بهترین DIY سیستم های امنیتی برای خانه

نگه داشتن خانه و خانواده خود را امن با این خود نصب سیستم های امنیتی.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 خرداد 1399

نگه داشتن خانه و خانواده خود را امن با این خود نصب سیستم های امنیتی.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best DIY Security System Options

عکس: depositphotos.com

ایمنی خانه و ساکنان آن نه آرامی باید گرفته شود. یک سیستم امنیتی است که اغلب اولین خط دفاعی در برابر می شود صفحه اصلی مهاجمان با هدف به سرقت اشیاء با ارزش و یا قصد آسیب برساند. با دادن هشدار به شما و پلیس به حضور مزاحمان سیستم های امنیتی باعث کاهش خطرات و خطرات ناشی از سوء.

عملکرد داخلی سیستم های امنیتی بودند یک بار نگهبانی درب-به-درب فروشندگان و تکنسین اما این است که دیگر مورد. های اخیر پیشرفت های تکنولوژیکی منجر به سیستم های امنیتی صاحب خانه می تواند به راحتی نصب خود را دارند. بهترین DIY سیستم های امنیتی حتی ممکن است نگه داشتن خانه خود را امن تر از آن نصب شده توسط شرکت های زنگ.

با یک حرفه ای نصب و راه اندازی, شما مربوط به حداقل یک نفر دیگر در امنیت خانه خود را برنامه ریزی. اگر چه بسیاری از نصب قابل اعتماد هستند مردم کمتر که می دانید سیستم شما بهتر است. شرکت های امنیتی نیز باید مجموعه ای از پروتکل ها و روش نصب و راه اندازی. مزاحم آشنا با این روش باید زمان آسان تر مانع سنسور هشدار و یا اجتناب از آنها را در دسترس نباشد. با تبادل نظر سیستم امنیتی تنها شما و خانواده شما که کد محل سنسور و که در آن هر دوربین مخفی قرار می گیرد.

DIY سیستم های امنیتی با دستورالعمل نصب سخت افزار و راهنمایی برای افزایش سیستم اثربخشی—هیچ تکنسین لازم است. معتبر سیستم به طور کلی آسان به نصب و آمده با کیفیت بالا و سنسور. باتری خود نیز تمایل به با کیفیت بهتر نسبت به کسانی که در یک گرین بینز سیستم. ذکر شده در زیر شما پیدا کردن DIY صفحه اصلی سیستم های امنیتی است که پیشی گرفتن از رقبای خود در هر دسته بندی:

  1. بهترین کلی: SimpliSafe 8-قطعه سیستم های امنیتی
  2. ارتقا انتخاب کنید: حلقه زنگ 14 قطعه کیت
  3. بهترین برای فضاهای کوچک: اقامت ملزومات امنیتی Starter Kit
  4. ذکر شریف: Arlo Pro 3 سیم-رایگان سیستم دوربین
The Best DIY Security System Options

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات

مگر اینکه شما در حال حاضر یک زنگ کارشناس برخی از جنبه های DIY سیستم های امنیتی ممکن است ناآشنا به شما. این راهنما را از طریق برخی از ویژگی های و سبک های DIY سیستم های امنیتی برای کمک به خود را خرید تصمیم گیری کمی آسان تر است.

اجزای سیستم

صفحه اصلی سیستم های امنیتی تبادل نظر و یا حرفه ای نصب شده اند که انواع مختلفی از سنسورها و اجزای آن کمک به امن خانه خود را. درب و پنجره دو قطعه سنسورهای رایج ترین; فعال کردن زنگ هشدار زمانی که یک درب یا پنجره باز می شود و دو تکه از هم جدا شدن. سنسور حرکت, هشدار سیستم اگر کسی پیاده روی را از طریق آن زمینه اغلب گنجانده شده است. دیگر سنسور ایمنی مانند مونوکسید کربن و آشکارسازهای دود و همچنین دما و سیل سنسور نیز در دسترس هستند.

شما می توانید دوربین را به اکثر DIY سیستم های امنیتی و همچنین. آنها همیشه در ساعت است و می تواند ضروری برای تحقیقات پلیس باید به کسی که تلاش برای رسیدن به خانه خود را. دوربین کار به طور موثر هنگامی که پوشش بیرونی هر گوشه ای از صفحه اصلی و اضافه کردن داخلی واحد است یک ایده خوب به عنوان به خوبی.

چگونه بسیاری از سنسورهای یک خانه نیاز دارد

تعداد سنسورهای مورد نیاز باید توسط هدایت صفحه اصلی طراحی و چیدمان. اکثر سیستم های امن پنجره ها و درها با سنسور در طبقه اول ترک آن در سطح دوم نا امن است. واقعا موثر امنیتی نیاز به نصب سنسور در هر قسمت بیرونی درب و پنجره.

بسته به طرح شما می توانید محل سنسور حرکت در مکان های مختلف برای امنیتی اضافه شده است. اغلب بهترین به خرید یک کیت استارتر و در ادامه با اضافه کردن به سیستم خود را به عنوان بودجه اجازه می دهد تا. کیت اغلب شامل برخی از سنسورهای ذکر شده فوق و همچنین به عنوان با صدای بلند آژیر است که می تواند در جلوگیری از مزاحمان.

سهولت نصب و راه اندازی

تبادل نظر سیستم که مشکل به نصب و یا برنامه می تواند خسته کننده و وقت گیر است. قبل از اینکه شما خرید این ارزش به دنبال چه کیت توصیه نصب سنسورهای خود را, آنچه در برنامه نویسی آنها را به ایستگاه پایه شامل و مراحل برای اضافه کردن در آینده قطعات. بهترین DIY سیستم های امنیتی را در این فرآیند ساده از بین بردن حد حدس و گمان که ممکن است. آنها عبارتند از باطری بی سیم سنسور که چوب در محل با نوار چسب. اکثر سیستم های نظارت نیز با استفاده از خود سیستم تلفن همراه به شماره گیری در صورت زنگ صرفه جویی در شما وظیفه برنامه نویسی.

نظارت: حرفه ای در مقابل خود-سیستم های نظارت

دو راه وجود دارد برای نظارت بر سیستم زنگ خطر خود را: پرداخت یک شرکت نظارت و یا نظارت بر آن را به خودتان. وجود دارد مزایای هر دو. در یک طرف یک شرکت نظارت خواهد بلافاصله هشدار مقامات محلی اگر سیستم شما فعال است. این سرویس هزینه های پول, اما و تکرار آلارم کاذب می تواند به شما کسب درآمد خوب از پاسخ سازمان.

از سوی دیگر خود تحت نظارت سیستم به طور کامل تحت کنترل شما نیاز به شما برای ایجاد مناسب تماس برای کمک در صورت نیاز. شما می توانید اجتناب از غلط-زنگ خطر جریمه و هزینه های ماهانه اما شما باید توانایی ایجاد تماس تلفنی که ممکن است امکان پذیر نمی شود در برخی از صفحه اصلی تهاجم شرایطی.

هزینه

نظارت سیستم های امنیتی نیاز به پرداخت به این شرکت ارائه خدمات به طور معمول به صورت ماهانه. این اشتراک می تواند به عنوان کم به عنوان یک چند دلار در هر ماه و یا به عنوان بالا به عنوان شما کابل لایحه. برخی از شهرستانها نیز نیاز مالکان به پرداخت برای زنگ اجازه در هنگام نصب یک نظارت سیستم های امنیتی. تماس خود را محلی و یا ساختمان اداره پلیس برای پیدا کردن اگر سیستم شما نیاز به یک مجوز.

سازگاری برنامه

برای کنترل نهایی از خانه خود را در امنیت نگاه برای سیستم های امنیتی با مناسب رابط برنامه. این برنامه می تواند زنگ خطر و بازو و خلع سلاح سیستم شما از گوشی های هوشمند خود و یا قرص. بسیاری از ارائه دسترسی به دوربین های خود را و به روز رسانی در زمان واقعی بر روی چیزهایی مانند دما و وضعیت فعلی خود سنسور (مانند زمانی که یک پنجره باز است یا بسته).

دستیار دیجیتال سازگاری

خرید یک کیت است که با این نسخهها کار با یک دستیار دیجیتال می افزاید: یک لایه اضافی از راحتی بیش از تنها نرم افزار مبتنی بر سیستم اجازه می دهد تا شما را به بازو و خلع سلاح و فعال کردن سیستم خود را با صدای.

ما تراکم بالا

The Best DIY Security System Options: SimpliSafe 8-Piece Home Security System

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: SimpliSafe 8-قطعه سیستم های امنیتی

SimpliSafe 8-قطعه سیستم های امنیتی یک انتخاب عالی برای خریداران به دنبال اعتماد همه جانبه کیت. این سیستم همراه با یک صفحه کلید چهار پنجره و یا درب سنسور, سنسور حرکت یک دکمه وحشت و یک ایستگاه پایه با یک آژیر داخلی. سنسور نصب به راحتی با نوار چسب و برنامه نویسی آنها را به سیستم به سادگی نیاز به تایپ کردن در کد سنسور. آن را نیز سازگار با چند صفحه اصلی اتوماسیون دستیاران. حرکت نزولی به SimpliSafe سیستم این است که شما مجبور به پرداخت برای این شرکت نظارت بر برنامه ریزی برای استفاده از این برنامه در گوشی های هوشمند خود.

The Best DIY Security System Options: Ring Alarm 14-Piece Kit

عکس: amazon.com

2. ارتقا انتخاب کنید: حلقه زنگ 14 قطعه کیت

حلقه زنگ پایان کیت همراه با هشت سنسور یک ایستگاه پایه دو صفحه کلید دو سنسور حرکت و یک توسعه دهنده محدوده وای فای. آن هم فوق العاده آسان به نصب به سادگی پلاگین در ایستگاه پایه و اتصال آن از طریق حلقه های امنیتی نرم افزار. سنسور همه کوه با دو طرفه چسب و هنگامی که فعال, ایستگاه پایه و حلقه های امنیتی برنامه انجام بسیاری از کار برای شما. نسبتا صحبت نظارت بسیار ارزان نیز هست. تنها اتوماسیون دستیار که حلقه کیت با کار می کند آمازون الکسا. این ممکن است یک dealbreaker برای مالکان به دنبال یکپارچه سازی سیستم های امنیتی خود را با اتوماسیون دستیار.

The Best DIY Security System Options: abode Essentials Security Starter Kit

عکس: amazon.com

3. بهترین برای فضاهای کوچک: اقامت ملزومات امنیتی Starter Kit

سراي ملزومات کیت ایده آل برای خانه های کوچکتر و یا آپارتمان و همراه با فقط آنچه شما نیاز به گرفتن برخی از صلح از ذهن است. این ست دارای یک دروازه سنسور مینی درب/پنجره سنسور fob کلیدی و سنسور حرکت. نظارت مبتنی بر برنامه پس از گوشی های هوشمند خود به عنوان کنترل پنل. حتی اگر آن را با استفاده از یک برنامه, شما هنوز هم می توانید خرید نظارت بر برنامه است. سراي کیت همچنین با این نسخهها کار با آمازون, الکسا, گوگل, دستیار و AppleHome کیت. این است که بسیار اولیه کیت نامناسب برای خانه های بزرگتر. آن را کاملا ایده آل برای طبقه دوم محل سکونت اما با اضافه کردن سنسور به اندازه کافی برای پوشش دادن کل یک خانه را به سرعت گران است.

The Best DIY Security System Options: Arlo Pro 3 Wire-Free Camera System

عکس: amazon.com

4. ذکر شریف: Arlo Pro 3 سیم-رایگان سیستم دوربین

Arlo در نظر گرفته شده است به یک رهبر در خانه دوربین های امنیتی و این نرم افزار 3 کیت یک مثال کامل از چرا. این سیستم همراه با دو کیفیت بالا دوربین های دیجیتال و یک هاب مرکزی است. توپی می توانید کراوات به یک دیسک سخت خارجی پس از ذخیره سازی ضبط فیلم بدون مشکل است. سیستم راه اندازی ساده است بیشتر از آن را تکمیل و از طریق Arlo برنامه. شما می توانید برنامه دوربین به چشم پوشی از برخی مناطق در این زمینه خود را از مشاهده برای جلوگیری از غلط activation یا فعال کردن یک نور افکن زمانی که آنها تشخیص حرکت. Arlo is a premium security برند به طوری که قیمت ممکن است کمی شیب دار است. عمر باتری مناسب و معقول است (چند هفته برای یک بار) اما نیاز به حذف دوربین از بالا لوتی به شارژ می تواند درد.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن