بهترین چراغ نوار نور برای طراحی داخلی

روشن کردن فضاهای مورد علاقه خود را در صفحه اصلی با نوار LED که نصب آسان و کاربردی و زیبا و دل انگیز.BobVila.c

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

روشن کردن فضاهای مورد علاقه خود را در صفحه اصلی با نوار LED که نصب آسان و کاربردی و زیبا و دل انگیز.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best LED Light Strips Options

عکس: depositphotos.com

یک نوار نور LED است که یک مدار با سطح نصب شده دیودهای نور (SMD Led) است که به درخشش گرم برای هر اتاق. این نوار همچنین شناخته شده به عنوان چراغ نوار یا روبان چراغ و معمولا باید یک پشتوانه چسب برای نصب و راه اندازی آسان.

بهترین نوار نور LED استفاده می شود برای بسیاری از های مختلف طراحی داخلی پروژه از جمله احتیاج روشنایی نور پس زمینه تلویزیون یا روشنایی آشپزخانه کانتر با زیر کابینتی. به رهبری نور نوار زیر هستند برخی از بهترین در دسته بندی های مربوطه انتخاب شده برای کیفیت و قابلیت و جذاب طراحی شده است.

  1. بهترین کلی: Govee 32.8 فوت هوشمند به رهبری نور نوار
  2. نفر دوم: Nexillumi 50Ft نوار چراغ
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: لو نوار LED نور سفید
  4. تلویزیون نور پس زمینه انتخاب کنید: PANGTON ویلا نوار چراغ
  5. فعال حرکت انتخاب کنید: Cotanic 70 LED گنجه نور
  6. رنگارنگ انتخاب کنید: Govee LED چراغ نوار Dreamcolor
  7. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: WenTop LED چراغ نوار کیت
Best LED Light Strips Options

عکس: depositphotos.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید چراغ نوار نور

قبل از خرید یک نوار نور LED نگه داشتن این عوامل در ذهن برای اطمینان از انتخاب خود را ملاقات و یا بیش از انتظارات خود را برای کاربرد مورد نظر.

محل استفاده

آن را ضروری است به تعیین که در آن شما نصب خواهد کرد خود را به رهبری نور نوار قبل از تصمیم گیری که محصول شما استفاده خواهد شد. برخی از طرح های دیدار با مقاصد خاص مانند مرحله روشنایی یا تلویزیون نور پس زمینه. به دلیل این تخصص آنها متفاوت از متوسط به رهبری نور نوار. برای مثال یک محصول در نظر گرفته شده برای نور پس زمینه تلویزیون ممکن است با چهار قبل از برش قطعات و تلویزیون-خاص همگام سازی گزینه های که تغییر رنگ به تقلید از رنگ بر روی صفحه نمایش.

مکان دیگر ملاحظات آب-مقاومت در برابر پاسیو استفاده از دیمر سازگاری برای اتاق خواب چراغ نوار نور یا motion-sensing نوار LED برای سالن حمام یا پلکان. حتی بیشتر generic محل نصب مانند یک دیوار یا سقف حکم برخی از در نظر گرفتن قبل از خرید بنابراین شما پایان ندارد تا با یک محصول فوق تخصص است که به معنای برای که در آن شما قصد دارید به جای آن است.

ظهر

نوار نور در انواع طول از یک پا به 32 پا به طور متوسط بسته به روشنایی و هدف. چراغ نوار نور در نظر گرفته شده برای تلویزیون نور پس زمینه و یا استفاده از پله ها تمایل به کوتاه تر برای راحت تر نصب و راه اندازی.

کم روشنایی چراغ نوار نور می تواند تا 32 متر طول با 300 چراغ های LED. شفافیت بالا چراغ نوار نور را به همان تعداد از ماژول LED, اما تنها اندازه گیری تا 16 فوت طول. بیشتر انعطاف پذیر نوار نور را قطع می توان با استفاده از قیچی برای کوتاه کردن اگر لازم است. و یا اگر شما نیاز به دیگر چراغ نوار شما می توانید اتصال قطعات به دلخواه مورد نظر خود را ظهر.

انعطاف پذیری

ترین نوار نور از ویژگی های انعطاف پذیر مدار هیئت مدیره به خم شدن در اطراف گوشه و یا اجرای بیش از سطوح منحنی. برخی از چراغ نوار نور آنقدر انعطاف پذیر شما می توانید خم شدن آنها تا 90 درجه بدون آسیب رساندن به مدار هیئت مدیره.

اما به عنوان قدرت نور چراغ نوار را افزایش می دهد انعطاف پذیری کاهش می یابد با برخی از نوار نور به طور کامل سفت و سخت در طراحی. این انعطاف ناپذیر محصولات تمایل به کوتاه تر گاهی اوقات تنها یک پا در طول و به طور قابل توجهی روشن تر از نور متوسط ، آنها همچنین می توانید از ویژگی های motion-sensing تکنولوژی ساخت آنها را ایده آل برای نورپردازی پله ها.

روشنایی

روشنایی نور چراغ نوار اندازه گیری لومن در هر متر مربع و یا LM و دیکته شده توسط چگالی چراغ های LED در یک متر.

روشنایی را می توان به چالش کشیدن برای کشف کردن را در خود و برخی از تولید کنندگان را شامل نمی شود این اطلاعات است. با توجه به تراکم LED شما می توانید پیدا کردن میانگین روشنایی از نور ، میانگین نوار نور آمده در دو تراکم: استاندارد تراکم (SD) از 30 Led در هر متر (9.1 Led/پا) یا چگالی بالا (HD) از 60 Led در هر متر (18.3 Led/پا).

  • استاندارد تراکم (SD) نوار نور تولید به طور متوسط 540 LM و نیاز به 27 وات قدرت. آنها را اجرا کنید تا به 32.8 فوت است.
  • چگالی بالا (HD) نوار نور ارائه به طور متوسط 1080 LM و نیاز به 40 وات قدرت با حداکثر طول 16.4 ،

رنگ و دمای رنگ

رنگ یک نوار نور بسیار مهم است به خاطر داشته باشید. برخی از نوار نور آمده تنها در یک رنگ در حالی که دیگران می تواند انتخاب رنگ که در محدوده میلیون ها نفر. رنگ گزینه ای که شما انتخاب می کنید کاملا بستگی به ترجیح شخصی شما.

درجه حرارت رنگ, اندازه گیری در درجه کلوین (K) و توضیح می دهد که چگونه گرم یا سرد نور و رنگ به نظر می رسد. نرم و تاب بودن از میانگین لامپ های رشته ای لامپ سرد دمای 2,700 K در حالی که نور روز طبیعی است بسیار گرمتر به طور متوسط 6,500 K. این است که تنها یک عامل برای نور نوار با یک رنگ انتخاب کنید.

وات

وات اندازه گیری چه مقدار انرژی نور نوار نیاز به تابع در آن مطلوب روشنایی. اگر یک نوار نور نیاز به انرژی بیش از این منبع قدرت است و قادر به ارائه آن را نمی خواهد به درستی کار اغلب تولید بسیار ضعیف نور است. چراغ نوار نور عمل با استفاده از باتری و آداپتور برق متصل به رسانه های دیوار و یا شما می توانید افزایش آنها را به طور مستقیم به صفحه اصلی سیستم الکتریکی.

چراغ نوار نور با روشنایی پایین تر مورد نیاز مانند 540 LM نوار خواهد شد نیز کاهش می یابد وات مورد نیاز است. به عنوان روشنایی خواستار افزایش قدرت تقاضا نیز افزایش با 16.4 پا استاندارد چگالی نوار نور نیاز به 27 وات قدرت و 16.4-پا با چگالی بالا به رهبری نور نوار نیاز به 40 وات.

عملیات

در سال گذشته به رهبری نور نوارها بودند متصل به سیستم های الکتریکی به کار با یک سوئیچ نور و یا متصل به یک پریز برق و کنترل با یک دکمه. اما چراغ نوار نور آمده است یک راه طولانی از اصلی خود را طراحی.

شما هم اکنون می توانید نوار نور که اتصال به بلوتوث و Wi-Fi کنترل از راه دور و یا تلفن همراه نرم افزار. با این کنترل شما می توانید تنظیم روشنایی و رنگ برنامه چراغ برای همگام سازی با موسیقی خود را و یا مجموعه ای از برنامه برای زمانی که شما از خواب بیدار تا رسیدن به خانه از محل کار و یا رفتن به خواب.

چراغ نوار نور که در ارتباط با خانه های هوشمند اکوسیستم مانند آمازون الکسا یا گوگل, خانه حتی می توانید کنترل با استفاده از دستورات صوتی در حالی که ساده تر گزینه تنها با یک رنگ تنها ممکن است از راه دور به نوبه خود نور روشن یا خاموش.

ما تراکم بالا

مهم نیست که چه نوع از نوار نور LED خرید شما شما می خواهید آن را به یک محصول با کیفیت بالا. این چراغ نوار نور هستند برخی از بهترین در دسترس بر اساس بالا, خرید عوامل, قیمت, اثربخشی و شهرت.

Best LED Light Strips Options: Govee 32.8ft

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Govee 32.8 فوت هوشمند به رهبری نور نوار

این Govee 32.8 فوت هوشمند به رهبری نور نوار تقریبا 33 فوت روشن 1,080 LM, روشنایی, با 16 میلیون رنگ گزینه های را انتخاب کنید از طریق Govee صفحه اصلی برنامه. نور نوار همچنین می توانید اتصال با آمازون الکسا و گوگل صفحه اصلی به شما می دهد کنترل صوتی بیش از روشنایی خود را. شما می توانید به نوبه خود چراغ روشن یا خاموش به عنوان شما راه رفتن را به یک منطقه یا حتی کنترل تنظیمات رنگ و بدون بلند کردن انگشت.

می آید در دو انعطاف پذیر 16.4 پا رول و نیاز به 40 وات قدرت برای بهینه از قابلیت های. استفاده از گوشی های هوشمند خود را به تنظیم یک برنامه برای عملیات و یا لذت بردن از صدا-پاسخگو میکروفون که باعث Led تغییر رنگ با موسیقی بیت, handclaps و دیگر برای تلفن های موبایل.

Best LED Light Strips Options: 50ft Strip Lights Music

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Nexillumi 50Ft نوار چراغ

Nexillumi 50 پا موسیقی همگام سازی نوار نور LED با استفاده از 540 LM چراغ های LED به صورت کامل اتاق و یا مرکز سرگرمی لهجه. دو انعطاف پذیر 25-پا نور نوار گنجانده شده همراه با چندین مستقیم و L شکل اتصالات به طوری که نور نوار را می توان برش و کاربردی در هر نقطه.

این روشنایی پایین تر از این Led ها به این معنی است که تنها 27 وات قدرت مورد نیاز است برای بهترین نور خروجی است. دانلود Ehome نور برنامه به طور کامل قابل تنظیم, رنگ, انتخاب, پاسخ برای موسیقی بیت و روشنایی بهینه سازی. یک کنترل از راه دور با قابلیت های مشابه نیز گنجانده شده است برای کسانی که ناراحت شدن با گوشی های هوشمند برنامه های کاربردی.

Best LED Light Strips Options: LE LED Strip Light White

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: لو نوار LED نور سفید

این 1,080 LM به رهبری نور نوار گرم, روز روشن, درجه حرارت رنگ 6000K, حمام کردن اتاق خود را در غنی نور خورشید حتی زمانی که آن را ریختن بیرون. انعطاف پذیر 16.4 پا نور نوار شامل 300 فردی Led است که عمل با 40 وات قدرت مورد نیاز است. در حالی که آن را می توانید تغییر رنگ آن با دیمر کنترل بنابراین شما می توانید تنظیم روشنایی از 100 درصد خروجی به 10 درصد خروجی.

به رهبری نور نوار را می توان برش, خم و وصل (با اتصالات مناسب) برای طراحی بهینه با استفاده از قرار دادن شامل حرفه ای درجه چسب. اگر رنگ نیست یک نیاز برای خود طرح روشنایی این چراغ نوار نور یک انتخاب ایده آل است و شما صرفه جویی در برخی از پول بیش از حد.

Best LED Light Strips Options: Led Strip Lights 6.56ft

عکس: amazon.com

4. تلویزیون نور پس زمینه انتخاب کنید: PANGTON ویلا نوار چراغ

طراحی شده برای تلویزیون نور پس زمینه این Pangton ویلا تلویزیون LED نور پس زمینه با کنترل از راه دور می آید در چهار نوار با چسب پشتوانه برای نرم افزار ساده است. 540 LM روشنایی مناسب برای تنظیم خلق و خوی در پشت تلویزیون خود را در حالی که شما بازی های مورد علاقه خود را بازی و یا حلقه برای تماشای یک فیلم ترسناک است.

شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد وات مورد نیاز به دلیل نور نوار متصل به طور مستقیم به تلویزیون خود را از طریق یک پورت USB. اگر تلویزیون خود را ندارد پورت USB شما می توانید یک آداپتور (شامل) به قدرت خروجی. را انتخاب کنید بین 16 رنگ های مختلف و یا کم نور چراغ با شامل کنترل از راه دور. اما نگه داشتن در ذهن که این نور نوار کیت تنها برای تلویزیون یا مانیتور کامپیوتر و نمی تواند گزینه خوبی برای هر نوع دیگری از نور.

Best LED Light Strips Options: 70 LED Closet Light

عکس: amazon.com

5. فعال حرکت انتخاب کنید: Cotanic 70 LED گنجه نور نوار

این Cotanic چراغ سنسور حرکت نور نوار انعطاف پذیر نیست مانند بسیاری دیگر از نور ، آن را فراهم می کند و از 10 فوت منطقه است که در آن حرکت سنسور می تواند در تشخیص حرکت و به طور خودکار به نوبه خود بر روی چراغ نوار نور. پس از 18 ثانیه عدم فعالیت در 10 فوت محدوده نوار نور خاموش. چگالی بالا نور نوار را می توان متصل شده و یا حذف شده از آن مغناطیسی سوار آسان شارژ از طریق پورت USB و از بین بردن نیاز به سیم های برق.

این طراحی فوق العاده نازک مناسب برای راهروها و یا مجموعه ای از پله ها به ارائه نور در تاریک ترین ساعت در حالی که باقی مانده محجوب به پای خود را. تابش خیره کننده-رایگان انتشار بشقاب باعث می شود آن را ایده آل شب, راهنمای, شما جلوگیری از کور هنگامی که آن را به طور خودکار فعال می شود.

Best LED Light Strips Options: LED Strip Lights Dreamcolor

عکس: amazon.com

6. رنگارنگ انتخاب کنید: Govee LED چراغ نوار Dreamcolor

این چگالی بالا چراغ نوار نور است که رنگ معشوق رویای میلیون ها رنگ های در دسترس از طریق یک پالت رنگ های قابل برنامه ریزی. نور نوار را می توان از طریق Govee صفحه اصلی نرم افزار برای روشن کردن رنگ های متعدد به طور همزمان در همان نوار.

اما همزمان چند رنگ روشنایی ویژگی به این معنی است که انعطاف پذیر 9.85 پا به رهبری نور نوار نمی تواند برش مناسب مانند دیگر انعطاف پذیر نوار نور پس از اندازه گیری مناسب مهم است. کنترل نور نوار با استفاده از گوشی های هوشمند خود و یا با شامل کنترل از راه دور و همگام سازی محیط صوتی با میکروفون ساخته شده در پس چراغ های خود را می توانید تغییر رنگ خود را با آهنگ ریتم و یا با پس زمینه موسیقی مورد علاقه خود را نشان می دهد.

Best LED Light Strips Options: WenTop LED Strip Lights Kit

عکس: amazon.com

7. با تکنولوژی بالا انتخاب کنید: WenTop LED چراغ نوار کیت

با خانه های هوشمند یکپارچه سازی شما کنترل WenTop تلفن هوشمند کنترل می شود به رهبری نور نوار خود را با صدای یک گوشی هوشمند شامل کنترل از راه دور و یا هر خانه هوشمند-ارتباط دستگاه. این انعطاف پذیر 16.4 پا به رهبری نور نوار با استفاده از WiFi و بلوتوث به کار با آمازون الکسا و گوگل صفحه اصلی.

چگالی بالا نور نوار می توانید همگام سازی با موسیقی پس زمینه, موسیقی متن و صدای محیط به ارائه یک تغییر نور طرح که متناسب با خلق و خوی. شما همچنین می توانید با استفاده از کنترل از راه دور, برنامه, و یا خانه هوشمند کنترل برای تنظیم رنگ به یک رنگ خاص حرارت دادن شما دقت کلوین اندازه گیری برای راحتی مطلوب.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب