بهترین شلنگ نازل برای باغبانی نیاز

5 بهترین شلنگ نازل گزینه برای چمن و باغ | باب ویلا با کیفیت بالا شلنگ باغ است و هیچ چیز بدون نازل است که می تو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 اردیبهشت 1399
5 بهترین شلنگ نازل گزینه برای چمن و باغ | باب ویلا

با کیفیت بالا شلنگ باغ است و هیچ چیز بدون نازل است که می تواند به ارائه خواسته های خود را.

The Best Hose Nozzle Options

با استفاده از انگشت شست خود را برای تنظیم جریان آب در شلنگ باغ خود را آزار دهنده است, نه به ذکر است ناراحت کننده (و آن را سخت به خودتان را کاملا به طور جدی در حالی که انجام آن).

یک شلنگ نازل شده است یک گزینه بهتر است. برای یک چیز, آن اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیم آب سمت راست که در آن شما می خواهید آن را بدون اتلاف حیاتی منابع طبیعی است. با بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد—و با بسیاری از تجربه با کیفیت پایین تر و نازل است که استراحت پس از یک یا دو سال -- آن را سخت بدانید که در آن برای شروع.

علاوه بر دوام و مهم ترین معیار برای انتخاب حق نازل است که چگونه شما قصد استفاده از آن است. برای مثال فشار, نازل, که بزرگ برای شستن جانبداری نمی خواهد خدمت شما به خوبی در باغ. در زیر, ما, راهنمایی برای انتخاب بهترین شلنگ نازل و بدانید که این پنج رتبه در بالای توصیه ما لیست.

  1. بهترین تمام اطراف: در کنار 12380 سنگین قابل تنظیم نازل برنجی
  2. بهترین طراحی: در کنار 14502 انقلاب 9-الگوی اسپری تفنگ
  3. بهترین برای فشار بالا: Dradco سنگین برنج مامور اتش نشانی سبک و نازل
  4. بهترین ترکه: در کنار 14864 یک لمس باران گرز
  5. بهترین ارزش: گیلمور در اندازه کامل روی تپانچه گرفتن نازل
The Best Hose Nozzle Options

کلید خرید ملاحظات شلنگ نازل

اسپری گزینه های الگوی

اگر شما به دنبال یک عملکرد چند تکلیفی نازل یکی را انتخاب کنید و با شماره گیری برای سوئیچینگ بین های مختلف اسپری الگوهای. این اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید همه چیز از یک نسیم ملایم و مرطوب کننده مناسب برای آبیاری دانه به بالا-فشار جریان جت قادر به شستشو گل سفت کردن پیاده رو. در علاوه بر این به غبار و جت این نازل اغلب چندین الگوهای دیگر از جمله:

  • حمام: برای آبیاری باغ و ظرف کشت
  • تخت: برای شکننده گیاهان و نهال جوان
  • مخروط: زمانی که پوشش بهتر مورد نیاز است مانند قبل از چمن و کود
  • خیس کردن: برای آبیاری درختان بزرگ و درختچه ها

این راهنمایی به شما مقدار زیادی از انعطاف پذیری. اما اگر آن را بیش از شما نیاز به انتخاب کردن برای یک پایه فلزی نازل که در آن یک پیچ و تاب و ساده تنظیم اسپری از غبار ریز به یک جریان قوی.

پلاستیک مقابل فلزی

از نظر دوام و برنج است مواد مورد نظر به صورت فلزی شلنگ نازل برای توانایی خود را به مقاومت در برابر خوردگی. هر چیزی را ذخیره شده در خارج را از طریق مقدار زیادی از ساییدگی و پارگی و آن را اجتناب ناپذیر است که شما در نهایت رها کردن نازل است. بر خلاف پلاستیکی که ترک زمانی که کاهش یافته است و پس از شکسته شدن طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آفتاب فلزی آزمون زمان ایستاده. برخی از فلز نازل غوطه ور در یک لاستیک مانند پوشش; دیگران پخته در پایان مینا. هر دو اضافه کردن دوام حفاظت و در نهایت طول عمر. جلوگیری از نازل ساخته شده به طور کامل از پلاستیک و انتخاب کردن برای فلز و یا ترکیبی ساخته شده از پلاستیک و فلز است. ارقام اغلب سبکتر نسبت به تمام فلزی همتایان چرا که تنها داخلی قطعات فلزی در حالی که بیرونی ساخته شده از پلاستیک.

ارگونومی

راحتی مهم است, به خصوص اگر شما از ورم مفاصل یا مسائل قدرت را در دست و مچ دست. ارگونومی ابزار دستی طراحی شده برای کمک به شما کار می کنند ، برای مثال حفظ فشار ثابت بر روی یک تپانچه یا ماشه چنگال می تواند تلفات در دست خود را. اما هیچ-مطبوعات مدتها اجازه می دهد تا شما را به تغییر جریان آب با یک دکمه و یا کشویی شما می توانید دستکاری با انگشت شست خود را. ماشه نازل اغلب شامل یک حلقه فلزی در بالای ماشه است که می تواند قفل دستگیره در اسپری موقعیت و فشار دست خود را. وزن یکی دیگر از توجه مهم است. ساخت و ساز تمام فلزی نازل در حالی که بسیار با دوام هستند سنگین تر از ترکیبی از فلز و پلاستیک است.

تپانچه در مقابل شماره گیری

این تپانچه گرفتن شایع ترین نوع از باغ شلنگ نازل است. این یک ماشه شما فشار برای فعال کردن جریان آب. هنگامی که شما آزادی خود را گرفتن جریان آب متوقف می شود. مقدار فشار اعمال می شود به ماشه تنظیم جریان آب. چرخش کوچک در جریان تعدیل بالای ماشه تغییرات اسپری از غبار به یک جریان جت.

یک شماره گیری نازل است ایده آل برای کسی که می خواهد گزینه های. آن معمولا شش یا بیشتر اسپری الگوهای به از را انتخاب کنید قابل تنظیم با روشن کردن یک شماره در جلوی نازل است. این نوع نازل ممکن است یک تپانچه گرفتن و یا ساده تولیدات رسیدگی با یک دکمه و یا کشویی برای تنظیم جریان آب است.

نازل مقابل گرز

به آب سبدهای معلق و گیاهان در سخت برای رسیدن به مکان یا برای باغبان با محدودیت های فیزیکی که خم دشوار آبیاری گرز پاسخ است. مانند نازل wands آمده در مدل های متعدد اما طول آنها است که مجموعه آنها را جدا کنید. موجود در طول ثابت یا تلسکوپی آبیاری wands می توانید یک الگوی سر اسپری و یا شماره گیری تعدیل در پایان. بعضی از آنها تپانچه گرفتن شما فشار با دست خود و دیگران به یک دکمه یا کشویی برای تنظیم جریان آب است. نگاه برای wands با توقف شیر باعث نزدیکی گرفتن که اجازه می دهد تا کاربر کنترل جریان آب از ترکه به جای پیاده روی به شیر به آن را روشن و خاموش کنید.

بهترین شلنگ نازل

The Best Hose Nozzle Options: Dramm 12380 Heavy-Duty Adjustable Brass Nozzle

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: در کنار 12380 سنگین قابل تنظیم نازل برنجی

صاف و تاب از بشکه است تمام طول می کشد برای تنظیم الگوی اسپری روی همه برنج در کنار 12380 سنگین قابل تنظیم برنج نازل است. همانطور که شما پیچ و تاب و داخلی دریچه باز می شود نازل و ساطع غبار ریز. الگوی تغییرات و جریان قوی تر می شود با بیشتر چرخاندن. اسپری انتقال از یک فن به یک مخروط الگوی آن می رسد تا خود را قدرتمند ترین جریان جت مناسب برای تمیز کردن جانبداری و patios. چه این نازل فاقد زنگ ها و سوت ها را می سازد تا برای با دوام چند منظوره طراحی شده است.

The Best Hose Nozzle Options: Dramm 14502 Revolution 9-Pattern Spray Gun

عکس: amazon.com

2. بهترین طراحی: در کنار 14502 انقلاب 9-الگوی اسپری تفنگ

برای باغبان هر دو به دنبال راحتی و تطبیق پذیری را در کنار 14502 انقلاب 9-الگوی اسپری تفنگ هم می آید و در چند رنگ پر جنب و جوش. شماره گیری است نه الگوی اسپری گزینه های را انتخاب کنید از ساخت هر دو شستن ماشین و آبیاری باغ ممکن است با همان نازل است. و شیر بر روی منحنی گرفتن کنترل جریان با تلنگر یک انگشت شست; بدون فشردن لازم است.

The Best Hose Nozzle Options: Dradco Heavy Duty Brass Fireman Style Nozzle

عکس: amazon.com

3. بهترین برای فشار بالا: Dradco سنگین برنج مامور اتش نشانی سبک و نازل

همانطور که از نام آن پیداست Dradco سنگین برنج مامور اتش نشانی سبک و نازل ساخته شده است برای انجام وظایف مانند ماشین لباسشویی و تمیز کردن پیاده رو است که نیاز به مقدار زیادی از آب تحویل در فشار بالا. نازل ساخته شده از برنج و فولاد ضد زنگ با یک لغزش-مقاوم در برابر لاستیکی گرفتن است که باعث می شود آن را آسان به نگه دارید. چرخاندن سر نازل دریچه باز می شود, انتشار غبار ریز در پایین ترین تنظیمات. بیشتر به شما پیچ و تاب و بیشتر نیروی خود را.

 The Best Hose Nozzle Options: Dramm 14864 One Touch Rain Wand

عکس: amazon.com

4. بهترین ترکه: در کنار 14864 یک لمس باران گرز

طراحی با سهولت استفاده در ذهن آید 14864 یک لمس باران گرز است ایده آل برای رسیدن به آن سخت به آب نقاط مانند سبدهای معلق و گسترده ای باغ تخت. آلومینیوم ساخت و ساز باعث می شود آن را بسیار سبک وزن و حمل آسان. موجود در 16 اینچ و 30 اینچ طول گرز یک دوش باران آبیاری سر که آرام بر روی گیاهان. انگشت شست کنترل اهرم در گرفتن باعث می شود آن را آسان و راحت برای تنظیم جریان آب است.

The Best Hose Nozzle Options: Gilmour Full Size Zinc Pistol Grip Nozzle

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: گیلمور در اندازه کامل روی تپانچه گرفتن نازل

فقط 5 دلار تمام فلزی گیلمور در اندازه کامل روی تپانچه گرفتن نازل است بودجه دوستانه و با دوام است. یک رشته جبهه باعث می شود آن را آسان تر به ضمیمه تمیز کردن ابزار برای تمیز کاری مبلمان پاسیو, دوچرخه و دیگر اشیاء کثیف. ماشه-سبک نازل شامل یک حلقه فلزی در بالای ماشه که قفل آن را در محل به آوردن راحت تر است. یک جریان کوچک-کنترل شماره گیری کمک می کند تا کاربران تنظیم جریان نیروی.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن