بهترین ظرف خشک کردن قفسه برای آشپزخانه

صرفه جویی در ماشین ظرفشویی برای بارهای بزرگ و استفاده از یکی از این دستی ظرف قفسه به جای. تضمین شده به آشپزخا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 خرداد 1399

صرفه جویی در ماشین ظرفشویی برای بارهای بزرگ و استفاده از یکی از این دستی ظرف قفسه به جای. تضمین شده به آشپزخانه تمیز کردن کاری که با سهولت!

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Dish Drying Racks for the Kitchen

عکس: depositphotos.com

یک ظرف خشک شدن سخت بازپرسی کردن از خود را ساده آشپزخانه تمیز کردن معمول با دادن به شما یک محل به راه تمیز کردن ظروف و ظروف به هوا خشک است. بهترین آنهایی که همچنین به حداقل رساندن امکان ظرف ظروف بودن رنده شده یا خراشیده با برگزاری چنین چیزهایی به عنوان بشقاب و کاسه و ایمن در حالت نشسته. با تشکر از آبی قدرت هوایی ظرف قفسه نیاز به هیچ برق و حداقل فضا—به خصوص اگر شما خرید یک حق را برای خود را غرق.

آیا شما نیاز به یک سخت بازپرسی کردن از شانس و به پایان می رسد که نمی توانید در ماشین ظرفشویی و یا یک قفسه بزرگ به اندازه کافی برای نگه دارید تا با وعده غذایی روزانه دبستان, ما باید راه حل برای شما است. جلوتر ما راهنمایی در مورد آنچه به دنبال در یک ظرف خشک شدن دندانه دار کردن همراه با جزئیات بیشتر در مورد محصولات ما بالا مورد علاقه میدارد در دسته:

 1. بهترین کلی: PremiumRacks حرفه ای ظرف رک
 2. بهترین برای سبک: شیرین مجموعه خانه 3 قطعه دندانه دار کردن مجموعه
 3. بهترین سنگین: HEOMU بیش سینک ظرف شور
 4. بیشتر سازگار با محیط زیست: Bambusi تاشو ظرف شور
 5. ذکر شریف: شسته و رفته-O بیش از سینک آشپزخانه ظرف سینی رک
Best_Dish_Drying_Rack

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات

خوشبختانه ظرف خشک کردن قفسه های بسیار ساده خرید. که گفت:, هنوز هم وجود دارد چند چیز به نظر قبل. شما می خواهید به وزن بهترین گزینه های طراحی است که سازگار با سینک آشپزخانه خود منطقه و همچنین تعیین اندازه مواد و لوازم جانبی است که خود را ظرفشویی و خشک کردن آسان تر و سریع تر است.

آشپزخانه در مقابل در سینک طراحی

برای انتخاب بهترین طرح را برای خود غذا-خشک کردن قفسه های خود را در نظر بگیرید سینک آشپزخانه و اطراف آن فضای آشپزخانه.

 • اگر شما یک مربع بخش از آشپزخانه درست در کنار خود نزول این ممکن است به نقطه ای مناسب برای موقعیت یک آشپزخانه ظرف رک. این واحد خود شامل است که آسان به انتخاب کنید حرکت و فروشگاه آن را بدون نیاز به نصب و راه اندازی و حداقل تنظیم.
 • یک پشت-سینک رک همچنین به عنوان شناخته شده بیش از نزول دندانه دار کردن طراحی شده است برای نشستن در فضای آشپزخانه به جای در کنار خود را غرق. برای این گزینه به کار شما نیاز به اندازه گیری با دقت و اطمینان حاصل شود که شما باید حداقل یک پا از فضای خالی پشت سینک آشپزخانه خود.
 • اگر شما دو کاسه سینک آشپزخانه در نزول رک کاهش را در آشپزخانه از دست دادن. این نوع از قفسه جا به کوچکتر سینک کاسه با استفاده از روکش سیم دسته که نشسته در بالای سینک را برق لب. بدون نیاز به نگرانی در مورد زهکشی پس از مرطوب غذاهای قطره به طور مستقیم به نزول است. یکی از پتانسیل نزولی است ناراحتی از لغو رک در و از زمانی که شما نیاز به استفاده از تمام خود را غرق. در نزول قفسه نیز کوچکتر از آشپزخانه مدل های بنابراین شما باید کمی کمتر اتاق برای خشک کردن ظروف و وسایل آشپزی.

اندازه

در حالی که هر یک با نام تجاری باعث می شود قفسه به مشخصات مختلف شما می توانید پیدا کردن خشک کردن قفسه در سه اندازه اصلی دسته بندی:

 • جمع و جور قفسه مناسب برای کوچک کانتر آپارتمان زندگی می کنند و حتی اتاق خوابگاه. برای آشپزخانه و قفسه انتظار می رود تا در مورد یک پا و یا بیشتر از فضا در کنار خود را غرق. نگاه به ابعاد حدود 12" x 19" x 5" و یا کوچکتر است. در نزول قفسه گزینه های زیادی برای آشپزخانه های کوچک و اندازه گیری در حدود 13" x 8" x 5".
 • کلاسیک قفسه های مناسب برای متوسط به اندازه آشپزخانه به اندازه کافی با فضای آشپزخانه در کنار سینک آشپزخانه. آنها در طیف وسیعی از اندازه بین 12" x 19" x 5" و 18" x 12" x 13". شما می خواهید برای اندازه گیری فضای آشپزخانه قبل از خرید. همچنین نگاه کنید به دندانه دار کردن است که فرو می ریزد و فروشگاه ها به راحتی.
 • با ظرفیت بالا قفسه های اندازه گیری حدود 18" x 12" x 13" و اغلب با فوق العاده, فایل پیوست نیز قابل ارتقا سینی حتی برای خشک شدن بیشتر فضا. پشت-سینک قفسه حتی بزرگتر—اندازه گیری 36" x 12" x 31" و یا بیشتر. این قفسه را با استفاده از هر دو قفسه بندی عمودی و افقی انباشته برای ذخیره سازی و خشک کردن ظروف بیشتر.

مواد

شما پیدا کردن خشک کردن قفسه در زیر انواع مواد و یا ترکیبی از فلز و قطعات پلاستیکی.

 • فولاد ضد زنگ: مزایای استفاده از فولاد ضد زنگ شامل دوام و در اکثر موارد مقاومت در برابر زنگ زدگی. اگر فولاد ضد زنگ است که در معرض بیش از حد رطوبت و یا رطوبت آن را هنوز هم می تواند زنگ, بنابراین مطمئن شوید که برای پاک کردن قفسه های خود را پس از استفاده سنگین. بالا ترین کیفیت خشک کردن قفسه های ساخته شده از فولاد ضد زنگ 304, که حاوی نیکل و کروم. این فلزات افزایش زنگ زدگی-مقاومت در برابر زنگ و رایج در پیاده سازی. انتظار می رود به پرداخت $40 تا 50 دلار برای یک با کیفیت خوب فولاد ضد زنگ قفسه برای خشک کردن.
 • وینیل پوشش سیم: یک جایگزین برای فولاد ضد زنگ است وینیل-روکش سیم. پوشش وینیل کمک می کند تا محافظت از شما و ظروف از خراش است و همچنین زنگ زدگی-مقاوم در برابر و آسان برای تمیز کردن. وینیل پوشش قفسه باید کمتر گران تر از فولاد ضد زنگ. شما می توانید پیدا کردن محکم واحد برای حدود $20.
 • پلاستیک: به طور معمول خشک کردن قفسه ها نه تنها تشکیل شده از پلاستیک اما در عوض حاوی پلاستیک لوازم جانبی مانند ظروف یا چاقو دارندگان. پلاستیک سبک وزن نخواهد ابتدا وسایل آشپزی خود را و به راحتی مقادیر را با آب و صابون و یا تمیز کردن اسپری. همچنین زنگ نیست.
 • بامبو: برای 100 درصد پایدار مواد بامبو خشک کردن قفسه ها نیز مقرون به صرفه (حدود 20 دلار) و آسان برای حفظ. فقط پاک کردن با کمی مواد غذایی-روغن درجه هر یک بار در در حالی که برای حفظ دانه چوب و یکپارچگی از مواد. بامبو همچنین دارای خواص ضد میکروبی, مقاوم در برابر بو و نمی خواهد زنگ.

زهکشی

آشپزخانه قفسه گاهی اوقات مجهز به تخته های زهکشی به خصوص کسانی که ساخته شده از فولاد ضد زنگ و یا سیم. برخی از سمت کانال های زهکشی که چکه به طور مستقیم به خود را غرق. دیگران را تخلیه سوراخ است که می تواند باز یا بسته شده به عنوان مورد نیاز است. در نزول قفسه های ساخته شده از سیم, بنابراین آب میگذرد به طور مستقیم به نزول خود را.

پشت-سینک قفسه ممکن است یک هیئت مدیره زهکشی بنابراین شما باید برای نظارت بر رطوبت بر روی سطح سینک و شیر آب در منطقه است. بامبو قفسه های ساخته شده در X-شکل سقوط به راحتی اما لازم نیست که هر گونه ویژگی های زهکشی بنابراین شما می خواهید به محل آنها را در آشپزخانه و یا در سطح دیگر که می توان به راحتی.

ویژگی های اضافی و تنظیم

اکثر خشک کردن قفسه با یک محفظه جداگانه برای برگزاری ظروف و چاقو. لوکس خشک کردن قفسه همچنین ممکن است تمدید خشک, سینی, میکرو, حصیر, جام, دارنده پیوست و مختلف تخلیه تخته بنابراین شما می توانید سفارشی کردن قفسه های خود را با توجه به نیازهای شما. اکثر قفسه نیاز به نصب و یا راه اندازی اگر شما می خواهید برای اندازه گیری با دقت به خصوص برای یک سینک یا پشت-سینک رک به اطمینان حاصل شود که فضایی خود را با الزامات مطابقت کردن.

ما تراکم بالا

پس از وزن ما خرید ملاحظات در برابر بالا رقیب ما در انتخاب این پنج عنوان بهترین خشک کردن قفسه برای آشپزخانه. ما احساس این ارائه گزینه های کافی برای خشک کردن ظرفیت بدون در نظر گرفتن فضای بیش از حد. آنها همچنین ساخته شده از مواد حق بیمه انواع و نگاه بیش از حد بزرگ.

Best_Dish_Drying_Rack_PremiumRacks

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: PremiumRacks حرفه ای ظرف رک

برای فرم تابع و حداکثر تطبیق پذیری این PremiumRacks حرفه ای سخت بازپرسی کردن از ظرف همه را دارد. این کاملا قابل تنظیم قفسه همراه با دو تخلیه تخته میکرو حصیر سه کاپ دارنده فایل پیوست در برش هیئت مدیره پیوست گسترده دارنده ظروف و چاقو دارنده پیوست—همه از آن شما می توانید به میل خود. بالای قفسه را می توان دوباره مرتب خود را با توجه به خشک شدن نیاز دارد و دندانه دار کردن امکانات جانبی زهکشی برای جلوگیری از آب ساخت. ساخته شده از فولاد ضد زنگ 304, این رک و مقاوم در برابر زنگ زدگی و همچنین خوردگی از اسیدهای نمک و شرایط جوی. و آن ظرفیت زیاد بدین معنی است که ظروف, ظروف و گلدان و تابه همه به اندازه کافی خشک کردن فضا.

Best_Dish_Drying_Rack_Sweet_Home

عکس: amazon.com

2. بهترین برای سبک: شیرین مجموعه خانه 3 قطعه دندانه دار کردن مجموعه

کوچک و زیبا و کاربردی—که در آن این قفسه برای خشک کردن نگران است. شیرین مجموعه خانه طراحی سنتی مقرون به صرفه و کلاسیک قفسه برای خشک کردن آن نیز می آید در 12 رنگ مختلف برای مخلوط و یا اضافه کردن یک پاپ از رنگ به روز خود را. بزرگ برای آشپزخانه های کوچک و محدود فضای ضد این مجموعه شامل یک قفسه یک کارد و چنگال پلاستیکی کدی و یکی drainboard با مناسب لب که کانال های آب مستقیم به خود را غرق. بدون زواید محکم و زیبا, شیرین, خانه مجموعه, خشک کردن قفسه های ساخته شده از وینیل-سیم پیچیده شده به طوری که آن را نمی تراشه زنگ یا خراش وسایل آشپزی خود را.

Best_Dish_Drying_Rack_HEOMU

عکس: amazon.com

3. بهترین سنگین: HEOMU بیش سینک ظرف شور

Heomu پشت/بیش-از-سینک رک آزاد کردن فضای ضد و تکثیر خود را ظرف خشک کردن ظرفیت. چند منظوره طراحی شده است و مناسب برای طیف وسیعی از نیازهای خود از جمله خشک کردن ظروف, chopsticks, ظروف, لوازم آشپزی, برش تخته و بیشتر با اتاق برای بیش از 32 ظروف و کاسه. این قفسه برای خشک کردن نیز می تواند به عنوان فضای ذخیره سازی برای صابون اسفنج و ظروف غذا. ساخته شده از با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ 304, آن را آسان برای تمیز کردن و زنگ زدگی-مقاوم در برابر. ضد لغزش پد بر پا نمی خراش آشپزخانه خود را و یا اسلاید. مونتاژ آسان است; فقط مطمئن شوید که شما اندازه گیری فضای پشت خود را به شیر آب آشپزخانه را با دقت قبل از خرید.

Best_Dish_Drying_Rack_Bambusi

عکس: amazon.com

4. بیشتر سازگار با محیط زیست: Bambusi تاشو ظرف شور

سبز و صرفه جویی در پول—با Bambusi شیک پایدار ظرف رک. این جمع و جور خشک کردن قفسه با ظرفیت کامل اندازه بشقاب و فنجان. بالا اسلات برگزاری شام صفحات راست و پایین قفسه طراحی شده است برای, فنجان, لیوان و ظروف. ساخته شده از 100 درصد تجدید پذیر و بامبو ساخته شده در X-شکل برای حداکثر ستبری, Bambusi رک برابر تخت برای ذخیره سازی. زیبا چوب مانند پایان نمی خواهد زنگ زدگی لکه را جذب بو و یا خراش روی سطوح. مناسب برای هر آشپزخانه سبک از روستایی به معاصر است.

Best Dish Drying Over The Sink

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: شسته و رفته-O بیش از سینک آشپزخانه ظرف سینی رک

کاهش آشپزخانه درهم و برهمی با شسته و رفته-O بیش از سینک ظرف-سینی رک. در حالی که شما می خواهید برای اندازه گیری قبل از خرید آن طراحی شده است به راحتی به انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه. سیم پوشش داده شده پایه و دستگیره محافظت از ظروف و سینک و آشپزخانه منطقه از خاراندن در حالی که رک پایان کروم مقاوم در برابر زنگ زدگی و آسیب های زیست محیطی. پاداش اضافه شده است که آسان زهکشی. بدون نیاز به یک هیئت مدیره زهکشی از غذاهای خود را قطره ای به طور مستقیم به نزول است. اما اگر شما ترجیح می دهید یک آشپزخانه رک دندانه دار کردن این ترفند را انجام دهد بیش از حد. فقط آن را بر روی پای خود و voila! این که آیا شما استفاده از آن را در یک مخزن و یا در کنار نزول این دندانه دار کردن با این نسخهها کار مانند یک افسون.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب