بهترین صفحه اصلی کمپرسور هوا برای DIY ابزار

را در پروژه های جدید با این بالا-دارای صفحه اصلی کمپرسور هوا برای باد چفت اسپری-نقاشی ، BobVila.com و شرکای آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 تیر 1399

را در پروژه های جدید با این بالا-دارای صفحه اصلی کمپرسور هوا برای باد چفت اسپری-نقاشی ،

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

 The Best Home Air Compressor Option

عکس: depositphotos.com

کمپرسور هوا کار می کند با کشیدن هوا از محیط اطراف به آن مخزن ذخیره سازی فشرده سازی هوا و نگه داشتن آن را تحت فشار تا هوا منتشر شده است از طریق یک ابزار پنوماتیک—مانند یک تفنگ ناخن و یا رنگ سمپاش—در انفجار قدرتمند یا یک جریان ثابت. آنها می توانند از کوچک قابل حمل مدل که برای inflating تجهیزات ورزشی دوچرخه, لاستیک یا رینگ و لاستیک اتومبیل, برای, بزرگ, 60 گالن مخازن به صورت مداوم فشار هوا برای نقاشی اسپری و پروژه ها.

از بهترین کلی به بهترین صفحه اصلی کمپرسور هوا برای پروژه های بزرگ این ما با تراکم بالا در دسته بندی های مربوطه.

 1. بهترین کلی: هنرمند کمپرسور هوا-6 گالن
 2. نفر دوم: PORTER-کابل C2002-WK نفت-رایگان کلوچه کمپرسور هوا
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: کالیفرنیا هوا ابزار CAT-1P1060S کمپرسور هوا
 4. بهترین برای INFLATING: EPAUTO 12V DC کمپرسور هوا پمپ
 5. بهترین برای چفت و بست: BOSTITCH کمپرسور هوا دسته کوچک موسیقی جاز کیت
 6. بهترین اسپری نقاشی: کالیفرنیا ابزارهای بادی 10020C کمپرسور هوا
 7. بهترین خودکار برای کار: 6 دی والت-گالن کلوچه کمپرسور هوا
 8. بهترین برای پروژه های بزرگ: Quincy QT-54 روغن کاری رفت و برگشتی کمپرسور هوا
 The Best Home Air Compressor Option

عکس: amazon.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید یک خانه کمپرسور هوا

قبل از خرید کمپرسور هوا چند دقیقه به خودتان آموزش در تعداد کمی از ویژگی های ضروری را در نظر بگیرید و چگونه پروژه خود را و یا استفاده از تعیین نوع کمپرسور هوا شما نیاز دارید.

گاز در مقابل برق

وجود دارد دو نوع اصلی از کمپرسور هوا: گاز و برق.

 • گاز کمپرسور هوا باید بسیاری از مزایای که بیشتر گاز شده ابزار باید بیش الکتریکی خود را به رقبا. این قدرت اضافی ارائه شده توسط سوختن بنزین اجازه می دهد تا این کمپرسور هوا به طور قابل ملاحظه ای بزرگتر و بالاتر اسب بخار (HP) پوند در هر اینچ مربع (PSI) و فوت مکعب بر دقیقه (CFM). در حالی که خود را بزرگتر از اندازه باعث می شود آنها را دشوار است به حمل و نقل بدون چرخ, گاز کمپرسور هوا جلوگیری از افسار به یک پریز برق به آنها تحرک و مزایای بیش از مدل الکتریکی است.
 • الکتریکی-طراحی کمپرسور هوا می توانید با استفاده از یک سیم برای اتصال به یک پریز برق و یا استفاده از قدرت باتری. الکتریکی-طراحی کمپرسور کوچکتر هستند و خیلی بیشتر از تلفن همراه به شرطی که منبع الکتریکی مانند یک ژنراتور در دسترس است. الکتریکی, کمپرسور ها به طور قابل توجهی ساکت تر از گاز کمپرسور هوا اما قدرت خروجی پایین تر است به عنوان به خوبی. خوشبختانه اکثر برقی کمپرسور هوا قادر به ملاقات با HP PSI و CFM مورد نیاز برای DIY وظایف مانند چفت و بست تر و تمیز با استفاده از یک پایان میخکوب.

انتخاب بین دو نوع است بر اساس استفاده شما مورد نیاز است. اکثر خانه ها در دسترس رسانه های الکتریکی و لازم نیست سنگین قدرت کمپرسور هوا گاز. اما حرفه ای تدوین کنندگان و roofers بهره مندی از تحرک و خروجی از یک گاز ،

اسب بخار

اسب بخار ممکن است به نظر می رسد مانند یک فرد اندازه گیری برای کمپرسور هوا. اخیر جریان اصلی مدل شامل یک یا دو اسب بخار موتور را به نگه دارید تا با خواسته های مستمر پنوماتیک ابزار رنگ پاش یا sanders. برخی از فوق العاده قدرتمند کمپرسور هوا باید اسب بخار اندازه گیری چاه بالا 1 - یا 2-HP گاهی اوقات بیش از دو برابر قدرت تا 5 یا 6-HP.

اما برای بسیاری از پروژه های خانه یک موتور اسب بخار بالا لازم نیست. اکثر خانه کمپرسور هوا تنها یک اسب بخار امتیاز بین 0.7-HP و 1-HP. این حجم موتور بیش از اندازه کافی برای استخوان, حفر, تشدید, و بیشتر. بنابراین مگر اینکه شما به دنبال مستمر خروجی از کمپرسور هوا یک موتور اسب بخار کمتر کافی است.

پوند در هر اینچ مربع (PSI)

پوند در هر اینچ مربع یا PSI اندازه گیری مقدار فشار هوا کمپرسور قادر به اعمال هنگامی که مخزن است که به طور کامل شارژ می شود. این اندازه گیری نمی کند و به بازی می آیند برای بسیاری از پروژه های DIY به عنوان مقدار PSI مورد نیاز پایین تر از متوسط حداکثر PSI a low-end کمپرسور هوا.

اما PSI بسیار عالی است که نشانه ای از ظرفیت خروجی از کمپرسور هوا. برای مثال کوچک 2-گالن مخزن دارای 150-PSI می توانید نگه دارید تا حد هوا به عنوان یک 3-گالن مخزن در 100 PSI. بنابراین بالاتر از PSI حداکثر امتیاز در واحد بیشتر هوا ظرف می تواند نگه دارید در داخل مخزن بدون افزایش حجم مخزن.

کمپرسور هوا است که کار با حداکثر PSI بین 90 - 150-PSI شایع ترین کمپرسور های موجود برای تبادل نظر استفاده کنید. PSI حداکثر است که بیش از 150-PSI در نظر گرفته شده برای تعمیرات خودرو و صنعتی. کمپرسور هوا که نمی رسیدن به حداکثر 90 - PSI مبارزه خواهد که با استفاده از ابزار پنوماتیک, اما آنها مناسب برای باد تجهیزات ورزشی, دوچرخه, لاستیک و رینگ و لاستیک اتومبیل.

فوت مکعب بر دقیقه (CFM)

مهم ترین نظر برای کمپرسور هوا است فوت مکعب در هر دقیقه و یا CFM. این اندازه گیری نشان می دهد مقدار هوایی است که یک کمپرسور می تواند در عرض یک دقیقه در یک خاص PSI (معمولا 90-PSI). اگر یک ابزار با استفاده از هوا با سرعت بیشتری نسبت به کمپرسور هوا می تواند عرضه آن شما نیاز به یک استراحت بین ناخن و یا در حالی که نقاشی به اجازه می دهد کمپرسور به گرفتن.

استخوانی و یا صتبلرس نیاز ندارد CFM بالا به عنوان مخزن زمان برای دوباره پر کردن بین ناخن و یا کالاهای اساسی. نقاشی اسپری و یا سنباده نیاز به طور مداوم جریان هوا که بدان معنی است که تقاضا برای یک CFM بالا بسیار بیشتر است. اگر کمپرسور نمی تواند هوا به اندازه کافی برای این پروژه شما می توانید انتخاب کردن برای یک تانک بزرگتر را برای برخی از همپوشانی در عرضه و تقاضا و یا نگاهی بالاتر CFM کمپرسور.

روغن-روغن کاری در مقابل نفت-رایگان پمپ

کمپرسور هوا استفاده می شود به نیاز به طور منظم روغن کاری پیستون اتاق در پمپ تا زمانی که فن آوری و تقاضای مصرف کننده باعث تولید کنندگان برای ایجاد روغن-پمپ های رایگان.

 • روغن-روغن کاری پمپ های دیگر دیده می شود معمولا در صفحه اصلی کمپرسور هوا. هر چند کمپرسور هوا هنوز هم ممکن است استفاده از این سبک به دلیل بزرگتر قطعات مورد نیاز به طور منظم روغن کاری به کار ادامه خواهد داد. روغن-روغن کاری کمپرسور هوا تمایل به آخرین طولانی تر از کمپرسور بدون روغن پس از آنها نیز با توجه به تعمیر و نگهداری روزمره.
 • روغن کمپرسور هوا هستند و نه از نفت. این عبارت اشاره به این واقعیت است که شما نمی خواهد نیاز به خرید و یا استفاده از نفت برای این کمپرسور. پیستون اتاق قبل از روغن کاری و مهر و موم شده, اجازه می دهد که پمپ به عملکرد به طور کلی و بدون قرار گرفتن در معرض هوا که باعث کاهش روان کننده ویسکوزیته را. این نسخه پوشیدن قبل از روغن کاری, کمپرسور, بنابراین اگر شما قصد استفاده از کمپرسور خود را هر روز شما باید در نظر روغن-روغن کاری کمپرسور هوا. به طور منظم پروژه های DIY نباید قرار داده و به اندازه کافی فشار در کمپرسور برای این طول عمر کوتاهتری به ایجاد یک تفاوت مهم است.

اندازه مخزن

اندازه مخزن تعیین حجم هوایی است که قادر به ذخیره می شود با استفاده از اندازه گیری گالن. اکثر خانه کمپرسور هوا را در حد متوسط به اندازه تانک بین یک تا شش گالن در اندازه. اینها برای تکمیل همه اما بیشتر خواستار تبادل نظر و وظایف. ابزار هایی که نیاز به طور مداوم جریان هوا نیز بهره مندی بیشتر از داشتن یک مخزن بزرگ برای رسیدگی به همپوشانی بین عرضه و تقاضا است.

برای اسپری نقاشی سنباده یا سنگ زنی را در نظر بگیرید یک کمپرسور هوا با 10 تا 80 گالن مخزن به طوری که کمپرسور نیازی به بالاترین CFM قادر به ارائه مداوم فشار از طریق ابزار پنوماتیک.
قبل از امید بستن برای یک مخزن بزرگ اندازه در نظر گرفتن آنچه که شما استفاده خواهد شد برای کمپرسور هوا. یک بار کار رنگ نباید نیاز به 80 گالن مخزن خرید اما اگر شما رنگ اسپری اتومبیل و یا استفاده از یک پنوماتیک چرخ سنباده هر روز پس از آن ممکن است مفید خرید.

قابل حمل

قبل از خرید در نظر بگیرید که در آن شما خواهد شد با استفاده از خود کمپرسور هوا. شما آن را راه اندازی در یک گاراژ یا کارگاه با یک 50 پا شلنگ و یا آن را سوار در اطراف در پشت وسیله نقلیه خود را برای شرایط اضطراری? کمپرسور هوا را می توان بزرگ و سنگین با اسب بخار بالا برای استفاده مداوم و یا آنها می توانید یک طراحی قابل حمل است که شما می توانید حمل از سایت به سایت و یا پروژه به پروژه. واحد با اندازه های کوچکتر نیز قدرت کمتر بنابراین شما نیاز به وزن قابل حمل نیاز در برابر قدرت مورد نیاز است.

تولید کنندگان شده اند و تغییر شکل برای جبران وزن از کمپرسور هوا ساخت آنها را آسان تر به مانور. بزرگ کمپرسور می تواند دو تا چهار چرخ متصل به یک قاب فلزی به طوری که آنها فقط نیاز به برداشته شود به داخل و خارج از یک وسیله نقلیه قبل از اینکه چرخ به کار سایت. صفحه اصلی کمپرسور هوا باید نان شیرین و پهن, هات داگ و چرخ دستی اشکال با حمل دسته و سفر-آماده کابل و شیلنگ.

ترین کمپرسور قابل حمل مورد استفاده در وسایل نقلیه اضطراری تایر تورم شامل لوازم برق است که اتصال مستقیم به ماشین. این سبک نیز حداقل قدرتمند و سبک ترین آنها را آسان برای حمل.

ما تراکم بالا

با کسانی که به خرید عوامل در ذهن ما انتخاب بهترین خانه کمپرسور هوا در دسترس با در نظر گرفتن قیمت اثربخشی و شهرت.

The Best Home Air Compressor Option: CRAFTSMAN Air Compressor-6 gallon

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: هنرمند 6-گالن کلوچه کمپرسور هوا

هنرمند 6-گالن کلوچه کمپرسور هوا با استفاده از آن 0.8 موتور HP برای تولید تا 150 PSI فشار. با دوباره پر کردن میزان 2.6 CFM این کمپرسور هوا به سرعت پر کردن مجدد 6-گالن مخزن به ارائه نیروی کافی برای همه اما بیشتر خواستار ابزار پنوماتیک.

این روغن کمپرسور را می توان مورد استفاده برای تعمیرات خودرو چفت inflating, برش, حفاری و حتی برای کوچک نقاشی اسپری و شغل. با آن نان شیرین و پهن شکل و ناهموار حمل و رسیدگی شما به راحتی می توانید حرکت این سبک کمپرسور از سایت به سایت. این کمپرسور هوا همراه با 13 قطعه کیت لوازم جانبی از جمله 25-پا شلنگ سنج تایر و تایر چاک, همه در یک قیمت چشمگیر.

The Best Home Air Compressor Option: PORTER-CABLE C2002-WK Oil-Free UMC Pancake Air Compressor

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: PORTER-کابل C2002-WK نفت-رایگان کلوچه کمپرسور هوا

پورتر-کابل نفت-رایگان کلوچه کمپرسور هوا تنها به دقت از دست رفته نقطه بالا مطابق هنرمند کمپرسور تقریبا در هر اندازه گیری از جمله 0.8-HP موتور 150-PSI حداکثر و دوباره پر کردن میزان 2.6-CFM.

این برقی روغن کمپرسور هوا حتی دارای همان 6-گالن مخزن کلوچه شکل و دسته حمل برای افزایش قابلیت حمل و طولانی تر فشار خروجی. این شامل یک مطابق با 13 قطعه کیت لوازم جانبی, اما این یک منطقه که در آن پورتر-کابل کمپرسور کاهش قیمت است. ما برای انتخاب بهترین کلی' به رهبری 'در runner-up' دقت هر چند هر دو کمپرسور هوا است یک انتخاب خوب.

The Best Home Air Compressor Option: California Air Tools CAT-1P1060S Portable Air Compressor

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: کالیفرنیا هوا ابزار CAT-1P1060S کمپرسور هوا

سبک وزن, هات داگ به شکل کالیفرنیا ابزارهای بادی کمپرسور هوا باعث می شود آن را به راحتی حمل و نقل و قیمت پایین آن است که وسوسه انگیز برای هر DIYer. یک 0.6-HP موتور را فراهم می کند تا 120-PSI فشار به میزان 1.2-CFM به شما اجازه می دهد برای رسیدگی بیشتر DIY وظایف را با سهولت.

این روغن موتور الکتریکی عمل در یک دوره کمتر از یک مکالمه است و مناسب برای استفاده در محیط داخلی و بدون خطر آسیب شنوایی. 1-گالن مخزن ذخیره مقدار قابل توجهی از هوای فشرده ساخت آن را به یک فقیر گزینه برای سنباده سنگ زنی یا نقاشی, اما آن را اجازه می دهد تا به صورت متوسط با هم همپوشانی دارند در عرضه و تقاضا است. در واقع, آن است که خرید بسیار عالی برای قیمت.

The Best Home Air Compressor Option: EPAUTO 12V DC Portable Air Compressor Pump

عکس: amazon.com

4. بهترین برای INFLATING: EPAUTO 12V DC کمپرسور هوا پمپ

این EPAuto کمپرسور هوا پمپ نمی تواند مفید باشد برای nailers, صتبلرس دریل سم پاش یا دیگر ابزار پنوماتیک. این انتخاب را کم 70-PSI حداکثر و دوباره پر کردن میزان 1.06-CFM مناسب برای باد توپ, دوچرخه, لاستیک خودرو, لاستیک و سایر آیتم های تورم. کم فشار خروجی به این معنی است که overinflating به نقطه پارگی است به احتمال زیاد به رخ می دهد.

این کمپرسور هوا فاقد مخزن ذخیره سازی. آن را هل می دهد هوای فشرده به طور مستقیم به شلنگ برای استفاده فوری. این کمپرسور هوا می تواند دوباره پر کردن لاستیک صاف در شرایط اضطراری. ساخته شده است در چراغ قوه به شما کمک می کند کردهاید دریچه تایر و باعث می شود شما بیشتر قابل رویت در کنار جاده. کمپرسور شاخه به 12 ولت سوکت در وسیله نقلیه خود را و باد تایر فشار شما را مشخص کنید. هنگامی که تایر می رسد حاکی از فشار واحد خاموش به صورت خودکار.

The Best Home Air Compressor Option: BOSTITCH Air Compressor Combo Kit

عکس: amazon.com

5. بهترین برای چفت و بست: BOSTITCH کمپرسور هوا دسته کوچک موسیقی جاز کیت

مواد چفت و بست با هم با یک میخکوب ضامن دار یا منگنه نیست اغلب خواستار وظیفه کمپرسور هوا. هنوز دقیق تر چفت و بست های کاربردی در تعمیر خودرو و یا فریم نیاز به قدرت Bostitch را 0.9 موتور HP.

قادر به تولید تا 150 PSI در عرض 6-گالن مخزن به میزان 2.6 CFM این Bostitch کمپرسور هوا دسته کوچک موسیقی جاز کیت شامل یک میخکوب براد مستقیم پایان میخکوب منگنه و 15-پا شلنگ به صورت چشمگیر چفت و بست بالقوه به عنوان به زودی به عنوان آن می رسد. برق و نفت-رایگان کمپرسور هوا با استفاده از یک شبیه کلوچه شکل و دسته حمل به عنوان دیگر بالا کمپرسور قابل حمل آسان و قدرت مانور و حمل و نقل.

The Best Home Air Compressor Option: California Air Tools 10020C Ultra Quiet Air Compressor

عکس: amazon.com

6. بهترین اسپری نقاشی: کالیفرنیا ابزارهای بادی 10020C کمپرسور هوا

با استفاده از یک رنگ سمپاش نیاز به قدرت قابل توجهی به تولید مستمر تحت فشار هوا بدون تقاضا از ابزار را وادار به تامین هوا برای کاهش زیر قابل استفاده سطح فشار. کالیفرنیا هوا ابزار فوق العاده آرام کمپرسور هوا نا امید نمی کند با موثری 2-HP الکتریکی روغن موتور تولید تا 125-PSI. در حالی که این PSI کمتر از متوسط کمپرسور هوا اسپری نقاشی نیازی به بالا PSI و در واقع از مزایای پایین تر عامل PSI چرا که شما با استفاده از سمپاش به درخواست حذف رنگ.

دوباره پر کردن میزان 5.3-CFM و 10 گالن مخزن هوایی تضمین می کند که شما هرگز باید منتظر مخزن را دوباره پر کردن قبل از پاشش. تانک سنگین نشسته بر روی چهار چرخ برای بهبود متوسط به آن قدرت مانور اما کمپرسور را به اندازه هنوز هم آن مانع از در نظر گرفته می شود قابل حمل.

The Best Home Air Compressor Option: DEWALT 6-Gallon Pancake Air Compressor

عکس: amazon.com

7. بهترین به صورت خودکار کار: دی والت کلوچه, 6 گالن 165 PSI کمپرسور هوا

کار بر روی وسایل نقلیه می تواند تقریبا غیر ممکن است بدون قدرتمند کمپرسور هوا مانند دی والت کلوچه کمپرسور هوا برای ارائه به 165-PSI فشار در هنگام شل شدن مهره از بین بردن لاستیک و کار بر روی موتور. کلوچه طراحی و ساخته شده است در دسته حمل اجازه می دهد کمپرسور انجام می شود در اطراف گاراژ بدون نیاز به ضمیمه طولانی شلنگ که کاهش فشار است.

برق و نفت-رایگان 0.9-HP موتور پر کردن مجدد 6-گالن مخزن در 2.6 CFM اجازه می دهد شما را به سرعت حذف هر چهار لاستیک بدون توقف برای مخزن به repressurize. این واحد در نزدیکی-سکوت باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای محصور گاراژ که در آن بلندتر انتخاب گوش خود آسیب و یا تداخل با ارتباطات است.

The Best Home Air Compressor Option: Quincy QT-54 Splash Lubricated 60-Gallon Reciprocating Air Compressor

عکس: amazon.com

8. بهترین برای پروژه های بزرگ: Quincy QT-54 روغن کاری رفت و برگشتی کمپرسور هوا

مباهات 60 گالن مخزن کوئنسی 60 گالن رفت و برگشتی کمپرسور هوا نیست و قابل حمل در همه. این مخزن بزرگ طراحی شده است به نصب در یک کارگاه یا گاراژ را فراهم می کند و فشار خود را به ابزار پنوماتیک از طریق یک شلنگ. برجسته 5 موتور HP فراتر از قدرتمند تولید حداکثر 175 PSI در دوباره پر کردن میزان 15.4 CFM.

با فشار دوباره پر کردن و خروجی شماره هایی که شما می توانید با اسپری رنگ اتومبیل در تمام طول روز بدون نیاز به خاموش کردن به repressurize. اما این همه قدرت در قیمت بالا می آید. آن را نیز می آید در هزینه برق طراحی شده است. به جای این کمپرسور هوا گاز و روغن-روغن کاری به این معنی است که آن را نیاز به بنزین به طور منظم روغن کاری و تعمیر و نگهداری به کار نگه دارید.

مزایای استفاده از داشتن یک خانه کمپرسور هوا

سود قابل توجهی بیشتر از اضافه کردن یک ابزار مانند کمپرسور هوا را به خانه خود را موجودی است که شما می توانید شروع به کار با ابزار پنوماتیک و سم پاش که در غیر این صورت غیر ممکن خواهد بود به استفاده از. این باز کردن درب به طور کامل ابزار جدید طاقچه معرفی مشتاق DIYer به نقاشی اسپری و پروژه هایی که در زمان کار در مقایسه با استفاده از یک قلم مو و غلتک در حالی که همچنین دستیابی به حتی بیشتر به پایان برسد.

کمپرسور هوا نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای عرشه ساختمان نرده بام و اگر شما استفاده از آن را با یک تفنگ ناخن. این هوا طراحی شده nailers کاهش زمان آن طول می کشد را به پایان برساند یکی از این پروژه ها در نیمه, و همچنین ساخت تر—کمتر عرق و بیشتر لذت بردن. اگر کسانی استاندارد DIY پروژه پیشرفت نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما از ارزش کمپرسور هوا را در نظر بگیرید هزینه تعمیرات خودرو است که شما مجبور به پرداخت برای به سادگی به خاطر شما نبود ابزار برای انجام آن خودتان. کمپرسور هوا مجهز به پنوماتیک چرخ ضامن دار می تواند رسیدن به بیشترین آجیل و پیچ و مهره به طوری که پایه تعمیرات خودرو در حال حاضر می تواند سقوط در درون خود DIY عرصه از تجربه و تخصص.

 • اضافه کردن یک کمپرسور به موجودی خود را اجازه می دهد تا شما را به کار با ابزار پنوماتیک مانند پایان nailers و هوا تق تق که سرعت بخشیدن به پروژه های خود را.
 • با استفاده از یک کمپرسور هوا برای نقاشی اسپری و ایجاد حتی بیشتر به پایان است که شما می توانید در یک مدت زمان کوتاه تر از سنتی قلم مو و غلتک روش.
 • اسلحه ناخن را سریع کار عرشه یا شمشیربازی پروژه ها.
 • هزینه تعمیرات خودرو می تواند تبدیل به پروژه های DIY اگر شما با استفاده از یک کمپرسور هوا و پنوماتیک چرخ ضامن دار ابزار برای دسترسی دشوار برای رسیدن آجیل و پیچ و مهره.

سوالات متداول در مورد جدید خود کمپرسور هوا

شما هرگز نباید خرید یک محصول قبل از راضی بودن که به همه سوالات شما پاسخ داده شده است. نگاهی به این سوالات متداول در مورد کمپرسور و پاسخ های خود را زیر.

چگونه یک کمپرسور هوا کار می کند ؟

کمپرسور هوا کار می کند با تبدیل برق به انرژی پتانسیل در فرم از هوای فشرده با استفاده از یک موتور الکتریکی یا موتور گاز. هوا مجبور است به مخزن که در آن فشار شروع به ساخت. هنگامی که فشار داخل مخزن می رسد مخزن فوقانی محدودیت های ایمنی آن را خاموش تا هوا منتشر شده است و یا با استفاده از یک ابزار پنوماتیک.

هنگامی که با استفاده از کمپرسور هوا را فراهم می کند پشت سر هم و یا جریان قدرتمند, هوای فشرده به آتش ناخن از ناخن تفنگ اسپری رنگ از یک سمپاش یا شل خودرو آجیل با هوا چرخ ضامن دار. مخزن خواهد شد و سپس شروع repressurizing تا زمانی که آن را برمی گرداند به آن بالا-فشار محدودیت. برای خاموش کردن کمپرسور هوا به سادگی آن را خاموش و انتشار هوای فشرده با ASME سوپاپ. وقتی PSI کاهش داده شده است به 10 انتشار دریچه تخلیه در پایین واحد اجازه می دهد تا هر گونه رطوبت انباشته شده به تخلیه از داخل مخزن.

چه اندازه کمپرسور هوا نیاز دارم ؟

اندازه کمپرسور باد و مخزن بستگی به نوع کار شما را انجام خواهد داد. کارهایی که نیاز به کوچک متناوب انفجار از هوا مانند پایان استخوانی هستند به راحتی پنجه با یک خانه کوچک کمپرسور هوا.

اگر شرایط شغلی تماس برای قوی تر کمپرسور هوا را در نظر بگیرید چسبیده با مخزن کوچکتر اما ارتقاء PSI و CFM امتیاز. پس از همه یک مخزن است که تنها مفید است اگر پمپ و موتور در حال ناتوان از نگهداری با این کار.
اسپری نقاشی نیاز به یک تانک بزرگتر به دلیل خروجی تحت فشار هوا در طول نقاشی اسپری و باید به طور مداوم. یک مخزن کوچک در یک کمپرسور هوا ندارد زمان کافی برای پر کردن دوباره قبل از هوای فشرده تهی شده است. با بزرگ 20 - تا 80-گالن مخزن هر کسری بین هوای فشرده مورد نیاز برای سمپاش و هوای فشرده تولید شده توسط پمپ و موتور پر خواهد شد توسط بیش از حد هوای فشرده در مخزن.

در نظر گرفتن برنامه های کاربردی خود را و سپس تصمیم بگیرید که در یک کمپرسور هوا اندازه که برای شما مناسب است.

چه پروژه ای است که یک صفحه اصلی کمپرسور هوا استفاده می شود ؟

صفحه اصلی کمپرسور هوا یک ابزار همه کاره شما می توانید استفاده کنید برای بسیاری از پروژه های مختلف. یک پایان میخکوب می توان با طراحی یک کمپرسور هوا را به سرعت و به راحتی جایگزین قرنیزهای یا قاب درب. این کمپرسور هوا نیز می تواند زوج با یک برش ابزار برش از طریق ورق های فلزی برای نگهداری خودرو یا مجرای تعمیر.

شما همچنین می توانید با استفاده از این ابزار های باور نکردنی با دریل پنوماتیک قاب nailers و پاش. آنها می تواند حتی با یک چرخ ضامن دار هوا به اعمال گشتاور اضافی به گیر مهره یا پیچ و مهره. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید قدرت یک ابزار با هوای فشرده شما می توانید آن را هر چند صحیح اندازه و قدرت خروجی بستگی دارد بر روی این پروژه.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن