بهترین Loppers برای هرس درختان و درختچه

5 بهترین Loppers برای هرس درختان و درختچه ها | باب ویلا در هنگام هرس درختچه ها و درختان مناسب loppers کار را س

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399
5 بهترین Loppers برای هرس درختان و درختچه ها | باب ویلا

در هنگام هرس درختچه ها و درختان مناسب loppers کار را سریعتر و سهولت دست و بازوی خستگی. خوانده شده در برای کمک به انتخاب بهترین loppers برای این کار است.

The Best Loppers for Pruning Options

مناظر زیبا و هرس رفتن دست در دست. تنک کردن بوته گل رز و پیرایش هجز ممکن است مورد علاقه خود را, وظایف, اما آنها به سرعت بیشتری اگر شما از ابزار مناسب. دستی قیچی هرس بزرگ برای سرد کردن باریک ساقه ها و شاخه ها به 1/2 اینچ در قطر اما برای هرس شاخه های بزرگ تا 2 یا 3 اینچ, شما می خواهید به استفاده از loppers. در اثر loppers هستند beefed تا نسخه از قیچی هرس ارائه بیشتر برسد و بهتر برش قدرت. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه به دنبال در هنگام خرید این نوع از محوطه سازی ابزار برای پیدا کردن که چرا ما را انتخاب کرده ایم که در زیر به عنوان بهترین loppers وجود دارد.

 1. بهترین دور زدن LOPPERS: تاج فوق العاده-وظیفه دور زدن Loppers
 2. بهترین ترکیب LOPPERS: تعبیر ابزار سندان Lopper با ترکیب اکشن
 3. بهترین ضامن LOPPERS: نیزه & Jackson چرخ ضامن دار سندان Loppers
 4. بهترین تلسکوپی LOPPERS: T-مای تمدید سندان Lopper
 5. بهترین طراحی LOPPERS: FELCO هرس Loppers
The Best Loppers for Pruning Options

کلید خرید ملاحظات

در نگاه اول loppers همه نگاه تقریبا همان دو دسته که باز به دستکاری خود را قیچی مانند تیغه وجود دارد اما مهم تفاوت بین مدل های.

سندان در مقابل بای

یک lopper برش تیغه ها یا سندان یا دور زدن و هر نوع آثار بهتر در انواع مختلف از شاخه های.

 • سندان: سر برش در این نوع از lopper ویژگی های یک پایگاه ثابت (سندان) با یک شیار. این شهر همچنین دارای یک متحرک تیغه تیز است که پرس به شیار زمانی که پیرایش شاخه. سندان loppers خوب برای برش خشک و شکننده شاخه های خوراکی را در نیم با سهولت—اما آنها نه مطلوب برای پیرایش نرم شاخه های سبز. دلیل این است که آنها تمایل به شکستن و پارگی نرم شعب به جای یک برش تمیز. اگر شما نیاز به تر و تمیز کردن مرده ساقه سندان lopper یک انتخاب بزرگ است.
 • بای: بای loppers کار بسیار شبیه به قیچی; دو تیز تیغه همپوشانی یکدیگر برای ایجاد یک برش تمیز. دور زدن loppers برای ساخت تیز کاهش در نرم, سبز, شاخه, اما برش از طریق سخت, شاخه های مرده با دور زدن loppers می تواند کسل کننده خود را تیز تیغه. را انتخاب کنید یک دور زدن lopper هنگامی که شما در حال پیرایش پشت سبز رشد مانند شکل دادن به یک انعطاف بیش از حد رشد درختچه.

تیغه مواد

Lopper تیغه ها از فولاد ساخته شده اما تمام استیل است یکسان نیست.

 • فولاد ضد زنگ: هیچ چیز به نظر می رسد بهتر از نقره ای براق جفت جدید loppers و هیچ چیز در برابر رنگ آمیزی و زنگ زدگی کاملا به عنوان به خوبی به عنوان فولاد ضد زنگ. اما فولاد ضد زنگ است که به عنوان سخت به عنوان فولاد کربن و آن تمایل به خم شدن در صورت استفاده در شرایط سخت, شاخه های خشک. علاوه بر آن تیغه های فولادی ضد زنگ نیست آسان برای تیز کردن هنگامی که تبدیل شدن آنها کسل کننده است.
 • کربن فولاد: سخت ترین lopper تیغه های ساخته شده از فولاد کربن و آنها را بهترین کار برش شاخه های ضخیم. آنها همچنین تمایل به زنگ آسان تر از فولاد ضد زنگ پس از آن یک ایده خوب برای پاک کردن تیغه تمیز با یک پارچه خشک پس از استفاده از هر. شما می توانید تیز کربن تیغه های فولادی با پایه سنگ جوش هنگامی که تیغه کسل کننده تبدیل شده.
 • غیر چوب پوشش: پوشش کربن استیل تیغه های یا تفلون و یا تیتانیوم, پوشش, پیشنهاد یک اندازه گیری از زنگ زدگی. آنها همچنین آن را آسان تر برای تمیز کردن دور sap باقی مانده است که می تواند فرم در هنگامی که تیغه پیرایش کوچک شاخه های درخت. پوشش تیغه های خود را نگه دارید و هشیاری بیش از بدون روکش تیغه, اما آنها خیلی در نهایت کسل کننده با استفاده از. پوشش را پوشش نمی دهد تیز بخشی از تیغ برش تا جوش نباید حذف پوشش.

عمل برش

 • دستی: ساده ترین loppers ویژگی یک پیچ در تکیه گاه (حمایت است که در آن یک اهرم تبدیل می شود) که در آن دو تیغه وصل کنید که اجازه می دهد تا کاربر برای باز کردن و بستن دسته به قطع شاخه. این loppers بهترین کار هنگامی که برش شاخه های باریک به این دلیل که کاربر قدرت تنها مسئول نیروی برش.
 • Ratcheting: این نوع از lopper طراحی شده است به پیرایش کمی آسان تر است. به عنوان یک خانه landscaper فشار دستگیره ها با هم, تیغه محکم در جای خود تا حدی از طریق برش اجازه می دهد تا کاربر برای بازگشایی پره به گسترده تر و قوی تر گرفتن بدون آزاد کردن فشار بر روی شاخه. بسته به تشدید مکانیزم استفاده می شود, شما ممکن است قادر به بازگشایی دسته دو یا سه بار در, که باعث می شود آن را آسان تر برای برش ضخیم تر ساقه.
 • عمل مرکب: یک lopper با ترکیب اکشن, ویژگی های یک یا چند pivoting اسلحه واقع در تکیه گاه بین دو تیغه است که طراحی شده برای افزایش نیروی برش. ترکیب عمل loppers بزرگ هنگامی که شما نیاز به از طریق قطع شاخه های ضخیم تر اما از آنجا که آنها حاوی اضافی جراحی آنها نیز سنگین تر است که می تواند به افزایش خستگی بازو.

Lopper طول و وزن

کوتاه ترین loppers اندازه گیری حدود 15 سانتیمتر از انتهای دسته به نوک تیغه برش و آنها می توانند وزن 11 اونس ساخت آنها را یک انتخاب خوب برای هرس شاخه های باریک. طولانی loppers تا 40 اینچ یا بیشتر هستند handier هنگامی که شما نیاز به رسیدن به بالای شاخه های بدون نیاز به ایستادن بر روی یک نردبان. دیگر loppers نیز سنگین تر هستند اما با وزن بیش از 4 پوند بنابراین آنها بیشتر احتمال دارد به علت خستگی بازو سبک تر-وزن loppers. ترفند این است که به می دانم که قدرت خود را و برش نیاز دارد. یک lopper ارائه می دهد بیشتر برسد و اغلب قدرت بیشتر اگر آن را با استفاده از ترکیب اکشن—اما اگر شما نمی توانید به پاک کردن کاهش آن بهتر است برای انتخاب کردن برای یک مدت زمان کوتاهتر. رسیدگی به loppers در فروشگاه برای به دست آوردن یک حس چگونه آنها احساس. برخی از مدل های جدیدتر دارای دسته تلسکوپی که شما می توانید گسترش و یا کوتاه شدن به عنوان لازم است.

مدتها

بسیاری از امروز loppers آمده با لاستیک یا خالی مدتها است که طراحی شده برای نگه داشتن lopper دسته از لغزش در دست خود و به منظور کاهش خستگی دست و تاول. نرمترین فوم دستگیره احساس بزرگ در دست های خود را, اما آنها همچنین بیشتر در معرض ابتلا به nicks و اشک. اگر شما در حال رفتن به با استفاده از loppers گسترده در نظر بگیرید یک جفت با تولیدات لاستیک مدتها است که برگزار خواهد شد به وظیفه اضافی.

ما تراکم بالا

The Best Loppers for Pruning Option: Corona Heavy Duty Bypass Loppers

عکس: amazon.com

1. بهترین دور زدن LOPPERS: تاج فوق العاده-وظیفه دور زدن Loppers

برای پیرایش شاخه های سبز با سهولت آن را سخت به ضرب و شتم تاج فوق العاده-وظیفه دور زدن Loppers. اندازه گیری 32 اینچ طول این دستی-مکانیزم جعلی-فولاد loppers بزرگ برای رسیدن به شاخه های سربار و کاربران می توانند دوباره خود را تیز سختی کربن تیغه های فولادی در صورت لزوم. وزن 2.8 پوند تاج loppers از طریق قطع شاخه های کوچک (کمتر از 3 اینچ در قطر) مانند کره.

The Best Loppers for Pruning Option: Terme Compound Action Anvil Loppers

عکس: amazon.com

2. بهترین ترکیب LOPPERS: تعبیر ابزار سندان Lopper با ترکیب اکشن

برای افزایش نیروی برش اتمام تعبیر ابزار سندان Lopper با ترکیب اکشن که قابلیت ترکیب دنده دو برش دینامیکی یک دستی lopper. وزن کمتر از 4 پوند و با شکوه در 30 اینچ در طول این سندان loppers از ویژگی های تیز و سخت کربن تیغه های فولادی و لاستیک مدتها برای به حداقل رساندن خستگی دست. برش تیغه های تیز با یک سنگ جوش به عنوان مورد نیاز است.

The Best Loppers for Pruning Option: Spear & Jackson Ratchet Anvil Loppers

عکس: amazon.com

3. بهترین ضامن LOPPERS: نیزه & Jackson چرخ ضامن دار سندان Loppers

اگر شما به دنبال برای تشدید عمل در یک جفت از هرس loppers نگاه هیچ بیشتر از نیزه & Jackson چرخ ضامن دار سندان Loppers. در حالی که تشدید مکانیزم باعث می شود آن را آسان تر به تر و تمیز مرده چوب lopper را کربن برش تیغه های فولادی پوشش داده شده است برای کمک به کاهش سایش و مقاومت در برابر جوش. نیزه & Jackson loppers وزن در 4.17 پوند و آلومینیوم دستگیره گسترش از 18 اینچ تا 31.5 اینچ طول بنابراین شما می توانید آنها را تنظیم و با توجه به هرس نیاز دارد. خالی بدون لغزش دسته و کاهش خستگی دست و آن را آسان تر برای گرفتن loppers بصورتی پایدار و محکم.

The Best Loppers for Pruning Option: T-MAI Extendable Anvil Lopper

عکس: amazon.com

4. بهترین تلسکوپی LOPPERS: T-مای تمدید سندان Lopper

هنگامی که شما نیاز به راحتی از اواسط ظهر lopper بسیاری از زمان, اما رسیدن به یک دیگر ابزار برای برخی از هرس شغل در نظر T-مای تمدید سندان Loppers. این loppers' سندان-نوع کربن استیل برش تیغه می تواند دوباره تیز با یک برش سنگ و آن دسته تلسکوپی تنظیم از 27 اینچ تا 40 اینچ برای کسانی که بار شما واقعا نیاز به رسیدن به دور برش یک شاخه. این loppers قابلیت ترکیب اکشن برای دو نیروی برش و T-مای طراحی شده است برای استفاده در مرده شکننده شاخه.

The Best Loppers for Pruning Option: FELCO Pruning Loppers

عکس: amazon.com

5. بهترین طراحی LOPPERS: FELCO هرس Loppers

غیر لغزش آلومینیوم دستگیره دستی-مکانیزم قیچی باغبانی فیلکو هرس Loppers زاویه به سمت داخل کمی اجازه می دهد تا به کاربران برای اعمال نیروی برش در حالی که حفظ یک راحت تر بازو موقعیت. این سندان loppers نسبتا سبک وزن فقط 2.48 وزن و اندازه گیری آنها 24.8 اینچ طولانی آنها را مناسب برای تمام اطراف هرس کارهای. برش تیغه های ساخته شده از با کیفیت بالا کربن فولاد است که شما می توانید دوباره تیز کردن به عنوان مورد نیاز است.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب