بهترین ورود ابزار برای برش چوب

صرفه جویی در زمان و نیروی کار چوب سفت برای یک شومینه یا اجاق گاز با ورود شکاف برای کار خود را سبک و بودجه.Bob

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

صرفه جویی در زمان و نیروی کار چوب سفت برای یک شومینه یا اجاق گاز با ورود شکاف برای کار خود را سبک و بودجه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Log Splitter Option

عکس: amazon.com

پیچش یا حلقه زنی در کنار یک آتش آمیزش ممکن است آرامش اما بسته به جایی که شما زندگی می کنند, شما می توانید پرداخت تا 400 دلار برای یک طناب (4-پا-با-4-پا-با-8-پا پشته) از تقسیم و چاشنی هیزم. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم سعی کنید برای صرفه جویی در پول عمده سفت خود را چوب.

مشکل این است که خسته کننده کار فشرده روند نوسانی تبر صدمه دیده می تواند خود را در دست و شانه و گردن و پشت. راه حل است ؟ ورود شکاف! در حالی که شما هنوز هم باید برای سقوط درخت و قطع آن را به سیاهههای مربوط با اره برقی, ورود شکاف طول می کشد مراقبت از کار سخت از ایجاد قطعات کوچکتر است که کاملا مناسب به یک مجمر. نگه داشتن خواندن برای یادگیری بیشتر در مورد این ابزار مفید و برای پیدا کردن همین دلیل یکی از موارد زیر شش مدل ممکن است بهترین ورود شکاف برای شما.

  1. بهترین کلی: نیروگاه XM-380 برقی هیدرولیک ورود Splitter
  2. نفر دوم: ون 56207 6.5 تن برقی ورود Splitter
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Southland, هوای آزاد, SELS60 6 تن برقی Splitter
  4. بهترین برقی: رئیس صنعتی ES7T20 برقی ورود Splitter
  5. بهترین گاز: قهرمان قدرت تجهیزات 27 تن 224cc ورود Splitter
  6. بهترین دستی: کيندلينگ ترقه هیزم Splitter
The Best Log Splitter Option

عکس: amazon.com

انواع نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم

ورود نفاق سنگین هستند ابزار است که به طور معمول اجرا در هیدرولیک: هیدرولیک سیال توسط پمپ از طریق یک استوانه برای ایجاد فشار به اندازه کافی به نیروی زیادی نوار فولادی—به نام رم به پایان ورود به سیستم و باعث آن را به تقسیم به نیمه یا چهارم بسته به نوع تیغه های فولادی استفاده می شود. بر خلاف دستی نوسانی تبر که با استفاده از زور و تاثیر به تقسیم ورود به سیستم ورود به سیستم با استفاده از شکاف ثابت و حتی فشار باعث سیاهههای مربوط به تقسیم به آرامی و به طور مداوم. ورود نفاق آمده در دو پایه پیکربندی انواع افقی و عمودی هر کدام مزایای خاص خود را دارد و ملاحظات.

افقی نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم

این نوع شکاف ویژگی های افقی تخت یا گهواره بر روی آن ورود قرار داده شده است. با استفاده از یک جراحی ram, شکاف هل ورود به تیز تیغه های فولادی در انتهای دیگر به تقسیم ورود درازا. رایج ترین نوع ورود شکاف و یکی از ساده ترین کار آن را به طور کلی کافی برای تقسیم متوسط و کوچکتر سیاهههای مربوط به 12 اینچ در قطر. اگر شما تقسیم یک مقدار بزرگتر سیاهههای مربوط, می توان آن را دشوار است به بالابر و موقعیت آنها را در گهواره از یک شکاف افقی.

عمودی نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم

عمودی ابزار ارائه یک مزیت متمایز بیش از افقی ابزار برای تقسیم سنگین سیاهههای مربوط. با یک شکاف عمودی همه شما باید انجام دهید این است که رول ورود به شکاف و سپس نوک آن را بر روی یک تخت فولاد است که نشسته است در سطح زمین. در یک عمودی شکاف های تیز تیغه بخشی از حافظه خود را. زمانی که رم فعال تیغه آن مجبور است به پایان ورود تقسیم آن از هم جدا است. به عنوان تیز ram تجزیه ورود قطعات سقوط به طرف زیادی باقی مانده بیت می تواند قرار گیرند و بر پایه استیل برای بیشتر تقسیم شده است.

افقی/عمودی نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم

یک دسته کوچک موسیقی جاز افقی/عمودی شکاف ارائه می دهد بهترین از هر دو جهان به دلیل آن را می توان به تقسیم سیاهههای مربوط از تمام اندازه ها از آنهایی که کوچک به بزرگ و سنگین هستند. این نوع از دسته کوچک موسیقی جاز شکاف کمی متفاوت است از افقی-فقط شکاف در است که تیز تیغه های فولادی قرار است در رم, فقط به عنوان آن را در یک عمودی-تنها شکاف.

چه به نظر در هنگام خرید وارد شکاف

عوامل زیر باید به بازی می آیند زمانی که تعیین بهترین ورود شکاف برای نیازهای شما—شرط می بندم آن را در مقیاس بزرگ ابزار قدرت یا مدل دستی است. دستی نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم نیاز به برخی از کار اما نه تا آنجا که با استفاده از تبر.

منبع قدرت

بسیاری از ورود به سیستم ابزار کار بر روی گاز و یا برق.

تناژ

یکی از اولین چیزهایی که شما متوجه خواهید شد هنگامی که شما شروع به خرید برای ورود نفاق—اغلب در نام این محصول است—کلمه "تن" مانند "6-تن" یا "20 تن است." تناژ میزان قدرت این شکاف با استفاده از به زور رم. بالاتر تناژ بیشتر قدرتمند شکاف اما از آنجا که هیچ دستورالعمل های صنعت که تنظیم کنندگان تعیین تناژ شما هیچ تضمینی وجود ندارد که 10 تن شکاف از یک تولید کننده ارائه خواهد شد همان به عنوان یک نیروی 10 تن شکاف از یکی دیگر از نام تجاری. این است که در آن تحقیقات در می آید: آن را حیاتی برای خواندن نظرات به یاد بگیرند که آیا یک شکاف زندگی می کند تا به آن آگهی تناژ.

اطلاعات زیر را به شما یک ایده کلی از چه مقدار تناژ شما نیاز به یک ورود شکاف بسته به ورود قطر و چوب سختی است. چوب سختی است امتیاز در Janka مقیاس و سیاهههای مربوط ساخته شده از چوب سخت تر سخت تر تقسیم می شود.

برای سیاهههای مربوط به حدود:

زمان چرخه

همچنین به نام "بازگشت زمان چرخه" این مقدار زمان طول می کشد تا ورود شکاف به طور کامل گسترش ram, و جمع آن بازگشت به موقعیت شروع. اکثر نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم از ویژگی های 10 - 20 ثانیه زمان چرخه. نگه داشتن در ذهن است که حتی در همان ماشین زمان چرخه متفاوت است و بر اساس چوب سختی و اینکه آیا سیاهههای مربوط که شامل بسیاری از گره ها به دلیل گره سخت تر از سایر نقاط وارد شوید. برای حرفه ای هیزم تولید سریع تر زمان چرخه به معنی آنها می توانید سیاهههای مربوط به تقسیم در زمان کمتر اما به طور متوسط برای کسی که نیست در عجله کندتر زمان چرخه ممکن است قابل قبول است.

خودرو بازگشت

در بسیاری از ورود به سیستم ابزار شما نیاز به کشیدن یک اهرم و آن را پایین نگه دارید به گسترش ram, و سپس یک دوم اهرم و در ادامه به نگه داشتن آن را به عقب می رم. در حالی که بسیاری از DIYers این را به عنوان یک راه قابل قبول برای تقسیم چوب روند سریع تر می رود اگر ورود شکاف خودرو بازگشت. با خودکار-بازگشت از ویژگی های موقعیت شما یک ورود افسرده یک اهرم و هنگامی که شما آزادی اهرم رم را برمی گرداند به آن کردهاند موقعیت وجود دارد هیچ اهرم های اضافی به پایین نگه دارید. این اجازه می دهد تا کاربر را به سرعت حذف قسمتی از ورود به سیستم و موقعیت جدید در ماشین در حالی که رم این است که جمع آن به موقعیت شروع.

عملیات دو دست

دو دست ورود شکاف آثار دستی—آن را هنوز هم با استفاده از هیدرولیک, اما نمی باشد طراحی شده توسط گاز یا برق است. به جای آن می آید با دو دسته کاربر پمپ های عقب و جلو به نیروی هیدرولیک مایع به داخل سیلندر به کار رم. در حالی که این نیاز به برخی از گریس آرنج آن را هنوز هم کار بسیار کمتر از نوسانی تبر به تقسیم سیاهههای مربوط.

چکش ورود Splitter

دوم نوع دستی ورود شکاف ویژگی های یک شکاف تیغه است که چهره رو به بالا در مرکز آهن دارنده را که یک ورود به سیستم (در حدود 5 اینچ در قطر) قرار گرفته است. کاربر پس از آن بازدید از ورود به سیستم با یک چکش یا پتک به درایو آن را به سمت پایین طول تیغه تقسیم ورود دو. این شکاف باید معمولا پیچ را به یک سطح محکم به نگه داشتن آن را از حرکت که قابل ورود با چکش.

قابل حمل

اکثر DIY-مناسب ورود نفاق از ویژگی های دو چرخ است که در مفید آمده است هنگامی که در حال حرکت شکاف از یک نقطه به نقطه دیگر—فقط بلند مخالف و فشار مانند یک چرخ دستی. بزرگتر تجاری-نوع نفاق اغلب ساخته شده بر روی یک تریلر پایه است که می تواند متصل به پشت یک وانت کامیون و تریلر به جنگل برای تقسیم سیاهههای مربوط بر روی سایت.

گارانتی

انتظار جدید خود را ورود به سیستم شکاف آمده با استاندارد یکی - دو سال گارانتی. شما اغلب می توانید خرید ضمانت برای 35 دلار به 100 دلار بسته به هزینه از شکاف.

ما تراکم بالا

با این ویژگی های کلیدی و نکات خرید در ذهن اتمام شش نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم زیر انتخاب شده برای عملکرد و کیفیت و قیمت و رضایت مشتری است.

1. بهترین کلی: نیروگاه XM-380 برقی هیدرولیک ورود Splitter

نیاز به تقسیم بسیاری از سیاهههای مربوط در یک لحظه ؟ تعداد نیروگاه 7 تن ورود شکاف سریع 11-دوم چرخه. به عنوان یک احتیاط ایمنی شکاف می آید با دو دست اهرم است که باید هر دو افسرده منظور از ram به تقسیم ورود اما به عنوان به زودی به عنوان شما را در دست های خود را خاموش اهرم رم آغاز می شود بازگشت به خود را پس گرفت و موقعیت بنابراین شما می توانید با استفاده از هر دو دست را به سرعت بار دیگر وارد شوید.

افقی نیروگاه ورود شکاف را می توان بر روی زمین و یا استفاده از یک میز کار محکم و چون برق آن را نمی خواهد تولید دود. آن را ویژگی های دو چرخ برای حمل آسان و آن را همراه با یک سال گارانتی (اضافی دو و سه سال تمدید ضمانت نامه ها برای خرید در دسترس از طریق آمازون تمدید چمن-باغ طرح حفاظت).

2. نفر دوم: ون 56207 6.5 تن برقی ورود Splitter

تولید 13000 پوند از ورود به سیستم تقسیم نیروی با ون 6.5 تن, ورود شکاف. این افقی برقی, ورود شکاف شامل 34 اینچ صفحه نمایش ایستاده برای تقسیم سیاهههای مربوط در سطح کمر و یا شما می توانید آن را بر روی زمین به بارگذاری بزرگ سیاهههای مربوط به مهد آسان تر است. مهد امکانات بالا "بال" برای حفظ سیاهههای مربوط پایدار و کاهش خطر ورود نورد.

از آنجا که آن را نمی خواهد تولید دود را ون ورود شکاف را می توان در یک گاراژ یا کارگاه و یا با سنگین فرمت بند ناف برای حیاط خلوت عملیات. ون ویژگی های 20 ثانیه زمان چرخه و مناسب برای تقسیم سیاهههای مربوط به 10 اینچ در قطر. خود را به شکل گوه سر انشعابات سیاهههای مربوط به دو نیمه که پس از آن می تواند قرار گیرند در گهواره برای تقسیم به چهارم. ورود شکاف حمایت دو سال گارانتی و اضافی دو و سه سال ضمانت در دسترس هستند.

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Southland, هوای آزاد, SELS60 6 تن برقی Splitter

سرمایه گذاری فروتنی و شما نمی خواهد رنج می برند هر بیشتر به درد بازوها و شانه ها از نوسانی تبر. الکتریکی, Southland, هوای آزاد, قدرت 6-تن ورود شکاف انشعابات 8 - تا 10-inch سیاهههای مربوط و بسته به سختی در فقط 18 ثانیه در هر چرخه. این برقی افقی مدل نمی ایجاد دود یا تولید بیش از حد سر و صدا. شکاف استوار بر روی زمین و یا می توان در بالای یک میز کار محکم. این ویژگی های بزرگ 7-اینچی چرخ برای حمل و راهنمایی درست برای ذخیره سازی منظمی در امتداد یک دیوار. ورود شکاف همراه با دو سال گارانتی برای نقص و اضافی دو و سه سال تمدید ضمانت نامه در دسترس هستند تحت آمازون تمدید چمن و باغ طرح حفاظت (فروش جداگانه).

4. بهترین خودرو-بازگشت: رئیس صنعتی ES7T20 برقی ورود Splitter

صرف زمان کمتر تقسیم هیزم با رئیس 7 تن ورود شکاف خودکار بازگشت از ویژگی های. به عنوان به زودی به عنوان شما آزاد اهرم رم بازگشت به خود را پس گرفت و موقعیت اجازه دادن به شما به سرعت روشن دور تقسیم ورود و جایگزینی آن با یکی دیگر. رئیس انشعابات سیاهههای مربوط به 10 اینچ در قطر و ویژگی های یک 14-دوم چرخه زمان است.

این افقی ورود شکاف استفاده می شود بر روی زمین و یا بر روی یک میز کار محکم و این عمل از طریق یک استاندارد خانواده پریز برق. آن می آید با دو چرخ برای حرکت آسان و unscrewing اهرم برای رم دستگاه می توان نوک عمودی برای فشرده سازی. ورود شکاف همراه با دو سال گارانتی محدود و آمازون ارائه می دهد اضافی در دو - سه سال ضمانت برای خرید.

5. بهترین گاز: قهرمان قدرت تجهیزات 27 تن 224cc ورود Splitter

سلام هیزم! گاز انتخاب شده در این لیست است که طراحی شده برای سنگین ورود تقسیم شده است. این پسر بد می آید با خود تریلر شامل 16 اینچ جاده-سازگار با لاستیک و طراحی شده است به یدک کشیده می شود پشت یک خودرو که مجهز به دو گیر. بکسل سرعت محدود به 45 مایل در ساعت (محلی خود را بررسی کنید کلانتر قبل از بکسل در بزرگراه).

طراحی شده با جدی چوب-شکاف در ذهن قهرمان 25 تن گاز ورود شکاف انشعابات سیاهههای مربوط به 12 اینچ در قطر و تبدیل از حالت افقی به عمودی بنابراین شما می توانید هر رول سنگین تر سیاهههای مربوط بر روی پایه صفحه و یا استفاده از حالت افقی برای کوچکتر سیاهههای مربوط. آن را ویژگی های سریع 11-دوم تقسیم چرخه در علاوه بر این به طور خودکار بازگشت به تسریع این کار است. قهرمان شکاف همراه با دو سال گارانتی و آمازون ارائه می دهد اختیاری دو یا سه سال تمدید ضمانت نامه (فروش جداگانه).

6. بهترین دستی: کيندلينگ ترقه هیزم Splitter

اگر شما از ذهن نیست یک دستی رویکرد اما امید به افزایش سرعت و کاهش نیروی کار در حالی که سفت کوچکتر سیاهههای مربوط (تا 6 اینچ در قطر) کیندلینگ دستی ترقه هیزم شکاف است که فقط بلیط. این کتابچه دارای شکاف سیاهههای مربوط در محل در حالی که شما آنها را با ضربه های چکش یا پتک—هیچ تبر لازم است. کیندلینگ شکاف طراحی شده است که پیچ و مهره ای سنگین هیئت مدیره و یا حتی به مرکز محکم تنه درخت بنابراین آن را نمی خواهد حرکت و یا تغییر در حالی که در حال استفاده است. ورود به سیستم است و سپس به دایره جراحی دارنده و کاربر از آن بازدید بصورتی پایدار و محکم رانندگی, ورود به سیستم رو به پایین بر روی جراحی تقسیم گوه. این به طور کامل دستی شکاف نمی کند و نیاز به تعمیر و نگهداری سوخت و یا برق و پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر نقطه. آن را همراه با پنج سال گارانتی محدود و تمدید ضمانت نامه در دسترس هستند از طریق آمازون برای هزینه های اضافی.

سوالات متداول در مورد ورود خود را Splitter

مهم نیست که چگونه اغلب شما ریز ریز کردن چوب بهترین نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم کاهش زمان و نیروی کار از تقسیم سیاهههای مربوط.

Q. چگونه وارد شکاف کار می کند ؟

بهترین ورود شکاف آثار یا به زور هل دادن ورود به یک تیغه تیز و یا با فشار دادن یک تیغه تیز در پایان یک جراحی رم را به ورود به تقسیم آن از هم جدا است. اکثر نفاق انداز ورود به سیستم ورود به سیستم مجهز هستند هیدرولیک اما چند دستی یا طراحی شده توسط انرژی جنبشی.

س: چقدر قدرت می کند من ورود شکاف نیاز دارید ؟

ضخیم تر و متراکم تر سیاهههای مربوط به نیاز به ورود به سیستم ابزار با قدرت بیشتری مورد نیاز است برای نازک تر سیاهههای مربوط و یا سوزنی برگان مانند سرو و کاج. 4-تن شکاف دسته سیاهههای مربوط به 6 اینچ در قطر اما عظیم 24 اینچ در قطر تنه درخت نیاز به 20 تن شکاف.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب