ارتش اعزام رزرو متخصصان پزشکی برای کمک به غرق بیمارستان های شهرستان

ارتش ایالات متحده بسیج است 1,275 رزرو پزشکی متخصصان برای تقویت بیمارستان های غیر نظامی در مناطقی از کشور که د

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399

ارتش ایالات متحده بسیج است 1,275 رزرو پزشکی متخصصان برای تقویت بیمارستان های غیر نظامی در مناطقی از کشور که در حال مبارزه برای رسیدگی رمان coronavirus موارد است.

15 شهری تقویت پزشکی نیروهای وظیفه هر کدام 85 سربازان قادر به ارائه خدمات مشابه به عنوان یک 250 تخت بیمارستان, طبق آخرین اطلاعیه خدمات.

ارتش شماری از تمام رزرو داوطلبان به مطمئن شوید که آنها در حال حاضر حمایت از بيمارستان در خود جوامع رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville گفت: در انتشار.

مرتبط با: نیویورک محدود: در داخل ارتش اضطراری استقرار پزشکان به منهتن

"ما نمی خواست به پرسنل پزشکی از جوامع غیر نظامی که در آن آنها در واقع مبارزه با ویروس" او گفت:. "ما می دانستیم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از تقاضا برای حرفه ای پزشکی. ... ما با هم قرار داده این 15 شهری تقویت پزشکی نیروهای وظیفه و آنها با انگیزه و آماده برای رفتن."

هر وظیفه نیروی 14 پزشکان از جمله یک متخصص بیماری های عفونی و چهار تنفسی متخصصان با توجه به انتشار. هر کدام نیز دارای 16 پزشکان, 13, پرستاران, پنج دستیاران پزشک دو دندانپزشکان چهار داروسازان دو روانشناسان بالینی روانپزشک دو کاردرمانی متخصصان چهار متخصصان و حمایت از کارکنان برای انجام کم تریاژ مراقبت و همچنین به عنوان تست برای COVID-19.

وظیفه نیروهای مستقر کرده اند به پایگاه مشترک مک گوایر-Dix-Lakehurst نیوجرسی قبل از حرکت به خود اختصاص داده بیمارستان. چهار وظیفه نیروهای کمک خواهد کرد تا در شهر نیویورک سه در حال رفتن به بیمارستان در نیوجرسی و یکی دیگر را به کانکتیکات با توجه به انتشار.

باقی مانده هفت وظیفه و نیروهای آماده به کار و آماده می شود برای سفر در 24 ساعت McConville گفت: در انتشار.

در مورد 29,000 هوایی و گارد ملی ارتش و نیروهای مستقر کرده اند در سراسر ایالات متحده و آن سرزمین در حمایت از COVID-19 پاسخ.

Guardsmen ساخته شده اند mobile COVID-19 تست سایت های برای از بین بردن برخی از بار غربالگری اورژانس بیماران مبتلا به کروناویروس در امکانات درمان در میامی و شیکاگو, ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: در انتشار و اضافه کرد که این آزمون در سایت خواهد بود قادر به پردازش هزاران نفر از نمایش فیلم در سرعت سریع تر.

"آنچه در آن می کند اگر شما بروید از غربالگری برای بهبود و مراقبت های بهداشتی استمرار آن کمک می کند تا ایجاد یک بازو را در رسیدن به غربالگری ... به جای overrunning اتاق اورژانس با صدها نفر از مردم که پس از آن ارائه چالش برای متخصصان مراقبت های بهداشتی برای گرفتن بیمار" مک کارتی گفت.

"پس با رفتن به [سایت آزمون] شما می توانید بسیاری از این افراد تشخیص داده آنها دریافت نسخه و آنها را به عنوان مخالف قریب به اتفاق اتاق اورژانس."

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: 'دهها هزار نفر از پرسنل گارد به نام در Coronavirus پاسخ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن