بهترین لیزر سطح برای استفاده در خانه

5 بهترین لیزر گزینه های سطح | باب ویلا ما لیزر متمرکز در بهترین مدل ها برای DIYers هر دو در داخل و خارج. عکس:

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399
5 بهترین لیزر گزینه های سطح | باب ویلا

ما لیزر متمرکز در بهترین مدل ها برای DIYers هر دو در داخل و خارج.

The Best Laser Level for Home Use Options

عکس: amazon.com

یکی از اولین ابزارهای بسیاری از مالکان خرید یک روح یا سطح حباب. روح سطوح با استفاده از یک حباب کوچک در یک لوله برای تعیین اینکه آیا چیزی است که در سطح و یا عمودی. این سطوح موثر برای کوچک و بی اهمیت جزئیات اما برای گزینه نهایی در دقت و ثبات و راحتی خود تسطیح لیزری در سطح می تواند تمام تفاوت را. بهترین لیزر سطح آسان برای استفاده و می تواند به یک DIYer یا صاحب خانه اعتماد به نفس را در یک سیما کار است که ممکن است در غیر این صورت به نظر می رسد بیش از حد دشوار است.

لیزر سطوح نسل بعدی درست فن آوری است. آنها می توانند همه چیز را یک روح یا حباب سطح می تواند انجام دهد و خیلی بیشتر. لیزر سطح پروژه یک پرتو نور در سراسر اتاق و یا محل کار به شما می دهد یک نقطه مرجع برای پروژه های مانند نصب پریز برق دار زدن یک سری از تصاویر و حتی بزرگتر از مشاغل مانند حلق آویز لجر تخته عرشه پروژه ها.

همه لیزر سطح برابر خلق شده اند, بنابراین مهم است برای خرید با کیفیت خوب ابزار. بهترین لیزر سطوح مختلف تیرها و جهت می توانید خود را در سطح و ارائه عمر باتری طولانی و بالا-مجهز به پرتوهای لیزر هستند که بیشتر قابل مشاهده در نور روز. خرید خوبی ساخته شده و مدل طراحی شده به شما کمک کند جلوگیری از اشتباهات گران با توجه به عدم دقت و یا دید مسائل.

  1. بهترین حق بیمه: بوش GLL3-330CG 360 درجه لیزر سبز سطح
  2. بهترین ارزش: سیاه و سفید+دکر BDL190S خط لیزر و گل میخ یاب
  3. بهترین برای پروژه های: Huepar خود تراز لیزر سبز سطح
  4. بهترین برای پروژه های کوچک: SKIL خود درست 360 درجه عبور از خط لیزر
  5. متنوع ترین: کلاین ابزار 93LCLS لیزر سطح
The Best Laser Level for Home Use Options

عکس: depositphotos.com

خرید ملاحظات

دقت

مشخصه هر سطح خوبی است و دقت آن است که آیا یک سطح روح یا با تکنولوژی بالا لیزر مدل. بهترین لیزر سطوح باید یک درجه از دقت و صحت ذکر شده بر روی بسته بندی و یا در دستی. به صورت یک قاعده کلی شما باید به دنبال یک مدل با کمتر از ¼ اینچ انحراف در 100 فوت واقعا برای تماس های گرفته شده-در نتایج. تقریبا هر تسطیح لیزری را دقیق تر از خط را می توان با یک سطح روح.

خود تراز

بهترین لیزر در سطح بازار را درست فشار-و-بازی روش. اکثر مدل های خود درست استفاده از فناوری لیزر بر روی یک آونگ در رابطه با آهن ربا به ارائه ثبات. یک بار قرار داده شده در یک سطح نسبتا سطح آونگ طول می کشد بیش و رسیدن به فینال درجه از سطح. این باعث می شود راه اندازی سریع و آسان به خصوص اگر شما در حال حاضر یک نقطه مرجع است که شما نیاز به ثبت نام این خط در.

پرتو گرایش

یکی از مهم ترین ویژگی های هر سطح لیزر است که در پرتو گرایش گزینه است. بسته به بودجه شما ممکن است پیدا کردن مدل به سه جهت ؛ عمودی, افقی و 360 درجه. در حالی که افقی عمودی و تیرهای' سودمندی آشکار است یک 360 درجه لیزر را عملی نمی تواند اغراق آمیز باشد. شما به راحتی می توانید با قطع کل یک اتاق را به ارزش از تصاویر و یا با دقت سطح یک بخش از یک حیاط با یک 360 درجه لیزر سطح. همچنین برای پروژه های مانند رها کردن سقف این سطح اهمیت برای هر دو دقت و قدرت از محصول به پایان رسید.

قرمز در مقابل رنگ سبز

شما ممکن است آن را درک نمی کنند اما رنگ این لیزر می تواند یک تفاوت بزرگ را. لیزر قرمز کمتر قدرتمند اما با استفاده از مراتب کمتر عمر باتری. سبز لیزر بیشتر قابل رویت از فاصله بیشتر و آسان تر به استفاده از خارج از پروژه های در نور خورشید. اما آنها نیز گران تر و بیشتر به طور بالقوه آسیب رساندن به چشم کاربر از یک لیزر قرمز. به این دلایل بسیاری از جوانب مثبت خود را هر دو قرمز و سبز لیزر و استفاده از آنها برای پروژه هایی که در بازی به نقاط قوت خود را.

گزینه های نصب

یکی از مفید ترین جنبه های لیزر سطح است که آنها اجازه می دهد تا شما را به کار در اصل hands-free. پس از راه اندازی آنها طراحی شده به سمت چپ به تنهایی در حالی که شما در تکمیل این پروژه است. بهترین لیزر سطوح با استفاده از مانت های مختلف و امکانات برای رسیدن به این. برخی از این کمتر-مدل های گران قیمت ممکن است به سادگی فشار با نوک انگشت کوچک دو پین به تیغه برای پشتیبانی. مدل های دیگر خواهد آمد با سه پایه و یا مانت که متصل به ناودانی فلزی. هنگامی که خرید خود را لیزر سطح خود را در نظر بگیرید در نظر گرفته شده و استفاده از آن نصب لوازم جانبی شما ممکن است نیاز به اطمینان از سازگاری.

5 بهترین لیزر سطح انتخاب

The Best Laser Level for Home Use Option: Bosch GLL3-330CG 360-Degree Green Laser Level

عکس: amazon.com

1. بهترین حق بیمه: بوش GLL3-330CG 360 درجه لیزر سبز سطح

اگر شما به دنبال برای یک سطح است که می توانید آن را تمام انجام و هزینه مهم نیست کمی بیشتر در یکی از بهترین مارک های بوش GLL3-330CG راه رفتن است. این خود تراز مدل استاندارد افقی لیزر افقی 360 درجه هواپیما لیزر و عمودی 360 درجه هواپیما لیزر. این لیزر سبز قابل مشاهده است در محدوده تا 330-قطر.

این GLL3-330CG را از ویژگی های حق بیمه در واقع می تواند خود خسته شده اید اگر شما نمی دانید آنها وجود دارد. سطح نظارت بر عمر باتری آن و تنظیم پرتو برای هر دو دید مطلوب و طول استفاده از. این شهر همچنین دارای سنسور داخلی است که تشخیص برجستگی و قطره و به شما هشدار به کالیبراسیون مسائل. این سنسور همچنین می تواند منبع سرخوردگی به عنوان چند واحد شناخته شده اند به تماس برای کالیبراسیون حتی اگر آنها هرگز کاهش یافته و یا آسیب دیده است.

The Best Laser Level for Home Use Option: Black+Decker BDL190S Line Laser and Stud Finder

عکس: amazon.com

2. بهترین بودجه: سیاه و سفید+دکر BDL190S خط لیزر و گل میخ یاب

برای کسانی که لازم نیست همه از ویژگی های موجود در top-of-the-line مدل های سیاه و سفید+دکر BDL190S است یک گزینه خوب در قیمت مقرون به صرفه. این نوع از لیزر سطح شما می خواهم برای شروع یک پروژه بزرگ یا نوسازی است, اما برای قابل توجه سطح خطوط در هنگام ورود و یا قفسه های آن را دریافت کار انجام می شود.

این BDL190S تا به برخی از ویژگی های خوب از جمله یک گل میخ یاب و الکتریکی سیم, تشخیص است. آن می آید با یک آویز که متصل به دیوار با میخ سرپهن کوچک-مانند پین و یک بار آویزان لیزر خواهد خود سطح. ما نمی توانیم اظهار نظر در این محدوده به عنوان این ابزار است که به معنای تنها به خط پروژه بر روی دیوار آن ضمیمه شده است. این یک اصلی است کمبود آن را به عنوان محدودیت انواع پروژه ها از آن استفاده می شود.

The Best Laser Level for Home Use Option: Huepar Self-Leveling Green Laser Level

عکس: amazon.com

3. بهترین برای پروژه های: Huepar خود تراز لیزر سبز سطح

این Huepar خود تراز لیزر سبز سطح یک انتخاب جالب برای استفاده در فضای باز. این است که بسیار قابل مشاهده است و با سرعت 360 درجه لیزر, اما آن را به اندازه کافی ارزان است که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن راه شما را به مراتب گران تر از مدل. این یک IP54 امتیاز برای آب و گرد و غبار مقاومت در برابر ساخت آن را ایده آل برای ساخت عرشه درجه بندی بخش کوچکی از زمین و نصب جانبداری.

این Huepar دارای دو لیزر هواپیما; عمودی و 360 درجه افقی است. ما دوست داریم که سبز 360 درجه لیزری است که به راحتی دیده می شود به خصوص در خارج از منزل. ما دوست داریم که آن را به 180-محدوده پا هر چند که تنها می تواند مورد استفاده در باتری-صرفه جویی در حالت پالس. صحبت از باتری شما باید آگاه باشید که وجود داشته است و مسائل را با سوئیچ قدرت شکست وادار کردن کاربران به حذف باتری آن را روشن و خاموش کنید.

The Best Laser Level for Home Use Option: SKIL Self-Leveling 360-Degree Cross Line Laser

عکس: amazon.com

4. بهترین برای پروژه های کوچک: SKIL خود درست 360 درجه عبور از خط لیزر

اگر شما با توجه به برخی از اندیشه به پروژه های خود را در لیست شما ممکن است در حال حاضر تصمیم گرفته است که شما فقط لازم نیست گران قیمت و بسیار پیچیده لیزر سطح. اگر که مورد سپس SKIL خود درست 360 درجه عبور از خط لیزر سطح ممکن است انتخاب مناسب برای جعبه ابزار خود را. این SKIL دارای تمام ویژگی های شما نیاز دارید از جمله افقی و عمودی لیزر و همچنین 360 درجه پوشش اما با کمی کمتر مناسب-و-پایان برساند. در نتیجه قادر است در عین حال مینیمالیستی لیزر سطح در قیمت پایین تر.

اگر شما به دنبال یک لیزر سطح برای نقاشی پروژه های حلق آویز کابینت و پوشش قاب عکس, این مدل قادر است. لیزر قرمز قابل مشاهده است تا 65 پا است که مقدار زیادی برای تقریبا هر داخلی پروژه است. شما باید آگاه باشید که شامل سه پایه کمی شیک, ساختن آن دشوار برای تنظیم سرعت و یا تنظیم به راحتی.

The Best Laser Level for Home Use Option: Klein Tools 93LCLS Laser Level

عکس: amazon.com

5. متنوع ترین: کلاین ابزار 93LCLS لیزر سطح

به صورت حرفه ای و کلاس لیزر کلاین ابزار 93LCLS سطح لیزر کنه بیشتر از این جعبه است اما برخی از ویژگی های است که مدل های دیگر نیست. کلاین ابزار 93LCLS هر دو عمودی و افقی تیرهای اما همچنین ویژگی های یک plumb-نقطه یاب است که می تواند یک دارایی واقعی در هنگام نصب مجریان به صورت مجرا لوله کشی و یا رها کردن سقف. همچنین ویژگی های چند گزینه های نصب از جمله مغناطیسی سوار با یک مفصل گردنده 360 درجه و تخصصی کوه برای رها کردن سقف آهنگ.

این 93LCLS می افتد کوتاه وقتی که می آید به ثابت 360 درجه لیزر, اما توانایی مفصل گردنده آن در کوه در حالی که حفظ سطح کمک می کند تا برای جبران آن کمبود. انواع نصب گزینه باعث می شود آن را فوق العاده همه کاره است. کلاین شناخته شده است برای ساخت ابزارهای حرفه ای درجه, بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که شما خرید چیزی است که در گذشته برای بیش از یک پروژه و یا دو. متاسفانه طیف وسیعی است که در پایان پایین تر در 65 ، ما می خواهم برای دیدن این ابزار با یک دیگر-محدوده لیزر سبز و همچنین 360 درجه قابلیت, اما هستند کسانی که تنها کاستی های ما می توانید با 93LCLS.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب