ارتش به زودی به زن Grunts تانکر در همه تیپ تیم مبارزه با

ارتش ایالات متحده به تازگی اعلام کرد که سربازان زن خواهد بود یکپارچه همه از آن پیاده نظام و زره تیپ تیم مبارز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 خرداد 1399

ارتش ایالات متحده به تازگی اعلام کرد که سربازان زن خواهد بود یکپارچه همه از آن پیاده نظام و زره تیپ تیم مبارزه با (BCTs) تا پایان سال است.

در حال حاضر 601 زنان در روند ورود پیاده نظام در زمینه شغلی و 568 در حال پیوستن به زره در زمینه شغلی طبق آخرین اخبار ارتش آزاد است.

جزئیات بعدی: این فعال وظیفه واحدهای مستقر به DC منطقه برای تظاهرات

"هر سال هر چند تعداد زنان در مبارزه با سلاح را افزایش می دهد" مسلح ، ملیسا Comiskey رئیس فرماندهی سیاست برای ارتش G-1 گفت: در این انتشار است. "ما تا به حال در پیاده نظام و زره پوش مشاغل در حال حاضر برای سه سال. آن را به عنوان های مختلف به عنوان آن را سه سال پیش زمانی که ارتش برای اولین بار اجرا طرح ادغام."

سابق وزیر دفاع لئون پانتا آغاز روند لغو ممنوعیت خدمت زنان در نقش های رزمی در سال 2013. ارتش پس از آن راه اندازی یک اقدام تاریخی و تلاش در سال 2015 برای باز کردن قبلا مرد-تنها رنجر مدرسه به داوطلبان زن.

از 19 زنانی که در اصل داوطلب در مارس 2015, سپس سروان. کریستن Griest و 1 ستوان هاردکور, حلق Haver شد برای اولین بار برای به دست آوردن آرزو رنجر Tab که در ماه اوت است.

این طرح به ادغام سربازان زن به نهایی نه از ارتش 31 پیاده نظام و زره پوش BCTs در این سال با توجه به انتشار. این سرویس نمی گویند که چگونه بسیاری از سربازان زن در حال حاضر در حال خدمت در دیگر 22 BCTs.

در ابتدا جنسیتی طرح ادغام تحت عنوان "رهبران اول" رویکرد مورد نیاز است که دو زن افسر یا درجه دار و افسران نظامی در همان شغلی تخصص و توان داده شده به هر شرکت است که پذیرفته زنان مستقیما از اولیه-آموزش های ورودی.

در حال حاضر حکومت تغییر کرده است به تنها نیاز به یک افسر زن یا NCO در شرکت هایی که قبول junior داوطلب خدمت سربازی زنان با توجه به انتشار.

Comiskey گفت: آن را هنوز هم مهم است که رهبران زن در واحد دریافت junior داوطلب خدمت سربازی زن پیاده نظام و زره پوش سربازان برای کمک به سهولت تغيير فرهنگ تاریخی همه مرد سازمان.

"کاملا رک و پوست کنده آن را به طور کلی رفتن به یک NCO رهبر که سربازان جوان را به نوبه خود به سوالات," او گفت:. "موجودی از پیاده نظام و زره پوش زنان رهبران است که به عنوان بالا به عنوان ما junior سربازان. ... در آن طول می کشد کمی طولانی تر به رشد رهبران."

در سال 2019 ارتش شروع به باز کردن بیشتر تکالیف برای زن زره پوش و پیاده نظام افسران در فورت استوارت, Georgia; فورت درام نیویورک; فورت رایلی کانزاس; فورت پووک, لوئیزیانا; و در ایتالیا.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش به زودی باز بیشتر مبارزه با شغل به زنان به طور کلی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب