الیاف متراکم تا زمانی که شما آنها را بشویید و تمیز. آنچه که ما را بیشتر دوست دارم این است که این هشت قطعه تنظیم می تواند پوشش طیف گسترده ای از خانه تمیز نیاز دارد: یک آشپزخانه با پارچه شستشو جیب یک محدوده و stovetop پارچه دو شیشه, ظرافت, پارچه, حمام, پارچه, پنجره, پارچه گرد پارچه و فولاد ضد زنگ پارچه. هر یک هدف خاص پارچه بافته شده است با یک ماهرانه الگوی مختلف—و می آید در رنگ های مختلف—به درخشش هر اتاق و لوازم خانگی در خانه خود را.

The Best Microfiber Cloth Option: MagicFiber Microfiber Cleaning Cloths (6-Pack)

عکس: amazon.com

4. بهترین برای الکترونیک: MagicFiber میکرو پارچه برای تمیز کردن

MagicFiber نام آن را همه می گوید. این ابریشمی پر بافته شده و پارچه های شگفت آور ماهر در تمیز کردن, الکترونیک, صفحه نمایش شیشه ای. شما همچنین می توانید با استفاده از MagicFiber پارچه به عنوان عینک پاک کن. در واقع آنها خوب برای همه سطوح ظریف اما بیشتر به ویژه رایانه و گوشی های هوشمند است. نگه داشتن یک کیف پول خود را در کیف یا چمدان در همه زمان! هر بسته همراه با یک محافظ کیسه خود را MagicFiber پارچه باقی می ماند پاک و آماده برای استفاده است. مطمئن باشید به خواندن دستورالعمل مراقبت; این ریز بافته شده پارچه شسته شود باید به آرامی و بدون سخت کننده مواد شوینده.

The Best Microfiber Cloth Option: Kirkland Signature Ultra High Pile Premium Microfiber Towels (36-Pack)

عکس: amazon.com

5. بهترین برای وسایل نقلیه: Kirkland امضای فوق العاده بالا شمع حق بیمه حوله میکرو

با فیبر بالا تراکم و قیمت مقرون به صرفه کرکلند امضای حق بیمه میکرو حوله ها بهترین از این دسته وقتی که می آید برای تمیز کردن اتومبیل ها و کامیون ها. خود را ضخیم مخمل خواب دار بافت جذب مایعات (از جمله نفت) به سرعت و به طور کامل آنها را می توان با یا بدون آب برای برطرف تمیز…. این شرکت ادعا می کند که در آنها از الیاف بسیار کوچک می توانید آنها را حذف کنید تا به 99 درصد از باکتری سطح. استفاده مجدد آنها را با نتایج مشابه صدها بار و مراقبت آسان است: فقط دستگاه شستشوی پارچه را در آب سرد (بدون نرم کننده یا سفید کننده) و جست و خیز کردن خشک در پایین.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im