بهترین فشار بالا سر و دوش خود را به روز رسانی دوش

خود را ارتقا دهید, حمام, صرفه جویی در مصرف آب, صرفه جویی در پول و لذت بردن از فوق العاده با یکی از این فوق ال

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

خود را ارتقا دهید, حمام, صرفه جویی در مصرف آب, صرفه جویی در پول و لذت بردن از فوق العاده با یکی از این فوق العاده بالا-فشار سر دوش.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best High Pressure Options

عکس: depositphotos.com

فشار آب یکی از عناصر اصلی دلپذیر دوش تجربه. متاسفانه بسیاری از خانه های کمتر از ایده آل فشار آب برای دوش نیرو. ساختمان ها آپارتمان های موبایل, خانه های روستایی, خانه های RV و قایق بادبانی اغلب تجربه کم فشار آب برای دلایل مختلف. راه حل این است که برای نصب یک فشار سر دوش. در ادامه به یادگیری بیشتر در مورد انتخاب بهترین با فشار بالا سر دوش برای نیازهای شما.

 1. بهترین کلی: Speakman کروم جلا S-2005-HB-E2 سر دوش
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: کولر K-72419-Cp بیدار G110 Showerhead
 3. ارتقا انتخاب کنید: Waterpik دست برگزار شد دوش
 4. دستی انتخاب کنید: Moen 26100EPSRN Magnetix 3.5-Inch دستی Showerhead
 5. دو-در-یک انتخاب: Delta Faucet 5-اسپری H2Okinetic In2ition سر دوش
 6. باران سر و دوش انتخاب کنید: hansgrohe Raindance S 9 اینچ Showerhead
 7. WATERSENSE انتخاب کنید: Speakman S-2254-E2 Anystream Showerhead
 8. کارآمد ترین: سیرا بالا را تمام فلزی 1.5 GPM جریان کم دوش
Best High Pressure Options

عکس: depositphotos.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید بهترین فشار بالا سر دوش

وجود دارد چند عملکردی عناصر و ویژگی های طراحی در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک فشار سر دوش. نرخ جریان مهم ترین ویژگی های نگرانی است. در علاوه بر این به زیبایی انتخاب طرح و پایان نگاه برای ویژگی های از قبیل اسپری الگوهای صرفه جویی در انرژی و منافع و گزینه های دیگر. زیر معیار ما در نظر گرفته شده در ساخت میدارد.

طراحی

وجود دارد چهار پایه بالا-فشار سر دوش طرح است. این عبارتند از: wall-mounted, دستی, باران سر و دوش و سه راه. این مدل که با این نسخهها کار بهترین برای شما خواهد شد بستگی دارد در اندازه و طرح های همراه با اولویت های شخصی.

یک دیوار نصب شده سر دوش است که در جای خود ثابت است و ممکن است از ویژگی های اسپری قابل تنظیم الگوی. آن می تواند هر یک از اندازه های استاندارد و یا عظیم تر باران سر و دوش. باران سر دوش های بزرگ, ثابت, سر دوش با یک مقدار گسترده تر منطقه تحت پوشش است که به یک گرم بیشتر همهجانبه دوش تجربه.

دستی سر دوش اتصال به تامین آب توسط یک لوله انعطاف پذیر. آنها ساده بسیاری از کارها مانند حمام کردن کودکان شستن سگ و تمیز کردن اطراف دوش منطقه است. پزشکان اغلب توصیه می کنیم آنها را برای بیماران پس از اعمال جراحی است که اختلال در حرکت است. سه راه سر دوش شامل هر دو ثابت و دستی سر دوش با یک سه راه diverter است که اجازه می دهد تا کاربر برای انتخاب یکی یا دیگری و یا هر دو در همان زمان.

پایان

پایان صرفا زیبایی شناختی انتخاب و سر دوش گزینه پایان شگفت آور متنوع است. آنها ارائه می دهد فرصت های بی پایان برای سفارشی کردن حمام را نگاه همراه با بقیه ، به صورت منسجم نگاه سر دوش باید مکمل دیگر حمام و متعلقات; سینک و شیر آب توالت خیط و پیت کردن اهرم drawer pulls, قفسه حوله و غیره.

مواد و روش های کاربردی مورد استفاده در کروم جلا برنج نیکل براق و ضد زنگ پس از اتمام آنها را انتخاب بالا برای دوام. کروم محبوب ترین سر دوش پایان دور در حالی که برنج جلا آن طلایی-رنگی همتای. این براق پس از اتمام به پاک کردن و نگاه کلاسیک بلکه برجسته هر صابون نقطه. پس از اتمام مات مانند نیکل براق و ضد زنگ ارائه همان دوام به عنوان کروم اما مقاومت در برابر لکه.

اسپری الگوهای

فشار سر دوش را فراهم می کند مقدار زیادی از نیروی اما اسپری الگوی تعیین آسایش. بیشتر سر دوش قابل تنظیم, اسپری, الگوی, با برخی از ارائه به عنوان بسیاری از هشت گزینه و یا بیشتر. را انتخاب کنید از یک ضربان دار, ماساژ, قدرتمند, جریان آرام غبار خیساندن باران و یا ترکیبی الگوی. به برآوردن تمام خانواده در نظر خرید یک سر دوش با مقدار زیادی از اسپری گزینه های الگوی.

نرخ جریان

میزان جریان نشان داده شده در گالن در هر دقیقه (GPM) است چه مقدار آب جریان از طریق یک سر دوش. استاندارد 2.5 گالن در دقیقه دوش سر ارائه 2.5 گالن آب در هر دقیقه و یا 25 گالن آب در طول 10 دقیقه ، دولت تنظیم سر دوش نرخ جریان برای کمک به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی.

صرفه جویی در آب سر دوش که درآمد سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) WaterSense برچسب استفاده از بیش از 2 گالن در دقیقه در حالی که ارائه یک دوش که برابر یا بهتر از استاندارد سر دوش در بازار است. سازمان حفاظت محیط زیست تخمین می زند که جای معمولی سر دوش با WaterSense سر دوش می تواند به صرفه جویی نزدیک به 3000 گالن آب در هر سال.

صرفه جویی در انرژی ویژگی ها/صدور گواهینامه

دوش گرفتن حساب برای حدود 17 درصد از خانه آب استفاده کنید. اگر چه استاندارد سر دوش استفاده کنید تا 2.5 گالن آب در هر دقیقه کم جریان سر دوش استفاده به عنوان کمی به عنوان 1.5 GPM. هنگامی که شما انتخاب می کنید یک کارآمد تر سر و دوش آب صرفه جویی و کاهش آب و برق صورتحساب دندانه دار کردن تا به سرعت.

هنگامی که برای خرید کارآمد سر دوش نیست فقط سازنده برای آن کلمه. به دنبال WaterSense برچسب. سازمان حفاظت محیط زیست-گواهی WaterSense سر دوش آزمایش شده و تایید شده برای توانایی خود را به صرفه جویی در آب و انرژی و ارائه یک مساوی و یا با کیفیت بهتر.

ویژگی های اختیاری

اگر شما فکر می کنم دوش گرفتن است که به سادگی یک راه سریع برای پاک کردن دوباره فکر می کنم. بسیاری از حمام های مدرن و سر آمد با ویژگی های منحصر به فرد است که به منظور افزایش ایمنی و آسایش و راحتی. فکر می کنم چراغ و صدا و حتی مغز است.

چراغ های LED می توانید به سادگی روشن dimly روشن ، اما یک سر دوش با رنگارنگ و یا حتی تغییر رنگ Led ها تبدیل حمام به یک جادویی واحه. اگر شما می خواهم شما می توانید اضافه کردن یک بلندگوی بلوتوث به نگه دارید تا با پادکست های مورد علاقه خود را. شما همچنین می توانید انتخاب هوشمند سر دوش که بصورت خودکار کنترل دمای آب آهنگ آب استفاده پخش موسیقی مورد علاقه خود را و پاسخ تماس های تلفنی ورودی.

ما تراکم بالا

ما بررسی برندهای برتر و محبوب ترین محصولات برای پیدا کردن برخی از بهترین فشار بالا سر دوش در دسترس است. پس از تطبیق آنها را در برابر یکدیگر و چک کردن هر یک از ما در برابر معیارهای ما تنگ لیست به تنها گزینه های بالا. اگر شما به دنبال یک جدید سر دوش شما فقط ممکن است پیدا کردن آن را در اینجا.

Best High Pressure Options: Speakman, Polished Chrome S-2005-HB-E2

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Speakman کروم جلا S-2005-HB-E2 سر دوش

این Speakman هتل Anystream قابل تنظیم سر دوش با کیفیت بالا انتخاب برای ساخت و ساز جدید و یا جایگزینی دیواری سر دوش. این حق بیمه بالا جریان سر دوش را با خطوط تمیز و براق طراحی ساده را افزایش و تکمیل هر یک حمام مدرن است.

Speakman انحصاری Anystream سیستم به طور مساوی توزیع آب به عنوان آن را هموار انتقال از طریق شدید ماساژ و ترکیب تنظیمات. اختصاصی پیستون سیستم کنترل گسترش از آب آن را به عنوان برگ نازل اجازه می دهد فشار برای ایجاد و تشدید. این پیستون در حال تمیز کردن خود. آنها مقاومت در برابر آب سخت تجمع و رسوب ساخت سر دوش آسان برای حفظ.

Speakman هتل Anystream قابل تنظیم سر دوش در دسترس است در 1.75, 2.0 و 2.5 گالن در دقیقه نرخ جریان.

Best High Pressure Options: KOHLER K-72419-Cp Awaken G110

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: کولر K-72419-Cp بیدار G110 Showerhead

این کولر از خواب بیدار G110 چندکاره Showerhead ارائه می دهد مقدار زیادی از گزینه ها برای سفارشی نگاه و احساس می کنید در یک طراحی معاصر. را انتخاب کنید از چهار پایان گزینه برای تکمیل نگاه خود موجود ، سه جریان رای گزینه های را انتخاب کنید اجازه می دهد تا شما را به استفاده بیشتر از آب خود را برای یک دوش بزرگ را تجربه کنند.

پیشرفته اسپری موتور را افزایش می دهد فشار کم آب تر و لذت بخش حمام و کولر بیدار G110 چندکاره Showerhead فراهم می کند منحصر به فرد دوش گرفتن گزینه های کنترل توسط انگشت شست ساده tab. پوشش گسترده اسپری بسیار عالی برای استفاده عمومی. شدید خیس اسپری ارائه, قوی, اسپری برای شستشو از شامپو مو. هدفمند اسپری متمرکز جریان برای ماساژ عضلات. استاد پاک کردن سر اسپری برای تمیز کردن آسان است.

موجود در 1.5, 1.75 و 2.0 GPM نرخ جریان.

Best High Pressure Options: Waterpik Hand Held Shower Head

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Waterpik دست برگزار شد دوش

این Waterpik 1.8 GPM دست برگزار شد دوش سر فراهم می کند انعطاف پذیری بیشتر آب بالاتر و فشار پایین آب و لوایح انرژی و به طور کلی بیشتر ارزش بیش از متعارف دیواری سر دوش. این ارائه یک عملکرد بالا دوش تجربه با چهار منحصر به فرد اسپری تنظیمات.

این Waterpik 1.8 GPM دست برگزار شد دوش سر WaterSense گواهی برای نشان آب پس انداز و عملکرد. آن را ویژگی های یک مدت طولانی 5-پا شلنگ دوش به ارائه مقدار زیادی از دامنه را برای حمام کردن بچه ها و حیوانات خانگی در حالی که تمیز کردن حمام آسان تر است. چهار اسپری حالت عبارتند از:-پوشش بدن قوی, ضربان دار, ماساژ, ماساژ ملایم و کامل بدن با ماساژ دسته کوچک موسیقی جاز.

موجود در 1.8 و 2.5 گالن در دقیقه نرخ جریان. WaterSense خبره در 1.8 GPM جریان رای.

Best High Pressure Options: Moen 26100EPSRN Magnetix

عکس: amazon.com

4. دستی انتخاب کنید: Moen 26100EPSRN Magnetix 3.5-Inch دستی Showerhead

این Moen Magnetix شش-عملکرد دستی Showerhead ارائه می دهد آزادی و انعطاف پذیری. را انتخاب کنید از هر chrome و یا نقطه ای-مقاوم در برابر نیکل پس از اتمام یک پاک کننده به دنبال ، پایه ویژگی های مغناطیسی متصل کردن سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به جدا کردن سرعت و استفاده از آن به عنوان یک دستی سر دوش یا زحمت جایگزینی آن به حوض با ضربه محکم و ناگهانی از یک آهنربا. 5-پا به هم پیوسته مارپیچی فلزی تامین آب شلنگ را فراهم می کند کافی برسد. 3.5 اینچ قطر اسپری سر شش ویژگی های منحصر به فرد اسپری توابع به ارائه سفارشی دوش تجربه و بهینه اسپری نیروی.

این Moen Magnetix شش-عملکرد دستی Showerhead مطابق با قانون آمریکایی های معلول (ADA) مشخصات فنی. آن است که WaterSense خبره شامل یک 1.75 GPM نرخ جریان و به طور مداوم با کارایی بالا.

Best High Pressure Options: Delta Faucet 5-Spray H2Okinetic In2ition

عکس: amazon.com

5. دو-در-یک انتخاب: Delta Faucet 5-اسپری H2Okinetic In2ition سر دوش

دلتا شیر H2Okinetic In2ition 2-در-1 سر دوش یک دست و دوش سر ، این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از جدا شدن سر دوش با شلنگ به طور جداگانه و یا ایمن لنگر انداخت به صورت لوکس و متنوع دوش تجربه.

یک آهنربای قوی استفاده می شود به نگه داشتن دستی سر دوش دقیقا در محل برای آسان docking حتی با چشمان خود را بسته است. دلتا را H2Okinetic PowerDrench اسپری فراهم می کند سه بار پوشش بیشتر از استاندارد سر و دوش با منحصر به فرد الگوی موج و بزرگتر قطرات آب. این سیستم ارائه می دهد چهار های مختلف اسپری تنظیمات به علاوه یک مکث تابع که اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در آب را به طور موقت کاهش جریان به شدت در حالی که لایه برداری یا اصلاح.

دلتا شیر H2Okinetic In2ition 2-در-1 سر دوش WaterSense گواهی برای آن کارآمد 1.75 GPM نرخ جریان و نشان داد عملکرد.

Best High Pressure Options: hansgrohe Raindance S 9-inch Showerhead Easy Install Modern

عکس: amazon.com

6. باران سر و دوش انتخاب کنید: hansgrohe Raindance S 9 اینچ Showerhead

این hansgrohe Raindance S 9 اینچ دوربین کارآمد فراهم می کند یک rainshower تجربه. در حالی که نه واقعی فشار بالا سر دوش عامل در 2.5 گالن در دقیقه میزان جریان این سر دوش با استفاده از تکنولوژی کارآمد به دم هوا را در هر قطره آب. آن را به تولید یک حمام لوکس را تجربه بدون هدر رفتن آب است.

باران سر دوش گاهی اوقات نا امید کسانی که به مفهوم به عنوان آب تمایل به سقوط از سر به جای اینکه با زور و اجبار ساطع شده. این hansgrohe Raindance S 9 اینچ Showerhead آدرس موضوع را با آن RainAir اسپری حالت فراهم می کند که بیشتر شدید ، هوا را با آب مخلوط همراه با کاهش فشار ممکن است کمی طولانی تر برای شستشو.

مواد با کیفیت بسیار عالی است. به طور کامل کروم اسپری دیسک و سیلیکون قابل انعطاف نازل را برای پاکسازی سریع و دوام طولانی مدت. نرخ جریان است 2.5 گالن در دقیقه.

Best High Pressure Options: Speakman S-2254-E2

عکس: amazon.com

7. WATERSENSE انتخاب کنید: Speakman S-2254-E2 Anystream Showerhead

این Speakman S-2254-E2 Anystream Showerhead زیبا, با دوام و کارآمد است. برنج جامد ساخت و ساز و مقاوم در برابر خوردگی پایان معنی آن را به آخرین برای سال های بسیاری است. را انتخاب کنید از خار و جلا برنج پس از اتمام.

Speakman انحصاری Anystream سیستم به طور مساوی توزیع آب به عنوان آن را هموار انتقال از طریق شدید ماساژ و ترکیب تنظیمات. پیستون سیستم کنترل گسترش از آب آن را به عنوان برگ نازل اجازه می دهد فشار برای ایجاد و تشدید. این پیستون در حال تمیز کردن خود. آنها مقاومت در برابر آب سخت تجمع و رسوب ساخت سر دوش آسان برای حفظ.

این Speakman S-2254-E2 Anystream دوش همراه با گارانتی مادام العمر. آن است که WaterSense گواهی شده برای حفاظت از آب و عملکرد بالا در 2.0 GPM جریان رای. موجود در 1.75, 2.0 و 2.5 گالن در دقیقه نرخ جریان.

Best High Pressure Options: High Sierra's All Metal 1.5 GPM High Efficiency Low Flow Showerhead

عکس: amazon.com

8. کارآمد ترین: سیرا بالا را تمام فلزی 1.5 GPM جریان کم دوش

اگر شما به دنبال برای بهترین دوش تجربه از حداقل مقدار آب سیرا بالا 1.5 GPM جریان کم سر دوش است انتخاب کنید برای شما. براق و معاصر سر در دسترس است در کروم و نیکل و روغن مالیده برنز و برنج جلا پس از اتمام خود را برای مطابقت با زمان شستشوی و تمیز.

با آن جامد ساخت و ساز فلزی و ساده مسدود-رایگان و نازل و این یکی از مهمترین و ناهموار قابل اعتماد کم جریان سر دوش در دسترس است. اختراع نازل ارائه قوی و کامل اسپری بزرگ آب گرم برای حمام تجربه و حداقل استفاده از آب است. ساخته شده در ایالات متحده با خارجی و قطعات داخلی آن را در دسترس در 1.5, 1.8 و 2.0 GPM نرخ جریان.

مزایای استفاده از داشتن یک فشار سر دوش

فشار بالا سر دوش پیشنهاد بهبود دوش گرفتن تجربه بیش از مدل های معمولی است. این دستگاه قدرتمند کاهش سرعت جریان آب در حالی که افزایش فشار آب با به کارگیری متغیر اسپری الگوها و یا فشرده سازی اتاق بازرگانی و مهندسی. افزایش فشار احساس بسیار خوبی بر روی پوست و پاک سازی موثر تر در حالی که کاهش میزان جریان آب ذخیره می کند. این مفید است به خصوص در مکان های که در آن خانواده فشار آب وجود ندارد.

فشار بالا سر دوش استفاده از حدود یک پنجم آب کمتر نسبت به همتایان سنتی خود را. زیرا آنها با استفاده از آب کمتر است وجود دارد به عنوان مقدار آب به گرما به طوری که آنها صرفه جویی در مصرف انرژی بیش از حد. آب و برق صرفه جویی در ترجمه به پول ذخیره شده در هر ماه پس از تعویض به یک فشار سر دوش.

 • کاهش آب و لوایح انرژی.
 • صرفه جویی در مصرف آب است.
 • ارتقاء دوش گرفتن تجربه در خانه های با فشار کم آب.

سوالات متداول در مورد جدید خود را با فشار بالا سر دوش

چه خوب فشار آب برای حمام?

استاندارد مسکونی فشار آب در ایالات متحده آمریکا است که بین 45 و 55 پوند در هر اینچ مربع (PSI). کاهش فشار آب را می توان با افزایش نصب یک فشار سر دوش.

وجود دارد سر دوش که افزایش فشار آب?

بله. فشار بالا سر دوش های افزایش فشار آب یا با کاهش سرعت جریان و یا با استفاده از یک فشرده سازی اتاق.

چگونه با فشار بالا سر دوش کار می کند ؟

فشار بالا سر دوش محدود کردن حجم آب جریان از طریق لوله مانند زمانی که یک باغبان چوب نما تا حدودی بیش از پایان trickling شلنگ باغ به آن را اسپری نکنید. داخل حمام, سر وجود دارد قطعات برای تنظیم فشار جریان آب و ارائه حتی یک دوش.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب