بهترین بی سیم صاف کننده به صورت کاملا آراسته حیاط

انتخاب کنید تا جایی که شما ماشین چمن زنی برگ با شارژی باطری string trimmer—یک کاربر-دوستانه پایین-بدون هیچ زح

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

انتخاب کنید تا جایی که شما ماشین چمن زنی برگ با شارژی باطری string trimmer—یک کاربر-دوستانه پایین-بدون هیچ زحمتی, هوای آزاد, ابزار قدرت است که می تواند کمک به شما در حفظ و حیاط خود را تر و تمیز و مرتب.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Cordless Trimmer Options

عکس: amazon.com

به حیاط خود را جلا نگاه به خصوص در کسانی که لکه های شما نمی توانید به راحتی حفظ خود را با ماشین چمن زنی را در نظر بگیرید با استفاده از یک برقی شارژی string trimmer. در مقایسه با سنتی گاز رشته تمیزکننده برقی مدل ساده تر به حفظ این دلیل است که شما لازم نیست به نگرانی در مورد مخلوط کردن سوخت و یا ذخیره سازی بنزین است. طناب دار برقی طرمرس رشته گزینه دیگری هستند. اما طناب دار string trimmer همیشه باید متصل به خروجی به کار است که محدودیت های خود را در طیف وسیعی از حرکت است. تنها با یک برقی شارژی string trimmer می تواند به شما پرسه زدن در هر کجا که دوست دارید در اموال خود را پشت برش بیش از حد رشد مناطق به عنوان زمان زیادی به عنوان شارژ باتری اجازه می دهد تا. بررسی برخی از بالا شارژی طرمرس برای پیدا کردن یکی از بهترین برای حیاط خود را تعمیر و نگهداری نیاز دارد.

 1. بهترین کلی: WORX WG163 GT 3.0 20V PowerShare 12" بی سیم
 2. نفر دوم: سیاه و سفید+دکر 40V حداکثر String Trimmer
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: سیاه و سفید+دکر 20V حداکثر String Trimmer
 4. بهترین برای اواسط اندازه متری: سیاه و سفید+دکر LSTE523 Li-On String Trimmer
 5. بهترین برای بزرگ متری: ماکیتا XRU15PT1 یون لیتیوم شارژی صاف کننده
 6. بهترین برای جوانب مثبت: نفس قدرت+ STX3800 15-Inch 56V بی سیم صاف کننده
 7. بهترین دسته کوچک موسیقی جاز صاف کننده: WORX WG170 GT انقلاب 20V String Trimmer
The Best Cordless Trimmer Options

عکس: depositphotos.com

چه به نظر در هنگام انتخاب بهترین صاف کننده بی سیم

هنگامی که برای خرید یک string trimmer, نگه داشتن در ذهن حیاط اندازه و چگونه اغلب شما با استفاده از این ابزار خواهد شد که واقعی انجام می دهند پیرایش. زیر ملاحظات کلیدی کمک خواهد کرد که شما انتخاب مدل مناسب برای نیازهای شما.

اصلاح عرض

تر و تمیز و عرض نیز به نام "نوار عرض" نشان می دهد که چگونه گسترده یک مسیر صاف کننده قطع خواهد شد از طریق علف های هرز در یک پاس. بسیاری از مدل های در بازار امروز ویژگی های نوار عرض 10 تا 18 اینچ. گسترده تر از عرض بیشتر قدرت صاف کننده باید که اغلب به معنی صاف کننده و سنگین تر خواهد شد چرا که آن را نیاز به یک بزرگتر و قوی تر باتری.

نوع باتری

در حال اجرا یک string trimmer نیاز به یک دوز سنگین از قدرت و بسیاری از امروز پرچین اجرا بر روی باتری قابل شارژ lithium-ion (Li-on) باتری اما چند قبول نیکل کادمیوم (NiCad) باتری. لیتیوم در باتری های قوی تر هستند اما NiCad باتری های گران قیمت کمتر (به طور متوسط از $70 $125 کمتر). باتری های Li-on نیز کوچکتر هستند و نگهداری شارژ طولانی تر است.

NiCad باتری رنج می برند از "اثر حافظه" یعنی اگر باتری استفاده می شود قبل از آن به طور کامل شارژ و یا اگر آن را شارژ قبل از آن داراي قدرت—آن را به یاد داشته باشید به اتهام سطوح و نمی خواهد نگه داشتن طولانی شارژ در آینده است. اگر شما انتخاب کردن برای یک صاف کننده که دارای یک NiCad باتری شما بهترین نتایج را اگر شما آن را اجازه شارژ به طور کامل قبل از استفاده و تخلیه به طور کامل قبل از شارژ. برای بسیاری از کاربران یک string trimmer با لیتیوم در باتری خواهد بود که بهترین انتخاب است.

ولتاژ

همراه با نوع باتری در نظر بگیرید چقدر عامل قدرت باتری است که در اندازه گیری ولت است. امروز قابل شارژ string trimmer باتری متوسط از 18 ولت تا 60 ولت قدرت. قوی تر باتری در پایان بالا اغلب در نظر گرفته شده برای استفاده های تجاری و می تواند هزینه 200 دلار یا بیشتر در هر باتری. رشته طرمرس در این دسته اغلب فروش بدون باتری (یا شارژر باتری) که کاربر باید خرید به صورت جداگانه. باتری در پایان پایین تر هستند کافی برای تأمین بسیاری از رشته پرچین و یک یا دو باتری آمده اغلب با خرید یک صاف کننده.

سهولت استفاده

از سمت راست شروع شارژی طرمرس رشته ها ساده تر به کار از گاز طرمرس چون بدون سوخت به ترکیب و یا زمان و انرژی صرف دهنی, انگشت کردن یک کشش طناب. فراتر از آن یک زن و شوهر از عوامل دیگر کمک خواهد کرد که تعیین چه آسان این ابزار به کار گیرند.

 • خودکار تغذیه در مقابل ضربت خوراک مقابل دکمه تغذیه: این مربوط به چگونه این ابزار منتشر اضافی پیرایش خط به عنوان آن را تبدیل به چیز ساییده و شکسته در طول استفاده از. آماده به کار است یک دست انداز خوراک است که در آن کاربر برجستگی پایین trimmer—منطقه که در آن قرقره متصل—در زمین به انتشار چند اینچ از خط. برخی از مدل های جدیدتر از ویژگی های خودکار-سنسور خوراک است که ابزار اندازه گیری طول رشته و انتشار بیشتر زمانی که مورد نیاز است. هنوز هم دیگران از ویژگی های یک دکمه است که منتشر شده بیشتر خط. خودکار و دکمه تغذیه از بین بردن نیاز به ضربت قرقره که می تواند به کاهش خطر آسیب اگر ضربه بیش از حد سخت اما بسیاری از تجاری-نوع طرمرس هنوز هم استفاده از bump خوراک به دلیل آن را سریع و آسان است.
 • منحنی شفت در مقابل شفت مستقیم: برخی از stringers از ویژگی های شفت مستقیم اجرا می شود که از سر صاف کننده به پایان در حالی که مدل های دیگر از ویژگی های متمایز منحنی در شفت حدود دو سوم از راه را به پایین. منحنی-شفت طرمرس اغلب آسان تر به کار پس از هماهنگی نهایی در حال حاضر استوار در دستی زاویه برش علف های هرز. شفت مستقیم طرمرس اغلب جای تعویض ابزار مانند یک درخت سر صاف کننده که می تواند جابجا بسته به آنچه که شما خواهید بود پیرایش. در کل شفت مستقیم طرمرس کار بهتر برای کاربران حداقل 6 فوت قد بلند در حالی که کوتاه تر کاربران را درک منحنی شفت طرمرس.

سر و صدا

باطری رشته طرمرس مزیت متمایز بیش از گاز طرمرس وقتی که می آید به آلودگی است. گاز طرمرس هستند در حد متوسط با صدای بلند ساطع طور متوسط از 90 دسی بل—و یا در مورد همان بلندی که یک موتور سیکلت باعث می شود که عبور از آن در فاصله 25 فوت. در مقابل بی سیم string trimmer ساطع حدود 77 دسی بل است که قابل مقایسه با بلندی از اتاق موسیقی.

گارانتی

شرایط گارانتی متفاوت از یک string trimmer به دیگری اعم از دو تا پنج سال هستند و اغلب محدود به ابزار شکست. اگر یک کاربر قطره صاف کننده و معافیت های آن را گارانتی نمی خواهد آسیب را پوشش میدهد. برخی از خرده فروشان پیشنهاد تمدید ضمانت نامه برای هزینه های اضافی.

ما تراکم بالا

بهترین string trimmer باید با دوام, آسان برای استفاده و قدرتمند به اندازه کافی برای رسیدگی به خود فرد علف های هرز-برش نیاز دارد. مدل در این لیست هستند بهترین راه حل مناسب برای انواع مناظر و کاربران. در حالی که هر یک از موارد زیر پرچین می آید با خود گارانتی واجد شرایط اضافی برای دو یا سه سال ضمانت نامه از طریق آمازون چمن و باغ برنامه.

The Best Cordless Trimmer Option: WORX WG163 GT 3.0 20V PowerShare 12″ Cordless

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: WORX WG163 GT 3.0 20V PowerShare 12" بی سیم

تر و تمیز و با دقت با استفاده از Worx WG163 GT 3.0 20V PowerShare شارژی String Trimmer & Edger. این 2-در-1 ابزار ویژگی های یک تنظیم که سوئیچ آن را فورا از پیرایش به لبه برای کمک به ایجاد ترد خطوط تمیز در طول مسیر و گردشگاهها و در اطراف محیط از چمن است. در حال اجرا بر روی 20 ولت لیتیوم یون باتری Worx شامل ویژگی های متعددی است که آن را فوق العاده کاربر پسند. برای یکی از ابزار متمایل به فعال کردن آسان تر پیرایش در سراشیب زمین. برای دیگر Worx است بسیار خوب برای دیدن گارد برای کمک به نگه داشتن آن امن از راه دور به دور از موانع مانند تنه درخت و درختچه. صاف کننده کاهش 12 اینچ نوار و همراه با یک استاندارد دو سال گارانتی تولید کننده است که می تواند تمدید یک سال دیگر با ثبت آن است.

The Best Cordless Trimmer Option: Black+Decker 40V MAX String Trimmer

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: سیاه و سفید+دکر 40V حداکثر String Trimmer

سیاه و سفید+دکر 40V حداکثر String Trimmer ارائه می دهد همه چیز متوسط چمن مالک نیاز به نگه داشتن مهار درخواست تجدید نظر در بهترین حالت آن است. آن را ویژگی های خودکار-خوراک قرقره بنابراین بدون bumping لازم است. مانند انتخاب ما در این سیاه و سفید + دکر صاف کننده تبدیل به یک edger برای ساخت کاهش تمیز در امتداد پیاده رو و درایوهای. این 13 اینچ نوار string trimmer می آید با یک 40V لیتیوم-یون باتری دارای یک نشانگر شارژ به طوری که کاربر می توانید ببینید که چقدر پیرایش قدرت باقی می ماند قبل از نیاز به شارژ مجدد. باتری قابل تعویض با دیگر سیاه و سفید+دکر 36V و 40V ابزارهای شارژی که شامل شمشاد و یک snowblower. صاف کننده همراه با محدود دو سال گارانتی.

The Best Cordless Trimmer Option: BLACK+DECKER 20V MAX String Trimmer/Edger

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: سیاه و سفید+دکر 20V حداکثر String Trimmer/Edger

نگه داشتن یک حیاط شسته و رفته و مرتب ندارد به شکستن بانک با سیاه و سفید+دکر 20V حداکثر String Trimmer/Edger. این صاف کننده دارای مقدار زیادی از قدرت به جویدن از طریق بلند چمن و علف های هرز در یک نقطه قیمت مقرون به صرفه. این ویژگی های 10 اینچی برش باریک اتوماتیک خوراک قرقره و قدرت از یک 20V باتری لیتیوم یون است. وزن فقط 4.5 پوند و با یک ماشه برای کنترل سرعت آن این صاف کننده یکی از آسان به مانور و انجام این دو وظیفه به عنوان یک edger به عنوان به خوبی. آن می آید با یک محدود دو سال گارانتی.

The Best Cordless Trimmer Option: BLACK+DECKER LSTE523 Li-On String Trimmer

عکس: amazon.com

4. بهترین برای اواسط اندازه متری: سیاه و سفید+دکر LSTE523 Li-On String Trimmer

از سیاه و سفید+دکر خانواده از ابزار قدرت می آید یکی دیگر از بزرگ string trimmer گزینه LSTE523 Li-On String Trimmer. این یکی است که به خوبی مناسب برای نگه داشتن اواسط اندازه متری در کشتی شکل. صاف کننده و یک گام از بودجه و امکانات کافی 12 اینچ برش نوار. آن می آید با یک دوگانه-کنترل سرعت به قدرت تا زمانی که به اندازه کافی لازم برای جویدن از طریق سخت علف های هرز و یا در عمل به طور منظم و با سرعت به تمیز و یکنواخت در امتداد برش محدودیت و در اطراف تنه درخت. صاف کننده می آید با آسان-خوراک فن آوری است که منتشر شده بیشتر خطوط برش در لمس یک دکمه و مانند دیگر طرمرس آن را به سرعت تبدیل به یک edger. محور تنظیم می کند بنابراین این ابزار را می توان به کاربران از ارتفاع های مختلف. آن می آید با یک محدود دو سال گارانتی.

The Best Cordless Trimmer Option: Makita XRU15PT1 Lithium-Ion Cordless Trimmer

عکس: amazon.com

5. بهترین برای بزرگ متری: ماکیتا XRU15PT1 یون لیتیوم شارژی صاف کننده

بزرگ متری برای تماس های طولانی مدت قدرت و که داده با Makita XRU15PT1 بی سیم صاف کننده, که می آید با چهار باتری. از یک نام مترادف با کیفیت و قدرت ابزار ماکیتا صاف کننده اجرا می شود در دو 18 ولت لیتیوم-یون باتری در یک بار -- در مجموع از 36 ولت قدرت—و از آن می آید با یک مجموع از چهار باتری را به راحتی از زمانی که این دو برای اولین بار اجرا کردن. صاف کننده دارای دو سرعت برای مطابقت با نوع و ضخامت چمن یا علف های هرز, ویژگی های ضربت خوراک خط پیشرفت و همراه با یک چرخش معکوس تابع به طوری که کاربر می تواند معکوس جهت سر اگر خط دولایه در علف های هرز. این بالا-صفحه صاف کننده را از طریق جویدن ناخواسته علف های هرز و چمن در کوتاه سفارش ساخت آن را یک انتخاب خوب برای بزرگ متری این ابزار برای ضعف قلب است. Makita string trimmer وزن فربه 21 پوند و نیاز به برخی از بازوی عضله است. آن می آید با یک محدود سه سال گارانتی.

The Best Cordless Trimmer Option: EGO Power+ STX3800 15-Inch 56V Cordless Trimmer

عکس: amazon.com

6. بهترین برای جوانب مثبت: نفس قدرت+ STX3800 15-Inch 56V بی سیم صاف کننده

چشم انداز تعمیر و نگهداری جوانب نیاز به نگاه هیچ بیشتر از نفس قدرت+ STX3800 بی سیم صاف کننده. این پسر بد اجرا می شود در یک سنگین 56-ولت باتری لیتیوم یون است که نمی آید با خرید string trimmer اما در اینجا در دسترس است; باتری شارژر در دسترس است در اینجا. این بازرگانی با کیفیت string trimmer ویژگی های بالا-بهره وری موتور با قدرت کافی برای جویدن از طریق گسترده 15 اینچ باریک از علف های هرز را با سهولت. ویژگی های آن ضربت حالت خط پیشرفت و در وزن دلچسب 13 پوند تا آن را با این نسخهها کار بهترین با اپراتور است. صاف کننده همراه با 2 سال گارانتی محدود است.

The Best Cordless Trimmer Option: WORX WG170 GT Revolution 20V String Trimmer

عکس: amazon.com

7. بهترین دسته کوچک موسیقی جاز-صاف کننده: WORX WG170 GT انقلاب 20V String Trimmer

سر در WORX WG170 GT 20V صاف کننده و Edger tilts تا 90 درجه, ساخت آن آسان برای رسیدن به علف های هرز در دامنه های در حالی که ایستاده به راحتی. آن را کاهش 12 اینچ باریک و عمل در 20V باتری لیتیوم یون. خریداران دو باتری به همراه شارژر با صاف کننده. در فشار یک دکمه پیرایش سر تبدیل به یک edger که رول به راحتی در امتداد لبه پیاده رو و یا در جلوی خانه. باتری قابل تعویض با دیگر WORX 20V ابزارهای شارژی از جمله WORX 20V مته و برگ دمنده. رشته صاف همراه با نرم افزار برای دیدن نگهبان که آن را نگه می دارد از bumping به گیاهان و شفت تنظیم را با توجه به بلندتر یا کوتاه تر کاربران. آن می آید با یک محدود دو سال گارانتی است که می تواند تمدید شود به سه سال توسط ثبت نام ابزار.

The Best Cordless Trimmer: The Advantages of Owning a Cordless Trimmer

عکس: amazon.com

مزایای استفاده از داشتن یک سیم صاف کننده

قابل حمل بی سیم string trimmer بدان معنی است که کاربر محدود به برش علف های هرز توسط طول یک سیم رابط. به همین ترتیب شارژی طرمرس ارائه برخی از مزایای بیش از گاز طرمرس.

 • بسیاری از تولید کنندگان ارائه یک خط از ابزارهای مانند برگ جمع کن که قبول همان باتری های قابل شارژ استفاده می شود برای اجرای بی سیم رشته طرمرس.
 • بی سیم رشته طرمرس آمده با فشار دکمه شروع—بدون کشش طناب استارت لازم است.
 • بدون نیاز به ذخیره سوخت و بخار بهره برداری است.
 • همسایگان مطمئن شوید که به درک نه بیدار شدن از خواب به صدای گاز trimmer در سپیده دم.

بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب