بهترین ساعت زنگ دار برای اتاق خواب

5 Best Alarm Clock گزینه برای اتاق خواب | باب ویلا انتقال از رویاهای شیرین برای شیرین معمول صبح با این موثر سا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399
5 Best Alarm Clock گزینه برای اتاق خواب | باب ویلا

انتقال از رویاهای شیرین برای شیرین معمول صبح با این موثر ساعت زنگ دار.

The Best Alarm Clock Options

عکس: depositphotos.com

سالم معمول صبح چیزی است که هر کس می تواند از بهره مند شوند. تحقیقات نشان می دهد که کمبود خواب خطر ابتلا به چاقی و بیماری های قلبی و عفونت با توجه به موسسه ملی بهداشت. پس از یک خواب خوب شبانه, گرفتن بدن خود را در همگام سازی با حق از خواب بیدار کردن تماس.

اشتباه alarm clock می تواند نامطلوب در بهترین حالت و یا بی اثر در بدترین حالت. در مقابل یکی که سازگار با خواب شما سبک و روش زندگی را به سهولت به بعد شروع به کمک به شما خارج شدن از تخت و القای عادات خوب (و خلق و خوی بهتر).

ما در مقایسه برندها و کشف پنج best alarm clock گزینه های که به کاهش سطح استرس خود را و افزایش موجو خود را هر روز صبح. ما نیز مورد نظر است ویژگی های مختلف شما می خواهید برای آگاهی از, قبل از خرید.

  1. بهترین کلی: USCCE کوچک LED Digital Alarm Clock
  2. بهترین برای خواب سنگین: بمب صوتی دوگانه فوق العاده با صدای بلند زنگ ساعت با تخت شاکر
  3. بهترین برای سنت: Peakeep دوقلو زنگ ساعت با زنگ هشدار
  4. بهترین برای TECHIES: Corlitec هوشمند از خواب بیدار نور Alarm Clock
  5. بهترین ها را برای مسافران: Travelwey صفحه اصلی LED Digital Alarm Clock
The Best Alarm Clock Options

عکس: depositphotos.com

آنالوگ, دیجیتال و یا هوشمند ؟

در حالی که روش های اندازه گیری زمان بوده است از زمان باستان تمدنهای سومر و مصر و ایران و مکانیکی ساعتهای پدید آمده در اروپا در حدود سال 1300. پس از مخترعان و horologists باید به طور مستمر پیشرفت های ساخته شده به دقت و اندازه ساعت. امروز ما تقریبا در این زمان نگه داشتن نوآوری برای اعطا. ساعتهای همچنان به تکامل از مدل آنالوگ با حرکت دست به ساعتهای دیجیتال است که نمایش اعداد به صورت الکترونیکی و در نهایت به "هوشمند" ساعت که می توان به کنترل صوتی و اتصال به دیجیتال خود را, خانه دستیار.

این که آیا شما انتخاب می کنید یک آنالوگ, دیجیتال و یا smart alarm clock بستگی دارد تا حد زیادی در خواب خود را به سبک شخصیت و شیوه زندگی است. برای مثال اگر شما تمایل به نور نسبتا سنگین خواب یک ساده آنالوگ یا دیجیتال alarm clock می تواند کافی به شما از خواب بیدار در زمان. اگر شما ترس زنگ, ساعت, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک دستگاه هوشمند است که می تواند برنامه ریزی با موسیقی طبیعت برای تلفن های موبایل و یا حتی یک روز ساعت که با استفاده از نور به جای صدای مهربان شروع به روز.

کلید خرید ملاحظات

هنگامی که برای خرید یک ساعت زنگ دار وجود دارد یک چند ملاحظات کلیدی در ذهن نگه دارید: صفحه نمایش گزینه های زنگ, نوع منبع قدرت و اتصال. علاوه بر این عوامل مهم ترین چیز در نظر گرفتن خود را خواب سبک و شخصیت. اگر ساعت خود را مطابقت ندارد شما آن را نمی تواند موثر باشد—به عنوان ساده است.

نمایش

صفحه نمایش است که به صورت عددی از ساعت است که می تواند چاپ شده (آنالوگ) یا الکترونیکی (دیجیتال). اول مطمئن شوید که ساعت صفحه نمایش قابل خواندن است. تعداد زیادی هستند و به اندازه کافی روشن است برای شما را به دیدن بدون زور زدن? اگر پاسخ مثبت است نیز در نظر روشنایی صفحه نمایش و این که آیا آن است dimmable. اگر شما ترجیح می دهید یک تاریکی اتاق دنبال یک ساعت دیجیتال با dimmable اعداد یا یک ساعت آنالوگ با یک نور به جای دکمه دیجیتال اعداد.

نوع زنگ

وجود دارد چهار نوع آلارم را در نظر بگیرید: صدا و حرکت و نور و یا ترکیبی از هر سه. هر یک دارای نقاط قوت و اشکالاتی بسته به نوع خواب و تنظیمات.

  • صدا: ترین ساعت زنگ دار با استفاده از صدا به ما از خواب بیدار. بسیاری از ساعتهای آنالوگ استفاده beeping سر و صدا که شما می توانید گاهی اوقات تنظیم طول و بلندی سطح به طور معمول بین 30 تا 90 دسی بل هر چند بلندترین آلارم می تواند به عنوان بالا به عنوان 113 db. ساعتهای دیجیتال نیز استفاده از صدای آلارم اما ممکن است گزینه های بیشتر را انتخاب کنید از ساعتهای آنالوگ از جمله مهربان آلارم مانند birdsong و موسیقی است. اگر شما ترجیح می دهند موسیقی و یا صحبت کردن شما از خواب بیدار در برخی از ساعتهای دیجیتال با یکپارچه ویژگی های رادیو. ساعتهای هوشمند دارای بسیاری از ویژگی های صوتی از جمله زنگ از پیش برنامه ریزی گزینه های کانال های رادیویی شما می توانید مورد علاقه و جریان خدمات شما می توانید از طریق اتصال به شبکه WiFi خود را.
  • حرکت: برای بسیار سنگین تراورس و یا کسانی که از دست دادن شنوایی یا ناشنوایی صدا می تواند یک اثر از خواب بیدار کردن تماس. به جای در نظر گرفتن یک ساعت با ساخته شده است در "تخت شاکر." این دستگاه متصل است به ساعت از طریق یک سیم و ورقه زیر تشک خود را دادن به شما یک قوی لرزش هر روز صبح بدون بیدار شدن دیگران در اتاق.
  • نور: نور آلارم هم می توانید فلش و یا شبیه سازی طلوع آفتاب. برای سنگین خواب چراغ چشمک می توانید تکان دادن مغز به عمل است. برای سبکتر خواب و یا مردم با حساس گوش daylight ساعت می تواند کمک به تنظیم ریتم شبانه روزی خود را با ضربه زدن به زیستی-نشانه هایی است که باعث تحریک مغز (مانند نور خورشید طبیعی). این ساعت زنگ دار که شبیه سازی سحر به نظر می رسد به بهبود خواب و خلق و خوی با توجه به تحقیقات مقدماتی است. علاوه بر این روز ساعتهای بسیار عالی برای آوردن نور به زیرزمین یا اتاق خواب با پنجره های کوچک و یا ناکافی نور طبیعی.
  • ترکیب آلارم: برای سنگین ترین خواب یا افرادی با کم شنوایی یا ناشنوایی, ساعت که ارائه صدا و حرکت و نور آلارم می تواند بیشتر مفید است. به این ترتیب اگر یکی زنگ نتواند برای بیدار کردن شما دو نفر دیگر این ترفند را انجام دهد.

منبع قدرت

ساعت آنالوگ به طور معمول باتری طراحی شده است. یک باتری AAA می تواند تا شش ماه گذشته در حالی که یک باتری AA می تواند تا دو سال ثابت استفاده کنید. دیجیتال و هوشمند, ساعت, از سوی دیگر هستند یا باطری و یا برق. مدل الکتریکی برای استفاده از خانه از آنجا که شما می توانید آنها را به یک بالین سوکت. بسیاری از مدل های دیجیتال نیز مجهز به یک باتری پشتیبان در صورت قطع برق. برای مسافران و مردم در به یک باطری ساعت دیجیتال می تواند یک تفاوت بزرگ در کسب و کار سفر و تعطیلات. با آوردن ساعت خود را شما هرگز نیاز به در تکیه, هتل, پی-یو پی اس و یا نا آشنا و غیر قابل پیش بینی ساعت زنگ دار دوباره.

اتصال

نیز وجود دارد یک میزبان از "هوشمند" ساعت در بازار است که همه قول می دهم به زندگی خود را آسان تر و زندگی روزمره خود را کارآمد تر. اگر شما یک خانه دستیار دیجیتال مانند آمازون الکسا یا گوگل, صفحه اصلی, مطمئن شوید که ساعت شما را انتخاب کنید سازگار با این سیستم. ویژگی های دیگر از ساعتهای هوشمند شامل یکپارچه WiFi اتصال به پورت USB برای شارژ دستگاه های خود را در شب و همچنین به عنوان بلندگو و رادیو گزینه های. یک بار ساعت خود را متصل به شبکه خانگی خود را شما می توانید جریان موسیقی شنیدنی و اخبار در زمان خواب در صبح است.

به تعویق انداختن یا نه ؟

بسیاری از ساعت زنگ دار شامل یک "چرت زدن" را فشار دهید که به طور موقت سکوت زنگ به شما چند دقیقه اضافی از خواب قبل از اینکه صدایی از آن دوباره. اگر شما تمایل به بیش از تکیه بر روی دکمه چرت زدن برای یک ساعت بدون این نرم افزار اما اعتیاد آور از ویژگی های.

ما تراکم بالا

وجود طیف گسترده ای از ساعت های زنگ دار وجود دارد هر یک ادعا می شود بهترین. اما که ساعتهای واقعا کلاس ؟ ما آمده ایم تا با این لیست از پنج best alarm clock گزینه برای خواب شما نوع و شیوه زندگی است.

The Best Alarm Clock Option: USCCE Small LED Digital Alarm Clock

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: USCCE کوچک LED Digital Alarm Clock

USCCE کوچک ساعت دیجیتال بسته شلاق در ویژگی ها و قابلیت های. بزرگ سفید LED اعداد آسان به عنوان خوانده شده بعد یا شب و صفحه نمایش را می توان تنظیم از 0 تا 100 درصد روشنایی. را انتخاب کنید از پنج زنگ مختلف از جمله birdsong و موسیقی پیانو و تنظیم حجم از 30 تا 90 دسی بل (تفاوت بین یک تماس پرنده و موتور سیکلت). آنچه که ما دوست داریم بهترین مورد این ساعت این است که چگونه از آن آسان است به استفاده از. و در حالی که USCCE ساعت فوق العاده ساده است به استفاده از آن می آید با ویژگی های اضافی برای تکنولوژی گرا از جمله یکپارچه پورت USB است که می تواند شارژ گوشی های هوشمند خود را در حالی که شما خواب. آن شمع را به دیوار ارائه می دهد و باتری پشتیبان در صورت قطع برق. مقرون به صرفه و بدون به خطر انداختن ساخت این USCCE است که ما برای انتخاب بهترین تمام اطراف alarm clock.

The Best Alarm Clock Option: Sonic Bomb Dual Extra Loud Alarm Clock with Bed Shaker

عکس: amazon.com

2. بهترین برای خواب سنگین: بمب صوتی دوگانه فوق العاده با صدای بلند زنگ ساعت با تخت شاکر

نام آن را همه می گوید: بمب صوتی. منشأ آن به عنوان یک پیشگام تلاش برای ایجاد اولین ارتعاشی alarm clock برای خواب سنگین و یا افرادی که ناشنوا یا کم شنوا. همیشه از این بمب صوتی به دست آورد ستایش انتقادی و بارهای از پیروان. این فوق العاده با صدای بلند زنگ ساعت مجهز به ویبره تخت تکان دهنده و چراغ قرمز چشمک زن—فقط در مورد 113-decibel محدوده نیست شما از خواب بیدار. در آن بلندترین این ساعت مانند یک ماشین شاخ وافغان سه فوت دور. این بمب صوتی به شما اجازه می دهد برای تنظیم آلارم های متعدد را با یک مدت از 1 تا 59 دقیقه و 1 تا 30 دقیقه چرت زدن از ویژگی های. به اشتراک گذاری اتاق خود را با یک نور دارای جای خواب است ؟ به سادگی خاموش کردن صدا و اجازه تخت شاکر همه کار انجام دهد. تنظیم روشنایی صفحه نمایش با پنج سطح, دیمر. واحد همراه با یک باتری پشتیبان گیری و انتخاب خود را از هفت رنگ روشن.

The Best Alarm Clock Option: Peakeep Twin Bell Alarm Clock

عکس: amazon.com

3. بهترین برای سنت: Peakeep دوقلو زنگ ساعت با زنگ هشدار

در گذشته ساده analog alarm clock که با این نسخهها کار مانند یک رویا است. برای کیفیت و سادگی تبدیل به Peakeep مزیت است. با آن سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل و معاصر پایان این ساعت لذت بردن از غرور و افتخار از محل در کنار تخت خود و یا هر نقطه در خانه خود را. ساعت شماره گیری است که فوق العاده آسان به عنوان خوانده شده—به لطف برجسته اعداد و سکوت غیر تیک تاک دست معنی این ساعت را حفظ خواهد کرد شما را در شب بیدار. آن را به شما از خواب بیدار در صبح ، این Peakeep طراحی شده است برای خواب سنگین به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با خفیف تا شدید از دست دادن شنوایی. به علاوه اگر شما تمایل به چشم پوشی از آلارم این ساعت برای شما: هیچ دکمه چرت زدن به در تکیه می کنند! پایین نگه داشتن دکمه نور و نور پس زمینه صورت خواهد بود به وضوح قابل مشاهده در شب. با پنج رنگ را انتخاب کنید از این ساعت به خوبی طراحی شده سرقت در کمتر از 15 دلار.

The Best Alarm Clock Option: Corlitec Smart Wake Up Light Alarm Clock

عکس: amazon.com

4. بهترین برای TECHIES: Corlitec هوشمند از خواب بیدار نور Alarm Clock

اگر شما علاقه داشتن به بیدار شدن با طلوع خورشید—و شاید مورد علاقه خود را ایستگاه های رادیویی—Corlitec هوشمند از خواب بیدار می تواند شما را به یک مراسم صبح شما فقط ممکن است لذت ببرید. این دیجیتال طلوع آفتاب ساعت شبیه سازی طلوع آفتاب/غروب آفتاب با استفاده از یک رویکرد تدریجی بدن شما را درک خواهد کرد. اگر نور نیست کاملا به اندازه کافی به شما تا این ساعت همراه با هفت برای تلفن های موبایل طبیعی و 16-سطح تنظیم حجم. و یا اگر شما ترجیح می دهند خود را در آهنگ های صرفه جویی در تنظیمات خود را به ساخته شده در رادیو FM پخش (حداکثر 60 ایستگاه). صفحه نمایش ابعاد به طور خودکار در تاریکی و حتی کمک خواهد کرد که شما را به خواب با استفاده از وزش شب روشنایی و نرم برای تلفن های موبایل. به عنوان اگر همه این کافی نبود Corlitec ساعت همچنین دارای یک اتصال WiFi کنترل از راه دور قابلیت کنترل صدا توابع سازگار با آمازون الکسا و گوگل صفحه اصلی.

The Best Alarm Clock Option: Travelwey Home LED Digital Alarm Clock

عکس: amazon.com

5. بهترین ها را برای مسافران: Travelwey صفحه اصلی LED Digital Alarm Clock

دفعه بعد که شما در جاده هستید نگران نباشید در مورد اینکه در اواخر برای یک جلسه کسب و کار مهم و یا مبارزه با تاخیر جت بدون اعتماد alarm clock. به جای بسته Travelwey. این تکمیل نشده به پایین و در عین حال با کیفیت بالا ساعت زنگ دار طراحی شده است با "سادگی مطلق در ذهن" با توجه به شرکت. فوق العاده بزرگ نورانی LED رقم dimmed می تواند به سطح راحتی شخصی خود را ارائه تسکین الکترونیکی چراغ در طول زمان خواب. با ساخته شده است در nightlight با صدای بلند 5 دقیقه زنگ و 9 دقیقه چرت زدن دکمه Travelwey مناسب برای سفرهای کسب و کار و مدرسه است. فقط در پلاگین برای استفاده روزانه و پاپ در دو باتری AAA برای قدرت پشتیبان در صورت قطع برق.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب