بهترین کنترل کیفیت هوا برای خانه

بهترین کنترل کیفیت هوا برای خانه - باب ویلا برای کمک به انتخاب مناسب کیفیت هوا نظارت بر برای نیازهای شما اینج

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399
بهترین کنترل کیفیت هوا برای خانه - باب ویلا

برای کمک به انتخاب مناسب کیفیت هوا نظارت بر برای نیازهای شما اینجا شروع با خلاصه ما از بالا مورد علاقه میدارد.

The Best Air Quality Monitor Options

عکس: amazon.com

هوا در داخل خانه خود را ممکن است سالم حتی اگر از آن بوی تازه. برخی از گازها مانند گاز رادون و مونوکسید کربن هستند بی رنگ و بی بو اما می تواند مضر باشد اگر استنشاق. بیشتر کیفیت هوا در محیط داخلی مانیتور را شناسایی سطح اکسیژن و دی اکسید کربن در خانه و بسیاری دیگر را شناسایی آلاینده های اضافی از جمله ترکیبات آلی فرار (VOCs) و ذرات هوابرد. هنوز هم دیگران از ویژگی های مانیتورینگ دما و رطوبت در علاوه بر این. امروز بهترین کیفیت هوا نظارت بر جفت جامع تشخیص با قابلیت استفاده از ویژگی های مانند قابلیت WiFi و نظارت از راه دور. جلوتر ببینید ما مورد علاقه میدارد در میان بسیاری از گزینه های در دسترس در حال حاضر.

ما تراکم بالا

The Best Air Quality Monitor Option: Awair Element Air Quality Monitor

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Awair عنصر کیفیت هوا نظارت بر

تشخیص اصلی خود را کیفیت هوا با ردیابی ترکیبات آلی فرار و ذرات ماده کوچکتر از 2.5 میکرون (PM2.5) و با اندازه گیری سطح دی اکسید کربن با Awair عنصر کیفیت هوا نظارت بر. این Awair مانیتور نیز اندازه گیری دما و رطوبت سطح و متصل با الکسا و گوگل دستیار هوشمند-صفحه اصلی یکپارچه سازی. با برش لبه هوا, تکنولوژی تشخیص این مانیتور می توانید پیگیری تغییرات و الگوهای در کیفیت هوا در طول زمان بنابراین شما می توانید به منظور توسعه یک طرح جامع برای نگه داشتن هوا در خانه خود را سالم. شما نیاز به دانلود یک برنامه رایگان برای دسترسی به داده های خود را در گوشی های هوشمند و یا قرص خود را.

The Best Air Quality Monitor Option: Atmotube Pro Air Quality Monitor

عکس: amazon.com

بهترین آلرژی: Atmotube Pro قابل حمل در فضای باز و سرپوشیده حرفه ای کیفیت هوا نظارت بر

برای تشخیص و ردیابی طیف گسترده ای از ترکیبات آلی فرار از جمله فرمالدئید و متانول به علاوه تشخیص گرد و غبار و گرده دوده و یک میزبان از دیگر آلرژن هاي موجود در هوا را در نظر بگیرید Atmotube Pro قابل حمل در فضای باز و سرپوشیده حرفه ای کیفیت هوا نظارت بر. این کوچک قابل حمل مانیتور به راحتی متصل به حلقه کمربند و یا می توانید استراحت در اتاق های مختلف مانند اتاق خواب از یک عضو خانواده مبتلا به آلرژی به تشخیص حضور آلرژن و آلاینده های دیگر. آن را نیز اندازه گیری دما و رطوبت سطح. این Atmotube با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای اتصال به گوشی های هوشمند و یا قرص از طریق نظارت بر تلفن همراه نرم افزار. زمانی که کیفیت هوا شما در حال تنفس را کاهش می دهد به یک نقطه خاص (شما تعیین نقطه) شما یک هشدار دریافت بنابراین شما می توانید به نوبه خود در یک تصفیه کننده هوا و یا باز کردن یک پنجره بسته به نوع آلاینده شناسایی شده است.

The Best Air Quality Monitor Option: Airthings Wave Air Quality Monitor

عکس: amazon.com

TECH انتخاب کنید: Airthings موج به همراه رادون & کیفیت هوا نظارت بر

برای زمان واقعی هوا در محیط داخلی نظارت است که ادغام یکپارچه با هوشمند-صفحه اصلی سیستم عامل مانند گوگل دستیار و الکسا اتمام Airthings موج به همراه رادون & کیفیت هوا نظارت بر. مانیتور متصل می شود با استفاده از تکنولوژی بلوتوث از طریق Airthings برنامه به شما گزارش های دقیق در مورد خانه خود را کیفیت هوا. مانیتور تشخیص طیف گسترده ای از ترکیبات آلی فرار رادون دی اکسید کربن به همراه دیگر مواد شیمیایی و سموم بنابراین شما همیشه می دانم آنچه را در هوا شما در حال تنفس است. برنامه همگام سازی با داشبورد آنلاین است که ویژگی های تجزیه و تحلیل پیشرفته بنابراین شما می توانید نمودار خود را خانه کیفیت هوا در طول زمان است. همین حالا حدس بزنید چه چیزی در هوا خود را—مطمئن شوید.

The Best Air Quality Monitor Option: Huma-i Air Quality Monitor

عکس: amazon.com

ترین های قابل حمل: Huma-من پیشرفته قابل حمل کیفیت هوا نظارت بر

هوابرد ذرات دی اکسید کربن و ترکیبات آلی فرار هستند شناسایی شده توسط portable Huma-من پیشرفته قابل حمل کیفیت هوا نظارت بر. حمل این هوا مانیتور در یک جیب به مانیتور هوا به عنوان شما را از یک اتاق به اتاق و یا محل آن را در یک کمد یا میز برای نظارت مستمر بر یک مهد کودک اتاق خواب و یا اتاق دیگر. این Huma-من ویژگی های پیشرفته فن و تکنولوژی است که تساوی هوا به نظارت بر در زمان واقعی تست و بازخوانی دیجیتال نمایش میزان آلاینده ها در هوا شما در حال تنفس است. این مانیتور همچنین تشخیص سطح رطوبت. صفحه نمایش ویژگی های مختلف صفحه نمایش متناوب بین نوار نمودار و اعداد و "خوب" یا "ضعیف" طراحی برای هر نوع از آلاينده. این یک smart هوا مانیتور اما یکی که نمایش داده ها در سمت راست مانیتور روی صفحه نمایش.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب