بهترین چمن روب نیز برای چمن آراسته

پاکسازی بریده چمن برگ و کوچک باقی مانده است هرگز به این آسان است. نگه داشتن حیاط خود را شسته و رفته و مرتب با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 خرداد 1399

پاکسازی بریده چمن برگ و کوچک باقی مانده است هرگز به این آسان است. نگه داشتن حیاط خود را شسته و رفته و مرتب با این مفید چمن-manicuring اصحاب.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Lawn Sweeper Option

عکس: amazon.com

بهترین چمن روب سریع و کارآمد در چیدن برگ بریده چمن و حتی سوزن خود را به حیاط نگاه بکر. این ماشین جمع آوری زباله های حیاط در یک قیف برای صاحب خانه به تخلیه ساخت آن آسان برای اضافه کردن باقی مانده به یک woodline سوزاندن شمع و یا بار آن را به کشورهای عضو اکو دوستانه چمن, کیف.

همه چمن روب کار همان. این کمک می کند تا بدانید که چقدر قیف دارای فراگیر مسیر و اینکه آیا چمن رفتگر گذشته از طریق سال از پاکسازی. شما همچنین نیاز به درک سبک های مختلف و همچنین ظرفیت های مختلف بین مدل های. این پرایمر در چمن روب کمک خواهد کرد که شما انتخاب یکی از بهترین برای حیاط خود را.

  1. بهترین کلی: اوهایو جراحی 42 اینچ رفتگر با برس مارپیچی
  2. بهترین ارزش: Agri-Fab 42 اینچ دو چمن رفتگر
  3. ارتقا انتخاب کنید: Agri-Fab 44-اینچ چمن رفتگر
  4. بهترین برای جوانب مثبت: اوهایو جراحی 50 اینچ Pro رفتگر
  5. بهترین نور وظیفه: هنرمند 42 اینچ سلام سرعت دو چمن رفتگر
The Best Lawn Sweeper Option

عکس: amazon.com

قبل از اینکه شما خرید یک چمن رفتگر

چمن روب هستند one-size-fits-all ابزار. حقیقت این است که برخی از افرادی که خرید اشتباه مدل برای نیازهای خود ممکن است پیدا کردن خود را با استفاده از چمن رفتگر بدون هیچ زحمتی بیشتر از آن را به ارزش.

چمن روب را پر کنید تا با بریده های چمن و برگ به سرعت به خصوص در متری با انبوه شاخ و برگ. این به این معنی متوقف مکرر برای خالی کردن قیف قبل از اینکه به طور کامل پاکسازی حیاط باقی مانده است. شما نیاز به یک محل برای تخلیه باقی مانده که آیا فراتر از یک درخت خط و یا در نزدیکی سوزاندن شمع. آزادسازی حیاط باقی مانده بر روی زمین و سپس اهدای آن به یک کیسه یکی دیگر از گزینه است اگر آن را به مراتب کمتر راحت است.

برای بزرگتر خواص که نیاز نیست کاملا آراسته متری صاحب خانه ممکن است دریابید که با استفاده از سواری ماشین چمن زنی است که مالچ چمن و برگ برای بارور کردن زمین ثابت می کند یک گزینه راحت تر.

انواع چمن روب

خریداران می توانید پیدا کردن چند سبک های مختلف از چمن روب در بازار است. دانستن اینکه کدام یک به بهترین وجه مناسب چمن اندازه و تمیز کردن نیاز مهم است. این که آیا شما یک فضای کوچک است که نیاز به یک گاه به گاه حیاط پاکسازی یا ملک بزرگتر به شدت پوشش داده شده در برگ افرا وجود دارد یک رفتگر سبک است که فقط مناسب برای این کار است.

یدک کش-پشت چمن رفتگر

یدک کش-پشت چمن روب تا کنون ارائه راحتی بیشتر از همه سبک ها. این روب قلاب به سواری ماشین چمن زنی چمن, ATV و یا یک سمت به سمت به جلو در سراسر یک ملک. یدک کش-پشت مدل های طراحی شده با ظرفیت داشته باشید و همچنین قادر به نگه داشتن مقدار زیادی از باقی مانده قبل از تخلیه.

وقتی که می آید زمان برای خالی کردن قیف کاربران را درک مناسب روگرفت از ویژگی های بسیاری از مدل های یدک کش-پشت چمن روب اند. قیف افسردگی خود را تمام مطالب با ساده بالابر از یک دسته و یا یک کشش طناب. هنگامی که کاربر چفت رسیدگی دوباره, آن را آسان به رفتن حق بازگشت به تمیز کردن حیاط.

یدک کش-پشت روب عالی هستند برای خواص. اما آنها ممکن است ایده آل است اگر یک بخش از اموال نیاز به پاکسازی تمایل به نگه داشتن آب. خودرو دو می گیر و یا به علت تلاقي و رفتگر می تواند به مسدود کردن با گل.

فشار چمن رفتگر

فشار به سبک روب کار بزرگ برای تمیز کردن خواص کوچک بدون بسیاری از درختان. آنها خوب کار چیدن بریده های چمن و برگ, اما آنها تمایل به کار بیشتر به کار از یدک کش-پشت مدل.

فشار چمن روب نمی نگه دارید به عنوان مقدار مواد به عنوان یدک کش-پشت روب بنابراین شما نیاز به توقف اغلب برای خالی رفتگر را هاپر. فشار چمن رفتگر به عنوان نام آن پیداست شما نیاز به فشار واحد نیاز به برخی از legwork برای تکمیل یک حیاط پاکسازی. هل دادن را فراهم می کند ورزش بزرگ, اما آن را یک فرایند آهسته تر از برخی دیگر روب.

قدرت رفتگر

برای خواص و یا زمانی که مالکان فقط می خواهید برای دریافت کار انجام می شود به عنوان سریع که ممکن است یک قدرت چمن رفتگر می تواند متناسب با این لایحه. این روب در آمده یا فشار-مدل های سبک و یا trailered پشت یک ماشین چمن زنی و یا تراکتور درست مثل دو پشت ، تفاوت اصلی بین آنها این است که قدرت روب اجرا بر روی موتورهای بنزینی.

قدرت روب معمولا مورد اندازه فشار ماشین چمن زنی اما می تواند در بزرگ یدک کش-پشت سبک. آنها با استفاده از برس مانند فشار روب و دو behinds اما براش چرخش در نرخ بسیار سریع تر. این به این معنی دقیق تر نظافت از همان پچ چمن در یک پاس از با سبک های دیگر. برخی نیز بزرگ قیف ساخت کار کوتاه از کار در خواص.

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک چمن رفتگر

چمن رفتگر می توانید صرفه جویی در وقت و تمیز کردن یک ملک و یا سرمایه گذاری نسبتا کوچک و یا یک معنی دار. بدون در نظر گرفتن چقدر شما صرف بر روی چمن رفتگر, آشنایی خودتان با چند ویژگی اول را تضمین می کند شما را صرف مقدار مناسب برای این کار شما نیاز به چمن رفتگر به انجام. در اینجا چند خرید ملاحظات قبل از ساخت یک رفتگر خرید.

جارو مسیر

شرکت های دسته بندی چمن روب اندازه خود را جارو مسیر. این نشان دهنده مقدار زمین برس پوشش می تواند در یک پاس از ماشین است. نوعی راه را برای هر دو شده و فشار به سبک روب اندازه گیری در هر نقطه بین 21 و 26 اینچ. کوچکتر مسیر مدل های ساده تر خواهد شد به فشار اما نیاز بیشتر می گذرد به پایان کار نسبت به مدل بزرگتر با جارو مسیرهای.

یدک کش-پشت روب باید بسیار گسترده تر جارو مسیرهای. برخی از روب به رخ کشیدن به سمت بالا 50 اینچ عرض دارد. آنها شما را به مراتب کمتر می گذرد از یک فشار رفتگر و عرض آنها را قادر می سازد بزرگتر قیف برای نگهداری بیشتر جمع آوری باقی مانده است. این به این معنی شما باید برای متوقف کردن بار کمتر به کمپرسی آنچه شما جمع آوری.

اندازه چمن

قبل از تصمیم گیری که چمن رفتگر به خانه را در نظر بگیرید چقدر گسترده شما نیاز به انجام بر اساس اندازه چمن خود را. اگر شما یک پچ کوچک از چمن است که شما می خواهم به نگه داشتن شسته و رفته و منظم یک فشار سبک رفتگر خواهد بود بیش از کافی است. زمان قیف پر می کند, شما به احتمال زیاد با انجام حیاط.

برای خواص را با مقدار زیادی از زمین بهترین شرط این است که به سرمایه گذاری در یک یدک کش-پشت رفتگر. آنها به مراتب کمتر مالیات بر کاربر و آنها را سریع کار تمیز کردن کل یک زمینه است. وقتی قیف پر می کند کاربر می تواند تخلیه آن را به سرعت و مجموعه را به پایان برساند گسترده اموال.

ظرفیت قیف

ظرفیت قیف تا حدودی بستگی دارد به اندازه ماشین, اما آن را هنوز هم ارزش با توجه به زمانی که شما انتخاب رفتگر. اگر شما می خواهم نیاز به بارها و بارها توقف تخلیه قیف انتخاب یک مدل بزرگتر ممکن است راه رفتن—حتی اگر شما صاحب یک ملک کوچکتر.

بزرگ با ظرفیت قیف اندازه گیری بیش از 25 فوت مکعب. کاربران باید بدانید, هر چند که 25 فوت مکعب مرطوب بریده های چمن می تواند وزن بسیار کمی. اگر شما در حال خرید یک مدل با یک قیف بزرگ, مطمئن شوید که آن را به یک روگرفت از ویژگی های به صرفه جویی در پشت یا بازو فشار است.

قلم مو-به-چرخ نسبت

چمن روب استفاده از برس استوانه ای به رفت و برگشت باقی مانده از چمن و به قیف. چرخ های آن درایو برس که چرخش حتی سریع تر از چرخ به نوبه خود. آنها انجام این کار از طریق یک انتقال است که ضرب تعداد دفعات برس چرخش در رابطه با چرخ. بالاتر نسبت بیشتر بار برس را چرخش در هر چرخش چرخ.

کیفیت

همانطور که با هر ابزار شما باید به خرید بهترین گزینه کیفیت شما می توانید استطاعت در دلیل. اکثر کاربران نمی خواهد نیاز به یک top-of-the-line صنعتی اما به آن ممکن است ارزش صرف کمی اضافی برای یک کیفیت واحد است که نمی خواهد جم شکستن و یا پس از چند استفاده می کند. مدل بالاتر پایان اغلب باعث به مراتب کمتر سرخوردگی در طول راه اندازی و استفاده کنید.

با کیفیت بالا, چمن روب از ویژگی های قطعات ساخته شده از مواد با دوام ارائه یک بسیار طولانی قابل استفاده در طول عمر. هر چند قطعات پلاستیکی عادی هستند, بهترین چمن روب قوی هستند که در آن مسائل بسیاری مانند دنده درایو است که چرخش برس. همچنین با بالاترین کیفیت چمن روب ساخته شده در قابلیت تنظیم ارتفاع تا کاربران را انتخاب کنید که چگونه به شدت آنها را می خواهید رفتگر به کار گیرند.

ما تراکم بالا

ما در زمان همه از ما خرید ملاحظات به هنگام تدوین لیست ما از چمن روب. ما به دنبال برای ماشین آلات با قطعات با کیفیت بالا در نظر گرفته سهولت استفاده و تصمیم گرفت که روب ارائه بهترین جارو برای جفتک انداختن خود را. در اینجا ما پنج گزینه ها برای بهترین چمن روب.

The Best Lawn Sweeper Option: Ohio Steel 42-Inch Sweeper with Spiral Brush

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: اوهایو جراحی 42 اینچ رفتگر با برس مارپیچی

42 اینچ رفتگر از اوهایو جراحی یک انتخاب عالی برای صاحب خانه به دنبال یک با کیفیت بالا و رفتگر با امکانات و تنظیمات بسیار است. این مدل با استفاده از کارآمد اختراع مارپیچی قلم مو برای برداشتن باقی مانده است. رفتگر ویژگی های دلچسب 4.5:1 برس-به-چرخ درجه و 9 اینچ مجموعه شوت نگه داشتن گرفتگی به حداقل در راه به ملاحظه 22-فوت مکعب قیف. نیمه لاستیک پنوماتیک کمک به حفظ گرفتن و مسواک زدن با سرعت و کاربران می توانند تنظیم ارتفاع به راحتی. برای جمع آوری سوزن کاج و نور بریده چمن کاربر می تواند پایین تر از عرشه برای پاکسازی. بالا بردن عرشه سنگین برگ شمع و بلند بریده چمن کمک می کند تا نگه داشتن دستگاه از گرفتگی و متراکم.

خریداران باید بدانید که تنش میله های ساخته شده برای نگه داشتن قیف باز کمی متزلزل به نصب کنید. اگر شما دقیق نیست آنها می تواند در بهار سست و آمار کاربر در هنگام نصب.

The Best Lawn Sweeper Option: Agri-Fab 42-Inch Tow Lawn Sweeper

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: Agri-Fab 42 اینچ دو چمن رفتگر

هر کسی که به دنبال برای اضافه کردن یک چمن مقرون به صرفه رفتگر به چمن تعمیر و نگهداری ناوگان باید این را در نظر بگیرید 42 اینچ مدل از Agri-Fab. این مدل کوچکتر رفت و برگشت مسیر باعث می شود کار سریع از تمیز کردن خواص کوچکتر و بافت میان درختان یا پایین پياده. با 4.5:1 برس-به-چرخ نسبت Agri-Fab سرعت snatches باقی مانده از چمن سطح. یک دامپینگ طناب کمک می کند تا کاربر خالی قیف بدون گرفتن پایین از صندلی تراکتور اما قیف کوچک است به اندازه کافی برای مانور با دست برای هر کسی که در تلاش با پشتیبان یک تریلر.

تنها نقطه ضعف این بهترین ارزش Agri-Fab 42 اینچ رفتگر کوچک آن است ظرفیت قیف. در تنها 12 فوت مکعب بسیاری از کاربران را مجبور به توقف و تخلیه در قیف حداقل چند بار قبل از تکمیل این کار است.

The Best Lawn Sweeper Option: Agri-Fab 44-Inch Lawn Sweeper

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Agri-Fab 44-اینچ چمن رفتگر

Agri-Fab s top-of-the-line مدل پاک کردن چمن به سرعت و کارآمد. این رفتگر با استفاده از 5.1:1 برس-به-چرخ نسبت چرخش برس سریع تر از بسیاری از مدل های دیگر و قرار دادن موی به کار نظافت چمن. آن را نیز دارای یک 25-فوت مکعب قیف که خالی به راحتی از عقب با اهرم های در دسترس از صندلی تراکتور. یکی دیگر از ویژگی های خوب این مدل این است که کاربر می تواند تنظیم موقعیت تریلر, زبان, تغییر نحوه رفتگر مسیرهای پیاده روی. تنظیم رفتگر خارج از مرکز با استفاده از این گزینه باعث می شود آن را ممکن است به توده یونجه یا کاه و رفت و برگشت در همان زمان. هنگام ارزیابی این مدل در نظر بگیرید که این چرخ پلاستیکی به جای نیمه پنوماتیک و یا به طور کامل پنوماتیک لاستیک.

The Best Lawn Sweeper Option: Ohio Steel 50-Inch Pro Sweeper

عکس: amazon.com

4. بهترین برای جوانب مثبت: اوهایو جراحی 50 اینچ Pro رفتگر

این 50 اینچ رفتگر از اوهایو جراحی انتخاب برای جوانب مثبت که نیاز به سرعت تمیز کردن چمن در خواص بزرگ (مانند قبل از یک رویداد ورزشی و یا خانواده ، فوق العاده بزرگ مسیر می تواند کار بسیار کمتر از neatening تا یک میدان در حالی که اختراع spiralized برس چرخش در یک 4.5:1 برس-به-چرخ نسبت. قیف نگه می دارد تا به 26 فوت مکعب از بریده های چمن و برگ پس از اتمام کار نیاز به کمتر کمپرسی متوقف می شود با این مدل است. به علاوه یک دستی طناب قابل دسترسی از صندلی تراکتور باعث می شود کار سریع از تخلیه قیف.

این بزرگ رفتگر یک مدل سنگین وزن بیش از 100 پوند است. هر کسی که نیاز به یک رفتگر می تواند برابر و فروشگاه دور به راحتی ممکن است پیدا کردن این مدل دشوار است برای دستکاری در اطراف یک گاراژ زمانی که به تنهایی کار.

The Best Lawn Sweeper Option: CRAFTSMAN 42-Inch Hi-Speed Tow Lawn Sweeper

عکس: amazon.com

5. بهترین نور وظیفه: هنرمند 42 اینچ سلام سرعت دو چمن رفتگر

اجازه ندهید که رد پای کوچک از این هنرمند یدک کش-پشت رفتگر شما احمق. آن را به طور جدی سریع رفتگر با یک قیف. این رفتگر با استفاده از 8.5:1 برس-به-چرخ, نسبت, پس از آن خواهد شد به سرعت شلاق بریده چمن تا از حیاط و به 22-فوت مکعب قیف. هر چند هنرمند چمن رفتگر است به اندازه کافی کوچک به جا در بین برخی از مکان های تنگ آن بزرگ قیف یعنی کمتر متوقف می شود برای تخلیه باقی مانده است.

هنگامی که براش چرخش به عنوان به سرعت به عنوان آنها را در این چمن رفتگر آنها اغلب مبارزه با برگ مرطوب و مسدود کردن به راحتی. این مدل مناسب برای بریده های چمن و برگ های خشک.

مزایای استفاده از داشتن یک چمن رفتگر

وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن باغ خود را رفتگر. آنها می توانند به سرعت پاک کردن یک ملک بزرگ, دادن به شما یک نگاه و پاکیزگی شما می تواند افتخار. بسته به نوع بر روی وضعیت شما, جمع آوری حیاط باقی مانده و خود را نگه داشتن چمن جیر جیر تمیز مزایای آن است.

بریده چمن می تواند بسیار عالی کود برای اموال خود را, اما اگر شما از دست یک برش ها و چمن ها می شود بیش از حد طولانی بریده می خفه چمن خود را. چمن رفتگر می تواند به سرعت روشن کردن آن لایه از برش چمن اجازه می دهد نور خورشید و هوا را به جریان رو به رشد چمن در زیر. همان سناریو امر به برگ افتاده از ترک آنها را در لایه های متراکم در بالای باغ خود را می تواند کشتن چمن زیر.

آن را ممکن است به نظر می رسد معقول و منطقی به استخدام یک حرفه ای به انجام حذف برگ, اما این می تواند گران قیمت. در عوض خود را با استفاده از رفتگر شما می توانید تمیز کردن باغ خود را هر زمان که شما می خواهید. شما همچنین می توانید چندین کوچکتر نوردد در طول پاییز با نگه داشتن برگ ها کمی در یک زمان.

  • شما می توانید نگه داشتن باغ خود را از اینکه توسط برگ و چمن.
  • شما صرفه جویی در پول بیش استخدام یک حرفه ای.
  • شما می توانید نگه دارید تا با برگ ها در پاییز, ساخت چند کوچکتر پاکسازی به جای مواجهه با یک تلاش طاقت فرسا.

پرسش و پاسخ در مورد چمن جدید رفتگر

چمن روب نمی افتد به چمن مشترک ابزار رده بنابراین نه هر کس است یک ایده خوب از نحوه کار آنها و یا آنچه انجام می دهند. ما جمع آوری برخی از سوالات متداول در اطراف چمن روب. اگر شما به دنبال یک پاسخ به یک سوال در اینجا ذکر نشده رسیدن به ماشین تولید کننده و صحبت با یک نماینده خدمات مشتری.

Q. چگونه یک چمن رفتگر کار می کند ؟

چمن روب استفاده از یک انتقال رانده شده توسط یکی از چرخ به نوبه خود استوانه برس. این برس گرفتن باقی مانده و سوق دادن آنها به یک ناودان یا مجرای سرازیر و به یک قیف.

س: چگونه می توانم شما خالی یک چمن رفتگر?

اکثر چمن روب باید تخلیه توابع. داخل قیف خالی یا بلند کردن یک دسته و یا با کشیدن یک طناب متصل. قیف را باز کردن و انتشار مطالب آن بر روی زمین است.

Q. آیا چمن روب کار بر روی بریده های چمن?

چمن روب کار به خوبی بر روی چمن بریده اما برخی از مدل های بهتر از دیگران است.

Q. آیا چمن روب کار بر روی چمن مرطوب?

مرطوب, چمن یک چالش واقعی برای چمن روب. مرطوب بریده تمایل به انبوه با هم در گیر شدن برس و مجموعه ناودان یا مجرای سرازیر. شما بهتر است اجازه دادن به آنها را خشک قبل از جارو.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب