بهترین چسب برای پلاستیک

گیر راه درست را با کیفیت چسب فرموله شده برای پلاستیک.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

گیر راه درست را با کیفیت چسب فرموله شده برای پلاستیک.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Glue for Plastic Option

عکس: amazon.com

یک فرمول قطعا همه مناسب نیست وقتی که می آید به چسب برای پروژه های DIY. چسب های شیمیایی طراحی شده برای کار با برخی مواد. چسب چوب به عنوان مثال بزرگ برای نجاری اما نمی تواند موثر در فلز. حتی سوپر چسب—احتمالا خود را به طور پیش فرض گزینه ای برای فقط در مورد هر چیزی—محدودیت های آن به عنوان cyanoacrylate است که مواد تشکیل دهنده فعال آن نمی پایبند به خوبی به سطوح صاف.

سختتر هنوز چسب پلاستیکی تا حد زیادی بستگی به هدف مواد. یک چسب است که با این نسخهها کار به خوبی اتصال پلاستیک به پلاستیک ممکن است یک انتخاب ضعیف به پایبندی پلاستیک به فلز یا چوب است. اکثر DIYers حفظ مجموعه ای از چسب به کار انجام حق اولین بار. خیلی گیر ندهید با استفاده از این محصول اشتباه است. در ادامه برای درک بهتر خواص چسب در بازار و به همین دلیل گزینه های زیر رای به عنوان بهترین برای تمام پلاستیکی خود را مطابق با نیازهای شما.

 1. بهترین کلی: Pratley Powda Bond چسب
 2. نفر دوم: گوریل فوق العاده چسب
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Loctite اپوکسی پنج دقیقه مخلوط فوری
 4. بهترین و پلاستیک به پلاستیک: Testor پارسیان سیمان چسب
 5. بهترین پلاستیکی به لاستیک: گوریل فوق العاده چسب را با قلم مو و نازل برس
 6. بهترین و پلاستیک به فلز: J-B جوش 8272 MarineWeld دریایی اپوکسی
 7. بهترین پلاستیکی به چوب: گوریل 2 قسمت اپوکسی
 8. بهترین برای پلاستیک ABS: Plastruct جوش پلاستیک
The Best Glue for Plastic Option

عکس: amazon.com

انواع چسب برای پلاستیک

قوی چسب طراحی شده برای پلاستیک آمده در انواع مختلفی از جمله cyanoacrylate (چسب) مدل و سیمان و اپوکسی و چند منظوره.

Cyanoacrylate

در حالی که برخی از چسب تکیه بر تبخیر به شکل یک پیوند بین دو اشیاء cyanoacrylate (معمولا شناخته شده به عنوان فوق العاده چسب) با استفاده از پلیمریزاسیون آنیونی به شکل یک پیوند شیمیایی وقتی که می آید در تماس با یونهای هیدروکسیل در آب است.

این اساسا بدان معنی است که فوق العاده چسب تنها نیاز به آب برای پیوند به یک ماده است. پس از تقریبا در هر سطحی دارای حداقل برخی از رطوبت در آن از رطوبت در هوا فوق العاده چسب می تواند به شکل یک پیوند قوی بین تقریبا تمام سطوح. این یک استثنا است سخت و صاف پلاستیک; برای نتایج مطلوب در پروژه های مانند خودرو تعمیرات بدن, استفاده از کاغذ سنباده به scuff پلاستیکی صاف قبل از استفاده از چسب فوق العاده. همچنین نگه داشتن در ذهن است که cyanoacrylate می تواند بی رنگ و یا تنزل آکریلیک بنابراین نمی توان آن را ایده آل برای چسباندن پلکسی گلاس ویندوز برای مثال

مدل سیمان

مدل سیمان متکی بر حلال مانند butanone تولوئن یا لوله در دی کلرو متان (DCM) برای ذوب پلاستیک در نرم افزار و یک پر کننده مانند پلی استایرن و سپس به جوش پلاستیک با هم. این روش از پیوستن به انواع مواد باعث می شود مدل سیمان تنها موثر در پلاستیک. نمي توان آن را با فلز, چوب, سرامیک, سنگ و یا بتن می باشد. به عنوان نام آن پیداست این چسب این است که معمولا استفاده می شود برای پیوستن به قطعات پلاستیکی در حالی که ساخت مدل آن را نیز مورد استفاده قرار گیرد برای اتصال ABS لوله با هم و در لوله کشی با لوله های پی وی سی.

اپوکسی

اپوکسی به طور معمول می آید در دو لوله جداگانه و یا متصل به پیستون بسته به نام تجاری. یک لوله پر شده با رزین با هاردنر. زمانی که این دو در حال تحت فشار قرار دادند از لوله بر روی یک سطح و ترکیب آنها ایجاد یک بسیار قوی و با دوام و مقاوم در برابر آب چسب. Epoxies برای فلز و سرامیک و لاستیک و چوب و پلاستیک خاص.

در حالی که برخی از epoxies فرم فوق العاده قوی اوراق قرضه خود را در فقط پنج دقیقه دیگر می تواند نیاز به بیش از دو ساعت از بستن 12 ساعت زمان خشک شدن و یک تا دو روز تا زمانی که آنها به طور کامل درمان می شود. هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار epoxies بسیار متنوع است و می تواند دیده می شود در بسیاری از صنایع از جمله الکترونیک و دستگاه های پزشکی و هوافضا; DIYers تکیه ضد آب epoxies برای قایق و اسکله تعمیرات.

چند منظوره

چند منظوره چسب—از جمله نجار, چسب, چسب سفید, مدرسه, چسب و چسب چوب—در نظر گرفته شده برای مواد متخلخل مانند چوب و کاغذ و پارچه و سفال و غیر ساختاری چوب اوراق قرضه. آنها موثر نیست برای غیر متخلخل مواد مانند پلاستیک و فلز به دلیل پلی وینیل استات (PVA) ماده فعال متکی تبخیر و یک سطح متخلخل به شکل یک پیوند بین دو جسم. هر چند برای استفاده روزمره چند منظوره چسب ممکن است نیاز به بستن در محل تا یک ساعت پس از آب تبخیر می تواند از چسب ترک پلی وینیل استات پشت به شکل یک پیوند. پخت کامل طول می کشد بین 18-24 ساعت.

راهنمایی برای خرید بهترین چسب برای پلاستیک

هنگامی که برای خرید یک چسب است که با این نسخهها کار به خوبی با پلاستیک برای اولین بار در نظر مادی هدف. تولید کننده توصیه های روی برچسب را نشان می دهد سطوح یک چسب مناسب و ارائه دستورالعمل در مورد چگونه به بهترین استفاده از چسب. برای بهترین نتایج, دنبال, تولید کننده توصیه.

همچنین نگه داشتن در ذهن که دامنه این پروژه باید دیکته کیفیت چسب است که شما با استفاده از. در کل به عنوان یک چسب افزایش قدرت می شود و تخصصی تر برای استفاده های خاص خود را با کیفیت و قیمت هر دو افزایش می دهد. این به این معنا نیست که ساده تعمیرات مانند چسب شکسته چمن صندلی عقب هم باید با استفاده از با کیفیت پایین, چسب, اما این به آن معنا است که پروژه های پیچیده که هزینه یک معامله خوب از زمان و پول است. چسبندگی لوله های پی وی سی به تازگی به پایان رسید, حمام,, مثلا, شایسته با کیفیت بالا و چسب.

نگه داشتن این سه امتیاز در ذهن در هنگام ارزیابی و با استفاده از هر نوع چسب برای پلاستیک:

 • تعیین مواد شما را با کار مناسب برای اطمینان از انتخاب.
 • سازنده دنبال توصیه های برای بهترین نتایج.
 • همیشه در تلاش برای استفاده از یک چسب قابل اعتماد برای نتایج طولانی مدت. هنگامی که کار بر روی آیتم های گران قیمت مانند تعمیر یک کامپیوتر و یا ساخت یک نوار زیرزمین و سرمایه گذاری و بالاتر-کیفیت چسب به جای رسیدن که برای چند منظوره چسب سفید شما ممکن است در دست دارند.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین چسب برای همه پروژه های پلاستیکی.

The Best Glue for Plastic Option: Pratley Powda Bond Adhesive

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Pratley Powda Bond چسب

این Pratley Powda Bond چسب با استفاده از ترکیبی از پر کردن پودر است که یک چوب مصالح و سنگین cyanoacrylate یا سوپر چسب به شکل قدرتمند پیوند است که می تواند sanded در زمینه حفر شنود و نقاشی شده بدون از دست دادن تمامیت ساختاری خود را. آن اوراق قرضه به پلاستیک از جمله ABS و پی وی سی و پلی استایرن و همچنین رزین فایبر گلاس فلزات لاستیک سرامیک و بتن و شیشه در عرض یک دقیقه تمام مایع جذب می شود.

شامل پرکن پودر استفاده می شود برای تعمیر سوراخ یا شکاف بین اشیاء به عنوان زمانی که یک قطعه از جسم از دست رفته است. ترکیبی از چسب و پودر قرار داده شده است به سوراخ و یا با دقت اعمال شده در یک شکاف برای ایجاد یک جامد چسب پیوند است که همچنین پر کردن شکاف یا سوراخ. پودر می آید در سیاه و سفید و یا سفید اما می توان مخلوط برای یک فلز خاکستری ظاهر. به عنوان پرکننده این چسب می تواند مورد استفاده در قطعات خودرو الکتریکی سوئیچ کنترل از راه دور, ابزار, استخر پمپ سوپاپ و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر. اگر شما نمی نیاز به پودر برای پر کردن سنگین cyanoacrylate با این نسخهها کار به عنوان یک قدرتمند چسب خود را در آن.

The Best Glue for Plastic Option: Gorilla Super Glue

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: گوریل فوق العاده چسب

یکی از بهترین گزینه های چسب به صورت مشترک پروژه های DIY مانند تعمیرات جزئی به لوازم و یا برای آب بندی و سوراخ های کوچک در باغ شلنگ گوریل فوق العاده چسب با استفاده از ذرات لاستیک برای ایجاد یک ضربه-مقاوم در برابر اوراق قرضه است که فوق العاده قوی است. این واکنش با مولکول های آب برای ایجاد یک پیوند شیمیایی موثر برای پیوستن به لاستیک و چرم و فلز و چوب و کاغذ و سرامیک و پلاستیک (به جز پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن) هر چند سطوح صاف باید سمباده برای بهترین نتیجه.

گوریل فوق العاده چسب اوراق قرضه در عرض یک دقیقه از برنامه به صورت نور دست زدن اما بعد از پنج دقیقه قطعات دیگر خواهد بود repositionable تجربه—بنابراین مطمئن شوید که هر دو سطوح راست جایی که آنها باید باشد. کامل درمان زمان 24 ساعت است.

The Best Glue for Plastic Option: Loctite Epoxy Five-Minute Instant Mix

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Loctite اپوکسی پنج دقیقه مخلوط فوری

Loctite اپوکسی پنج دقیقه فوری مخلوط با این نسخهها کار بر روی فلز, شیشه, سرامیک, چوب, بسیاری از صلب پلاستیک, چین, کاشی, شیشه و بتن و سنگ. این مقدار چسب انجام می دهد و همچنین قیمت بالاتر محصولات برای طیف گسترده ای از پروژه ها مانند شکاف پیوند سطح تعمیرات و لمینیت. این آسان برای استفاده به لطف خود مخلوط کردن سرنگ و فشار یک واحد متصل پیستون به ترکیب رزین و هاردنر قبل از برنامه.

پس از مخلوط رزین و هاردنر مجموعه در پنج دقیقه, بنابراین مطمئن شوید که به آن اعمال می شود بلافاصله. در نتیجه بالا-استحکام پیوند است که آب و هوا-آب-و حلال مقاوم در برابر. پس از 24 ساعت به طور کامل درمان اپوکسی می توان رنگ و سمباده بدون از دست دادن استحکام کششی.

The Best Glue for Plastic Option: Testor Corp Cement Glue

عکس: amazon.com

4. بهترین و پلاستیک به پلاستیک: Testor پارسیان سیمان چسب

هیچ چیز ضربان مدل کیفیت سیمان برای پیوستن به ABS پلاستیک یا پلی استایرن پلاستیک و Testor پارسیان سیمان Gluemakes این کار حتی ساده تر به لطف چند دقیق راهنمایی که برای اطمینان از دقیق نرم افزار. تولوئن ذوب پلاستیک در نرم افزار و پلی استایرن جوش پلاستیک اشیاء با هم یک بار تولوئن واکنش به پایان می رسد. این مجموعه در یک دقیقه از برنامه اما شروع واکنش در تماس با ما: حتما به محل قطعه به درستی برای جلوگیری از مشخصه ذوب پلاستیک در اطراف چسب منطقه است. توجه داشته باشید: همیشه استفاده در یک منطقه به خوبی تهویه با توجه به سیمان را قوی بوی شیمیایی.

The Best Glue for Plastic Option: Gorilla Super Glue With Brush and Nozzle Applicator

عکس: amazon.com

5. بهترین پلاستیکی به لاستیک: گوریل فوق العاده چسب را با قلم مو و نازل برس

لاستیک است که به چالش کشیدن به چسب به دلیل آن طناب که تمایل به شکستن اوراق قرضه تشکیل شده توسط چسب. گوریل فوق العاده چسب را با قلم مو و نازل برس که مشکل را حل میکند با تشکر از لاستیک ذرات درون cyanoacrylate چسب برای افزایش مقاومت و دوام و انعطاف پذیری.

فوق العاده چسب همچنین با این نسخهها کار با اکثر پلاستیک و چرم و فلز و چوب و کاغذ و سرامیک. به علاوه یک به خوبی طراحی شده با قلم مو و نازل اجازه می دهد تا برای آسان و دقیق نرم افزار. قبل از استفاده اطمینان حاصل شود که هر دو سطوح آماده شده با توجه به نیاز پروژه و که آنها را به درستی تراز وسط قرار دارد. چسب را فراهم می کند یک پیوند قوی در عرض یک دقیقه از برنامه و یک بار مجموعه ای از اشیاء را نمی توان تنظیم کرد.

The Best Glue for Plastic Option: J-B Weld 8272 MarineWeld Marine Epoxy

عکس: amazon.com

6. بهترین و پلاستیک به فلز: J-B جوش 8272 MarineWeld دریایی اپوکسی

لفظ! ضد آب J-B جوش 8272 MarineWeld دریایی اپوکسی می تواند طراحی شده برای تعمیر قایق, رفع حوض قطعات و یا چفت و بست فلزی سخت افزار در مارینا. این است که مقاوم در برابر حرارت تا 550 درجه فارنهایت و دارای مقاومت کششی 5,020 PSI به این معنی که این امر نیاز به 5,020 پوند نیروی جدا اشیاء دو بسته با استفاده از این چسب. می توان آن را با استفاده از آلومینیوم و شیشه و فلز و پلاستیک و کامپوزیت و چوب. این دو لوله اپوکسی که می آید آماده به مخلوط در یک نسبت 1:1.

اپوکسی طول می کشد بین چهار تا شش ساعت برای تنظیم. این به شما می دهد یک دوره طولانی از تنظیم به اطمینان حاصل شود که چسب و مواد مجموعه, درست است, اما آن را به بهترین گیره قطعات در محل هنگامی که شما یک موقعیت مناسب. به درمان کامل زمان بین 16-24 ساعت و هنگامی که درمان آن را می توان شنود گذاشته ظ سمباده تولیدات و حفر شده است.

The Best Glue for Plastic Option: Gorilla 2 Part Epoxy

عکس: amazon.com

7. بهترین پلاستیکی به چوب: گوریل 2 قسمت اپوکسی

گوریل 2 قسمت اپوکسی مفید است برای پر کردن شکاف تعمیر خارجی جانبداری و یا چسب پلاستیک, چوب, فلز, سفال, آجر, سنگ, بتن و شیشه و فوم. می آید در دو سرنگ شکل است که با استفاده از یک ترکیب پیستون به فشار رزین و هاردنر را از طریق همان نقطه است. پس از مخلوط اپوکسی مجموعه در پنج دقیقه به شما اجازه می دهد زمان برای اطمینان از قرار دادن مناسب قبل از دائمی می گردد. اپوکسی است که مقاوم در برابر آب (هر چند نه ضد آب) بنابراین آن را می توانید نگه دارید تا نسبتا به خوبی استفاده می شود که در هوای موارد. آن را 24 ساعت طول می کشد به طور کامل درمان به طور کامل روشن, بی عیب پایان برساند.

The Best Glue for Plastic Option: Plastruct Plastic Weld

عکس: amazon.com

8. بهترین برای پلاستیک ABS: Plastruct جوش پلاستیک

این درخواست پلاستیکی سیمان با شامل قلم مو و به طور دائم پیوند ABS به وبوتیریت, استایرن اکریلیک پلکسی گلاس و بسیاری از دیگر انواع پلاستیک. این عمل با ذوب شدن سطح ماده هدف و با استفاده از پلی استایرن به polymerize دو شی به یک پیوند ساختار تقریبا با همان قدرت به عنوان مواد اصلی است. Plastruct پلاستیکی سیمان مناسب برای مدل های تعمیرات جزئی پلاستیکی خودرو بخش تعمیرات و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر. احتیاط: دود از این پلاستیکی سیمان در حال اشتعال و خطرناک به ریه های خود را به طوری که تنها با استفاده از در یک منطقه به خوبی تهویه با ماسک.

سوالات متداول در مورد جدید خود پلاستیکی چسب

برای بهترین نتایج از آن عاقلانه به طور کامل درک چگونه به درستی استفاده از چسب طراحی شده برای اتصال پلاستیک. پیدا کردن پاسخ به برخی از رایج ترین سوالات در مورد این چسب در زیر:

س: چه تفاوت بین پلاستیک و چسب و چسب فوق العاده?

پلاستیک چسب یک گروه وسیع تری از چسب که فوق العاده چسب (cyanoacrylate) متعلق به دلیل توانایی خود را برای پیوند با برخی از پلاستیک. Epoxies مدل سیمان و چند منظوره چسب (پلی وینیل استات) نیز می تواند در نظر گرفته پلاستیک چسب.

Q. آیا گوریل چسب کار در پلاستیک ؟

با توجه به تولید گوریل چسب کار می کنند به خوبی با بسیاری از انواع پلاستیک, اما آن را توصیه نمی با استفاده از پلی پروپیلن یا پلی اتیلن پلاستیک یا لاستیک است که نفت بالا یا روان محتوا. شرکت می کند را به محصولات خاص برای این نوع از مواد ،

س: چه باید بکنم اگر من پلاستیک چسب در دست من?

اگر شما پلاستیکی و چسب را در دستان خود آنها را خیس خوردن در آب گرم و ماساژ پوست به سعی کنید به پاک کردن چسب. اگر این نتواند اعمال استون (nail polish remover) به حذف چسب مطمئن شوید به خوبی شستشو پس از استفاده و اعمال لوسیون به عنوان استون است که خشک شدن پوست.

Q. آیا پلاستیکی چسب امن برای کودکان اسباب بازی ؟

ترین چسب برخی از درجه سمیت بنابراین نه یک انتخاب عالی برای ساخت و یا تعمیر چیزهایی که کودکان بازی با توجه به تمایل خود را به مکیدن یا جویدن اسباب بازی. این اثرات می تواند طیف وسیعی از خفیف معده درد به مسمومیت و حتی پس از چسب خشک شده است به عنوان بیت های کمی می توانند در طول استفاده معمولی. برخی از چسب تولید کنندگان غیر سمی فرمول که مطرح نیست همان خطر است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب