بهترین اتاق زیر شیروانی نردبان برای آسان انبار دسترسی

بهینه سازی غفلت فضا در خانه خود را با یک اتاق زیر شیروانی نردبان برای آسان انبار دسترسی داشته باشید.BobVila.c

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 مرداد 1399

بهینه سازی غفلت فضا در خانه خود را با یک اتاق زیر شیروانی نردبان برای آسان انبار دسترسی داشته باشید.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Attic Ladder Options

عکس: depositphotos.com

یک خانه را در اتاق زیر شیروانی است که اغلب به یک منطقه بکر و بالقوه است. شما می دانید آن وجود دارد, اما آن را بدون هیچ زحمتی برای دسترسی به ذخیره سازی بسیار کمتر از استفاده از آن به عنوان فضای زندگی است. جدید نصب نردبان اتاق زیر شیروانی و یا تعویض یک ساله می تواند تغییر همه که باز کردن کل طبقه مورد استفاده قرار گیرد برای هر آنچه که دوست دارید—صفحه اصلی, دفتر, ورزشگاه, در حال خواب لافت برای مهمانان شما نام آن را!

بهترین نردبان اتاق زیر شیروانی است که آسان برای استفاده با دوام و محکم به اندازه کافی برای حمایت از خود را heftiest اعضای خانواده و سنگین ترین شی که فرد ممکن است انجام. اما اتاق زیر شیروانی نردبان نیست یکی از اندازه متناسب با تمام بنابراین برای انتخاب مدل مناسب برای خانه خود در نظر بگیرید این هفت هر یک به عنوان برخی از بهترین در رده مربوطه.

 1. بهترین کلی: لویی نردبان AA2210 نخبگان آلومینیوم نردبان اتاق زیر شیروانی
 2. نفر دوم: FAKRO LMS 66866 عایق جراحی نردبان اتاق زیر شیروانی
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: لویی نردبان 22.5-توسط-54 اینچ چوبی نردبان اتاق زیر شیروانی
 4. بهترین برای دهانه های کوچک: OxGord تلسکوپی نردبان آلومینیومی
 5. بهترین تلسکوپی: ورنر نردبان AA1510CA Al نردبان اتاق زیر شیروانی
 6. بهترین تاشو: FAKRO LWP 66802 عایق اتاق زیر شیروانی نردبان
 7. بهترین قیچی سبک: FAKRO LST 66823 عایق جراحی قیچی نردبان اتاق زیر شیروانی
Best Attic Ladder Options

عکس: depositphotos.com

انواع نردبان اتاق زیر شیروانی

وجود دارد چهار دسته اصلی از پله اتاق زیر شیروانی: تلسکوپی تاشو قیچی و الکتریکی است.

تلسکوپی

تلسکوپی زیر شیروانی نردبان آمده در تلفن همراه و یا نیمه دائمی طرح اجازه دادن به آنها برای نصب در اتاق زیر شیروانی خود را و یا ذخیره شده در این نزدیکی هست. این نردبان را تا فاصله کمتر از نردبان تاشو به لطف نصب مکانیزم در کنار پشتیبانی و مراحل اجازه می دهد آنها را به سقوط به خود را دارند. زمانی که نیاز به جلو و فقط در مرحله پایین و نردبان گسترش است.

تاشو

تاشو اتاق زیر شیروانی نردبان می توانید بریزید تا به, دو, سه و یا چهار بخش بسته به طول نردبان ارتفاع سقف و در دسترس ترخیص فضا برای تاشو. این اتاق زیر شیروانی نردبان قوی تر از نردبان تلسکوپی و آسان به استفاده از, اما آنها را تا مقدار قابل توجهی از فضای اتاق زیر شیروانی چرا که آنها روی زمین دراز بکشید و هنگامی که بسته است.

قیچی سبک

این نردبان که باید قیچی-سبک پیش ساخته پله برای ذخیره سازی آسان دارای دو مزایای اصلی بیش از همتایان خود است. قیچی-مراحل سبک نمی اسلاید بیش از حد به سرعت اتفاق می افتند (راه نردبان تلسکوپی انجام دهد) و آنها نمی نیاز زیادی ترخیص فضا به شکل میگیرد (مانند نردبان تاشو انجام دهد).

برقی

طراحی شده توسط مستقیم سیم کشی برای بالا بردن و پایین با فشار یک دکمه گران برقی اتاق زیر شیروانی نردبان جدید به بازار است. برخی از مدل بالا اداره می شود با یک دستگاه هوشمند. این یک گزینه خوب اگر شما یک ناتوانی جسمی که جلوگیری از شما را از پایین کشیدن یک دستی نردبان اتاق زیر شیروانی و یا اگر شما به دنبال برای اضافه کردن یکی دیگر از خودکار هوشمند از قابلیت خانه به خانه خود را.

چه به نظر در هنگام انتخاب بهترین نردبان اتاق زیر شیروانی

نگه داشتن این عوامل و امکانات در ذهن هنگامی که برای خرید یک نردبان اتاق زیر شیروانی.

ارتفاع سقف

یکی از اولین چیزهایی که معلوم قبل از خرید یک نردبان اتاق زیر شیروانی است که ارتفاع سقف زیر. چرا که تولید کنندگان در حال حاضر اندازه گیری زاویه از محصول خود را, شما فقط نیاز به رابطه با فاصله بین اتاق زیر شیروانی باز و کف اتاق زیر. ترین پله اتاق زیر شیروانی را متناسب با ارتفاع سقف 7 تا 10 پا, اما شما باید بررسی خود را در ارتفاع سقف: خرید یک نردبان که بیش از حد طولانی یا خیلی کوتاه و شما نخواهد بود قادر به استفاده از آن. به اندازه یک یاور در اتاق زیر شیروانی نگهداری یک نوار اندازه گیری در اتاق زیر شیروانی باز کردن در حالی که شما گسترش نوار تا زمانی که آن را لمس زمین به طور مستقیم در زیر. خواندن در نوار خود را در این فرمت ارتفاع سقف خود را.

ابعاد و وزن

نردبان اتاق زیر شیروانی توصیف شامل ابعاد برای طول و عرض اتاق زیر شیروانی باز است که آنها را مناسب. اگر اتاق زیر شیروانی خود را در حال حاضر باز, اندازه گیری عرض آن و ظهر قبل از خرید یک نردبان اتاق زیر شیروانی. اگر, اما, شما, برش, جدید, باز, برش سوراخ به طول 54 اینچ عرض 22.5 اینچ به دلیل اینکه اکثر اتاق زیر شیروانی نردبان طراحی شده برای افتتاح این اندازه.

اتاق زیر شیروانی نردبان نیز محدودیت وزن است که می تواند طیف وسیعی از فقط 200 پوند به بیش از 400 پوند است. اگر اعضای خانواده خود را در اندک طرف و شما نمی توان آوردن به خصوص آیتم های سنگین به اتاق زیر شیروانی شما ممکن است نیاز به یک سنگین نردبان قادر به پشتیبانی از 300 پوند است. lf اعضای خانواده خود را در 10 پوند از وزن حد را ندارد خطر از نردبان شکستن در حالی که در استفاده از; خرید قوی نردبان اتاق زیر شیروانی بنابراین شما می توانید آن را با اعتماد به نفس و ایمنی.

مواد

اتاق زیر شیروانی نردبان به طور کلی ساخته شده از آلومینیوم و فولاد یا چوب.

 • آلومینیوم اتاق زیر شیروانی نردبان به طور معمول بالا انتخاب قوی هستند و در عین حال بسیار سبک وزن و, ساخت آنها را آسان برای دسترسی به. زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم در برابر فلز آلومینیوم است به گزینه ایده آل در بالا و رطوبت آب و هوای. آلومینیوم نردبان در حال مقاوم در برابر آتش و به طور کلی مقرون به صرفه تر از فولاد یا چوب هستند.
 • جراحی اتاق زیر شیروانی نردبان در حال قوی تر و گرانتر از چوب و آلومینیوم; آنها همچنین رطوبت و مقاوم در برابر آتش. سرمایه گذاری در یک اگر اتاق زیر شیروانی استفاده خواهد شد به طور منظم به خصوص به عنوان یک فضای زندگی است.
 • چوب اتاق زیر شیروانی نردبان قوی و انعطاف پذیر و برخی ممکن است درمان می شود مقاوم در برابر آتش, اما با توجه به متخلخل طبیعت از چوب آنها بیشتر مستعد ابتلا به اثرات تغییرات دما و رطوبت. چوب نیز می تواند نقص طبیعی است که می تواند منجر به سایش زودرس.

سهولت نصب و راه اندازی

اگر سهولت نصب و راه اندازی تا حد زیادی بستگی به نوع نردبان هر مدل خرید شما باید شامل روشن و آسان به درک نصب و راه اندازی و بهره برداری دستورالعمل.

 • تلسکوپی و قیچی به سبک اتاق زیر شیروانی نردبان نسبتا آسان برای نصب در مقایسه با نردبان تاشو. آنها بسته یا به سقف تیرچه بالا یا طبقه میخ در زیر کف اتاق زیر شیروانی به راحتی سقوط به اتاق زیر شیروانی که استفاده نمی کنید.
 • تاشو اتاق زیر شیروانی نردبان نیاز به متصل به یک دریچه و یا باز کردن به طوری که آنها می تواند نوسان پایین و آشکار. بنابراین شما همچنین نیاز به نصب یک دریچه قادر به حمایت از وزن نردبان و برخی از وزن از کوهنوردان هر چند بیشتر از وزن است که توسط پا از نردبان هنگامی که آن را گشوده و در حال استراحت بر روی زمین است. این می تواند نصب و راه اندازی بیشتر درگیر از تلسکوپی یا قیچی-سبک اتاق زیر شیروانی نردبان.
 • برق اتاق زیر شیروانی نردبان های مشابه نصب و راه اندازی چالش ها به انواع دیگر اما همچنین نیاز به سیم کشی از نردبان به طور مستقیم به سیستم برق خود را. این نردبان نیز ممکن است نیاز به راه اندازی های اضافی در گوشی های هوشمند خود را اگر آنها فای و یا بلوتوث را فعال کنید.

مقاومت در برابر آتش

مقاومت در برابر آتش است که یک عامل مهم برای اتاق زیر شیروانی نردبان—در مورد یک خانه آتش هر کسی که در اتاق زیر شیروانی را نیاز به یک مسیر امن و خارج. ترین نردبان ارائه برخی از مقاومت در برابر آتش با آلومینیوم و فولاد با داشتن یک مقاومت به گرما و در عین حال تمام آلومینیوم و فولاد نردبان طریق مورد آزمایش به تعیین شده به عنوان آتش دارای امتیاز. اصطلاح "آتش دارای امتیاز" گواهی محصول گذشت رسمی آزمون مقاومت در برابر آتش. می توان آن را اعطا به آلومینیوم و فولاد و حتی برخی چوبی اتاق زیر شیروانی نردبان.

بررسی کدهای ساختمان محلی در دولت های محلی خود را و یا وب سایت تاون هال برای پیدا کردن آنچه محدودیت ممکن است در محل به عنوان برخی از نقاط تنها اجازه مقاوم در برابر آتش اتاق زیر شیروانی نردبان. حتی اگر آن است که هنوز در مورد خانه خود را اضافه شده ضریب ایمنی آتش سوزی-مقاوم در برابر نردبان است که از ارزش فوق العاده به خصوص اگر اتاق زیر شیروانی است که استفاده می شود به عنوان یک فضای زندگی است.

ویژگی های ایمنی

اتاق زیر شیروانی نردبان می تواند با ویژگی های ایمنی مختلف از جمله دستگیره های مقاوم در برابر لغزش مراحل و قفل چفت.

 • راه آهن می تواند شامل یک یا هر دو طرف از پله اتاق زیر شیروانی دادن یک منطقه به گرفتن زمانی که صعودی و نزولی شیب دار پله های نردبان.
 • مقاوم در برابر لغزش مراحل هستند شیاردار و یا پوشش داده شده با لاستیک به ارائه اصطکاک بیشتر و گرفتن سطح خود را ، این علاوه بر ساده کمک می کند تا جلوگیری از لغزش در هنگام بالا رفتن و پایین.
 • قفل چفت هستند بر روی نردبان تاشو برای قفل کردن نردبان در محل پس این بخش را خورده پایین. این مانع از نردبان از تندرست در لولا دادن به شما سفت و سخت تر صعود.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین نردبان اتاق زیر شیروانی را برای خانه خود را.

به طور کلی بهترین

Best Attic Ladder Options: Louisville Ladder AA2210 Elite Aluminum Attic Ladder
عکس: amazon.com

لویی نردبان آلومینیومی تاشو, نردبان اتاق زیر شیروانی بسیار سبک وزن و آلومینیوم نردبان اتاق زیر شیروانی با سنگین قدرت. قادر به پشتیبانی از 375 پوند, آن می تواند با هر دو 22.5 اینچ-توسط-54 اینچ یا 25.5 اینچ-توسط-54 اینچ اتاق زیر شیروانی دهانه و متناسب با ارتفاع سقف 7 فوت و 8inches و 10 فوت و 3 اینچ است. هنگامی که استفاده نمی کنید آلومینیومی نردبان اتاق زیر شیروانی می توان به سه بخش برای ساده سازی. این تاشو نردبان اتاق زیر شیروانی می آید با قابلیت تنظیم کفش لاستیکی برای چسبندگی بهتر بر روی پا و تقویت شده شیاردار مراحل را برای حداکثر کشش زمانی که صعودی یا نزولی. قوی لولا در دو طرف نردبان کمک به آشکار شدن هموار و نگه داشتن آن را از wobbling به عنوان شما صعود به فضای اتاق زیر شیروانی.

RUNNER-UP

Best Attic Ladder Options: FAKRO LMS 66866 Insulated Steel Attic Ladder
عکس: amazon.com

این جراحی نردبان اتاق زیر شیروانی که قادر به حمایت از 300 پوند می آید و با یک عایق پاینوود قاب و درب. این Fakro عایق جراحی تاشو نردبان اتاق زیر شیروانی می توان به سه بخش و متناسب 22-اینچی-با-47 اینچ و 22 اینچ-توسط-54-اینچ, 25 اینچ-توسط-47 اینچ و 30 اینچ توسط 54 اینچ اتاق زیر شیروانی دهانه. می توان آن را مورد استفاده برای سقف ارتفاع بین 7 فوت و 2 اینچ و 8 فوت و 10 اینچ و با استفاده از منحصر به فرد ساز و باز به اطمینان حاصل شود که نردبان را به آرامی باز می شود. این الگوی آج در سطح پله های جلوگیری از لغزش و هنگامی که دریچه کاملا باز یک مکانیزم ایمنی نگه می دارد و آن را از به طور تصادفی کوبیدن بسته است.

بهترین بنگ برای جفتک انداختن

Best Attic Ladder Options: Louisville Ladder 22.5-by-54-Inch Wooden Attic Ladder
عکس: amazon.com

لویی چوب نردبان تاشو, نردبان اتاق زیر شیروانی یک گزینه بودجه دوستانه است که چین به سه بخش مختلف و با استفاده از لویی نردبان منحصر به فرد EZ قطع سیستم برای نصب و راه اندازی ساده. تاشو, نردبان می توانید تا 250 پوند و همراه با تقویت شیاردار مراحل را برای افزایش کشش. این نردبان اتاق زیر شیروانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد با ارتفاع سقف از 7 تا 10 فوت قد و 22.5 اینچ-توسط-54 اینچ و 25.5 اینچ-توسط-54 اینچ اتاق زیر شیروانی دهانه. نردبان همچنین شامل یک مفید نرده مخصوص دستگیره و آسان برای استفاده از کشیدن به پایین ناف.

بهترین برای دهانه های کوچک

Best Attic Ladder Options: Telescoping Ladder 12.5 FT Extension Telescopic Ladders
عکس: amazon.com

در نظر گرفته شده برای قابل حمل استفاده آکسفورد آلومینیوم تلسکوپی زیر شیروانی نردبان ایده آل است برای مردمی که نمی خواهند به زحمت نصب یک نیمه دائم نردبان اتاق زیر شیروانی و یا کمبود فضا برای ذخیره خورده و یا سقوط از نردبان. آن را متناسب با اتاق زیر شیروانی دهانه های کوچک به عنوان 20 اینچ 20 اینچ و فرو می ریزد و به خودی خود با فشار یک دکمه. نردبان ویژگی های یک سیستم هیدرولیک است که به شکل جیب هوا در پست کمک به آن را به کم کردن سرعت در حالی که کردهاند. این نردبان تلسکوپی می توان از فقط 3 فوت و 3 اینچ در ارتفاع 12 فوت و 6 اینچ اما به دلیل آن است که قابل حمل نمی کند آن را ببندید و به اتاق زیر شیروانی باز; در عوض, آن را راه اندازی برای استفاده و ذخیره زمانی انجام می شود. قادر به حمایت از به 330 پوند آلومینیوم با دوام نردبان همچنین ویژگی های شیاردار مراحل را برای افزایش کشش و ایمنی.

بهترین تلسکوپی

Best Attic Ladder Options: WERNER LADDER AA1510CA Al Attic Ladder
عکس: amazon.com

ورنر نردبان آلومینیومی تلسکوپی زیر شیروانی نردبان استفاده گسترده و غیر مارک پا گرفتن طبقه زیر هنگامی که آن را به طور کامل توسعه یافته است. قوی و در عین حال بسیار سبک وزن و آلومینیوم نردبان اتاق زیر شیروانی می تواند پشتیبانی تا 250 پوند و آسان است و با استفاده از شامل کمک به قطب. این نردبان تلسکوپی فرو می ریزد و به خودی خود به فضای بسیار کمی را مناسب برای سقف ارتفاع از 7 تا 9 فوت و 10 اینچ و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در اتاق زیر شیروانی دهانه های کوچک به عنوان 22 اینچ 22 اینچ. این همچنین شامل یک مفید روکش پلاستیکی برای امن تر نوردی.

بهترین تاشو

Best Attic Ladder Options: FAKRO LWP 66802 Insulated Attic Ladder for 25 x 47-Inch Rough Openings
عکس: amazon.com

این Fakro عایق چوب تاشو نردبان اتاق زیر شیروانی ساخته شده است با کیفیت بالا و پاین و چین به سه بخش. نردبان مناسب می تواند بسیاری از مختلف اتاق زیر شیروانی باز از جمله اندازه 22 اینچ و 47 اینچ و 22 اینچ 54 اینچ, 25 اینچ و 47 اینچ 25 اینچ 54 اینچ و 30 اینچ توسط 54 اینچ است. نردبان شامل جعبه و قاب دریچه (درب) برای اتاق زیر شیروانی نیز ساخته شده از حق بیمه کاج. تاشو, نردبان حداکثر ظرفیت وزن 300 پوند و با این نسخهها کار با ارتفاع سقف 7 فوت و 5 اینچ تا 8 فوت و 11 اینچ. زمانی که به طور کامل باز هچ قفل به جای آن جلوگیری از کوبیدن بسته است. مراحل نیز شیاردار برای جلوگیری از اتفاقی لغزش و اختیاری روکش پلاستیکی نصب می شود برای امنیتی اضافه شده است.

بهترین قیچی-سبک

Best Attic Ladder Options: FAKRO LST 66823 Insulated Steel Scissor Attic Ladder
عکس: amazon.com

این Fakro عایق جراحی قیچی نردبان اتاق زیر شیروانی فرو می ریزد و به خودی خود برای ساده سازی. این کار نیاز به مقدار زیادی از ترخیص فضا مانند یک نردبان تاشو هنگامی که آن را باز می کند و از پله ها فرود آرامی و به آرامی به جای رها کردن سریع برخی از نردبان تلسکوپی اند. این نردبان استفاده می شود می تواند با به دمای اتاق زیر شیروانی دهانه از جمله 22 اینچ تا 31 اینچ و 22 اینچ و 47 اینچ و 22 اینچ 54 اینچ, 25 اینچ و 47 اینچ 25 اینچ 54 اینچ و 27 اینچ تا 31 اینچ است. تاشو, S-شکل داخل پرانتز در کنار نردبان عمل به عنوان یک روکش پلاستیکی و ناهموار ساخته شده از فولاد است که به لباس های مدرن دکور. قیچی-سبک نردبان حداکثر ظرفیت وزن 300 پوند و می تواند مورد استفاده در سقف ارتفاع بین 7 فوت و 2 اینچ و 9 فوت و 6 اینچ. این نردبان اتاق زیر شیروانی همچنین می آید با یک قاب و دریچه های ساخته شده از با کیفیت بالا و پاین و با استفاده از یک الگوی برجسته در جراحی مراحل را برای کشش بهتر.

سوالات متداول در مورد جدید خود را نردبان اتاق زیر شیروانی

در زیر برخی از اضافی باید بدانید, اطلاعات قبل از خرید برای آخرین اتاق زیر شیروانی نردبان.

Q. چگونه شما را اندازه گیری نردبان اتاق زیر شیروانی ارتفاع?

برای تعیین ارتفاع مناسب از یک اتاق زیر شیروانی نردبان استفاده از یک نوار اندازه گیری برای اندازه گیری فاصله از سقف که در آن اتاق زیر شیروانی و پانل درب پایین به طبقه. خرید یک نردبان اتاق زیر شیروانی از همان اندازه گیری.

Q. چه اندازه استاندارد اتاق زیر شیروانی باز است ؟

اندازه استاندارد باز برای بسیاری از attics است 22.5 اینچ 54 اینچ اما برخی از خانه ها را کوچکتر یا بزرگتر باز کردن. مطمئن شوید که به اندازه اتاق زیر شیروانی خود را باز قبل از خرید نردبان اتاق زیر شیروانی.

س: کدام بهتر است یک چوب یا آلومینیوم اتاق زیر شیروانی نردبان ؟

آلومینیوم و چوبی نردبان قابل قوی اما آلومینیوم نسخه مقرون به صرفه تر هستند و بسیار سبک وزن و در معرض خطر آسیب ناشی از رطوبت یا آتش.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن