بهترین دو برای دیگ های ذوب و پخت و پز و گرم کردن مجدد

وجود دارد بدون نیاز به رایت خود را ذوب شده پنیر و شکلات—با استفاده از این چند منظوره تابه با تخصص درج جای.Bob

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 تیر 1399

وجود دارد بدون نیاز به رایت خود را ذوب شده پنیر و شکلات—با استفاده از این چند منظوره تابه با تخصص درج جای.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Double Boiler Options

عکس: istockphoto.com

دو دیگ نیست ضروری ابزار آشپزخانه, اما آنها می توانند غذاهای خاص آسان تر برای آماده سازی و روشن کردن بهتر است. پنیر ذوب ذوب شکلات پخت و پز سس ظریف و گرم کردن مجدد شکننده باقی مانده تمام نیاز ملایم حرارت غیر مستقیم که دو دیگ بخار را فراهم می کند. به خوبی تمرین جایگزین روش متعادل یک لیوان یا کاسه فلزی در بالای منظم ماهی تابه—اما این رویکرد می تواند پایان فاجعه اگر کاسه ورقه و جوش محتویات قطره به آب و یا بر روی طبخ.

ابزار مناسب می تواند تمام تفاوت را. دو دیگهای بخار شامل سه بخش است: به طور منظم ماهی تابه نصب و قرار است که نشسته است بر روی لبه ظرف و درب. آشپز اضافه کردن آب به قابلمه مناسب قرار دادن در بالا حرارت آب به جوش یا جوش و سپس اضافه کردن مواد تشکیل دهنده ظریف به قرار دادن. در این روش گرما از آب نهفته را به آرامی گرم و ذوب مواد تشکیل دهنده.

بیشتر دو دیگ استیل با هسته آلومینیوم حتی برای انتقال حرارت. بسیاری از گونه های شامل به طور منظم ماهی تابه به عنوان بخشی از بسته بنابراین انتخاب یک دیگ بخار با یک پایه پان که شما بیشترین استفاده از. دیگ بخار دستگیره و درب آمده در طیف وسیعی از مواد به طوری نگه داشتن در ذهن است که نوع شما ترجیح می دهید. در نهایت انتخاب یک دیگ بخار اندازه است که مناسب ترین برای مقادیر شما خواهید بود پخت و پز با.

بهترین دیگ بخار دو

با کسانی که کلید خرید ملاحظات در ذهن ما شناسایی برخی از بهترین دیگ بخار دو گزینه های موجود در بازار—انتخاب یکی از این گزینه های بسیار عالی و رسیدن به پنیر ذوب برای fondue شکلات برای sundaes و بیشتر.

The Best Double Boiler Option: Farberware 50057 Classic Double Boiler

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Farberware 50057 کلاسیک دو دیگ بخار

این Farberware کلاسیک دو دیگ بخار ایجاد شده در یک قابل اعتماد Farberware 2 لیتر قابلمه با ضخامت آلومینیوم دیسک در پایه به صورت سریع حرارت به طور کامل روکشی در آینه-پایان فولاد ضد زنگ. دیگ بخار قرار دادن همان آینه به پایان برسد و خود را تمدید رسیدگی به موازات قابلمه اجازه می دهد تا آشپز به مانور تابه هم بدون نزدیک شدن به منبع گرما. درب نوآورانه خود کوک, طراحی شامل دو لب به مهر و موم درب در دام فرار رطوبت و تخلیه آن را به گلدان—حفاظت از ظریف تشکیل دهنده از خشک شدن و یا overcooking. این سه قطعه با هم کار کنند برای ساخت یک دیواره ضخیم حتی-گرمایش دیگ بخار دو. هنگامی که استفاده نمی کنید به عنوان یک دیگ بخار دو 2 لیتر قابلمه است بسیار توصیه می شود گلدان خود را در آن. تخت پایه به معنی تابه را می توان در تمام stovetops از جمله القای. هر سه قطعه در حال فر امن به 350 درجه و ماشین ظرفشویی امن پاکسازی آسان.

The Best Double Boiler Option: T-fal B1399663 Specialty Double Boiler

عکس: amazon.com

نفر دوم: T-fal B1399663 تخصص دو دیگ بخار

T-fal دو دیگ بخار ساخته شده است در آلومینیوم جامد 3-کوارت ماهی تابه به صورت سریع و حتی انتقال حرارت پوشش داده شده در داخل و خارج با T-fal کلاسیک پوشش نچسب. دیگ بخار قرار است از فولاد ضد زنگ جامد برای کنترل بهتر حرارت. یک پوشش شیشه ای است که متناسب با هر دو دیگ بخار قرار دادن و ماهی تابه اجازه می دهد تا آشپز به بررسی مطالب بدون از دست دادن رطوبت یا حرارت. دستگیره در T-fal پن و قرار دادن نرم و آسان گرفتن مواد فنلی است که انتقال گرما را به دستان خود را برای ایمنی و آسایش. تمام قطعات به راحتی در ماشین ظرفشویی امن و بدون استرس پاکسازی.

The Best Double Boiler Option: Cook N Home Double Boiler Steamer

عکس: amazon.com

متنوع ترین: طبخ N صفحه اصلی دو دیگ بخار

طبخ N خانه 4-کوارت دو دیگ بخار/بخار دسته کوچک موسیقی جاز است که چند قطعه مجموعه را پوشش می دهد که چندین توابع پخت و پز. پایه قابلمه یک آینه جلا فولاد ضد زنگ با آلومینیوم دیسک در این پایگاه به صورت سریع و حتی انتقال حرارت. دو دیگ بخار قرار دادن نیز از فولاد ضد زنگ و دارای سه "مرحله" در زیرین آن اجازه می دهد آن را به کار با این 4 لیتر پایه پان بلکه با دیگر 2-, 3-یا 4-کوارت پز برای انعطاف پذیری فوق العاده ای. این مجموعه همچنین شامل یک کشتی بخار قرار دادن–شبیه به دو دیگ بخار و قرار دادن آن متناسب با پان اما پایین سوراخ اجازه می دهد تا بخار برای پر کردن اتاق بالایی و طبخ سبزیجات یا گوشت با بخار. بخار پز قرار دادن همچنین ویژگی های "گام" در پایین به طوری که آن را می توان در این پایگاه تابه یا دیگران ممکن است شما در حال حاضر خود را.

آشپز N صفحه اصلی مجموعه ای شامل یک خو شیشه ای درب با دریچه بخار برای نظارت آسان و فولاد ضد زنگ دستگیره های در حال پرچ برای دوام. هر قطعه می تواند پرتاب در ماشین ظرفشویی, ساخت تمیز کردن ساده است. آشپز N صفحه اصلی دو دیگ بخار/بخار ارائه شده است در یک هزینه بسیار کم به خصوص برای یک مجموعه ای است که می تواند انجام توابع مختلف سه تابه—آن را ایده آل برای آشپز راه اندازی یک آشپزخانه یا که اصلا فضا برای ذخیره بسیاری از ابزار های مختلف و یا کسانی که به سادگی ارزش بهره وری.

The Best Double Boiler Option: Cook N Home 02655 2 Quarts Double Boiler

عکس: amazon.com

بهترین اندازه کوچک: طبخ N صفحه اصلی 02655 2 لیتر دو دیگ بخار

طبخ N خانه 2 کوارت دو دیگ بخار فولاد ضد زنگ با هسته آلومینیوم به صورت عالی و حتی انتقال حرارت. یک شیشه درب با دریچه بخار اجازه می دهد تا آشپز برای دیدن مطالب و نظارت بر پیشرفت خود را. هر دو ظرف و قرار دادن قابلیت پرچ سیلیکون-پیچیده دستگیره جلوگیری از انتقال حرارت به آشپز دست و ساخت برای گرفتن نرم. پان سازگار با تمام اجاق از جمله گاز و برق و القای اما نه امن برای استفاده در فر. قطعات ماشین ظرفشویی امن اگر چه طبخ N صفحه اصلی توصیه شستن دست ها به حفظ به پایان برسد. 2-پیمانه اندازه است فقط به اندازه کافی برای ذوب مواد تشکیل دهنده برای یک, دستور و اندازه بزرگ را در دست دارند برای بسیاری از آشپز.

The Best Double Boiler Option: Winware Stainless 8 Quart Double Boiler

عکس: amazon.com

بهترین سایز بزرگ: Winware ضد زنگ 8 لیتر دو دیگ بخار

Winware فولاد ضد زنگ 8 لیتر دیگ بخار دو سنگین وزن, بزرگ, عمیق دو دیگ بخار ایده آل برای ساخت دسته های بزرگ از ماست کنسرو و یا حتی نگه داشتن غذاهایی مانند پوره سیب زمینی داغ بدون سوختن. فولاد ضد زنگ به اندازه کافی سنگین است برای حمایت از دیگ بخار حتی زمانی که آن را تبدیل بالا و سنگین اما قرار است بسیار عمیق تر از بسیاری از دو دیگ بنابراین حتی با آن اندازه بزرگ آن است که بسیار پایدار است. 8 لیتر قابلمه سهام مفید است اندازه را به صورت دسته های بزرگ از ماکارونی و سیب زمینی یا غذای دریایی, جوش, و در حالی که آن را نمی نچسب آن را جلا فولاد ضد زنگ برای تمیز کردن آسان است. دسته پرچ ارائه امن گرفتن در دو دیگ بخار قرار دادن حتی زمانی که کامل است. سنگین-سنج فولاد ضد زنگ پوشش متناسب با هر دو دیگ بخار و سهام پایه قابلمه و تمام قطعات ماشین ظرفشویی امن. اگر شما در بازار برای یک حتی بزرگتر دیگ بخار Winware نیز ارائه می دهد این کلاس تجاری در تابه 12-و 16-آگهی 20-کوارت اندازه تمام خوبی-قیمت مناسب با توجه به کیفیت ساخت و اندازه.

The Best Double Boiler Option: ExcelSteel 3-Piece Boiler

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: ExcelSteel 3-قطعه دیگ بخار

ExcelSteel 3-قطعه دیگ بخار بسیار جلا فولاد ضد زنگ مجموعه ای فوق العاده مقرون به صرفه. پان پایه 2.5 لیتر و سازگار با تمام انواع اجاق از جمله القای. دستگیره در هر دو پایه تابه و دیگ بخار درج پرچ جامد و سرد را لمس کنید. خو-درب شیشه ای بادی است و اجازه می دهد تا آشپز برای مشاهده مطالب به عنوان آنها را طبخ. ExcelSteel جامد را ارائه می دهد ساخت و ساز با ویژگی های اندیشمندانه برای کمتر از نیمی از هزینه قابل مقایسه با بسیاری از محصولات به طوری که این مجموعه یک معامله است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن