بهترین شارژی وکیوم برای موهای حیوان خانگی

موهای حیوان خانگی چوب و پارچه و فرش و مبلمان و آن را دشوار را به حذف. اگر شما به دنبال استفاده از یک سبک و قابل حمل شارژی جاروبرقی برای تمیز کردن دور موهای حیوان خانگی شما می خواهید که به طور خاص طراحی شده برای این کار است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Options

عکس: depositphotos.com

امروز شارژی خلاء وزن سبک تر و فضای ذخیره سازی کمتر از سنتی پلاگین در خلاء و آنها می تواند پاک کردن لکه های که در رسانه ها در دسترس نیست مانند اتومبیل و یا در پاسیو فرش. شارژی خلاء ممکن است به عنوان قوی به عنوان سنتی پلاگین در خلاء, اما آنها یک مزیت برای دوستداران حیوان خانگی برای حذف سریع خز از فرش کف لخت و مبلمان وبهلسترد.

بهترین جارو شارژی برای موهای حیوان خانگی به طور موثر حذف خز از انواع سطوح حتی از شمع فرش در طول زمان هنگامی که الکتریسیته ساکن است که نتایج در خز چسبیده به الیاف فرش. اگر شما به دنبال یک خوب جارو شارژی برای موهای حیوان خانگی نگه داشتن خواندن برای یادگیری ملاحظات مهم و برای پیدا کردن که چرا مدل های زیر را ایستادگی کردن برای همه نوع از حیوان خانگی صاحبان بودجه و تمیز کردن شرایط است.

  1. بهترین کلی: NEQUARE جارو شارژی 18KPa مو حیوان خانگی کن
  2. نفر دوم: حشرات جارو شارژی قابل تمدید 2-سرعت
  3. ارتقا انتخاب کنید: Tineco A11 قهرمان شارژی بسیار سبک وزن و خلاء
  4. دستی انتخاب کنید: بیسل حیوان خانگی مو کن شارژی دست خلاء
  5. ترین لوازم جانبی: سیاه و سفید+دکر POWERSERIES شدید جارو شارژی
  6. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: MOOSOO جارو شارژی 4 در 1 قدرتمند مکش چوب
  7. ذکر شریف: بیسل ICONpet شارژی با درهم و برهم کردن رایگان Brushroll
The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Options

عکس: depositphotos.com

چه به نظر در هنگام خرید جارو شارژی برای موهای حیوان خانگی

بهترین جارو شارژی برای موهای حیوان خانگی باید دارای مکش قوی و باتری باید شارژ به اندازه کافی بلند به پایان برساند از بین بردن خز قبل از در حال اجرا از بخار. باطری خلاء را محدود به عامل زمان به طوری که آنها در نظر گرفته نمی شود تنها خلاء در یک خانه. خود را سبک طبیعت و قابلیت حمل آنها را به بهترین راه حل مناسب برای پاکسازی سریع.

قدرت

وقتی که می آید به بی سیم خلاء قدرت چیزی است که دیکته خود را مکش و زمان اجرا. این خلاء عمل در باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری اعم از 12 به 40 ولت است. به طور کلی بزرگتر باتری بیشتر به قدرت خلاء است. باتری با 18 ولت و یا بیشتر ارائه مکش قوی و دراز مدت بار.

زمان اجرا پایین می رود از اقدامات مانند تعویض به سرعت بالاتر و یا با استفاده از وکیوم دوار powerhead که می کشد قدرت بیشتر و تخلیه باتری سریع تر است. اکثر شارژی وکیوم خوب برای 15 تا 60 دقیقه از زمان اجرا قبل از این که باتری نیاز به شارژ. نگه داشتن یک باتری دوم بر روی دست و شارژ دو برابر این خلاء را در زمان اجرا است.

عمر باتری

باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری دارای یک طول عمر متوسط دو تا سه سال پس از آن آنها ممکن است نیاز به جایگزینی اگر باتری دیگر دارای یک بار برای بیش از چند دقیقه. باتری طولانی تر اگر شارژ در هر زمان شما به پایان جارو. علاوه بر این گرما می تواند تنزل باتری های لیتیوم یون بنابراین بهتر است برای ذخیره یک جارو شارژی در گنجه و نه در یک پنجره های آفتابی و یا در نزدیکی یک رادیاتور یا منبع دیگر از گرما.

ساخته شده است در مقابل باتری قابل جابجایی

با یک باتری قابل جابجایی در پایان یک باتری لیتیوم یون را مفید زندگی کاربران می توانند با خرید یک باتری جایگزین. که ممکن است با ساخته شده در باتری—اگر خلاء ساخته شده در باتری پس از آن متوقف می شود برگزاری یک مسئول کل واحد بسیار زیبا در سطل زباله. خوشبختانه اکثر چوب-نوع شارژی خلاء از ویژگی های قابل جابجایی باتری در حالی که یک چند به شدت دستی مدل های ساخته شده در باتری. اگر شما از ذهن نیست جایگزین خلاء در دو تا سه سال آن را نمی خواهد توجه به نوع که شما انتخاب می کنید.

زباله دانی

زباله دانی بر روی یک جارو شارژی کوچکتر از زباله دانی در استاندارد خلاء—گاهی اوقات بسیار کوچکتر اما بن اغلب آسان برای خالی به سادگی با نگه داشتن خلاء بیش از یک زباله های سلولی و فشار دادن یک دکمه به تخلیه محتویات. انفصال dustbins به طور معمول ساده برای خلاص شدن از ماشین و کمپرسی. اکثر جارو شارژی dustbins می تواند خالی بدون دست کاربر را از تماس با باقی مانده است.

فایل پیوست و لوازم جانبی

شارژی خلاء اغلب با یک یا چند فایل پیوست و یا لوازم جانبی که می تواند ساده از بین بردن موهای حیوان خانگی. یک موتوری مینی powerhead می آید در دستی برای جارو خز از مبلمان وبهلسترد در حالی که یک شکاف طولانی دلبستگی می تواند کمک به جمع آوری توپ خز که جمع آوری در پشت صندلی میز و موارد دیگر. دستی فایل پیوست با قلم مو به پایان می رسد نمی کاملا به عنوان مفید برای جارو خز چون خز تمایل به جمع آوری در موی. چوب از نوع شارژی خلاء ممکن است تبدیل در فشار یک دکمه از درست powerhead به دستی مدل برای استفاده در پله های مبلمان و پارچه.

ما تراکم بالا

بهترین جارو شارژی برای موهای حیوان خانگی باید قدرتمند و آسان برای استفاده و طراحی با حیوان خانگی-خز حذف در ذهن است. یکی از این موارد مدل هفت مطمئن است به یک انتخاب خوب برای تمیز کردن پس از خود را خزدار.

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Option: NEQUARE Cordless Vacuum Cleaner 18KPa Pet Hair Eraser

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: NEQUARE جارو شارژی 18KPa مو حیوان خانگی کن

با مکش قوی و وزن در فقط 2.8 پوند NEQUARE مو حیوان خانگی Eraser 4-در-1 جارو شارژی طول می کشد نقطه بالا. آن را ویژگی های یک چرخش powerhead است که باعث می شود کار سریع از چیدن مو و خز و آن را با اضافی مینی powerhead برای جارو مبلمان وبهلسترد. این NEQUARE خلاء اجرا می شود تا 35 ساعت در یک شارژ باتری و آن را همراه با دو حالت سرعت—به طور منظم برای هر روز پاکسازی و حداکثر فراهم می کند که قدرتمند پشت سر هم از ساکشن برای برداشتن خیره مانده. کاربران همچنین دریافت یک برس گرد پیوست برای تمیز کردن سطوح سخت و پارچه. فشار دکمه مجموعه bin باعث می شود آن را آسان برای تخلیه زباله بدون دست زدن به خاک داخل و خلاء به سرعت تبدیل به یک دستی مدل. آن می آید با یک mountable سازی بارانداز که به اتهام باتری در حالی که نگه داشتن خلاء و فایل های پیوست.

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Option: INSE Cordless Vacuum Cleaner Extendable 2-Speed

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: حشرات جارو شارژی قابل تمدید 2-سرعت

High-efficiency particulate air (هپا) در حشرات شارژی 2-سرعت خلاء برای موهای حیوان خانگی نگه می دارد گرد و غبار و شوره حیوان خانگی از تیراژ در خانه و چوب از نوع خلاء به سرعت تبدیل به یک دستی مدل برای تمیز کردن پله ها و صندلی ماشین. قدرتمند لیتیوم-یون باتری اجرا می شود خلاء با آن چرخش powerhead تا 45 دقیقه با هر بار شارژ و وکیوم همراه با به طور منظم با سرعت و حداکثر حالت برای کسانی که بار زمانی که این کار نیاز به مکش فوق العاده قدرت. فایل پیوست شامل یک شکاف طولانی ابزار برای تمیز کردن لکه های تنگ و بیضی شکل قلم مو برای جارو پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی و پرده است. این حشرات می آید با قابلیت نصب روی پایه شارژ فشار-دکمه سطل زباله و یک 2-در-1 ابزار است که کمک می کند تا پاک کردن موهای حیوان خانگی از powerhead غلتک. خریداران همچنین دریافت یک دوم فیلتر هپا به جای اصلی که از آن می شود فرسوده (فیلتر قابل شستشو و قابل استفاده مجدد).

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Option: Tineco A11 Hero Cordless Lightweight Vacuum

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Tineco A11 قهرمان شارژی بسیار سبک وزن و خلاء

با کارایی بالا Tineco A11 قهرمان جارو شارژی برای حیوان خانگی اجرا می شود تا 40 ساعت در یک شارژ باتری و ویژگی های یک 0.6 لیتری مجموعه گرد و غبار bin (در مورد دو بار به عنوان بزرگ به عنوان دیگران) برای دیگر خلاء زمان بین بن افسردگی. خلاء همراه با powerhead شامل چراغ روشن چراغ که روشن فرش, ساخت آن را آسان تر برای دیدن موهای حیوان خانگی و دیگر فاجعه حتی در شرایط کم نور. خلاء به سرعت تبدیل از یک چوب دستی مدل, ساخت آن آسان به خلاء پله ها و شکاف. فایل پیوست شامل یک مینی powerhead 2-در-1 برس گرد و یک ابزار شکاف. خریداران همچنین دریافت یک مو-تمیز کردن ابزار و prefilter تمیز کردن ابزار است. این Tineco ویژگی های قابلیت نصب روی پایه شارژ است که دارای خلاء و پیوست های آن.

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Option: BISSELL Pet Hair Eraser Cordless Hand Vacuum

عکس: amazon.com

4. دستی انتخاب کنید: بیسل حیوان خانگی مو کن شارژی دست خلاء

به سرعت از بین بردن موهای حیوان خانگی از مبلمان و پله های آن را سخت به ضرب و شتم بیسل حیوان خانگی مو کن شارژی دست خلاء. این دستی مدل (بدون چوب شامل) می آید با یک انفصال مجموعه bin یک powerhead یک ابزار شکاف و یک ابزار اثاثه یا لوازم داخلی. آن را اجرا می کند تا به 30 دقیقه با یک شارژ و همراه با خود را از plug-in charger (بدون جایگاه). بیسل handheld vacuum ویژگی های سه گانه تصفیه به نگه داشتن گرد و غبار و شوره از تیراژ و آن را به خوبی مناسب برای تمیز کردن فضاهای کوچک به سرعت.

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Option: BLACK+DECKER POWERSERIES Extreme Cordless Vacuum

عکس: amazon.com

5. ترین لوازم جانبی: سیاه و سفید+دکر POWERSERIES شدید جارو شارژی

تمام زنگ ها و سوت آمده است که با سیاه و سفید+دکر POWERSERIES شارژی حیوان خانگی خلاء آن را به یک گزینه خوب برای خانه های با تعداد زیادی از حیوانات خانگی و یا سنگین shedders. این powerhead است به خصوص طراحی شده با لاستیک موی که جذب و کشش مو حیوان خانگی حتی از بالا پرز فرش و ابزار شکاف ویژگی های یک تلنگر-از قلم مو. کاربران همچنین دریافت مشخصات پایین لاستیک-قلم ابزار طراحی شده برای بیرون راندن خز از اثاثه یا لوازم داخلی و multiway شارژر است که اجازه می دهد تا کاربر برای ذخیره خلاء در mountable ایستگاه شارژ یا باتری و شارژ آن به طور جداگانه. سیاه و سفید+دکر خلاء تبدیل به یک دستی مدل برای تمیز کردن پله ها و اثاثه یا لوازم داخلی و امکانات سه گزینه های سرعت. بر خلاف بسیاری چوب-نوع خلاء است که باید تکیه در برابر یک دیوار در هنگام ذخیره شده سیاه و سفید+دکر خلاء می تواند ایستاده خود را در آن در طول مکث در محل کار و یا هنگامی که ذخیره می شود. خلاء عمل تا 55 دقیقه در روز یک شارژ و باتری قابل تعویض با دیگر سیاه و سفید+دکر ابزارهای شارژی.

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Option: MOOSOO Cordless Vacuum 4 in 1 Powerful Suction Stick

عکس: amazon.com

6. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: MOOSOO جارو شارژی 4 در 1 قدرتمند مکش چوب

قدرتمند مکش MOOSOO Cordless Stick حیوان خانگی خلاء ثابت می کند خریداران می توانید یک باتری خوب عمل خلاء برای از بین بردن موهای حیوان خانگی و بدون ولخرجی. این MOOSOO ویژگی های دو سرعت و اجرا می شود به طور متوسط از 20 به 35 ساعت در یک شارژ. آن را به خوبی انجام بر روی انواع سطوح از جمله فرش سخت طبقه اثاثه یا لوازم داخلی پارچه. این شامل یک فیلتر هپا قابل شستشو که تله تا 99.99 درصد از میکروسکوپی گرد و غبار و شوره حیوان خانگی ذرات. کاربران می توانید از چوب درست خلاء با powerhead و چراغ به دستی مدل با یک برس گرد برای از بین بردن موهای حیوان خانگی از مبلمان و پله ها. این MOOSOO می آید با یک سریع-کمپرسی مجموعه bin و یک mountable دارنده برای ذخیره سازی آسان—همه در یک قیمت جذاب نقطه.

The Best Cordless Vacuums for Pet Hair Option: BISSELL ICONpet Cordless with Tangle Free Brushroll

عکس: amazon.com

7. ذکر شریف: بیسل ICONpet شارژی با درهم و برهم کردن رایگان Brushroll

طراحی با مقابله با حیوان خانگی مشکلات مو در ذهن بیسل ICONpet Cordless Stick Vacuum ارائه می دهد هدف خز حذف. این ویژگی های قدرتمند مکش همراه با اختراع درهم و برهم کردن رایگان براش رول که نمی مسدود کردن با خز, و آن ظروف سرباز یا مسافر-رایگان خاک مخزن اجازه می دهد تا کاربر برای خالی کردن زباله دانی بدون آینده در تماس با باقی مانده در داخل. بیسل خلاء همراه با powerhead و تبدیل به یک دستی مدل خود را با مینی powerhead برای تمیز کردن پوست و از اثاثه یا لوازم داخلی. خلاء همچنین می آید با یک چراغ روشن شکاف ابزار است که باعث می شود آن را آسان برای دیدن و حذف گرد و غبار و خز تجمع در گوشه و کنار و پشت مبلمان. خلاء عمل تا 30 دقیقه با یک شارژ و دیوار و کوه پایه شارژ دارای خلاء و همچنین به عنوان لوازم جانبی برای ذخیره سازی آسان.

مزایای استفاده از داشتن یک جارو شارژی برای موهای حیوان خانگی

داشتن یک جارو شارژی برای موهای حیوان خانگی اجازه می دهد تا شما را به سرعت تمیز کردن دور خز است که چوب به فرش و اثاثه یا لوازم داخلی پارچه و بدون نیاز به کشیدن یک بزرگتر پلاگین در خلاء. در حالی که بی سیم خلاء در نظر گرفته نمی شود تنها خلاء در خانه آنها طراحی شده برای پاکسازی و اگر شما حیوانات خانگی شما به احتمال زیاد می دانید که چگونه به سرعت خز می تواند تجمع در حیوان خانگی خود را مورد علاقه lounging نقاط. قادر به پاک کردن آن مناطق به سرعت خود را نگه می دارد تمام خانه به دنبال پاک و تازه است.

  • خلاء صندلی ماشین و floorboards بدون نیاز به پریز برق نزدیک است.
  • حذف موهای حیوان خانگی در فرش و مبلمان به سرعت و با راحتی از یک سبک جارو شارژی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de